chiar suntem o tara de hoti, criminali si violatori?

bre, Tuth, da' cu calu' ce-ai avut?
iote ca-mi iesi si rima involuntara

ce-ai bre cu militienii de frontiera de-i faci vamesi, ha?
ca-s doua notiuni total diferite...
ready_vivus
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:05
ready, se simt amenintati in..barbatia lor..le ameninta..falosenia ..

o prostie, acilea nu-i harem baieti, vorbim cu toata lumea si mai ales, gandim cu capul nostru, ca nu suntem niste curci proaste..

nu va simtiti destul de barbati? problema voastra, nu ne deranjeaza..
a draq angoasa de castrare, cum lucreaza, bre..
melanie
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:07
ei, sunt cazuri si cazuri, Mel doamna...
cred ca roby asta a luat-o in plin de la o colega de-a voastra de sex/gen, si acum toate pisicile sunt negre pentru el. la fel si motanii care-l contrazic
pik_nik
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:11
Mel

sindroamele astea au dus la atmosfera de pe aici... la dreaq, chiar toti isi cauta aventuri pe garbo si se simt amenintati de pik?

bai, fratilor, fiti si voi macar la fel de spirituali, daca nu puteti sa impresionati altfel...
si dupa aia sa imi spuneti si mie in privat daca ati rezolvat ceva. macar de-o gasca precum aia de se plange ca o deranjeaza nevasta amantului, la cateva topicuri mai incolo
ready_vivus
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:13
sunt diferiti??? shit! si eu care credeam ca au facut aceleasi studii.....aaaa.....acuma vin de-acasa.....unii au facut cursurile de la cap la coada, ceilalti de la coada la cap....in functie de cum se intra si cum se iese din vama.....corect...

ready....te rog explica-mi cu lux de amanunte care e diferenta intre un tovaras militian de frontiera si un tovaras vames.....
tutankhamon
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:17
mai are de luat ... inca nu-i e clar
bluelight
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:19
Tuth, intre vames si militian de frontiera exista o singura asemanare: ambii cer
Restul consta numai in diferente, incepand cu cuantumul cerut de fiecare si terminand cu studiile
ready_vivus
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:20
auliu..
melanie
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:21
oportunitatile sunt diferite , mai
bluelight
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:21
ready...te rooooog...sunt blonda, sunt rupta de oboseala si abia mai vad tastele....spune-mi care e duferenta....ca fac cu capul....
tutankhamon
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:23
bre, Tuth, hai ca-ti zic o diferenta, ca sa mergi linistita la culcare: culoarea uniformei
restul, maine, ca sa nu te tin prea mult din somn
ready_vivus
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:26
puii mei...tot un dreaq.....tot scoala aia e facuta...ca e militara sau ca e de politie.....pixu meu....si io care credeam ca unii au facut cibernetica si unii aviatia spatiala.....vax albina crema flora.....ma duc la nani...mi se rupe de vamesii astia...

noapte buna copilashi...sa fiti cuminti...
tutankhamon
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:29
tuth, ready glumeste
nu au facut aceasi scoala, unii apartin ministerului de interne, altii, celui al finantelor, n-au aceleasi sarcini in vama, si deci nici aceleasi facilitati, apucaturi si obiceiuri
pik_nik
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:31
da pikule....imi era infiorator de somn...si nu mai vedeam...normal.....unii sunt vamesii care iti controleaza bagajele si altii cei care pazesc frontiera....aia cu caini, cu detectoare de oameni pe timp de noapte....
tutankhamon
Postat pe 20 Noiembrie 2009 14:26
De la: pik_nik, la data 2009-11-19 00:11:11ei, sunt cazuri si cazuri, Mel doamna...
cred ca roby asta a luat-o in plin de la o colega de-a voastra de sex/gen, si acum toate pisicile sunt negre pentru el. la fel si motanii care-l contrazic
"roby asta"...?.ei da...,asa da... .dar ce mai conteaza?,esti sustinut...
roby_cado
Postat pe 20 Noiembrie 2009 19:03
De la: tutankhamon, la data 2009-11-20 14:26:24da pikule....imi era infiorator de somn...si nu mai vedeam...normal.....unii sunt vamesii care iti controleaza bagajele si altii cei care pazesc frontiera....aia cu caini, cu detectoare de oameni pe timp de noapte....
of of...,deci tu ar trebui sa ma intelegi.de cate ori mi-a fost si mie somn...
roby_cado
Postat pe 20 Noiembrie 2009 19:05
da roby, sunt sustinut. si care crezi ca e motivul? nu m-am intalnit cu nimeni, n-am promis nimanui vacante paradisiace, n-am folosit ca argument de superioritate niciodata locatia, cum sustii tu...
pur si simplu iau tot ce se intampla pe aici asa cum e normal - in gluma, sau ignor. ca nu intram sa ne facem campanie electorala, apropo de porcariile reale cu care ne murdarim zilnic.
lasa-ti bre incrancenarea si glumeste, distreaza-te, accepta intzepaturile, intzeapa si tu, si da-le peste bot doar celor care merita. ca zau, cel putin eu, nu am nimic nici cu tine, nici impotriva ta
pik_nik
Postat pe 20 Noiembrie 2009 20:35
daca vrei sa sugerezi ca eu m-as fi intalnit,as fi promis,bla bla bla,te inseli.poate fi o confuzie,sau sa se fi laudat cineva cu ceva de genu',dar.. departe de mine asa ceva.tin destul de bine si la gluma,si la intzepaturi,dar nu suport jignirile gratuite.indiferent de catre cine sunt facute,si cui sunt adresate.trebuie sa intelegem ca suntem oameni cu totii,mai mult sau mai putin "cititi",dar oameni... .
roby_cado
Postat pe 20 Noiembrie 2009 23:26
BAI. a fi om inseamna o chestie. cati se pot lauda cu chestia asta?!!!
gianiblue
Postat pe 21 Noiembrie 2009 00:26
de laudat...,multi..,foarte multi..
roby_cado
Postat pe 21 Noiembrie 2009 14:56
a fi om e o calitate care implica si o oarecare doza de modestie.....
tutankhamon
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:03
ai dreptate, tuth. nasol ca eu nu prea vad doza asta pe aici. inteleg - in consecinta - ca sunt rari oamenii... eh, asa e viata...
gianiblue
Postat pe 22 Noiembrie 2009 09:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de Voi 15 De la: iasomia 19 Aprilie 2010 15:34
Un sfat va rog frumos!!! 58 De la: joyz93 10 Ianuarie 2010 20:22
prieten bun nu raspunde la mesaje. dar stii ca e ok... 78 De la: tutankhamon 6 Decembrie 2009 03:41
laptic 1 De la: Alexandra_Dinu_1 1 Decembrie 2013 08:55
mistere neelucidate 90 De la: LILO 13 Decembrie 2009 17:30
Setari Cookie-uri