farmece??? vraji???

Persido, am cumva vreun neadevar? Pentru cine zice ca nu o stia asa... ASA este ea. Doar ca pana acum s-a abtinut o lunga perioada, tocmai din cauza paparei incasate data trecuta. Se pare insa ca fatuca e masochista si a cam trecut efectul shuturilor anteriori
Thor_again
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:28
Erata: am zis*
Ca sa inteleaga si primata.
Thor_again
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:31
thor, daca mie mi te adresezi, sincer eu cand am mai citit postarile ei mi sa parut a fi un om normal, chiar de gasca, eu sunt socata. sa injuri si sa te manifesti in felul asta e nedemn pt o doamna din punctul meu de vedere, dar niciodata nu sti ce fel de om este in spatele unui avatar.
anmari
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:32
mai luptati inca ??? cat e scorul ?? :-)
reyya
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:35
wow
asta da limbaj la o doamna sau poate nu-i doamna
nu-i dati apa la moara ca nu merita
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:36
o fi supt influenta unei vrajitorii sau a unor farmece
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:37
buey , am intrat sa citesc poezii si povesti de dragoste si voi ce faceti ...?? cine v-a ,,fermecat" ( mai ales prin limbaj ) ?? :-)))
reyya
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:37
Anmari, da, si tu erai una dintre persoanele carora ma adresam cand va spuneam ca de fapt asta este ea in toata splendoarea ei.
Thor_again
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:39
De la: reyya, la data 2010-11-17 14:37:27buey , am intrat sa citesc poezii si povesti de dragoste si voi ce faceti ...?? cine v-a ,,fermecat" ( mai ales prin limbaj ) ?? :-)))


reyya...
nu-mi imprumuti o punga de floricele? :)))
cu camata, evident.
si-asa camata e "legala" in Ro...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:43
pacat, sincer, pacat...persi pt tine. thor mersi frumos pt informatie, este utila
anmari
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:45
De la: tusi_Oli, la data 2010-11-17 14:37:10o fi supt influenta unei vrajitorii sau a unor farmece


Cu siguranta ceva a "supt", mai degraba a tras pe gat in toata regula... asa se intampla cand confunda sticluta de lapte cu sticloanta de vodca
Thor_again
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:46
si io la fel
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:50
Mai dar ce partinitori puteti fii,
Deci chiar am ignorat pe cat am putut anumite persoane, faptul ca i-am luat apararea Doamnei Jojolin se pare ca a trezit furori.
Buuuuuun va legati de mine si pe buna dreptate ( unii dintre voi) nu trebuie sa cititi voi astea si imi pare nespus de rau pentru ca sa ajuns aici.
Am 30 de ani si nu am injurat atata in viata mea. Dar sa stau si sa nu raspund cand unul si altul ma face sugatoare, proasta, sunt o cauza pierduta, pielea mea si creierul care-l am nu merita de lei, viata personala imi este calcata in picioare de catre niste, nici nu stiu cum sa le mai zic). Si voi asteptati sa ignor? Ei bine doamnelor, nu toti ne putem pastra calmul, mai si explodam. Deci de peste un an de cand am intrat pe forumul asta imputit, nu cred ca mi-am permis sa jignesc ori sa tratez pe cineva in felul in care eu si alte multe persoane au fost tratate datorita faptului ca nu s-au alaturat anumitei gasti de pe-aici, care desii se cred fara cusur si incearca din rasputeri sa para niste oameni la locul lor, sunt defapt niste perversi. In fine.
Eu cel putin sunt ceea ce sunt si nu joc teatru si NU AM o mie de fete, persoana care a injurat in felul in care a facut-o in acesta dimineata sunt tot eu persidadamian.
Cea care de un an de zile tot roaga persoana in cauza sa o lase in pace. Dar bineanteles eu nu o sa fiu crezuta ( si chiar nu-mi pasa ) pentru ca domnul a publicat o carte. Si daca domnul a publicat o carte inseamna ca poate ca faca ce vrea pe capul cui vrea, dar nu AL MEU.
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:52
persidadamian...acolo unde simti ca ceva nu e ok... inchide doar usa...si atat, nimik mai mult...
reyya
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:58
De la: persidadamian, la data 2010-11-17 14:52:37Cea care de un an de zile tot roaga persoana in cauza sa o lase in pace. Dar bineanteles eu nu o sa fiu crezuta


Mai, micuta victima, da' scurta tinere de minte mai ai! Ia deruleaza matale inapoi vreo doua sau trei pagini si revezi cine s-a luat de cine? Ba, in finalul postarii aleia, mai faci si pe viteaza indemnand pe fiecare sa traga concluzii. Uite ca acele concluzii sunt in defavoarea ta, dar iti spun eu, nu pentru ca i-ar tine cineva partea lui Anakin -se poate apara si singur, si ai simtit-o pe propria-ti piele- ci pentru ca exact asta e concluzia desprinsa din acea postare a ta: te-a mancat in spate sa te iei de el. IAR!
Ai crezut ca toti sunt ca tine si daca nu dai nume, nu se intelege unde bati si in cine dai?
Thor_again
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:58
mda....tipa chiar are probleme.......psihice, desigur
tymbark
Postat pe 17 Noiembrie 2010 14:59
De la: reyya, la data 2010-11-17 14:58:01persidadamian...acolo unde simti ca ceva nu e ok... inchide doar usa...si atat, nimik mai mult...


ce simplu si frumos, reyya

tymbark
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:01
De la: reyya, la data 2010-11-17 14:58:01persidadamian...acolo unde simti ca ceva nu e ok... inchide doar usa...si atat, nimik mai mult...


ce simplu si frumos, reyya

tymbark
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:06
Asa ca nu va mai mirati, vor face orice sa va faca sa credeti ca sunt o cauza pierduta si ca nu merit atentia dumneavoastra, iar sa va spun drept nu-mi pasa. In curand totul va fii uitat, mai tarziu va fii in locul meu altcineva, care va trece prin ce trec eu acum. Nu ma surprinde.
Si veti aplauda iarasi mareti si plini de umor, probabil din cauza ca nu sunteti voi, musca aceea verde, asa cum ma poreclit Anakin. Si nu numai el, mai sunt amatori de senzatii tari, care cauta nod in papura, multora poate chiar mai nevinovati ca mine.
Asa ca de la inceput am spus ca nu am degand sa mai comentez, prostia mea a fost ca mi-am calcat cuvantul.
Si da considerati-ma in continuare cea care merita sa fie blamata, Nu-mi pasa. Insa imi pasa de cei care nevinovati, poate useri mai noi, ori mai vechi, vor fii improscati cu tot felul de inventii si care poate nevinovati vor fii gasiti vinovati, pentru placerea altora nebuna de a compara omul cu sacii lor de box.
De respect nici nu vreau sa mai vorbesc, pentru ca nu are rost. Aici respectul nu se castiga se impune. Si asa limiata cum sunt eu uite ca nu sunt deacord cu regula asta, am sa-mi intorc spatele si am sa va las in pace. Oricum ajungeti sa va sapati voi intre voi singuri.
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:14
fratilor, ati luat-o razna! serios vorbesc
am inteles, e un forum public, fiecare spune ce si unde vrea, e ok...dar cand ajungi sa te balacaresti in halul asta in mocirla, risti sa fi confundat cu porcii
si habar nu mai ai cine a inceput, de ce s-a ajuns aici, pana la urma, nici nu mai conteaza.

persida, numeste tu o gasca de aici de pe garbo care nu ti-a dat voie sa te exprimi liber!
daca tot faci acuzatii, da si nume, sa stim despre ce vorbim! asa mi se pare drept.
si apoi, daca e un forum infect, de ce te mai chinui sa mai scrii? si oare din ce cauza e infect?

da'n fine, mi-s io mai mica si nu inteleg prea multe in general!
zambila
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:15
ia uite mai rau, am probleme psihice?
chiar asa sa fie oare?
No fa tu bine, lasa-ma pe mine asa nebuna cum sunt si enjoy the show in continuare, stiu ca va place.
Si daca tot sunt nebuna, macar sa joc rolul nebunului in continuare. Si sa va spun tot ce gandesc, insa i-am promis multor persoane ca nu am sa-i demasc, si nu vreau sa scot in evidenta mizeria vietii private a nimanui. Si asta pentru ca asa nebuna, cu probleme psihice cum sunt eu INCA respect viata priva a fiecarui om.
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:19
deci eu sunt la servici acum Zambila si cred ca o sa ajung destul de tarziu acasa. Dar daca nu azi, iti promit ca vom dezvolta si capitolul aceasta, ce inseamna sa te exprimi liber pe garbo.
Doca tot am intrat in rolul nebunului, am sa-l joc pana la capat. Eu oricum nu mai am nimic de pierdut.

Deci am 4 ore decand nu fac nimic, astept sa vad cu ce mizerii se mai poate arunca. Sefa se holbeaza la mine, dar macar mergem pana la capat, nu sa nu lasa lucrurile spuse doar pe un sfert.
Deci continuarea poate mai pe seara
persidadamian
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:23

Persi, ia-ti medicamentele, femeie, si vezi ca se face ora la care mergi sa curati veceurile...

Iar daca forumul acesta e infect, datorita si unor postari ce iti apartin in exclusivitate, nu crezi ca ar fi trebuit sa nu faci parte din el?
Aaaa, am uitat... lubricul si promiscuitatea te reprezinta
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:23
anakin!

persida, poate la tine libera exprimare are alta semnificatie!?
uite ca io ma exprim cat de liber vreau, in limita bunului simt, n-am injurat pe nimeni aici si nici nu intentionez! iti garantez ca se poate si asa
zambila
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:28
Zambilici, asaaaaa, care va sa zica!
Mai, cum de tu ne-ai scapat? Aaaa... gata, acum stiu: ai "lins" si tu botinele Anakinului, asa-i? Ca noi, astialaltii.
Thor_again
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:36
thor, io ling numa' inghetata, la alte alea nu ma bag!
zambila
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:39
sunt pur si simplu siderata de ce citesc. am ramas fara cuvinte. oameni maturi sunteti voi?

brother si anakin, ce dreaq faceti?

persi, tu deja ai avut un meci cu anakin anul trecut. nu poti pur si simplu sa faci abstractie de el, daca nu il placi? eu una nu ma bag in discutie cu o persoana cu care nu rezonez. si ca sa dau un exemplu concret, aceea persoana e jojo. nu relationez cu ea pentru ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda

in alta dezordine de idei...e vorba de cartea lui anakin, care se pare ca a pus multa sare pe coada unora. mie mi se pare mai mult decat deplorabila maniera in care se tot face referire la asta. omul a scos un volum. brovo lui! mi-ar place si mie sa scriu, da' uite ca nu am talent. asta nu inseamna ca cobor in derizoriu pe unu' caruia chiar ii reuseste asta.

eu zic ca ati sarit calul toti. pana la urma, poti sa spui anumite lucruri dezagreabile si intr-un mod civilizat

in fine, cred ca-mi racesc gura de pomana...
michelle_
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:41
michelle, aia incercam si io sa explic, da' nu stiu daca m-am facut inteleasa!
zambila
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:45
De la: me_reloaded, la data 2010-11-17 15:41:35eu zic ca ati sarit calul toti. pana la urma, poti sa spui anumite lucruri dezagreabile si intr-un mod civilizat.


Sis, inseamna ca nu ai citit tot. Eu unul nu cred ca am sarit calul, chiar daca am facut-o agramata pe "doamna". Iar daca totusi am facut-o, asta e, isi mai iese omul din fire. Dar nu regret si mai ales consider ca nu am pentru ca sa imi cer, personal, scuze.
Thor_again
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:47
stiu, mama...daca eu, care sunt atat de colorata la vorba, am ramas uimita de ce cuvinte s-au folosit p-acilea, inseamna ca e grav...

in fine...nu ma bag in discutii inutile si deloc constructive, ca nu are rost...is satula de scandalurile astea
michelle_
Postat pe 17 Noiembrie 2010 15:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
locuri de munca part-taime ideal pentru mamici pt cele care doresc sa lucreze la domiciliu 1 De la: delly001433 4 Septembrie 2009 09:31
bani ...profita si tu 1 De la: pampy_pitick 3 Noiembrie 2009 20:15
Ed Morell se sustrage torturii 48 De la: fleur_de_lis 20 Septembrie 2009 00:31
declaratia 200 2 De la: dor72 19 Mai 2011 17:17
cei mai tari 3 De la: tutankhamon 20 Mai 2009 02:37
Setari Cookie-uri