farmece??? vraji???

Care e problema Thor te-ai enervat si ai inceput sa-ti arati vocabularul elevat? ti-a saracit vocabularul?
Si care ar fii documentarea aia asa de prealabila, hai scoate-o cucoana, sa vedem ce stii tu de mine, de ma cunosti asa de bine.
Chestia e ca bine zice Anakin in blogul lui, el nu mai trebuie sa linga botine atata timp cat i le lingeti voi
hai sictir ca-mi faceti greata, mai bine vedeti ce mai aveti de lins de pe botinele lui Anakin, poate va mai ramas ceva.
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:51
De la: anakin, la data 2010-11-17 09:28:59Persi, hai sa iti spun ceva ce refuzi sa pricepi, nu ca m-as fi asteptat la asta, insa cand tie omul iti spune ca esti beata nu e bine sa o faca subtil, ci eventual sa iti tipareasca un afis mare cu mesajul respectiv.
Unu la mana, stii foarte bine ca simpatia care ne leaga are o durata lunga de viata, incepand cu momentul cand ai intrat pe acest forum plangand cu povesti inventante pentru a-ti atrage un capital de simpatie, caci deh, da bine sa spui ca tu esti Alba ca Zapada iar barbatii, in general, este niste porci. Cand ti-am atras atentia asupra faptului ca prea multa generalizare strica, ai sarit de khour in sus ca te jignesc si ai inceput sa te plangi pe la diverse persoane ca esti maltrata. Apoi ai inceput sa te dai balena cu studiile pe care le ai, desi tu nu stii sa conjugi corect verbul "a fi", si evident ca te oftici ca noi, astia care am mai facut ceva scoala la anii nostri, iti spunem ca vocabularul tau este limitat ca al unei spalatorese de veceuri.
Insa sa vezi cum nesimtita asta de jojolin, fosta socrela, ma injura birjereste, ca ultimul cocalar prins de diaree in Gara de Nord, iar tu sa cazi intr-o profunda admiratie, pe care ti-o manifesti fara nicio jena, cu gura plina, dovedeste odata ca tu cauti si creezi situatii conflictuale, si a doua oara, ca bagajul tau de cunostiinte (recte vocabularul) este mai mult decat limitat atata vreme cat inlocuiesti un simplu adjectiv cu semnele ajutatoare din stanga paginii pentru a te face inteleasa.

Sunt convins ca nu ai inteles nimic din ce am scris mai sus, asa incat iti urez spor la desfundat veceurile in continuare, sfertodocto.



Da am facut o afirmatie gresita pentru care mi-am CERUT SCUZEEE,
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:55
De la: anakin, la data 2010-11-17 09:28:59Persi, hai sa iti spun ceva ce refuzi sa pricepi, nu ca m-as fi asteptat la asta, insa cand tie omul iti spune ca esti beata nu e bine sa o faca subtil, ci eventual sa iti tipareasca un afis mare cu mesajul respectiv.
Unu la mana, stii foarte bine ca simpatia care ne leaga are o durata lunga de viata, incepand cu momentul cand ai intrat pe acest forum plangand cu povesti inventante pentru a-ti atrage un capital de simpatie, caci deh, da bine sa spui ca tu esti Alba ca Zapada iar barbatii, in general, este niste porci. Cand ti-am atras atentia asupra faptului ca prea multa generalizare strica, ai sarit de khour in sus ca te jignesc si ai inceput sa te plangi pe la diverse persoane ca esti maltrata. Apoi ai inceput sa te dai balena cu studiile pe care le ai, desi tu nu stii sa conjugi corect verbul "a fi", si evident ca te oftici ca noi, astia care am mai facut ceva scoala la anii nostri, iti spunem ca vocabularul tau este limitat ca al unei spalatorese de veceuri.
Insa sa vezi cum nesimtita asta de jojolin, fosta socrela, ma injura birjereste, ca ultimul cocalar prins de diaree in Gara de Nord, iar tu sa cazi intr-o profunda admiratie, pe care ti-o manifesti fara nicio jena, cu gura plina, dovedeste odata ca tu cauti si creezi situatii conflictuale, si a doua oara, ca bagajul tau de cunostiinte (recte vocabularul) este mai mult decat limitat atata vreme cat inlocuiesti un simplu adjectiv cu semnele ajutatoare din stanga paginii pentru a te face inteleasa.

Sunt convins ca nu ai inteles nimic din ce am scris mai sus, asa incat iti urez spor la desfundat veceurile in continuare, sfertodocto.



Da am facut o afirmatie gresita pentru care mi-am CERUT SCUZEEE,
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:55
De la: anakin, la data 2010-11-17 09:28:59Persi, hai sa iti spun ceva ce refuzi sa pricepi, nu ca m-as fi asteptat la asta, insa cand tie omul iti spune ca esti beata nu e bine sa o faca subtil, ci eventual sa iti tipareasca un afis mare cu mesajul respectiv.
Unu la mana, stii foarte bine ca simpatia care ne leaga are o durata lunga de viata, incepand cu momentul cand ai intrat pe acest forum plangand cu povesti inventante pentru a-ti atrage un capital de simpatie, caci deh, da bine sa spui ca tu esti Alba ca Zapada iar barbatii, in general, este niste porci. Cand ti-am atras atentia asupra faptului ca prea multa generalizare strica, ai sarit de khour in sus ca te jignesc si ai inceput sa te plangi pe la diverse persoane ca esti maltrata. Apoi ai inceput sa te dai balena cu studiile pe care le ai, desi tu nu stii sa conjugi corect verbul "a fi", si evident ca te oftici ca noi, astia care am mai facut ceva scoala la anii nostri, iti spunem ca vocabularul tau este limitat ca al unei spalatorese de veceuri.
Insa sa vezi cum nesimtita asta de jojolin, fosta socrela, ma injura birjereste, ca ultimul cocalar prins de diaree in Gara de Nord, iar tu sa cazi intr-o profunda admiratie, pe care ti-o manifesti fara nicio jena, cu gura plina, dovedeste odata ca tu cauti si creezi situatii conflictuale, si a doua oara, ca bagajul tau de cunostiinte (recte vocabularul) este mai mult decat limitat atata vreme cat inlocuiesti un simplu adjectiv cu semnele ajutatoare din stanga paginii pentru a te face inteleasa.

Sunt convins ca nu ai inteles nimic din ce am scris mai sus, asa incat iti urez spor la desfundat veceurile in continuare, sfertodocto.



Da am facut o afirmatie gresita pentru care mi-am CERUT SCUZEEE,
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:55
De la: persidadamian, la data 2010-11-17 10:51:30Si care ar fii documentarea aia


Ramane valabila partea cu "agramata" Cat despre mahalagioaice, tu ai reinventat notiunea, ba, mai mult, ai ridicat-o pe noi culmi ale "succesurilor", dandu-i valente nebanuite pana acum
Iar vocabularul mi-l mulez pe fiecare persoana in parte, asa cum merita ea, conform cu puterea de intelegere a fiecaruia. Eu macar de atata lucru sunt in stare. Tu?
Thor_again
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:58
mda nu stiu de ce a aparut de-atatea ori.


dar tu nu te-ai oprit acolo, te-ai legat de viata mea personala, de felul in care scriam desii ti-am explicat in nenumarate randuri ca am facut un accident vascular si chiar nu-mi simt degetele si incerc sa fac eforturi de recuperare. Apoi ai avut nesimtirea de a ma ironiza, nu doar pe topicuri pe care am fost prezenta cat si pe alte topicuri pe care eu nici nu am intrat. Ti-a venit si armata care oricum, e complet nesemnificanta, ori tu ori ei e una si aceeasi, pentru ca ceea ce spui tu e litera de lege, nu pot sa gandeasca saracii pentru ei insasi doar stiu sa aplaude si sa injure, cand le atragi atentia ca sufera de o nesimtire crunta. Gandit e mult spus.
Nu am jignit pe nimeni absolut nimeni, PANA ACUM.
iN FINEEEEEEEE
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 11:12
persi, pe pantofii mei nu vei gasi nicio urma de praf, nici de altceva.
De viata ta personala nimeni nu s-a legat pana nu ai inceput sa arunci cu zoaie, atat tu, cat si mamele Dolores pe langa care te-ai dat pana acum.

In permanenta vor fi bine lustruiti, si asta de la suturile pe care ti le voi aplica in dos de fiecare data cand vei sari calul, asa cum s-a intamplat si acum.
Iar cat despre partea cu linsul, sa nu uitam tu esti campioana la competitia de curlins. Chiar vrei sa caut prin arhive popurile pe care le-ai lins pana acum? haide, mai fa tu cateva afirmatii de tzoapa, ca imediat o sa vezi cum arata podeaua forumului.
A, da.. uitasem de scuza cu accidentul respectiv. Probabil ca ti-a afectat numai partea de gramatica, desi atunci cand aruncai cu noroi erai extrem de cursiva.
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2010 11:15
Iar acum ce are istoria mea pe Garbo de-aface cu jOJO?
Nici nu ma mira, tu din tantar faci armasar ori deviezi ori delirezi iar apoi te dai lovit sa-ti sara vulturii in aparare.
Si mai indraznesti sa vorbesti de mame Dolores, ha ma faci sa rad.
In momentul in care am fost cat de cat in stare sa-ti raspund cum meriti, am fost atentionata ca o sa mature cu mine tot forumul. Asa ca nu mai arunca cu noroi in stanga si in dreapta cumparati o oglinda.
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 11:19
Nu stiu care dintre noi se da lovit.
Din cate imi amintesc, nu eu am intrat pe aici cersind capital de simpatie si spunand ca ma inseala barbatul cu cea mai buna prietena; dupa care sa recunosc ca de fapt era ca la Radio Erevan, adica nu te insela pe bancheta de la taxi, ci de fapt pe bancheta stateai doar tu

Si sa nu uit: eu sunt multumit de ceea ce vad in oglinda. Tu?
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2010 11:22
copii, time out!!!
ce inseamna asta?
zambila
Postat pe 17 Noiembrie 2010 11:24
Bre bizig, nimica.. bazaia o musca verzuie si i-am aratat fereastra.
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2010 11:34
mda, am citit cateva pagini pe aici si mi-am adus aminte de ce nu mai intrasem de mult pe forum
nelly05
Postat pe 17 Noiembrie 2010 11:47
Mai omule te-a lovit cineva cu barosul in cap? tu daca te imbolnavesti inseamna ca cersesti simpatie?
Da am trecut printr-o perioada foarte grea a vietii mele, asta inseamna ca cersesc compasiune? poate in capul tau.
Deja am obosit de subiectul asta si efectiv mi-e lehamite de tine si de comentariile ce le faci.
PATETICULE
Vezi ce mai poti sa lingi, poate poate reusesti sa vinzi si tu cateva volume din cartea aia ( asta e prima afirmatie personala care o fac, cum e? te ustura? ori inca mai trebuie sa dau pentru ca ai pielea destul de groasa si nu simti. Chiar nu trebuie sa raspunzi, deja iti stiu raspunsul)

Musca verzuie, era sa-ti spun eu cine e, dar mai bine ma abtin ca poate nu are nici o vina saraca.
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:18
Eu zic sa va abtineti zau........ceeee naiba nu .......pfui ce tre sa ne mai lovim si sa ne sifonam sufletele.....TREZITIVA pt ca viata este si asa foarte grea fara sa va mai suparati degeaba
floare_cu_colti
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:23
De la: nelly05, la data 2010-11-17 11:47:37mda, am citit cateva pagini pe aici si mi-am adus aminte de ce nu mai intrasem de mult pe forum
iote nelly ca sa ne mai vizitezi
floare_cu_colti
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:27
poate poate reusesti sa vinzi si tu cateva volume din cartea aia ( asta e prima afirmatie personala care o fac, cum e? te ustura?PERSII cAnd o sa reusesti tu sa realizezi ceva in viata abia atunci sa debitezi .........pana la urma vezi-ti de treba ta si CARTEA nu-ti da cu parerea pana nu o citesti
floare_cu_colti
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:30
Bine, persido, trecem in personal.
IIn locul tau m-as fi abtinut, dar asta e, atunci cand esti soarece si bei ceva, incepi sa alergi dupa pisici.

Chestia cu volumul meu nu ma atinge. Cei care ma cunosc foarte bine - ma refer la persoanele de pe acest site - stiu foarte bine ca nu am scos cartea in interes mercantil, ci pentru ca multe din prozele de acolo sunt bine evaluate de critici literari; mai mult decat atat, persoanelor de pe site le-am oferit-o/le-o voi oferi gratuit, fara ca sa plateasca niciun leu - nici macar taxele postale. Dar asta e o poveste pe care nu ai s-o pricepi niciodata, fiindca de la o curatoare de latrine nu te poti astepta decat la ovulatie.
Oricum, aici a vorbit invidia din tine, fiindca da, te roade extrem de mult ca realizarile tale in viata se rezuma la un accident vascular.

Vom ajunge la leit-motivul in care tu o sa spui ca ti-e lehamite de mine, cu toate astea continui sa i te adresezi postand. Nu discut despre epitetul "patetic", avand in vedere ca nu ma caracterizeaza; insa la tine "agramata" devine adjectiv. Dar banuiesc ca este o lauda pentru o latrinista ce doreste sa mai smechereasca mila colectiva.
Spui ca nu ai cersit mila colectiva? Ma faci sa rad, mai ales ca sunt postari in acest sens.
Zici ca faci prima afirmatie personala? vrei sa iti amintesc cum ii numeai pe cei care nu au pus botul la falsele tale probleme?
Mai femeie, iti dau un sfat: trateaza-ti schizofrenia, fiindca ai serioase probleme cu tulburarile de personalitate.. ti s-a mai spus lucrul asta in urma cu un an, dar vad ca recidivezi.
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:44
anakin cred ca ai folosit cuvinte pe care nu le va intelege siii nu ar fi nimic rau sa castigi ceva banuti cu cartea pt ca noi asteptam si volumul doi ioteeee asaaaa sa moaraaaa lumeaaaa di nicaz .
floare_cu_colti
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:53
ma faci sa rad, asa ca o sa-mi pun ochelarii de soare si o sa ma fac ca nu am citit. Nu de alta, dar dupa cum am spus am obosit. Si eu nu-mi fac cumparaturile la piata, platesc pe cei ca tine sa mi le faca. Si asta e un compliment.
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 12:59

Oooo, inseamna ca boala iti evolueaza, persi, nu-i asa?

Ia spune acuma, ai gasesti vreun banutz in urina drinkarilor aia irlandezi? sau ai stat azi-noapte sa vezi filmul ala favorit al tau, inchisa pe dinauntru in camera?
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:01
Iar tu floare, te bagi in seama degeaba, nu era vorba de carte. Cartea nu am citit-o asa ca nu pot sa fac nici o afirmatie referitoare la carte, aluzia era alta. In fine
Imbratiseaza-ti eroul si las-o mai moale, ca nu stii tu nimic de realizarile mele.
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:02
Ce realizari ai tu, mai persi?
Poate latrinele sunt luna? ori ai reusit sa ajungi acasa cu taxiul, si totul de una singura?
Apropo, tableta aia ti-ai luat-o?

Sa nu uit.. cartea mea oricum nu o vei putea citi. In primul rand ca trebuie sa o ai, si in al doilea, ca trebuie sa pricepi ce scrie acolo.
Oricum, marile tale realizari sunt legate de cursivitatea discutiilor cu cnait
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:04
acum , pentru ca ai " scos porumbelul din gura"......Anakin ......eu una ,chiar imi doresc sa citesc cartea pe care ai publicat-o , daca ai vrea sa trimiti un volum il platesc ....inclusiv taxele postale.........
jeanette40
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:07
anakine....sincer, nu te cunosc nu ma cunosti, dar iti dau un sfat amical: lasa-o in prostia ei ca nu se merita! nu am gresit cand am spus mai devreme " perfida"

tipe din astea obosite de sapa si brazdate si-n cour de vantul inculturii, am vazut destule de aceea cred ca este mai bine sa renunti sa-i rspunzi....parerea mea
tymbark
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:07
tym, ai si tu dreptate. E vina mea ca am coborat la nivelul ei, dar asa sunt veceurile, in subsol.

Jeane, treci pe private, bre.
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:09
Anakin na acu tre sa stai la inbratisat Persii chiar nu o sa raspund ..... deee eram si io plictisita si ma revigorasi tu Tym hai sa traiesti si hai nu fi rau ca sant si tipi de genul asta
floare_cu_colti
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:21
Pai asta sunteti toti, niste amatori de scandaluri.

persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:25
De la: persidadamian, la data 2010-11-17 13:25:24Pai asta sunteti toti, niste amatori de scandaluri.

dap chiar mai gasit io aia cea mai certareata eu ma gandesc ca trebuie sa gandim de doua ori cand postam ceva zau
floare_cu_colti
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:28
Tym, prost esti tu, fraiere. S-a spart conducta cu imputiti si ai aparut si tu? du-te dracu de potaie amarata ce esti.





SUNTETI TOTI NISTE IDIOTI ( CU MICI EXCEPTII)


persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:33
NO COMENT caaaaaaaaalm...........................caaaaaalm
floare_cu_colti
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
farmece??? vraji??? 936 De la: DORINA3001 17 Octombrie 2019 12:02
Virusul AH1N1 1 De la: garbo112550 18 Ianuarie 2010 19:52
Cine nu stie afla- Concurs de imaginatie creatoare 17 De la: dor72 1 August 2011 23:28
shake 17 De la: garbo_398573 12 Martie 2014 17:29
patriotismul -un sentiment pierdut pentru multi , din cauza situatiei dezastruoase in care se afla ROMANIA acum 191 De la: garbo_19362 19 Iulie 2014 16:51
Setari Cookie-uri