confidential

ofer servicii la domiciliul meu pt femeile cu lipsa de afectiune profesionalism si seriozitate!!
bogdan2009
Postat pe 15 Ianuarie 2009 18:28
De la: bogdan2009, la data 2009-01-15 18:28:16ofer servicii la domiciliul meu pt femeile cu lipsa de afectiune profesionalism si seriozitate!!


Si daca clientele vor la domiciliul lor???

Cand am vazut mesajul/anuntul, mi-a venit in minte comedia aia, "Un gigolo de doi bani" (parca asa se numea).

Numai femeile prea grase, prea urate sau prea batrane apeleaza la asftel de servicii, parerea mea. Cele adevarate isi gasesc parteneri. Eh, grea si meseria asta, mai ales ca se vorbeste tot mai mult de criza economica...
redrose
Postat pe 11 Februarie 2009 00:49
mah baiete...aici nu e mica publicitate...si nici site de matrimoniale.

si cum adica profesionalism si seriozitate? exista reguli profi? io-te domle' ca nu stiam...si daca nu e clienta multumita, ce faci? mai prestezi o data?

Jesus Maria...ce-a ajuns lumea asta...


hopa...acum privesc mai bine titlul topicului....

ai dreptate, mai confidential de-atat nici nu putea fi
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 09:42
Mai, dar rele mai sunteti! Ati sarit repede la gatul omului..!
Poate ca omu' nu ofera serviciile la care va ganditi voi...
O fi psiholog...!!!

Ia dezvolta tu baietica... si cam ce metode psihoterapeutice folosesti ?
Ella34
Postat pe 11 Februarie 2009 13:49
psilolog ptr doamnele lipsite de afectiune?

io stiam ca ala iti diseca capul...
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 13:55
Ba aia iti diseca buzunarul... Capul ti-l diseci singur cand primesti nota de plata!!!

Apropos... si care-i tariful?
Ella34
Postat pe 11 Februarie 2009 14:02
eu eu vreau dar... vreau a stiu tot cu lux de amanunte , hai povesteste despre seriozitatea si profesiocalismul tau ,iar dupa aceea spune si tariful asa confidential(ca doar nu ne aude nimeni)
sisicleo
Postat pe 11 Februarie 2009 14:11
Sisi ...???
Ma uimesti...!!!
Ella34
Postat pe 11 Februarie 2009 14:14
ce face domnul asta? ca eu nu am inteles. pune becuri ? ca nu am inteles ce zicea de profesionalism si seriozitate

a, daca si ofera si afectiune, chiar ca merita. dar cat o fi kilul?
si_totusi
Postat pe 11 Februarie 2009 14:18
bai fetelor...

ii moare omului ditamai profesionalismu' serios cu cotcodacitu vostru.... p-orma sa nu plangeti daca o sa vi se ofere numa' un scarpinat discret in palma...
zambil
Postat pe 11 Februarie 2009 14:53
asta e . soarta, zambilu. mai are omul si rateuri in viata, oricat de profesionist ar fi iar cotcodacele de noi, trebuie sa intelegem de unde apare pana de curent.
valei, chiar. mi-oi fi platit factura la lumina? poate ma lasa asti sa ganguresc la lumanare
si_totusi
Postat pe 11 Februarie 2009 15:04
n-ai fost atenta totusico!! n-are cum sa schimbe becuri, pt ca isi ofera serviciul la domiciliul dansului...
si vezi ca nu-i gluma cu factura la curent...te trezesti in bezna, si aia de la electrica nici nu te anunta!!

cred ca ella are draptate,pana nu-mi vine alta idee!! deci, cat face ora de consultanta?!

zambila
Postat pe 11 Februarie 2009 15:24
la inceput faceam sex d 4-5ori p zi acum dp vreo 2ani..parca-s nesatul as vrea non-stop daca s-ar putea..dar..prietena vrea sa ma paraseasca..un sfat va rogg!!

cam asta zicea domnisoru nu demult...

cred ca de aici si propunerea lui se trage!! dar omu nu se multumeste numa cu sex, vrea si bani!!
ce dragut!!
zambila
Postat pe 11 Februarie 2009 15:28
he,he,he... femeile cu lipsa de afectiune inseamna femeile sanatoase tun... voi nu sunteti zdravene...
zambil
Postat pe 11 Februarie 2009 15:37
zambil, si care e problema??

eu cred ca dom'soru e foarte ocupat de cand a lansat oferta, ca de vreo 3 zile n-a mai dat nici un semn!!
o fii semn bun??
zambila
Postat pe 11 Februarie 2009 15:43
incepe sa-mi placa sa fiu bicisnica

si_totusi
Postat pe 11 Februarie 2009 15:50
Ouch...doamnelor...l-ati terminat pe bogdanel. acu' ...si sa vrea...s-a dus profesionalismul...

totusico...invata sa pui becurile singura...ca iesi mai ieftin
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 15:56
wife, sunt tatic in electrocutari. ultima data, am ajuns de pe masa- schimbam litze la tablou- direct pe hol, in fund. in fundul lui si pe fundul meu. ma uitam mirata in jur , intrebandu-ma daca nu cumva am descoperit teleportarea.

hai, ca va pup pe portofel.

p.s tinem, aproape bogdan. ma multumesc si cu seriozitatea daca la profesionalism fetele, azi, te-au inhibat
si_totusi
Postat pe 11 Februarie 2009 16:05
ehee...totusico...inteleg eu de ce te pricepi la de toate...si nu esti singura...eu a trebuit sa invat sa schimb bateriile la chiuvete si la wc singura...

las' ca e tanar, isi revine...
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 16:09
fetelor , omului cred ca i-a murit profesionalisnul nu a mai dat pe aici sa ne spuna ce si cum , ca eu sunt curioasa vreau sa stiu tot, hai bogdane ai si tu o clienta si nu o contactezi?
sisicleo
Postat pe 12 Februarie 2009 09:03
FOARTE TARE

hei omulet profesionalist,ai manutele obosite de nu mai scrii nimic?????????????? nu ne lamamuresti .....ai si o clienta si nu o bagi in seama!!!!!pai treaba-i asta..........stam asa cu buzele unflate si tu?????????
rizzibizzi
Postat pe 12 Februarie 2009 09:41
De la: bogdan2009, la data 2009-01-15 18:28:16ofer servicii la domiciliul meu pt femeile cu lipsa de afectiune profesionalism si seriozitate!!

in poza nu esti singur afectiunea prestata e in trei o sa pleznim de atata afectiune
sisicleo
Postat pe 12 Februarie 2009 09:58
maaaaaaaaaaaaaaai sisi vezi sa nu pleznesti si pe calculatorul meu
rizzibizzi
Postat pe 12 Februarie 2009 10:03
De la: rizzibizzi, la data 2009-02-12 10:03:15maaaaaaaaaaaaaaai sisi vezi sa nu pleznesti si pe calculatorul meu

esti criminala
dar ce ai tu fericirea noastra? oferta e pentru toata lumea poti avea si tu o parte din tot (nu stiu despte ce vorbesc) aaaaaaaa da despre afectiune
sisicleo
Postat pe 12 Februarie 2009 12:47
De la: sisicleo, la data 2009-02-12 12:47:02
De la: rizzibizzi, la data 2009-02-12 10:03:15maaaaaaaaaaaaaaai sisi vezi sa nu pleznesti si pe calculatorul meu

esti criminala
dar ce ai tu fericirea noastra? oferta e pentru toata lumea poti avea si tu o parte din tot (nu stiu despte ce vorbesc) aaaaaaaa da despre afectiune

asa parte de tot ,adica afectiune merge .......da de plezneala pe calc. nu vreu
rizzibizzi
Postat pe 13 Februarie 2009 10:40
frate, esti dus cu pluta rau... ba te lauzi ca tu esti taur comunal si nu te mai duce gagica, ba oferi servicii, ba spui ca pe la tine trece intreg poporul feminin din romania ... tu ori te uiti prea mult timp pe geam, ori prea mult la desene animate si vrei sa parasesti pubertatea si pentru asta ai aderat la miscarea condusa de unul,Onan. Apropo, ti-a trecut fractura de la incheietura mainii?
anakin
Postat pe 25 Februarie 2009 13:36
lasa copchilul in pace...nu vezi ce discret e?

manca si gura lui o paine...

pariez ca asculta manele si are freza de-aia bengoasa...a la gigi kent...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Februarie 2009 13:45
...iar seara sta la colt de strada cu baietii, sparg seminte si fluiera dupa gagici...!
Ella34
Postat pe 25 Februarie 2009 13:48
si lant de aur gros de'un desht'...ca orice tip care se respecta...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Februarie 2009 13:50
cum ? nicio postare la un topic atat de interesant ? ma indispuneti
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 15:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum poti cunoaste barbati daca ai peste 30 de ani? 81 De la: scrichy 9 Mai 2009 15:37
parintii lui 7 De la: reyya 10 Noiembrie 2009 15:52
Buna..am nevoie de un sfat 8 De la: floradavdis 13 Aprilie 2010 11:09
Pastile 2 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 13:12
l-am inselat, am luat gonoree 33 De la: tutankhamon 12 Februarie 2010 21:33
Setari Cookie-uri