acnee

sall, am si eu o intrebare, cum scap de petele rosi care mi-au ramas de la acnee??
hermosa20
Postat pe 5 Octombrie 2017 23:39
Buna.Iti recomand sa mergi la dermatolog.Peelingurile sunt eficiente in acest caz, cu creme si alte pomade, eu, una nu am reusit.
Schmetterling
Postat pe 6 Octombrie 2017 09:05
cred ca cel mai bine ai intreba un dermatolog
in rest, nu stiu ce sa zic, sunt creme de depigmentare insa nu stiu daca sunt potrivite pentru situatia ta
https://www.farmacialapretmic.ro/ingrijirea-pielii/2629-bioderma-white-objective-crema-30ml.html?search_query=white+objective&results=2
garbo_476353
Postat pe 6 Octombrie 2017 13:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs 1 De la: carmenjavla 4 Mai 2012 07:31
Castiga unul dintre cele 3 seturi cadou Benecos oferite de BIO-Cosmetics! 176 De la: georgi_alina 9 Ianuarie 2012 10:43
Eu ca imi impun punctul de vedere,sunt considerata nebuna de legat..Dar mai bine sa pari nebun decat sa fii prost si sa fii folosit 3 De la: eu_geminy 19 Septembrie 2010 00:33
acnee 3 De la: hermosa20 6 Octombrie 2017 13:24
aplic unghii false acryl 2 De la: silfida 12 Octombrie 2010 23:20
Setari Cookie-uri