Baiatul de la medicina


Oare de ce nu ma mir ca g_robianul oo_ligofren 'tahicardic' e prieten la catarama cu specimenele humanoide femele - doamne, cica! - din crisma binecunoscuta?


Da' e misto, cool si funny sa vezi un dd_obitoc absolut ii_mbecil cind crede el ca sporcaie alta femeie, este?
Ca doar nu ne jigneste pe noi, nuuu?!?


Pisi, ia fii tu amabila si invita-ti ... emulul la o vizita 'turistica' in biroul ala al vostru: poate exista sansa se mai cizeleze si ss_cursura, cit de cit.

Si poate, la cit de exigenta esti totusi tu cu limba romana a altora (nu e o ironie!), il inveti ca e de mare pp_ork e sa scrii precum agramatu, fara majuscula!

Nu-mi fac insa nici o iluzie ca ati putea invata dezgustatorul zerou sub-urban sa se up-gradeze macar laaa...
... asimptotic spre zero!


P.S. Tare imi mai displace cind temerile legate de calitatea site-ului asta chiar devin realitate scabroasa...
Caci chiar se poate din ce in ce mai mizerabil, dupa cum se vede cu ochiul liber!...

Si se mai mira redactia si nu intelege de ce mai toti userii de calitate au taiat-o spre alte zari...


garbo101426
Postat pe 2 Decembrie 2016 15:41
n-am sa ma cobor la a-ti da o replica dupa cum ai merita, dar am de spus doar ca ceea ce-ai scris la P.S. este doar despre tine si te vizeaza in mod direct, dar in ipocrizia care te guverneaza nu poti intelege acest aspect!
restul sunt palavre, izvorate din vidul etern al tartacutei tale, menite sa umple pagina

dupa cum se vede foarte clar, tu esti singura sanatoasa pe forumul acesta ,restul sunt toti dupa cum ii numesti tu! asta imi aminteste de un film in care doua babe, prietene nedespartite, chemate la tribunal sa depuna marturie impotriva unui cetatean, declarau la unison ca respectivul este "ciupit de molii"... iar cand avocatul apararii le-a intrebat cine mai e "ciupit de molii"? au raspuns ca toti din localitatea lor sunt "ciupiti de molii", doar ele doua nu erau! - nu ma straduiesc sa iti mai traduc sau desenez despre ce e vorba, daca intelegi mesajul bine, daca nu, nu-i nici o paguba!

(de fapt cineva spunea ca atunci cand vorbim despre altii, de fapt vorbim despre noi! - nu m-ar surprinde sa nu intelegi aceasta paranteza)
heartbit
Postat pe 2 Decembrie 2016 20:47
""Urmează cei 3 R: respect pentru tine, respect pentru alţii, responsabilitatea pentru toate acţiunile tale.""
Dalai Lama
Chiar merita niste greseli de ortografie atatea jigniri .este un forum in care lumea isi impartaseste problemele ,alteori bucuriile sau realizarile ,alteori primesti o cafea aburinda si un gand frumos.Haideti sa nu va mai amarati viata care zic eu este destul de grea.
Va doresc o duminica linistita si ganduri frumoase !
Numai bine
fengari
Postat pe 3 Decembrie 2016 22:45
Exista cateva variante de "agatat" la care poti sa apelezi daca ai indeajuns tupeu si dorinta de a reusi neaparat.
Una ar fi sa te imbraci cat de sexy poti, dar fara a fi vulgara (o fusta scurta, dar maxim cu o palma de-asupra genunchiului) un decolteu nu prea adanc, doar at sa sugereze ceva interesant si promitator, cizmulite cu toc si neaparat parul aranjat (daca e lung, lasa-l liber pe spate.)
Cand treci pe langa el asa ca din intamplare, priveste-l direct in ochi cateva secunde, zambeste-i enigmatic, cu un suras la coltul gurii si treci mai departe, cu mers de catwalk.
Exista si variante mai directe; ai putea sa ii adresezi o replica tare, dar trebuie sa fii pregatita de o reactie de aparare sau respingere. Unii barbati sunt macho di macho si doresc sa fie ei neaparat cei care fac primul pas si care impun ritmul relatiei (pentru astia e mai buna varianta 1).
Altfel, intereseaza-te despre el, afla ce pasiuni sau hobby-uri are, ce locuri frecventeaza, si apari si tu asa ca din intamplare pe-acolo.

Sfatul meu de femeie cu oarecare experienta este sa fii vizibila fara a fi prea evidenta, if you know what I mean. Bafta!
Sassette
Postat pe 13 Decembrie 2016 21:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sotia nu mai simte atractie fata de mine. 22 De la: garbo_463204 21 Martie 2017 19:14
Ce mai vrea de la mine? 11 De la: Gumiho 15 Ianuarie 2017 21:40
cate compromisuri putem duce? 44 De la: dolly69 17 August 2011 13:21
Cum se simte el? 47 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:21
buna 24 De la: anaROBERT 2 Decembrie 2010 00:20
Setari Cookie-uri