credeti ca un barbat se tine mult mai usor de ai imbunatatiri : silicoane , botox etc?

crez ca ma las curand...deja G a intrat in alerta de gradu' 1
wife_de_zmeu
Postat pe 26 Octombrie 2009 23:52
no.
Eu am avut toata bunavointa... da' viata asta nedreapta, exact cind sa te lasi te pocnesc toate belelele. Si uite asa mai aprinzi o tigara....
quasaria
Postat pe 29 Octombrie 2009 22:49
Doamne,nu-mi vine sa cred ce debiteaza unele persoane de pe-aici!Cum adica,sa sufar,sa ma operez si toate astea pt a tine un barbat langa mine?NICIODATA!Cine ma iubeste ,ma iubeste asa cum sant!Sigur ,asta nu exlude faptul ca ma ingrijesc,merg la sala,am grija sa nu ma ingras prea mult.Facand toate astea ma respect pe mine in primul rand!Odata si-odata semnele batranetii se vor vedea orice ai face,si-atunci inseamna ca nu mai trebuie sa stea nici un barbat cu noi ca nu mai aratam de 20 de ani?
Ei de ce nu si-ar face operatii estetice pt. noi?
dragu_ta74
Postat pe 1 Decembrie 2009 09:06

eu i-as fi zis citeva de dulce... despre cum actioneaza legile gravitatiei la barbati, si dupa aia sa comenteze. Daca mai are ce.
quasaria
Postat pe 2 Decembrie 2009 09:11
De la: quasaria, la data 2009-10-26 22:47:38"Draga", depinde. Daca iti spun doi betivi ca esti beat, s-ar putea doar sa incerce sa fie amabili.
Si daca doi Dorel fluiera dupa tine pe strada, s-ar putea sa fie un compliment: nah, iti spun oamenii pre limba lor aia neaosa ca esti sexy, ai fund si balcoane... e de bine. Te apreciaza lumea.

Stii, uneori chiar mi-as dori sa vad lucrurile astfel. Da' ce vrei, sint alta specie.


Imi pare rau dar io nu sunt vulgara asa ca oamenii nu fluiera dupa mine ! Nu isi permit ca inspir altceva... se pot opri in loc si privii lung ( si asta fac si femeile ).
Oricum io nu am observat sa fi citit ce opinie am eu legata de acest subiect... deja ma plictisesc sa vorbesc in gol si deasemenea de aceste persoane ce au o gandire perfecta si o opinie buna la adresa lor! Cum se face ca doar in lumea aceasta virtuala se gasesc astfel de exemplare?
dafffne
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:22
De la: quasaria, la data 2009-12-02 09:11:51
eu i-as fi zis citeva de dulce... despre cum actioneaza legile gravitatiei la barbati, si dupa aia sa comenteze. Daca mai are ce.


Eu am vazut femei ce au imbatranit frumos........... Asa ca se poate......
dafffne
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:25
Depinde cum vede fiecare frumusetea persoanei iubite...
Frumusetea fructului-dupa cum e pomul, frumusetea numelui-dupa cum e omul. Silicoanele si botoxul sunt necesare daca constientizam aceste lucruri si suntem sigure ca interventiile respective ne vor aduce imbunatatiri fizice, dar si incredere in fortele proprii. Sunt si barbati care-si administreaza botox cu scopul de a ,,ascunde" ceva anisori...
Evident ca oricui ii place sa fie insotit de o partenera cu aspect fizic tanar, placut, dar trebuie sa fim constienti ca varsta-si spune cuvantul si daca exista modalitati de a schimba ceva in bine - e pacat sa nu facem acest lucru.
Imi fac botox de la 37 de ani si sunt foarte multumita.
anisoaraf
Postat pe 2 Decembrie 2009 18:59
daqffne, stai linistita, eu exist "ca exemplar" si in lumea reala.... Si exista si exemplare mai reusite ca mine.
Daca nu le vezi tu nu inseamna ca nu exista.

Opinia mea era strict despre cit ne influenteaza altii - si despre cu cit miserupism as trata un barbat care mi-as sugera imbunatatiri. Imi cunosc foarte bine si calitatile, si defectele, si nu consider ca as fi la competitie cu nimeni: traim intr-o balta care are peste. Vrea altceva, din orice punct de vedere, e liber sa aleaga altceva.

Si, intre noi fie vorba, exista defecte mai importante decit lipsa botoxului... Lipsa increderii in sine e unul dintre ele.



quasaria
Postat pe 2 Decembrie 2009 21:46
miserupism...

am mai invatat ceva azi...
preciouss
Postat pe 2 Decembrie 2009 21:50
De la: quasaria, la data 2009-12-02 21:46:57daqffne, stai linistita, eu exist "ca exemplar" si in lumea reala.... Si exista si exemplare mai reusite ca mine.


Iooo

v-am pacalit
ready_vivus
Postat pe 2 Decembrie 2009 21:51
pai de ce n-ai intrebat, cloaneto?
asta-i expresie patentata de G
Anouk
Postat pe 2 Decembrie 2009 21:51
pretioaso, da' putine mai stiai, mami! si eu, care imi faceam mustrari de constiinta la topicul ala cu prima ta postare de pe garbo...

ca deja mi-era mila ce cuminte intrasesi tu acilea si ce rea facuram noi din tine
ready_vivus
Postat pe 2 Decembrie 2009 21:52
macar io am recunoscut cinstit,inca de ieri-alaltaieri ca am minte de bebelusha...

iar va luati de mine,bre?!
're-a-tzi ai dreaq,ca nu poate omu' sa invatza linistit de voi...
preciouss
Postat pe 2 Decembrie 2009 21:55
dap...cuminte, cuminte...si iote acu' in ce s-a transformat

"iubi, ma transform"
Anouk
Postat pe 2 Decembrie 2009 21:57
ioi,bre,redi....pa vremea aia te intitulam "domn"...

si la wifa n-aveam acces,ca n-avea nici ea acces la net...
preciouss
Postat pe 2 Decembrie 2009 22:01
cred ca inca in romania nu e mare nevoie de asa ceva, dar ati vazut voi in europa occidentala tipe fara ceva refacut?
eu nu,desi am stat peste 10 ani.chiar daca nu ne dorim astazi cand piata va fi invadata de aceste binecuvantari siliconate,nu stiu cat vor mai conta toate aceste apelative despre femeile intelegatoare,iubitoare etc.
ochii vad ,inima cere!
mulan
Postat pe 3 Decembrie 2009 10:13
Pe un barbat nu il poti tine mai usor doar cu silocoane, botox, etc.Doar in mintea pitipoancelor si a barbatilor de bani gata(ei nu chiar toti).Offf ce ti-e si cu barbatii astia pretentiosi!
ladyDY
Postat pe 3 Decembrie 2009 10:41
Ma rugase cineva odata sa vizitez un barbat la spital- suferise un accident de motocicleta. Nu-l cunosteam si am zis ca mancare si alte lucruri probabil ca i-au dus rudele. I-am dus un trandafir rosu. L-am impresionat atat de tare, incat i-au dat lacrimile si mi-a zis ca niciodata in viata lui nu i-a daruit nimeni flori si ca-l va pastra si atunci cand se va usca. Dupa insanatosire m-a cautat si mi-a oferit un frumos buchet de trandafiri...
anisoaraf
Postat pe 3 Decembrie 2009 11:15
serios?
Mie mi se pare ca gradul de civilizatie este invers proportional cu cel de siliconat, umflat buze si alte proeminente, spoit, cocotzat pe toace si cind mergi la piata.

Acum depinde si prin ce ghetto umbli - asa cum pamintul e rotund si la un moment dat poti sa consideri si Africa vestul...
quasaria
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:30
ouch Q...asta a durut
Anouk
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:32
aceste cuvinte ne doare...
LILO
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:34
las' ca si la mine a cam durut cind mi-au zis unii prin belgia ca nu arat ca as fi roama...


Si dupa aia m-am uitat pe la "roame" prin aeroport si m-am prins de ce... nu paream.
quasaria
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:36
Q, au si aia incuiatii lor, ca si noi...

cum stai cu fumatu' ?

ca io, nic
Anouk
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:38
tot nimic.
DacA ar putea sa ma lase altcineva... La fumat ma refer - na, ca ajung sa scriu cu disclaimer... aici se interpreteaza tot.
quasaria
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:41
he, he, he...asta-i viciu mare, Q...

io nici macar nu mai incerc, sa stii...ultima data cand am incercat am intrat in sevraj, de-ala nashpa de tot...mi-a fost un rau fizic de nu-ti poti imagina...transpiratii, greturi, dureri de cap...nu mai amintesc de nervii pe care ii aveam, de mi-am speriat barbatu'
Anouk
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:47
si eu la fel, si nu ma credea nimeni ca sint in sevraj! Cica sigur nu m-am lasat de altceva?
quasaria
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:52
Q...sevraj pe bune...asa de rau m-am simtit ca a vrut sa cheme G salvarea.

nu l-am lasat, mi-era ca se uita aia crucis la mine. ce sa le zic ? ca mi-e rau ca nu mai fumez ?
nush ce sa zic...stau cam prost cu banii acum, dar la anu' ma duc in ungaria la szeghed, sa fac iar tratamentul ala cu biorezonanta

doamne, ca tampita am mai fost

dupa ce l-am facut, m-am luat iar de tigari dupa 4,5 luni....si culmea e ca nici macar nu simteam nevoia sa fumez
drept e ca mancam atunci ca sparta, in 4 luni am ajuns la 63 de kile
Anouk
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:00
eu oricum maninc marti si toamna, asa ca n-ar fi nici o problema....
quasaria
Postat pe 4 Decembrie 2009 03:02
Nu trebuie sa facem Botox pentru a tine un barbat langa noi, facem doar pentru noi si pentru placerea noastra.
O metoda noua pentru cresterea satisfactiei sexuale la femei-
injectarea acidului hialuronic in punctul G...
anisoaraf
Postat pe 5 Decembrie 2009 20:21
mai stiti si alte multilari de-astea pentru a te simti mai confortabil in pielea ta?
sora_ilsi
Postat pe 5 Decembrie 2009 20:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa fac?.......... sunt rotunjoara 130 De la: anadelaadda 6 Noiembrie 2016 07:34
ce ma fac? 14 De la: garbo015979 21 Ianuarie 2010 18:36
sunt indragostita de el dar el nu ma vrea 8 De la: quasaria 18 Septembrie 2009 01:07
Intrebare.. 55 De la: garbo265762 24 Februarie 2012 07:03
ce credeti despre prieteniile facute pe net,,,,sunt bune sau poate face rau,,, 66 De la: garbo098250 23 Septembrie 2014 10:49
Setari Cookie-uri