farmece??? vraji???

Multumesc draga (persi).Eu cred ca; a ti spune opinia , a arata , unora ; lucruri reale, nu este un lucru rau. Eu nu cer nimanui sa :zica: precum zic eu, dar;;;anakin, s a mai bagat in seama si pe alte forumuri jignindu ma si nu permit :nimanui: sa ma taga de :nimic: pt, ca deocamdata, am o varstra, de asemenea stiu notiune de :respect; Si le respect tuturor, opiniile si nu suport :nesimtirea:1 Unora((cu scuzele de rigoare))! In privinta vietii mele private nu trebuie sa i intereseze pe nimeni! M am simtit :::fffffffffffffffffffffffffffffff, bine in Spania!! In vreme ce stam cate :3-4 sau 6 luni! Eu nu stau intr un loc unde nu mi place, pt, ca; n am :dece::! Am tot ce mi doresc, va doresc tuturor sa va dea bunul Dumnezeu sa aveti macar cat avem noi. Casa pensie, sanatate, baieti buni, ce ne am putea dori, oare???!! ! Nimic! Doar sa nu ne ia Dumnezeu, din cat avem.Farmece si vraji sunt. Va asigur ca este adevarat. Daca; nu credeti, e problema vs! Nu a mea.Va doresc sa nu cunoasteti niciodata acest lucru!
Jojolin
Postat pe 16 Noiembrie 2010 13:21
te-am jignit? nu mai spune.
Arata, jojolico, unde.. ca pot sa arat eu cam care este perceptia ta asupra limbajului elevat-academic pe care il practici, alaturi de faptul ca notiunea de respect si persoana ta sunt chestii total antagonice.
Si stii foarte bine ca am dreptate.

Iar in privinta ta, persi, nu ma surprinde nici faptul ca te introduci intr-o oala care nu iti apartine, nici ca ai simpatii pentru persoanele care stiu sa foloseasca cum trebuie un limbaj elevat, cu care esti asa de obisnuita in viata de zi cu zi la toaletele din pub-ul ala; puisque l'ennemi de mon ennemi est mon ami, n'est pas? Vous pouvez trouver une nouvelle mere Dolores, ca tot ii duceai lipsa
anakin
Postat pe 16 Noiembrie 2010 16:24
auch
michelle_
Postat pe 16 Noiembrie 2010 18:01
t t r-sotalach agus a dhanamh dom tinn




Je vais vous laisser applaudir Huppes Pour moi, vos paroles ont aucune valeur.

Bate campii in continuare, probabil ca nu-ti dai seama cat de ridicol esti.
persidadamian
Postat pe 16 Noiembrie 2010 19:51
Cat priveste comentariul tau cu mama Dolores, ieftin mult prea ieftin si de toata jena.
persidadamian
Postat pe 16 Noiembrie 2010 20:01
ce aveti, mai? intru si eu o data la doua-trei zile si va gasesc luandu-va de par? pentru niste prostii? of, ca-mi sunteti dragi, si asa...
sora_ilsi
Postat pe 16 Noiembrie 2010 20:29
pai tocmai d-aia, surioara, ca ti-s dragi si asa Acuma, eu ce sa zic? Anakin are dreptate. No offence, persido... are dreptate
Thor_again
Postat pe 16 Noiembrie 2010 20:36
ete cine se dadea tare-n morala !

daca n-am stii cate parale iti face pielea si cat de putin te duce creieru`..
Freya_
Postat pe 16 Noiembrie 2010 21:07
sa fim intelesi, io vorbeam de doamna de la inceputul paginii
Freya_
Postat pe 16 Noiembrie 2010 21:14
Dar de unde ma cunosti tu pe mine asa bine cucoana? ha?
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 02:23
Thor nici nu ma asteptem din partea ta sa spui altceva. Dar hai sa-ti spun eu ceva,
1.ma doare exact la 2 metrii departare, ce crezi tu, Anakin si cei de teapa voastra
2. nu trebuie sa dau nimanui nici o explicatie, pentru ca sunteti de-a dreptu penibili si de o nesimtire crunta, cand indrazniti sa va legati de viata cuiva personala, si apoi faceti pe ranitii prin private daca cineva va spune ca sunteti niste oameni fara caracter si atacati in haite ca lupii
3. atata timp cat voi astia perfectii nu sunteti in stare sa ganditi individual.... nici nu are rost sa mai comentez.
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 02:43
Persi, hai sa iti spun ceva ce refuzi sa pricepi, nu ca m-as fi asteptat la asta, insa cand tie omul iti spune ca esti beata nu e bine sa o faca subtil, ci eventual sa iti tipareasca un afis mare cu mesajul respectiv.
Unu la mana, stii foarte bine ca simpatia care ne leaga are o durata lunga de viata, incepand cu momentul cand ai intrat pe acest forum plangand cu povesti inventante pentru a-ti atrage un capital de simpatie, caci deh, da bine sa spui ca tu esti Alba ca Zapada iar barbatii, in general, este niste porci. Cand ti-am atras atentia asupra faptului ca prea multa generalizare strica, ai sarit de khour in sus ca te jignesc si ai inceput sa te plangi pe la diverse persoane ca esti maltrata. Apoi ai inceput sa te dai balena cu studiile pe care le ai, desi tu nu stii sa conjugi corect verbul "a fi", si evident ca te oftici ca noi, astia care am mai facut ceva scoala la anii nostri, iti spunem ca vocabularul tau este limitat ca al unei spalatorese de veceuri.
Insa sa vezi cum nesimtita asta de jojolin, fosta socrela, ma injura birjereste, ca ultimul cocalar prins de diaree in Gara de Nord, iar tu sa cazi intr-o profunda admiratie, pe care ti-o manifesti fara nicio jena, cu gura plina, dovedeste odata ca tu cauti si creezi situatii conflictuale, si a doua oara, ca bagajul tau de cunostiinte (recte vocabularul) este mai mult decat limitat atata vreme cat inlocuiesti un simplu adjectiv cu semnele ajutatoare din stanga paginii pentru a te face inteleasa.

Sunt convins ca nu ai inteles nimic din ce am scris mai sus, asa incat iti urez spor la desfundat veceurile in continuare, sfertodocto.
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:28
bre, cocoana, cine moash-ta pe gheatza s-a legat de viata personala a cui?
'te dreaq si fa-ti tratamentul cu shocuri, ca iar o iei razna si pe urma bocesti ca "nesimtitii" se iau de tine! Si stai tu linistita, Freya te cunoaste ca pe un cal breaz, pentru ca, spre deosebire de tine, nu vorbeste fara documentare prealabila. Documentare direct de la "sursa", adica din postarile tale, agramato! Sau sa-ti spun "agramat-o", ca sa intelegi si tu?
Thor_again
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:37
De la: anakin, la data 2010-11-17 09:28:59Persi, hai sa iti spun ceva ce refuzi sa pricepi, nu ca m-as fi asteptat la asta, insa cand tie omul iti spune ca esti beata nu e bine sa o faca subtil, ci eventual sa iti tipareasca un afis mare cu mesajul respectiv.
Unu la mana, stii foarte bine ca simpatia care ne leaga are o durata lunga de viata, incepand cu momentul cand ai intrat pe acest forum plangand cu povesti inventante pentru a-ti atrage un capital de simpatie, caci deh, da bine sa spui ca tu esti Alba ca Zapada iar barbatii, in general, este niste porci. Cand ti-am atras atentia asupra faptului ca prea multa generalizare strica, ai sarit de khour in sus ca te jignesc si ai inceput sa te plangi pe la diverse persoane ca esti maltrata. Apoi ai inceput sa te dai balena cu studiile pe care le ai, desi tu nu stii sa conjugi corect verbul "a fi", si evident ca te oftici ca noi, astia care am mai facut ceva scoala la anii nostri, iti spunem ca vocabularul tau este limitat ca al unei spalatorese de veceuri.
Insa sa vezi cum nesimtita asta de jojolin, fosta socrela, ma injura birjereste, ca ultimul cocalar prins de diaree in Gara de Nord, iar tu sa cazi intr-o profunda admiratie, pe care ti-o manifesti fara nicio jena, cu gura plina, dovedeste odata ca tu cauti si creezi situatii conflictuale, si a doua oara, ca bagajul tau de cunostiinte (recte vocabularul) este mai mult decat limitat atata vreme cat inlocuiesti un simplu adjectiv cu semnele ajutatoare din stanga paginii pentru a te face inteleasa.

Sunt convins ca nu ai inteles nimic din ce am scris mai sus, asa incat iti urez spor la desfundat veceurile in continuare, sfertodocto.


anakine....la comentariul tau pentru "perfidadadamian" adaug si avatarul meu
tymbark
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:40
neata tym o cafea mare tare si fierbinte asa de dimineata
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:46
buna oli....tare si fierbinte? suna erotic
tymbark
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:49
De la: tymbark, la data 2010-11-17 09:49:52buna oli....tare si fierbinte? suna erotic

tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:52
farmece, vraji cine crede in asemenea prostii doar ce-i care sunt ingusti la minte pot sa creada in asa ceva scz daca jicnesc pe cineva
aiurea tot ce tine de aceste lucruri sunt doar pt a lua bani de pe cei care sunt creduli
cum credeti ca si-au facut averile alea impresionante asa zisele vrajitoare care fac si desfac pe spatele credulilor
o zi faina tuturor celor care sunteti pe aici
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:56
De la: tusi_Oli, la data 2010-11-17 09:52:07
De la: tymbark, la data 2010-11-17 09:49:52buna oli....tare si fierbinte? suna erotic



yes....i do
tymbark
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:00
la ce stare am acu chiar mi-ar prinde bine o chestie erotica
poate asa imi trece si mie raceala
specific am luat aspirina saracului preventiv
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:10
buna dimi !
vreau si eu o cafea tare..... am o durere de cap....de mor...
asa imi trebuie daca stau cu vuvuzelele pana la trei noaptea
cricat
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:11
cri ia d'aci o cafea mare ii numa buna de baut
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:15
Cri ....niciodata nu e prea tarziu sa te lasi de " diferite sporturi "
jeanette40
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:16
multam tusi

jeanette .... eu abia am inceput.... dar cu mine nu/i merge cu amenintari si injurii
cricat
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:18
Cafea? Aici??? Hmmm... las' ca vine imediat cine stiu io si de nu va da la cafele de n-o sa le puteti duce! Cu farmece vi le da, nu alta!
Thor_again
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:36
ce Thor .... la descantece nu primesti si o cafea? Macar atat.
cricat
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:40
o cafea si de la mine cu drag , incredere, rabdare, credinta....
ninacristi
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:42
da ce ne ceteste in cafea ?
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:44
De la: cricat, la data 2010-11-17 10:40:37ce Thor .... la descantece nu primesti si o cafea? Macar atat.

dai banii si vii daat viitoare sa mai aduci altii
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:44
altfel.... moare pisica vecinului.

toate aceste farmece si descantece au putere..... puterea subconstientului.
cricat
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Drumetii in muntii Fagaras 3 De la: aalomii 22 Martie 2012 16:48
Religie sfinti si Dumnezeii 1 De la: ingerasulluptator 19 Noiembrie 2011 14:18
fara politie veterinara in Romania? 0 De la: 5 Martie 2010 16:34
LOC PENTRU DAT CU PAREREA 329 De la: florin999 25 Februarie 2010 06:02
Cine nu stie afla- Concurs de imaginatie creatoare 17 De la: dor72 1 August 2011 23:28
Setari Cookie-uri