Am nevoie de parerea voastra

auzi, ia innoieste-ti tu garderoba. Si, returneaza tot ce nu-i al tau.
pinkrainbow
Postat pe 25 Octombrie 2015 19:32
De la: garbo_842, la data 2015-10-25 19:24:45 tu performezi in prostie. complexele nu dispar ca te... cu curve minore. Iarasi, e chestie de cap, a, nu , nu ala.

Sper ca vb cu tine insuti...
In cazul in care n-ai patzit 'ceva' in cursul serii asteia...

Sanatate si tie...
garbo101426
Postat pe 25 Octombrie 2015 19:39
Stiu EXACT despre ce vorbesc.
pinkrainbow
Postat pe 25 Octombrie 2015 19:40
se sparge oglinda. cioburile aduc noroc, sau minte?!
garbo_407050
Postat pe 25 Octombrie 2015 19:44
Spoiala de cultura si un caracter de DOI LEI.
pinkrainbow
Postat pe 25 Octombrie 2015 20:00
pinkrainbow
Postat pe 25 Octombrie 2015 20:12
De la: garbo101426, la data 2015-10-25 19:21:30
De la: garbo_842, la data 2015-10-25 18:59:49ai spus frusta in vorbire si gandire Si logic, nu in fata vecinilor tre' sa dam socoteala, da' vezi iar n-ai citit cu atentie

Daca fata face sex cu iubitul, isi poate scoate din vocabular cuvantul sex protejat si neaparat sportiv. dar poate ca nu vrea....

Serios?
De unde ... traznaia asta ca nu trebuie sa faci sex protejat doar pt. ca faci sex cu iubitul?!?

Si e vorba de 'protejat' in toate sensurile si semnificatiile cuvintului.
Ai idee ca dpdv medical si chiar al bunului simtz, atunci cind unul din parteneri are sa spunem o boala hematologica, un herpes sau chiar o boala autoimuna, trebuie sa faca sex PROTEJAT chiar daca sint sotz si sotie si fac sex monogam de 20 de ani?!?

Iar asta se cheama ... RESPECT fatza de partener!
Iar in ceea ce priveste caracterul sportiv, sint doua aspecte:
1. E parerea ei avind in vedere cum e privit sexul de catre cele de-o virsta cu ea si care fac din sexul repatat si chiar multiplu, un soi de ... competitzie! Lucru care, evident, n-are nici o legatura cu sportul...

2. Ea e sportiva de performantza in alte sporturi. Asa ca legatura cu sexul ca sport are legatura cu ... calitatea, excelentza si disciplina care tzin de performantza...

Caz clinic..... herpesul disciplinat a ajuns la cap
pinkrainbow
Postat pe 25 Octombrie 2015 20:13
Stii, e f. CURIOS ca vorbesti de sex disciplinat, facut "cu cap", chiar daca se refera la o c...a, colt cu liceul sportiv, in conditiile in care singurul cap pe care il foloseai era ocupat cu "femei" mai putin atente la igiena lor, sexuala si corporala. O trecere in revista nu strica Dar minciunile "curgea"........si efectele "aparea" si ele
pinkrainbow
Postat pe 26 Octombrie 2015 11:56
Se poate incerca intr-una din zile (amantul, sportiva si iubitul) un numar erotic reusit, disciplinat si umoral.

Mai stii, poate slut(a) va fi de acord

Au si femeile lipsite de finete, farmecul lor
pinkrainbow
Postat pe 27 Octombrie 2015 10:39
De la: garbo_842, la data 2015-10-25 19:32:22auzi, ia innoieste-ti tu garderoba. Si, returneaza tot ce nu-i al tau.


am ajuns sa-mi dau dreptate
pinkrainbow
Postat pe 27 Octombrie 2015 11:33
De la: garbo_842, la data 2015-10-27 11:33:13
De la: garbo_842, la data 2015-10-25 19:32:22auzi, ia innoieste-ti tu garderoba. Si, returneaza tot ce nu-i al tau.


am ajuns sa-mi dau dreptate

Hai nu ma-nebuni!?!...
Sper ca stii cum se numesc aia de-si dau 'dreptate' singuri, nu?...

In cazul tau cred ca situatia e nitzel mai simpla: Ai ajuns de vreo 3 zile doar saaa...
...VORBESTI SINGUR !
Da' si asta, din nefericire, e doar primul 'pas'...
Sfatul meu?
Schimba placa!
...Sau macar 'turatia'.
garbo101426
Postat pe 27 Octombrie 2015 15:38
garbo_406968
Postat pe 27 Octombrie 2015 15:44
De la: garbo_842, la data 2015-10-27 11:33:13
De la: garbo_842, la data 2015-10-25 19:32:22auzi, ia innoieste-ti tu garderoba. Si, returneaza tot ce nu-i al tau.


am ajuns sa-mi dau dreptate


oglinda
garbo_406968
Postat pe 27 Octombrie 2015 15:53
De la: garbo101426, la data 2015-10-27 15:38:40
De la: garbo_842, la data 2015-10-27 11:33:13
De la: garbo_842, la data 2015-10-25 19:32:22auzi, ia innoieste-ti tu garderoba. Si, returneaza tot ce nu-i al tau.


am ajuns sa-mi dau dreptate

Hai nu ma-nebuni!?!...
Sper ca stii cum se numesc aia de-si dau 'dreptate' singuri, nu?...

In cazul tau cred ca situatia e nitzel mai simpla: Ai ajuns de vreo 3 zile doar saaa...
...VORBESTI SINGUR !
Da' si asta, din nefericire, e doar primul 'pas'...
Sfatul meu?
Schimba placa!
...Sau macar 'turatia'.


n-ai sesizat?! trebuia neaparat un (stii de ce)
pinkrainbow
Postat pe 27 Octombrie 2015 16:19
umbla clonele teleleu pe forum, poate dau vreo impresie de conformitate cu realitatea
pinkrainbow
Postat pe 27 Octombrie 2015 16:35
Si daca puneai tu insuti de 3 ori oare chiar te mai si credeam?!?...

Si oricum, chiar si cu 'sorry' spus dupa ultimele tale 'afirmatii' - cel putin aiuritoare daca nu si jignitoare -, si tot nu te 'scoteai' onorabil...

Parol!...
garbo101426
Postat pe 27 Octombrie 2015 16:40
De la: garbo_842, la data 2015-10-27 16:35:38umbla clonele teleleu pe forum, poate dau vreo impresie de conformitate cu realitatea

Care ...'clone', stimabile?!?
garbo101426
Postat pe 27 Octombrie 2015 16:41
De la: garbo101426, la data 2015-10-25 17:32:34
De la: garbo_842, la data 2015-10-25 14:38:41Sunt unii atat de "dependenti" de apreciere, incat pt. un strop de atentie din partea ORICARUI ipochimen sau dupa caz, STRAMBE, isi dau la schimb si educatia si putinul respect fata de sine.

Si bineinteles "distractia" nu se sfarseste niciodata!

Cred ca trebuie sa citesti cu mai mare atentie ce-am scris:
"...o ... exceptionala olimpica, extrem de inteligenta si foarte bine educata, da' cam frusta in vorbire si gindire. Ceea ce cred ca la nivelul ei de inteligentza e chiar f. okey...
'Copila' nu fumeaza, face sport de performantza, nu bea, stie deja vreo 4 limbi straine, nu 'trage' pe nas prafuri sau alte prostii, cinta la pian, picteaza, joaca f. bine sah, poker sau bridge, nici macar cafea nu consuma da' in schimb ii place f. mult sexul!"

Si zi asa, tu crezi ca uneia ca asta cu mult peste media imbecila - care se sinchiseste mincinos de o pseudo-morala a unei societati mereu si profund gregara si asta doar pt. ca nu are nimic altceva ca reper interior, intelectual sau cultural - uneia ca asta deci, chiar ii pasa cu adevarat de ... 'aprecierile' celor din jur care habar n-au nici macar sa se lege la sireturile propriei ignorantze?!?

Te cam inseli...
Cit priveste respectul de sine, acesta nu se evalueaza niciodata decit ... de catre sine! Conform acestui principiu cineva care s-ar simti ridicol sa mearga vara pe strada in slapi, ar trebui sa sa aiba astfel mai putin respect de sine comparativ cu una care aproape ca umbla in fundul gol pe aceeasi strada da' nici ca se sinchiseste ca celorlalti li se pare necuviincios, imoral sau de-a dreptul strigator la Cer?!?

Nici vorba!
Ai exemplul motanashului scelerat. Care are o apreciere de sine cum nu se poate mai 'superba' da' teribil de supraevaluata, asa cum ai constat si tu. Ti se pare ca asta o fi vreun model de moralitate demn de apreciat?

Sa fim seriosI!...
Daca i-am evalua pe toti cei mai inteligenti oameni din istoria omenirii care au avut cele mai mari merite in evolutia civilizatiei omenesti doar prin prisma asa-zisei morale sociale 'general valabile, cu sigurantza ca ar fi trebuit ... sa-i fi ars pe rug pe majoritatea dintre ei!

Hai sa nu fim ipocriti si sa vedem lumea printr-o medie sociala care nu numai ca e stupida dar e si periculoasa chiar pt. evolutia umanitatzii!
Ti se pare ca rasa umana ar fi progresat datorita ... moralistilor?!?




De fapt, pacatul oamenilor care se cred cei mai inteligenti, este ca au puternica impresie(iluzie) ca-s peste orice. Nu-si dau seama ca-n mersul lucrurilor, sunt absolut neglijabili.

O fatuca din asta, vai de courul ei, ca femeie in formare( de la 14-15 ani sa ai preocupari sexuale ) ca adult sanatos d.t.pd.v, si-a largit aria de activitati scolare, dar asta nu-mi spune mare lucru despre inteligenta ei Pentru ca inteligenta e atotcuprinzatoare, nu esti bun la mate sau la anatomie( si apreciez si munca, perseverenta, studiul) si repetent la a te forma sanatos(ceva esential lipseste)

Iar sa aduci laude specimenului ieftin........
pinkrainbow
Postat pe 28 Octombrie 2015 16:02
Daca societatea omeneasca n-ar fi evoluat absolut deloc si am fi fost, de-a lungul istoriei umanitatzii, tot 'la mina' si la 'aprecierea' tuturor djuvarienilor idiotzi ai lumii (99,9%, deci infinit mai 'puternici'), cu sigurantza ca acum n-am mai fi avut libertatea de a filozofa stupid si euglenic despre drepturile si libertatzile individuale (care, iti place sau nu, nu fac obiectul cenzurii nimanui!), despre morala si printzipuri!

Si te asigur, nene Iancule, ca si in ziua de azi ne-am fi batut cu ciomegele pe 'principiul' celui mai puternic fizic, iar societatea in care am fi trait s-ar fi numit tot...
...COMUNA PRIMITIVA!

Si sa fi vazut atunci abuzuri sexuale, violuri, pedofilie si omoruri sexuale, 'eminentza'!...

garbo101426
Postat pe 28 Octombrie 2015 19:45
Si de ce te agiti? Pur teoretic?
pinkrainbow
Postat pe 28 Octombrie 2015 20:29
Iar "alinturi", care mai de care? Pe ce motiv?
pinkrainbow
Postat pe 28 Octombrie 2015 20:51
De la: garbo_842, la data 2015-10-28 20:51:37Iar "alinturi", care mai de care? Pe ce motiv?

Ai si 'uitat' deja cum e cu politetzea dialogativa (ca sa crape de oftica mitza cea tzicnita!) si cam ce-ai gindit si ce-ai scris in ultimele zile?!?

...LEEE - CIII - TIII - NAAAAAAA !!!

garbo101426
Postat pe 29 Octombrie 2015 00:09
De la: garbo101426, la data 2015-10-29 00:09:37
De la: garbo_842, la data 2015-10-28 20:51:37Iar "alinturi", care mai de care? Pe ce motiv?

Ai si 'uitat' deja cum e cu politetzea dialogativa (ca sa crape de oftica mitza cea tzicnita!) si cam ce-ai gindit si ce-ai scris in ultimele zile?!?

...LEEE - CIII - TIII - NAAAAAAA !!!


Sau or fi fost ... CLONELE?!?


garbo101426
Postat pe 29 Octombrie 2015 00:11
N-ai spus de ce te-agiti sa stabilesti niste chestii .
pinkrainbow
Postat pe 29 Octombrie 2015 00:16
De la: garbo_842, la data 2015-10-29 00:16:17N-ai spus de ce te-agiti sa stabilesti niste chestii .

Sa inteleg ca ai vazut tu vreo ... miscare browniana intracelulara accelerata la moi, pe care sa n-o fi observat si eu?

Daca nu-ti plac argumentele mele sau nivelul discutiei, atunci poti trece fara sa-ti tocesti neuronii sau fara sa faci - Doamne fereste! - vreo 'criza' identitara, direct la topicul topicelor de pe Garbo.ro. Topic care spune TOTUL si despre 'nivelul' euglenelor verzi din qvartetul de pomina din ... Sos. Berceni nr. 8-12!

Topic intitulat, cum altfel mai 'intelectual' decit:
..."Restaurant"!?!

Acolo poti sa te 'relaxezi' absolut minunat!
Da', din pacate, nu mai mult de ... piciorul broastei.

garbo101426
Postat pe 29 Octombrie 2015 11:07
"cu sigurantza ca acum n-am mai fi avut libertatea de a filozofa stupid si euglenic despre drepturile si libertatzile individuale"... cat ar mai fi de aici pana acolo

Tocmai ca lumea s-ar fi batut cu ciomegele daca n-ar fi fost reguli in virtutea conditiei de om, in dispretul carora orice prost sa faca ce-l taie capul, caci nu barfa ascutita a mahalalei e "barometru" al conduitei , nu in discutia asta Ca doar nu-i raspunzatoare o mana de amorali de actiuni mai breze decat i-a dus mintea. Sper ca nu sustii dihotomia care reiese de aici .
pinkrainbow
Postat pe 29 Octombrie 2015 11:49
De la: garbo_842, la data 2015-10-29 11:49:38"cu sigurantza ca acum n-am mai fi avut libertatea de a filozofa stupid si euglenic despre drepturile si libertatzile individuale"... cat ar mai fi de aici pana acolo

Tocmai ca lumea s-ar fi batut cu ciomegele daca n-ar fi fost reguli in virtutea conditiei de om, in dispretul carora orice prost sa faca ce-l taie capul, caci nu barfa ascutita a mahalalei e "barometru" al conduitei , nu in discutia asta Ca doar nu-i raspunzatoare o mana de amorali de actiuni mai breze decat i-a dus mintea. Sper ca nu sustii dihotomia care reiese de aici .

Spre grava ta nemultzumire (si a mea, fii fara grija!) te anuntz ca doar mintea noastra - prost educata, plina de precognitzii absolut demente si preformatata aiuritor si teribil de idiot chiar prin shcolile de le urmam si ne ' mindrim' cu ele -, este singura care e impiedicata chiar de ea insasi sa-si dea seama ca in ciuda ororii unei asemenea afirmatzii, lumea asta a noastra in care ne imaginam ca sintem fiecare buricul pamintului, ei bine toata 'civilizatzia' asta pseudo-'eroica' si fals moralista a fost 'CREATA' urmare tocmai a actiunilor indraznetze si nu de putzine ori barbare a celor mai zevzeci, cruzi, idiotzi, fara de Dumnezeu, imorali, amorali si umorali dintre cetatzenii Planetei!...

Ce-ai invatzat tu la shcola si tot ce ti sa spus, spus dupa ... spusele altora vadit prea ... morali sau religiosi (sic!), e doar praful aruncat in privirea stupizilor si maya asternuta pe ochii tuturor ca, chipurile, sa nu ne smintim de-abinelea!...

Parol!
garbo101426
Postat pe 29 Octombrie 2015 14:19
...Cel putzin majoritatea djuvariana dintre noi!
garbo101426
Postat pe 29 Octombrie 2015 14:21


E chiar ceea ce crezi tu sau te adaptezi? Sincer acum
pinkrainbow
Postat pe 29 Octombrie 2015 15:34
Vorbesti de docilitate, idei preformate si scolastice, nu-s vreun spirit cu incadrare "djuvariana"

In mod natural, inainte de a fi constienta de reguli si impact social (de care sincer, AM MOTIVE sa nu-mi pese prea mult) am tendinta si dreptul de a respinge ce nu-i armonios cu mine ca individ. Tine de strctura si e alta discutie, asa cum si tie nu-ti plac alte lucruri si nu-ti plac de cand te stii
pinkrainbow
Postat pe 29 Octombrie 2015 16:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Litoralul romanesc 3 De la: Pitu 29 Ianuarie 2012 12:57
Cumpar scaun masa bebe 7 De la: flotud 8 Septembrie 2010 08:54
Vand scoica auto Primii pasi ieftin 1 De la: kidz008410 10 Iunie 2010 12:26
Culmi 33 De la: vasilicasavoiu 24 Mai 2009 13:19
realizez carti personalizate pentru copii 1 De la: xenna 11 Octombrie 2009 16:09
Setari Cookie-uri