iubire interzisa

uuuuuuuuuuuuu, wowwwww!!!!!!
dihoritza
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:22
eeeeeeeeeeeeee
fleurdelis
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:23
ahaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
garbo_C
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:25
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
tutankhamon
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:31
onomatopee, da? numa' la prostii va sta capu'!
ioiii, uhhh, ahhh, ooooo, mmmmm...
dihoritza
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:33
Daca ne gandim la moralitate,nu este ceva firesc.Dar la noi in sine se gandeste cineva inainte sa ne judece?? Mie mi-se pare normal sa iubesti si sa fi iubit,indiferent de imprejurari,numai sa incercati sa nu faceti pe nimeni sa sufere din cauza iubirii voastre.Mult succes si fericire in continuare.
garbo050119
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:38
ghgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggjkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
garbo057057
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:54
aoleo, da ce ai mama, folosesti masina de scris??
fleurdelis
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:56
nu maiiii...i s-o lichit deshtu...
tutankhamon
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:00
este pacat sa iubesti sotul cuiva,dar mai pacat este sa nu incerci
garbo022271
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:37
este pacat sa iubesti sotul cuiva,dar mai pacat este sa nu incerci
garbo022271
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:37
Fiecare isi traieste iubirea , pasiunea in nume propriu ,si nu in numele familei , catelului , papagalului..iubitului ( in conditiile in care acela e casatorit) Acum vor sari cei de pe aici spunand ca nu e moral...ok, si cine defineste moralitatea.... nu sunt adepta unie relatii cu cineva casatorit , dar nici nu blamez un asemenea tip de relatie.
reyya
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:44
De la: garbo022271, la data 2009-11-07 13:37:30este pacat sa iubesti sotul cuiva,dar mai pacat este sa nu incerci


corect unde mai pui ca , poti avea un coafat gratis de pe la nevestele sotilor .
si_totusi
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:00
2 in 1, "ca cafeaua"
zambila
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:03
guatemala si brazilia
si_totusi
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:04
mai nou 3 in unu.......
vyva
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:07

ce face tv 1000 din voi

totusico, ba e china, sa stii
decat ca am gresit topicu
zambila
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:10
De la: si_totusi, la data 2009-11-07 14:00:39
De la: garbo022271, la data 2009-11-07 13:37:30este pacat sa iubesti sotul cuiva,dar mai pacat este sa nu incerci


corect unde mai pui ca , poti avea un coafat gratis de pe la nevestele sotilor .



Daca mesajul imi este adresat:
In eventualitatea in care reusesti sa fi si putin inteligenta si te concentrezi pe ceea ce s-a scris vei vedea ca am precizat din start ca nu sunt ADEPTA unei relatii cu cineva casatorit dar nici nu o blamez , discutia fiind pur de natura ipotetica. Daca cumva esti in rolul de nevasta sper din suflet ca nu una frustrata inceraca sa nu arunci cu kkt in cei care isi scriu parerea aici , avand in vedere ca e un forum public si fiecare are dreptul la parere proprie.Straduieste-te ..poate iti si iese :-)
reyya
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:12
nu vad de ce critici pe cei care gandesc in alta maniera decat a ta personala...indiferent cine ar fi ..e deranjant, forumul e public
reyya
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:13
reya, atentie la limbaj, totusica e o doamna

si nici n-a criticat sau jignit pe nimeni
zambila
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:15
coafat pe gratis
yanyacharberet
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:16
mami, tu suferi de mania persecutiei ?

scrie negru pe alb, ca a si citat-o totusica...pe garbo 022271


ia mai concetreaza-te tu putin, nu te mai repezi asa intzepata, ok ?

vad ca singura care arunca p-aici cu de-ala de care ziceai esti tu
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:16
Aiurea!..Asta daca cineva nu reuseste sa citeasca si ,,printre randuri"...Mey eu cred ca fiecare hotareste sa-si traisca pasiunea in numele lui , daca acea pasiune te face sa te simti fericit , si aia doi sunt fericiti impreuna este ok, viata merita traita ( nu la modul hedonist ) Desigur , inca o data precizez , de preferat nu cu cineva casatorit!
reyya
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:19
wife...fata asa inteles cu a vrut ea...adicalea a luat-o cum a vrut ea
yanyacharberet
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:20
iti trebe' oleaca de spirit ca sa citesti printre randurile totusicai

vaz ca repede se arunca p-acilea cu etichete...nevasta frustrata...prea putin intelijenta

da' ce dreaq e paranoia asta cu inrteligenta pe garbo ? ca vaz ca e o moda
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:22
E adevarat Wife..ai perfecta dreptate, ulterior am observat ca a postat sub mine dar a citat pe altcineva ..dar chiar si asa..remarca facuta e una total lipsita de eleganta ,nu a e atat de capital sa se intample sa iubesti pe cineva din pacate casatorit.
reyya
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:22
reyya, cum am zis...umorul e floare rara...

daca nu gusti genul totusicai, asta e...nimeni nu-i perfect

da' io zic sa-i ceri scuze, parerea mea

las' ca nici tu nu ai fost eleganta...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:24

da' nici faza cu freza nu era asa grava
zambila
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:25
De la: yanyacharberet, la data 2009-11-07 14:20:00wife...fata asa inteles cu a vrut ea...adicalea a luat-o cum a vrut ea


Toate o luam cum vrei noi, nu e asa yanyacharberet..??!!!
reyya
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:26
iote zambi...de face alexa de rusine un toapic mai jos...cica nu impartim carti prin metrou...

o lovit filonu' intelijentei rau de tot p-aici, iti zic io...

am o senzatie de deja vu...parca o lecturez pe irina

whatever...ma duc sa fiu frivola si sa-mi pun o masca pe fata...

sa va jucati frumos
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
situatie inexplicabila 31 De la: zambila 12 Mai 2010 15:47
divort dupa 22 de ani de casnicie 19 De la: chrystal_10 21 Ianuarie 2010 00:04
un sfat ,va rog ! 17 De la: garbomi 18 Decembrie 2013 20:11
puteti sa ma ajutati si pe mine cu un sfat???va rog! 6 De la: me_reloaded 5 Octombrie 2010 11:39
TUTUNUL... CUM SA RENUNTAM ??? 49 De la: jognysc 20 Mai 2010 15:34
Setari Cookie-uri