iubire interzisa

reyya...stau si ma minunez...problema ta care e??? nu ai sau nu poti???
tutankhamon
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:43
lasa fata, tut...macar a recunoscut ca nu a fost atenta...

bine, io inca astept sa-i ceara scuze totusicai
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:45
wife, io zic s-o lasam pe ea sa-mparta carti prin metroaie, ca noi n-avem

si io ma bag la nani...ca tre' sa cresc
zambila
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:45
mai, norocu' meu ca nu-s intelijenta...nu ma mai ia nimeni la intrebari...

zambilo...ia baga-te tu oleaca pe strong...si descarca libertatea urii, de ctp...ca nu mai gasesc cartea in biblioteca si mi se puse pata pe ea
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:48
bree...acuma dupe ce pusei varza si-mi facui trebile ca sa nu le fushereasca sorella....si am timp acu de stat pe garbo???? la parole??? uite...nah/...mi-am adus si o cafa noo...
tutankhamon
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:49
un barbat casatorit nu o sa-si lase niciodata sotia , am trait si vazut cu ochii mei 2 experiente de acest gen, eu sun divortata .. deci libera , dar pacat , el nu e si nu o sa fie niciodata, nu are rost sa-ti perzi timpu cu el .lasa-l!
garbo019367
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:42
Ai grija unde il lasi.Daca e in intersectie, e periculos.
Ioana007
Postat pe 7 Noiembrie 2009 20:12
draga mea viata e prea scurta,iar inimii nu-i dictezi de cine sa se indragosteasca,cu cine sa aiba o aventura ,pe cine sa iubeasca,cu cine sa ramana.Stam mai mult la servici decat acasa si dorim sa fim iubite ca la-nceput, nu se poate.Am trecut printr-o astfel de situatie,pt. mine cariera era foarte importanta,avem impresia ca nimeni nu ma poate inlocui nici la servici nici acasa.Cu parere de rau s-a gasit ...-acasa.Si sincer iti spun imi iubesc sotul foarte mult as fi bagat mana in foc pt el. Dar uite ca s-a intamplat.La ce-mi ajutau lacrimile,la nimic asa ca am gandit la D-zeu."Doamne oare este placut inaintea ta ceea ce vrea sa fac eu acum". Daca ar fi ales pe ...x..as fi inteles tocmai pentruca il iubesc, suntem impreuna de 15 ani, dar daca nustii sa intretii focul se stinge.Credem ca daca avem un copil nimeni si nimic nu-l poate lua de langa noi,fals suntem atat de sigure de acea hartie pe care o avem incat uitam cee mai important pana se intampla.
garbo022271
Postat pe 8 Noiembrie 2009 21:06

Da frau liber sentimentelor. Bunul Dumnezeu ii ocroteste pe cei care se iubesc.... dar, fiti prevazatori: iubirea voastra nu trebuie sa aduca tristete pentru altii... Va sta in putinta sa consumati clipe unice fara sa raniti "lumea personala"!
garbo007205
Postat pe 9 Noiembrie 2009 08:34
sdas
DORI_
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:35
sdasd
DORI_
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:35
ahaaa...
garbo_C
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:37
ho ho.....
tutankhamon
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:38
si daca diferenta dintre mine si ea ar fi de 20 de ani (mai mica) ce sfat mi-ati da
?
garbo071151
Postat pe 10 Noiembrie 2009 00:45
DRAGILOR ! E LA MODA SA FIE BARBATU MAI TANAR DECAT FEMEIA , EU AM AVUT IUBIT CU 11 ANI MAI TANAR .. TIMP DE 7 ANI. CUM E LA MODA CA SI CELE TINERE SA AIBA MAI IN VARSTA , ADEVAR AU SPUS CA NU MERITA SA NE PIERDEM TIMPU CU CINE NU NE MERITA, ATI VAZUT CA MULTE PERSOANE SUNT APRECIATE NUMAI DUPA CE MOR , EU NU VREAU SA SE INTAMPLE ASA , TREBUIE SA IAU MASURI SA PROFIT DE CE MI-A MAI RAMAS , S-AU DUS 11 ANI DIN TINERETEA MEA AIUREA, SINGURA SI TRISTA , SERIOASA .. SA FIU APRECIATA DE IUBIT CARE ERA CASAT.. SI NU ADIVORTTA , AM RAMS SINGURA, DAR NU IL MAI IUBESC .. NU MA MERITA , AM AVUT MULTE OCAZII SA FIU CU ALTE PERSOANE ,DAR AM ZIS SA FIU SERIOASA SI NU MERITA..
garbo019367
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:17
si de ce tipi asa ?
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:19
deci, el era casatorit, iar tu, serioasa....

ma straduiesc sa va inteleg, sincer...
zambila
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:22
nu te mai stradui zamby draga atat...
alexal
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:24
De la: garbo019367, la data 2009-11-10 15:17:34DRAGILOR ! E LA MODA SA FIE BARBATU MAI TANAR DECAT FEMEIA , EU AM AVUT IUBIT CU 11 ANI MAI TANAR .. TIMP DE 7 ANI. CUM E LA MODA CA SI CELE TINERE SA AIBA MAI IN VARSTA , ADEVAR AU SPUS CA NU MERITA SA NE PIERDEM TIMPU CU CINE NU NE MERITA, ATI VAZUT CA MULTE PERSOANE SUNT APRECIATE NUMAI DUPA CE MOR , EU NU VREAU SA SE INTAMPLE ASA , TREBUIE SA IAU MASURI SA PROFIT DE CE MI-A MAI RAMAS , S-AU DUS 11 ANI DIN TINERETEA MEA AIUREA, SINGURA SI TRISTA , SERIOASA .. SA FIU APRECIATA DE IUBIT CARE ERA CASAT.. SI NU ADIVORTTA , AM RAMS SINGURA, DAR NU IL MAI IUBESC .. NU MA MERITA , AM AVUT MULTE OCAZII SA FIU CU ALTE PERSOANE ,DAR AM ZIS SA FIU SERIOASA SI NU MERITA..


Stai usor, ai scris cu majuscule si cu ceva lacune in exprimare...dupa ce mori , esti mort , imbalsamat( eventual ) si cu vreo 2 m de pamantil deasupra..deci , clar nu mai conteaza dupa ce dai coltu"...aprecierea celorlalti e bine sa aibe loc in perioada vietii fiecaruia dintre noi.
Iubitul spui ca l-ai avut( deci e un trecut :-) Bun ,pey daca ai ajuns la concluzia ca nu te-a meritat si nu te merita e ok..spune-i Adio , problema de fond ar fi ca acum te-au coplesit regretele ca nu ai putut sa fi cu altcineva..inteleg..
Ok, ai trait cat a fost frumos dupa care ai considerat ca nu te merita si ciao..care e de fapt problema? concentreaza-te in alegerile pe care le faci, poate urmatorul nu va mai fi la fel de dezamagitor. Daca ,,e la moda" sa fie mai tanar asta nu conteaza , important este sa fie alaturi de tine si sa te iubeasca.
reyya
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:32
Era si casatorit..aaaa...pey asta schimba datele problemei, acum am vazut ce ai scris, deci era ,,grevat de sarcini" :-)
Nu , clar nu se merita
reyya
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:34
mai, da nici sa te plimbi de mana cu un pustan sau cu bunicu, parca nu e normal

cred ca , alegerile acestea neinspirate duc catre acea stare de singuratate si tristete
si_totusi
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:35
oalio, totusico...si io ce-ar trebui sa inteleg d-acilea ?
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:36
ioi,tusico...

dragostea e oarba....
iasomia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:37
ce vrei

era pt wife raspunsul, sa nu se interpreteze
zambila
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:37
imi cer scuze pt.interventiile "mele" din aceasta pagina...dar nu le-am facut eu...nu stiu...cineva a intrat pe profilul meu si a scris la acest topic aceste aberatii..."sdas"...nu stiu ce poate sa insemne si nici cine ar fii putut sa le scrie...o fii o greseala...dar nici nu pot intra sa le sterg pt.ca nu am acces sa modific...
DORI_
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:40
de ce zambilici?
eu tocmai ma distram acilea....
iasomia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:41
iote la dari..

invadatorii...
iasomia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:42
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:42
totusico,poi matale aveai vederi largi!!
preciouss
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:42
iasomia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce nu pot sa il parasesc odata?De ce nu pot sa uit raul facut? 81 De la: garbo253810 10 Decembrie 2011 14:09
E bine sa vorbesti cu strainii? 347 De la: alla 8 Septembrie 2010 19:04
TRADARE 111 De la: dor72 13 Mai 2011 21:43
un sfat va rog 5 De la: tutankhamon 3 Februarie 2010 14:11
Baiatul de la medicina 34 De la: Gumiho 13 Decembrie 2016 21:25
Setari Cookie-uri