Ce parere aveti despre Bac-ul de anul asta? Cum vi s-au parut subiectele, corectura, atmosfera de examen?

Oare ce-i asteapta pe profesori si elevi dupa catastrofa de anul asta?
charmelen
Postat pe 7 Iulie 2011 20:07
charmelen, eu cred ca profesorii vor fi ostracizati, elevii la fel....

si va iesi invingator... guvernul, ministrul educatiei si tot asa...

dar eu is profan, ce stiu eu?
Eugenia69
Postat pe 7 Iulie 2011 20:15
...ii asteapta sapa, glia (care are nevoie de forta de munca), ii asteapta Spania si alte X tari in care sa ne mai faca de ras :) Dupa cum vezi..ii asteapta muuuulte.
pandora2010
Postat pe 8 August 2011 17:21
Ce s� �i aștepte.. m� �ndoiesc c� mult bine ..
Eu sunt printre cei care au dat bac-ul anul acesta și nu, nu m� pl�ng c� a fost greu / oribil / neașteptat. Am fost la profil uman și nu aș putea comenta despre subiectele de la real, dar, �n orice caz, subiectele pe care le-am primit eu nu au fost inimaginabil de rezolvat, așa cum mult� lume comenteaz� despre ele.
�ntr-adev�r, rar se �ntampl� ca un examen s� reflecte �ntreaga cantitate de cunoștiințe pe care le-ai acumulat �n timpul liceului, dar cu toate astea, tot r�m�ne relevant pentru c� trebuie sa fii preg�tit pentru orice subiect.
P�n� la urm� nu exist� padure f�r� usc�ciuni.. dar p�durea Rom�niei cam �ncepe s� se usuce de tot.
chic_diana
Postat pe 28 August 2011 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Optiunea aceea a messengerului 1 De la: joanna22 14 August 2011 12:59
locuri de munca part-taime ideal pentru mamici pt cele care doresc sa lucreze la domiciliu 1 De la: delly001433 4 Septembrie 2009 09:31
Drumetii in muntii Fagaras 3 De la: aalomii 22 Martie 2012 16:48
METEO 29 De la: l_flory 10 Decembrie 2009 19:55
De oamenii nu incurajeaza omenia? Apoi plang ca nu mai exista oameni de omenie? 2 De la: l_flory 25 Iulie 2011 21:53
Setari Cookie-uri