iubire interzisa

mi-am inchipuit . Te tachinam doar
Drum bun! sa nu ne lasi sa vorbim singuri pe-aici, ca inttram la idei
blanca
Postat pe 2 Iulie 2009 14:23
ioooiii... Ella...
ce-ai stat a zice

gata, te sterg de la simpatiile mele

era vorba de hom...e, nu de narcis! da te stiu ca esti de-a noastra, asa ca iti raspund cu
Thor
Postat pe 2 Iulie 2009 14:27
mielutzo, deocamdata doar ma pregatesc. plecarea efectiva e marti dimineata.
Thor
Postat pe 2 Iulie 2009 14:27
bre dom' vidar, ia d-aci, numa sa nu intre fetele la idei

http://www.youtube.com/watch?v=jRx5PrAlUdY&feature=fvst
pik_nik
Postat pe 2 Iulie 2009 14:32

Cata veselie astazi! Se vede ca se apropie sfarsitul de saptamana
Ella_34
Postat pe 2 Iulie 2009 14:33

Stiam eu ca ai simtul umorului...
Ella34
Postat pe 2 Iulie 2009 14:40
De la: Serenity2, la data 2009-07-02 14:33:42
Cata veselie astazi! Se vede ca se apropie sfarsitul de saptamana


asha, da. prima data era cam in ceatza
tulipe
Postat pe 2 Iulie 2009 14:40
Ella: si eu stiam ca esti d'a noastra, ca pretenarii mei nu ma minte

pikule, am luat ce mi-ai dat, l-am intors pe toate partile si l-am aruncat ca nu-mi venea bine. mai bine ma aranja fur elise, stii mataluta ce vorbesc
Thor
Postat pe 2 Iulie 2009 14:43
De la: tulipe, la data 2009-07-02 14:40:49
De la: Serenity2, la data 2009-07-02 14:33:42
Cata veselie astazi! Se vede ca se apropie sfarsitul de saptamana


asha, da. prima data era cam in ceatza


Scuze. Am vrut sa postez pe alt topic dar n-am nimerit.
Ella_34
Postat pe 2 Iulie 2009 16:09
Cassey
Postat pe 9 Iulie 2009 14:42
vreau si eu o compatibilitate pesti si taur...eu -pesti el-taur
auras_geniu
Postat pe 13 Iulie 2009 15:34

mai incearca?!
mia79x
Postat pe 13 Iulie 2009 15:36
nu ma juta nimeni???
auras_geniu
Postat pe 13 Iulie 2009 15:43
auras... eu unul nu ma bag la genii. nu de alta da' sa nu-mi faci vreo anamneza d-aia de sa stea matzu-n coada!

poate pik_nik, el e mai competent la d-astea.
Thor
Postat pe 13 Iulie 2009 15:46
horoscop, raul sau cassey...ceva de genu...cauta here
mia79x
Postat pe 13 Iulie 2009 15:47
incearca sa-i spui ca divortezi si acelasi lucru sa-l faca si el,,,---de obicei le este mai bine sa ,,STEA IN DOUA CARUTE,,--cand trebuie sa lupte ,,NU MAI ESTE,,,--FUGE,,,TOTI SUNT NISTE LASIIIIIIII!
garbo017485
Postat pe 18 Iulie 2009 14:12
Renunta .
Daca tu nu esti capabila de iubire in familia ta , te priveste .
Dar un barbat insurat intotdeauna cauta divesitate in afara casniciei , nu iubire . Daca spune ca te iubeste si nu renunta la tot pentru tine , este clar ca minte .
Ce astepti de la viata ? Sex pe furate ? Cand ajungi acasa , la sot , nu te simti murdara ?
garbo010810
Postat pe 25 August 2009 12:51
iubesc un baiat enorm d mult,sh am stat impreuna un an jum,sh ne-am desppartit,as avea nevoie d kteva sfaturi k sa il uit kt mai rpd sh sa n mai fie nevoie sa ma intorc la el asa cum mi-as dori pt k in ultimul timp au existat f multe certuri sh vreau sa trec peste sh saa imi vad d viata mea singura,dar cum sa fc?
dennysutza
Postat pe 26 August 2009 19:43
la 18 ani se uita usor. nu s-a prabusit soarele si luna sta cocotata la locul ei, chiar daca nu mai sunteti impreuna



uite, ca activitate pentru a mai uita de cel prieten, ai putea sa faci niste transcrieri de prin cartea de citire. sa scrii "ca" in loc de "k' sau sa nu mai prescurtezi cuvintele. aici e un forum. ai tot timpul sa scrii . nu e mirc sau mai stiu eu ce site de chat unde trebuie raspunzi la secunda
si_totusi
Postat pe 26 August 2009 20:16
Eu personal spun ca omul cind nu mai poate de bine,face el ceva ca sa o duca rau ,asa ca mai pune de o iubire cu unul,cu alta,nu conteaza...ete acolo sa iti ocupi timpul cu ceva.Oare de ce bunicii si parintii nostrii nu au avut dilemele astea,s-a intrebat cineva??!pentru ca ei si cind se odihneau scoteau lucruri minunate din mina lor.Acum fac treaba,vij-vij si repede trec la tigara,si barbati si femei,ca doar e egalitate....si dau ochii peste cap.....de plictiseala.Si tot de plictiseala ...pun de un iubit,nu mai judeca nici aia,nici ala....dar vor sa iasa treaba de nota zece,si se mira de problemele care ..ii cauta pe acasa.FIECARE CUM ISI ASTERNE ASA ..DOARME....noi de aici stim numai varianta dumneaei,dar ca sa judeci obiectiv ar trebui sa stim si parerea consortului....asa ca...
magdalia63
Postat pe 3 Septembrie 2009 13:50
OARE, ASTA CAUTA SAU O IUBIRE ADEVARATA SI NU STEARSA, PLICTISITA DE ANI , DE REGULI SI DE ... ASA TREBUIE?
miluma
Postat pe 3 Septembrie 2009 15:14
De la: garbo010810, la data 2009-08-25 12:51:57Renunta .
Daca tu nu esti capabila de iubire in familia ta , te priveste .
Dar un barbat insurat intotdeauna cauta divesitate in afara casniciei , nu iubire . Daca spune ca te iubeste si nu renunta la tot pentru tine , este clar ca minte .
Ce astepti de la viata ? Sex pe furate ? Cand ajungi acasa , la sot , nu te simti murdara ?

UNII CHIAR ASTA CAUTA. DEPINDE DACA MAI POT GASI IUBIRE ADEVARATA, DACA STIU SA VADA , SA ALEAGA GRAUL DE NEGHUNA. PENTRU ASTA ITI TREBUIE RABDARE SI SPERANTA. SI DUPA O VIATA NU MAI AU PUTERE SAU LE E FRICA SA NU SE ARDA DIN NOU.
miluma
Postat pe 3 Septembrie 2009 15:19
Hotaraste-te draga, ori cauta iubirea, ori se apuca de treburile gospodaresti.Asta pentru ca una se rezolva in pat, si cealalta in bucatarie.Sigur, se poate rezolva dilema, daca este mutat patul in bucatarie si ea isi ia obligatia sub semnatura sa rezolve amandoua treburile deodata.
Ioana007
Postat pe 4 Septembrie 2009 14:36
Sau, mai simplu, transforma blatul de lucru din bucatarie in pat ocazional. Astfel va scapa si de amenintarea unei pardalnice de hernii capatate cu ocazia mutarii patului propriu-zis si, in plus, nu ar mai pierde timpul...
Ca sa nu mai zicem de adrenalina
Poison
Postat pe 4 Septembrie 2009 14:43
In ce priveste Andreealina, Suzuki ar fi spus:
-Draga, stai sa termin treburile gospodaresti cu nevasta-mea si pe urma ma ocup de tine Andreea iar de Lina ceva mai tarziu.
Ioana007
Postat pe 4 Septembrie 2009 20:48
:sml-happy0065...: Cumpara boia sau piper, ori in cel mai rau caz o sticluta cu ketchap iute...Daca tot aveti de gand sa va devorati, barem sa fie masa plina cu picanterii....................
sophia1971
Postat pe 18 Septembrie 2009 12:43
traiesc o poveste de dragoste de 1 an cum numai an basme intilnesti!!eu sant casatorita el nu dar a avut o prietena de care sa despartit acum 3 luni dar anca al mai cauta si se mai antalnesc din cand an cand.noi ne iubim,al iubesc enorm mia oferit toata dragostea din lume ne potrivim perfect dar ma deranjeaza ca se mai duce la ea.nu stiu ce sa fac sa fie doar cu mine,nu pot sa-i zic nimic deoarece sant casatorita dar voi divorta curand.e iubirea vietii mele pt el sant an stare sa mor. ce sa fac sa fie doar vcu mine?
garbo_191278
Postat pe 22 Septembrie 2009 00:32
si sotul tau?...ce parere are?...ti se pare corect?
Ines
Postat pe 22 Septembrie 2009 00:35
Cred ca lumea asta e cu totul pe dos... Casatorita cu amant, casatorita cu amant casatorit... Unde va este capul? Pentru ce mama naibii v-ati casatorit? De ce traiti in minciuna? Ce vreti de la viata? E grav cu ratiunea la astfel de persoane...
adela_baby2002
Postat pe 22 Septembrie 2009 00:39
si eu sunt in aceasi situatie noi am trecut de faza cu iubirea adolescentina am ajuns in situatia cand nu putem sta unul fara altul si cu toate astea el e cel ce nu vrea sa renunte la ce are acasa nici eu nu stiu ce sa mai fac si incotro sa o mai apuc tot ce stiu e ca iubirea asta ma macina marunt pe zi ce trece dar nu pot renunta la el ceea ce am simtit si simt cand sunt la el in brate nu am mai simtit iar dragostea asta nu am sa o mai gasesc in alta parte si nu vorbesc despre sex si cu toate astea nu recomand nimanui sa aiba o astfel de relatie nu regret pentru ca am ajuns la concluzia ca nu am mai iubit pana acum cu toate astea este un licru pe cat de frumos atat de dureros singura consolare este ca sunt iubita la fel de mult
ALINA_MAGDALENA
Postat pe 22 Septembrie 2009 14:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor.... 19 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:58
De ce alege un barbat sa faca amor cu lumina stinsa?? 34 De la: charmelen 14 Iunie 2015 12:02
NEATENTIA SOTULUI MA INPINS IN BRATELE UNUI ALT BARBAT 53 De la: luptatoareacurajoasa 18 Mai 2010 22:15
Nu stiu ce sa fac, sunt in impas 38 De la: sweety25 3 Iulie 2010 12:12
astrologie/ iubire 2 De la: KNIGHT_31 29 Septembrie 2010 02:30
Setari Cookie-uri