cancer de col uterin

buna.am si eu o problema cine ma poate ajuta cu un raspuns va rog din suflet.am observat k in ultimul timp nu mai am menstruatie imi vine odat la 4-5 luni.din ce cauza ar putea fi.stiu k ar fi trebuit sa merg la un ginecolog dar sunt mereu plecata din tara la munca in strainatate cu sotul.si de o perioada am dureri oribile de ovare si o secretie alba deranjanta,ceva este in neregula si mi-este tare frik sa nu fie vorba despre cancer de col uterin
si in timpul actului sexual am dureri .sper sa fie domnul cu mine si sa nu fie vorba de altceva dar menstruatia e ceva de speriat sa vina asa la 4-5luni.ink ceva ar fi k am incercat de n ori sa raman gravida si nu pot.e clar k trebuie un control dar as vreea dak se paote o parere despre asta.va multumesc.ast raps cat mai repede va rog
monica19
Postat pe 31 August 2011 21:57
monica, mergi la medic neaparat! un diagnostic nu se pune doar din vorbe si, apoi, nu e un forum specializat pe chestiuni medicale. eu nu inteleg de ce, in loc sa te duci la un control, pierzi timpul aiurea, cerand pareri nepertinente si dupa ureche.! nu te joci cu sanatatea ta, intreband prin `babe` si bagand mana in foc pt o parere superficiala si chiar eronata!
esme
Postat pe 31 August 2011 22:05
draga mia am citit mesaju taus eu am fost operata de cancer la colu uterin si la sin daca vreei sa disctam mai multe te rog scriem pe marydede56@yahoo.com
garbo227839
Postat pe 7 Octombrie 2011 09:32
As vrea sa va cer o parere, in urma cu un an am fct testul pap, am fost depistata cu "suspiciune clinica hpv" in urma cu o saptamana am fost la ginecolog sa repet testul, mi sa facut o colposcopie si biopsie, nu m- a intrebat nici macar cand imi vine ciclul menstrual. Problema este ca dupa 2 zile mi- a venit ciclul exista posibilitatea sa fac alte complicatii?
garbo_411690
Postat pe 1 Mai 2015 15:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cancerul , Hepatita 27 De la: Ciresica 6 Septembrie 2009 05:41
intraziere menstruatie peste 3 luni,test negativ 29 De la: charmelen 22 Aprilie 2011 19:42
REACTOR 69 COMPLEMENT REECHILIBRANT SEXUAL 4 De la: dor72 1 Mai 2011 14:24
cancer de col uterin neoperabil tratamente naturiste 3 De la: flasneta 9 Februarie 2018 13:47
biopsie la rana pe col 1 De la: ionicris 8 Mai 2011 11:04
Setari Cookie-uri