Nu vreau sa facem sex in trei

nu am citit toate comentariile...dar eu zic ca ar fi o experienta faina atata timp cat tu alegi cea dea 3 persoana si nu el...cine stie poate e o amanta de-a lui care vrea sa te cunoasca:))
........bine alegerea asta o faci in cazul in care esti curioasa si tu dar nu vrei sa accepti din gelozie, orgoliu sau mai stiu eu ce...eu nu am avut ocazia dar probabil ca as fi curioasa sa incerc...daca as alege eu cea dea 3 pers:)
iamonica_kissu
Postat pe 19 August 2008 16:25
mirabela12, eu doar vreau s tiu de ce nu mai rspunzi la ntrebri, pentru c ai ncetat s exiti ???
casperphantom
Postat pe 19 August 2008 17:06
casperphantom---iti raspund eu!!!!!!!!!!--tipa aceea nu exista este din echipa GARBO---creaza subiectele si dezvoltam---dar zic ca e misto sa dai apa la moara sa vezi cum gindeste lumea De aceea vezi eu nu ma adresez decit celor care isi dau cu parerea si nu persoanei care a creeat subiectul
bazalt104
Postat pe 19 August 2008 18:22
sex in trei ?
acesta o sa fie sfirsitul dragostei voastre care doar tu crezi ca exista .
Tu pentru el trebuie sa fi unica .
Daca te iubea cu adevarat nu ti-ar fi propus asa ceva .
Gi_gi
Postat pe 21 August 2008 14:48
nu-i vorba de iubire...vrea doar sa experimenteze...cum se vede la tv pare ceva interesant, poate de aceea vrea sa incerce...
Florycik
Postat pe 21 August 2008 16:41
Florycik`---da chiar asa este cum spui ce-are un pic de experienta in plus
bazalt104
Postat pe 21 August 2008 21:19
Stii ce inseamna asta? Nu-l mai atragi suficient.E un lucru natural,asta e.
anafarkas
Postat pe 21 August 2008 21:23
Gi gi, daca nu poti sa fii Unica, se poate Jakobs?

Postat pe 21 August 2008 22:30
Nu e nici ca nu te mai iubeste nici ca barbatul trebuie sa fie posesiv, e o fantezie. La ora actuala si noi pasim spre libertatea Vestica, acolo swingerii sau nudismul are propriile cluburi si nu poate sa ii contrazica nimeni ca nu au dreptate, la fel ca lesbienele si homosexualii.
Aici devine de fapt un caz de bisexualitate pt tine daca al treilea e femeie, pentru el daca e barbat. Nu e lucru neobisnuit, nu e ceva care sa rupa relatia e doar alt punct de vedere si cum multe femei sunt foarte inguste iar barbatul trage sa experimenteze...
Te sperie ca poate iti place prea mult? Pe mine m-ar speria.Orice lucru nou nu e lipsit de pericole

Daca nu vrei nu vrei, poate el o sa experimenteze in alta parte, poate nu.
samy
Postat pe 22 August 2008 10:40
in sfarsit un barbat care stiie ceva............................................... mai mult........................
yavrum
Postat pe 22 August 2008 23:59
pana in final ce ai facut?
Bogdan38
Postat pe 23 August 2008 16:13
Asa cum a spus si Yavrum, Samy e un barbat care stie ceva mai mult...
anabell
Postat pe 23 August 2008 19:30
Spune-ne si noua Anabell.Vad ca Samy se invarte in jurul tau ca un elicopter fara prihana si odihna.Cum a reusit sa-ti transmita din vastele sale cunostinte care ocupa un perete intreg de carti la biblioteca din Alexandria?

Postat pe 24 August 2008 04:59
mirabela 12
da-l dracu ;
porceala asta se facea si in grecia si roma antica si lucrurile au ramas la fel : daca o iubesti iti faci fanteziile in alta parte ;
pt asa ceva sant destule parasute calitativ > f.de buzunar ;
am certitudinea ca relatia voastra e pe final ;
tineretea , prin natura lucrurilor mai intai face sex si p'orma se mai gandeste si la altele....si cand ajunge sa vada ca in afara de sex nu mai e nimic ....relatia se destrama ( da , poate sa dureze mai multi ani !);
relatia pe final ? >>> exemplu : cand santeti impreuna tacerea va stinghereste ? fac pariu ca da !
mi-au placut comentariile ;
toate bune
terrian
Postat pe 24 August 2008 05:45
casperphantom
intrebarea e bine pusa ...unde-i mirabela ? ce a facut ?
dar....tema e arhiprezenta in viata noastra :
toti avem fantezii si multi fac greseala sa-si faca toate fanteziile in cuplu....
frati romani casa-i casa si hogeacu e hogeac...ai unde sa te duci daca imaginatia chiar iti chinuie zilele ;
ma scz casper pt raspunsul extins
toate bune

....totusi unde naibii e mirabela ?

terrian
Postat pe 24 August 2008 05:55
De la: si_totusi, la data 2008-08-02 10:49:48mirabela, uite cum faci. ii spui ca vrei si tu sa-i faci o surpriza; tot asa de placuta. daca el vrea cu 2 femei, si-ti spune ca va fi asa frumos pentru tine, zi-i si tu ca vii cu un mascul pe care l-ai gasit , cum a gasit si el persoana dispusa . mai lamureste-l ca va fi mai frumos pentru el. asa, sa fiti 4. zi-i ca e mai palpitant , mai sexos si ca tu visezi de mult la asta . cu zambetul pe buze, spune-i ca te-ai gandit de cate ori faceai dragoste cu el , cum ar fi sa mai existe inca un barbat cu voi. sa vezi ce bucurie o sa-l apuce. ca si pe tine. il dai pe spate :))) sa vezi ce reactie are


BRAAAAVOOO!!!

Postat pe 24 August 2008 16:40
TRRIAN----------iti raspund eu!!!!!!!!!!--tipa aceea nu exista este din echipa GARBO---creaza subiectele si dezvoltam---dar zic ca e misto sa dai apa la moara sa vezi cum gindeste lumea De aceea vezi eu nu ma adresez decit celor care isi dau cu parerea si nu persoanei care a creeat subiectul
bazalt104
Postat pe 24 August 2008 21:12
tu faci cum simti!dar iti spun din experienta ca e posibil sa nu mai vrei tu sa fi cu el dupa ce are loc partida in 3.Eu am acceptat asta pt barbatul iubit.La fel ca si tine,as fi facut orice pt el chiar si asta.Am acceptat,am inceput partida dar n-am putut continua,n-am putu t accepta sa vad alta femeie in pat cu barbatul iubit si am preferat sa plec.Apoi am ales sa ma despart de el pentru ca nu puteam trai cu imaginea lui cu o alta femeie langa mine...Gandeste-te bine inainte sa iei o decizie!
loryblonda
Postat pe 24 August 2008 22:56
ciudati mai sunteti...voi opiniatorii, constructori de fantezii si aberante elucubratii. mirabela ....daca existi bine daca nu...ai dat lovitura, s-au strins gramada si-au descarcat opiniile si acum stau cu pusca goala...mai asunca un porumbel ceva............si domnu samy...nu-mi place deloc cum gindesti.nu stii nici sa scrii pentru mine ideile tale sunt 0.
karmenrosa
Postat pe 25 August 2008 09:12
Draga mea...
Am trecut si eu prin asa ceva. Noi eram impreuna de 4 ani si am acceptat gandind ca, daca ii fac placerea, curiozotatea...isi va reveni.Din pacate nu a fost asa...a vrut din ce in ce mai mult si cand eu nu am mai acceptat, el nu a mai vrut sa faca nimik cu mine. Si noi a mai stat inca 2 ani impreuna, ca doi frati...adica fara a avea nimik pe plan sexual.
Ce sa zic? acum suntem despartiti de un an si jumatate, dar eu inca sunt marcata de acea experienta si de faptul ca eu chiar il iubeam si-l doream sotul meu...Acum suntem amici, vobim, cate-odata mi-e dor de el, dar atat de mult m-au durut cei doi ani de "fratie" incat nu m-as mai impaca cu el nici moarta.
Stiu ca povestea mea suna ciudat, dar te sfatuiesc si pe tine si pe el sa nu intrati in lumea asta..dar asta este pana la urma alegerea voastra...
Si sa nu va ganditi cumva ca tine de educatie sau de scoala...eu mai am o luna si-mi dau doctoratul...iar el este un mic om de afaceri respectat...
Nu stiu..poate va mai ganditi, sincer n-as vrea sa treci, tu cel putin prin ce am trecut eu. S-au dus pe apa sambetei 6 ani din viata mea, pardon sapte ani jumatate...si pentru ce?
Numai bine si incearca sa iei cea ai buna decizie.

Postat pe 26 August 2008 22:26
De la: maya73, la data 2008-08-17 11:43:56Barbati care isi permit sa -si bata joc de voi!!! Bine ca a gasit el, inainte persoana aia....adica amanta lui! Paraseste-l inainte de a te pune sa devii zoofila! Astfel de practici...nu sunt normale! Trimite-l la un psiholog!


persoana aia nu trebuie sa fie neaparat amanta lui......zoofilia este altceva, draga mea..si astfel de practici sunt normale......
eu de exemplu i-am propus iubitului meu sa o facem in 3 si a spus ca se mai gandeste.bineinteles 2 femei si un barbat si eu am 21 de ani si el 24 si suntem de 6 ani impreuna.....si ma iubeste la nebunie
eu cred ca tot ceea ce face placere ambilor parteneri in materie de sex este normal si permis......si in fond si la urma urmei baiatul i-a facut o propunere pe care poate oricand sa o refuze...
eu zic sa-l rogi sa-ti faca cunostinat cu aceea a treia persoana si apoi sa stati de vorba si te lamuresti de ce vrea lucrul asta...
eu de exemplu vreau sa fac asta pt ca mi se pare extraordinar de incitant si cred ca va fi o experienta de neuitat.....cred ca inainte de toate trebuie sa comunicati si sa fiti deschisi....


Postat pe 29 August 2008 11:07
mi nu mi se pare normal sa-ti satisfaci fanteziile cu alta
e mai moral si mai normal sa-ti inseli partenera decat sa faci sex cu ea???
asta e un exemplu de gandire ingusta.sexul e o rusine.sexul nu e permis.....e rusine sa vorbesti despre asa ceva.........nu fac sex cu sotia decat pana fac unu - doi copii si apoi ma duc si dau bani prostituatelor...pe ea o respect....
heeellllllllooooooooo.....traim in 2007!!!
in sex e totul permis atata timp cat le face amandurora placere!!!!
omul vrea mereu sa cunoasca , sa experimenteze ceva nou....

Postat pe 29 August 2008 11:13
De la: bubutza, la data 2008-08-29 11:13:36mi nu mi se pare normal sa-ti satisfaci fanteziile cu alta
e mai moral si mai normal sa-ti inseli partenera decat sa faci sex cu ea???
asta e un exemplu de gandire ingusta.sexul e o rusine.sexul nu e permis.....e rusine sa vorbesti despre asa ceva.........nu fac sex cu sotia decat pana fac unu - doi copii si apoi ma duc si dau bani prostituatelor...pe ea o respect....
heeellllllllooooooooo.....traim in 2007!!!
in sex e totul permis atata timp cat le face amandurora placere!!!!
omul vrea mereu sa cunoasca , sa experimenteze ceva nou....


asa e . de ce-ti satisfaci fanteziile cu alta? mai, da fanteziile astea inseamna neaparat sex in haita? intreb si io. traim in anul de gratie care e, mentalitatile , zic eu , ca-s moderne insa, oare unde ne-am pierdut, de tot impingem cea viata spre extreme?

de ce nu ne mai satisfac lucrurile simple? sexul nu e o rusine dar, sex din asta extrem parca as spune ca impinge omul spre alte dimensiuni.
o strangere in brate, un zambet, o mangaiere, un sarut nu mai inseamna nimic.
parca prea ne-am salbaticit si spunem ca de fapt, suntem moderni. prea exageram si nu mai suntem multumiti de nimic.

uite idei de sex din asta modern:

1. va dati drumul cu parasuta dintr-un supersonic si...dumnezeu cu mila. poate orgasmul e mai profund la distanta mare de pamant. veti fi 2 plus doua parasute, patru . chiolhan sentimental in toata regula

2. va scufundati in apele marii , cu un pietroi de picior. cine ajunge primul la fund, acela sa aleaga pozitia din kama sutra .
la fundul marii ziceam


3.mergeti in sahara. doi trei, plus camila si camiloiul. acolo sex fierbinte

4. sau in groelanda . unul sta intr-o copca si ceilalti il satisfac.

ca doar traim in anul 2008, ce naiba? ce dragoste, ce sentimente, ce romantism , ce fiori? gimnastica si sport extrem. ca asta inseamna viata si modernism in gandire. in sex, totul e permis.
si_totusi
Postat pe 29 August 2008 13:02
foarte amuzant :)))
iamonica_kissu
Postat pe 29 August 2008 15:49
si_totusi
hm...esti o scorpie si iti place "sunetul muzicii" ?...hm
revenind la tema : nu vezi ca bubutza e pe miriste ?las-o sa-si imagineze ca e moderna ...in mod sigur n-a auzit de Roma antica si ce fel de petreceri isi organizau romanii ...se crede moderna amarata si ne de lectii de la inaltimea varstei domniei sale ; hm....am o dilema existentiala : nu pricep....cum naiba....daca o iubesc...daca relatia noastra e cu adevarat bazata pe afectiune....daca in mod real ma intereseaza starea ei sufleteasca...cum naibii sa-mi treaca prin neuroni o fantezie in 3,4,5,si ....oricati ; fantezii ?toti le avem! dar unde-i granita intre om sii....cum sa-i zicem ?animal? da de care? maimutza? mie (sant de moda veche) modernismul asta imi miroase mult a marlanie si ma intreb nu cumva modernistii astia sant aceeasi care asculta manele la maxim ? care isi lasa masinile pe trecerea de pietoni , sau in statia de autobuz(fix)? care n-ar da locul ocupat unei femei in varsta nici fripti?
terrian
Postat pe 30 August 2008 01:59
teri, eu sunt o scorpie mai muzicala

acu, ce sa zic? saturnaliile erau tot un fel de joc sexual. stapanii erau sclavi si buna ziua
nu joaca si lumea moderna astfel de scene, cu tot armamentul din dotare? bice, zgarzi si alte alea ?
ca noi suntem urmasii neamurilor noastre .
si_totusi
Postat pe 30 August 2008 10:54
Drumul spre iad este poavat numai cu intentii bune.Dar si cele mai bune drumuri, mai au gropi care nu s=unt astupate si pe care broscutele le transforme in piscine.

Postat pe 31 August 2008 08:57
te sfatuiesc sincer sa-i dai papucii
111104
Postat pe 31 August 2008 10:52
O femeie sau un barbat care se respecta nu incearca niciodata unele fantezii, oricat de chinuitoare si obsesive ar fi ele. Dupa criteriul "simt nevoia deci trebuie sa incerc" se orienteaza toti zoofilii, pedofilii, necrofilii, homosexualii si alte categorii de persoane bolnave dpdv social. Sfatul meu e sa ai un minim de decenta si morala si sa nu accepti o asemenea murdarie. In ritmul in care merge societatea mana in mana cu principiul tolerantei, probabil in in zece ani incestul si pedofilia vor fi considerate trendy.

Postat pe 31 August 2008 14:12
,,Imi este teama ca daca o sa-l refuz, intre noi o sa se produca o ruptura... '' . PROASTA ESTI FEMEIE, accepti benevol sa fii carpa lui. te face de trei lei. ooofff, ASTA E PAREREA MEA EXPRIMATA DIRECT. Dupa ideea care reiese din ce ai scris, esti incurabila, ai un sfarsit ft previzibil. De fapt tu nu ai venit sa ceri sfaturi, ai nevoie de incurajari s-o faci!! Daca erai o femeie respectabila, GARANTAT, nici nu indraznea sa-ti propuna asa ceva... NISTE CUVINTE MAI BLANDE DIN PARTEA MEA ERAU TRECUTE REPEDE CU VEDEREA, ASA POATE TE TREZESTI SI-TI PUI SISTEMUL DE VALORI LA PUNCT !!POATE REUSESTI SA ITI FACI O AUTOANALIZA, PROBLEMA NU STA LA EL, EL E BARBAT, PROBLEMA STA LA TINE! REPET: n-ar fi indraznit el sa faca o asemenea cerere daca avea sentimente solide. TEMERILE tale arata cat de MOALE esti... MAI AI SA-I FACI O ICOANA SI GATA !
adviga
Postat pe 31 August 2008 17:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BIZAR SAU....?! 4 De la: eu_butterfly 14 Noiembrie 2008 12:12
ce sa fac.... 15 De la: fluturasalb85 13 Noiembrie 2008 13:53
Fostii ma cauta 1 De la: Eliza_andrea 15 Octombrie 2018 00:56
IMI ESTE TEAMA CA SOTUL MEU V-A AFLA DESPRE TRECUTUL MEU 17 De la: Roxxynela 13 Aprilie 2009 01:10
ma iubeste? 11 De la: Micass 30 Ianuarie 2009 10:14
Setari Cookie-uri