Viata unui copac

De la: Dangeros_Daniela_1, la data 2013-07-01 18:26:45
De la: ovidiu42, la data 2013-07-01 17:16:37hearbit...las-o...frate...ca...zau...n-ai cu cine...sincer!!!
poti sa-i spui...verzi si uscate...ea saraca...e...Batman!!!...sadea!!!!
ochiu hai ma ca nu-i chiar asa dar vad ca si tu o ei razna comentati dracu cei de comentat nu despre ce vb eu cu pampalaul ala





fato`...sincer...nu mai comentez...
ovidiu42
Postat pe 1 Iulie 2013 22:15
De la: ovidiu42, la data 2013-07-01 22:15:35
De la: Dangeros_Daniela_1, la data 2013-07-01 18:26:45
De la: ovidiu42, la data 2013-07-01 17:16:37hearbit...las-o...frate...ca...zau...n-ai cu cine...sincer!!!
poti sa-i spui...verzi si uscate...ea saraca...e...Batman!!!...sadea!!!!
ochiu hai ma ca nu-i chiar asa dar vad ca si tu o ei razna comentati dracu cei de comentat nu despre ce vb eu cu pampalaul ala





fato`...sincer...nu mai comentez...
asa sa faci da spunele si alora de tot maninca in continuare rahat
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 1 Iulie 2013 22:38
ia cu paine!
si continua cu capu' la gasca!

am totusi incredere in talentul, experienta si dexteritatile tale!
cat priveste cratima, verifica cu limba.... evident romana!
heartbit
Postat pe 2 Iulie 2013 00:42
De la: heartbit, la data 2013-07-02 00:42:15ia cu paine!
si continua cu capu' la gasca!

am totusi incredere in talentul, experienta si dexteritatile tale!
cat priveste cratima, verifica cu limba.... evident romana!
hihihihi mai nu vrei sa devenim m-ai apropiati sa-ti trag o lopata peste freza aia de o ai linsa de atita gel
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 2 Iulie 2013 12:01
viata unei tufe - reloaded, poftiti.
Un wc public ne lipsea pe aici, a gasit dangerosa solutia. Nu vreau sa comentez despre serviciile conexe din poza, dar sint convinsa ca are saraca toata bunavointa.
quasaria
Postat pe 2 Iulie 2013 14:20
De la: quasaria, la data 2013-07-02 14:20:24viata unei tufe - reloaded, poftiti.
Un wc public ne lipsea pe aici, a gasit dangerosa solutia. Nu vreau sa comentez despre serviciile conexe din poza, dar sint convinsa ca are saraca toata bunavointa.
albastrito vezitib de muianu tau si nu te arunca ca muci pe lighean ai scris macar ceva de tot critici atita ..hai daten dragostea lu GIGI
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 3 Iulie 2013 20:04
vad ca ai ceva destul de aproape, asa ca nu ma pasioneaza vreo apropiere cu tine... mai bine da-i cu gratie inainte si arata-ne tot ce poti, nu te lasa intimidat/a!
umple tot forumul cu laturile tale, nu te limita doar la acest topic ... ca ce scrii aici poti scrie pe orice alt topic... doar doar iesi si tu ca paduchele in frunte, in evidenta!
te-o remarca si pe tine vreo alta specie de troll cu care sa te cuplezi, ca sa fiti si voi 3 in 1 ... sampon, balsam si inalbitor!
heartbit
Postat pe 3 Iulie 2013 21:05
ah, imi cer scuze ... am uitat ca in poza sunteti deja 3 in 1 ... deci, puteti fi 4 in 1 ... sampon, balsam, inalbitor si muci!
dar in continuare, ia cu paine!
heartbit
Postat pe 3 Iulie 2013 21:14
De la: heartbit, la data 2013-07-03 21:14:58ah, imi cer scuze ... am uitat ca in poza sunteti deja 3 in 1 ... deci, puteti fi 4 in 1 ... sampon, balsam, inalbitor si muci!
dar in continuare, ia cu paine!
alo magazia eu nu incerc sa ma cuplez cu desteptii de aici ca doar sinte-ti numa valori ce dracu...mai ciudatule baga ma si tu un topic sa-l vad si eu ca sa te pot critica cum o faci tu ca un sadomasochist....sper ca vei intelege vreo data tu si cu albastrita ca sinteti amindoi non valori
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 3 Iulie 2013 22:41
hai continua cu capu' la gasca si treci mai departe valoarea ta, valoarea ta!
heartbit
Postat pe 3 Iulie 2013 22:50
De la: heartbit, la data 2013-07-03 22:50:05hai continua cu capu' la gasca si treci mai departe valoarea ta, valoarea ta!
dar tu ce ai impresia ca daca asculti tu manele trebuie neaparat sa le inchit si eu bagati-le undeva adinc...flenderita mai sa sti ca am-i esti simplastic citi anisori ai
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 3 Iulie 2013 22:56
cam dublul varstei tale... minorela!
o sa notez in calendar ca piti nu asculta manele!
daca ai asculta tu muzica pe care o ascult eu.... ai fi departe!

nu e nevoie sa "inchiti" manele, ca se vede in poza ca ai ce sa "inchiti"

ti s-a terminat programul de paltalk-ista, sau le prestezi in paralel...? ca vad ca ai devenit asa subit foarte activa ...! iar la ora asta... se deschide sezonul in state.... pentru de-alde tine!
heartbit
Postat pe 3 Iulie 2013 23:26
De la: heartbit, la data 2013-07-03 23:26:45cam dublul varstei tale... minorela!
o sa notez in calendar ca piti nu asculta manele!
daca ai asculta tu muzica pe care o ascult eu.... ai fi departe!

nu e nevoie sa "inchiti" manele, ca se vede in poza ca ai ce sa "inchiti"

ti s-a terminat programul de paltalk-ista, sau le prestezi in paralel...? ca vad ca ai devenit asa subit foarte activa ...! iar la ora asta... se deschide sezonul in state.... pentru de-alde tine!
nu mai vroiam sa ma atasez linga unu care se crede destept adica de tine ..vad ca esti tare destept dute la Romani au talent yok
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 3 Iulie 2013 23:41
De la: heartbit, la data 2013-07-03 23:26:45cam dublul varstei tale... minorela!
o sa notez in calendar ca piti nu asculta manele!
daca ai asculta tu muzica pe care o ascult eu.... ai fi departe!

nu e nevoie sa "inchiti" manele, ca se vede in poza ca ai ce sa "inchiti"

ti s-a terminat programul de paltalk-ista, sau le prestezi in paralel...? ca vad ca ai devenit asa subit foarte activa ...! iar la ora asta... se deschide sezonul in state.... pentru de-alde tine!
ba harbit sau carbit cum te-o chema in avatar ba luami-ai cacatu la laba daca ami banui cine esti?si ai grija ca te maninca dar rau de tot amarasteanule ce esti
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 5 Iulie 2013 22:43
De cand se vorbeste asa murdar pe Garbo ? ....Si nu se taie postarile ?... ......
Rotty
Postat pe 5 Iulie 2013 22:59
eiiiiiiiiiii si tuuuuuuuuu...a iesit piranda si ea la o susa....o samanta ceva.... admini sunt in vichend prelungit!!!
ladyDY
Postat pe 5 Iulie 2013 23:07
mai jeg infect ia de fa-ti singur lucrul manual si musca lantul ala tare! ca poti banui pana iti ies ochii din cap, ma doare la 5 ani lumina de tine si de banuielile tale!

si daca banuiesti, ce-mi faci?
imi iei mielul la tranta si iedul la palme!!??
hai mai da-ti un cap in gura singur, ca vad ca te-ai saturat de capu' ala cu fulgi!
crezi ca esti impresionat mai impresar de mahala?
hai the marsh!
heartbit
Postat pe 5 Iulie 2013 23:14
hai marsh, vita si treci si linge in bordelul tau. Vezi ca iti incep orele de lucru.
"Nonvaloare" - wow, dar de unde ai invatat tu, falci de tabla, termenul asta? De la ultimul care ti-a aruncat trei centi pe prestatie? Te si culturalizeaza clientii?
quasaria
Postat pe 6 Iulie 2013 05:11
Da` tie "iti scapa" si propozitii corecte ? N-am prea observat , asa ca "esentialul" isi pierde din insemnatate .
Daca si saracul Dumas (de exemplu) ar fi scris asa , era vai si amar de aia 3....4 muschetari... [/quote]

michu61
Postat pe 6 Iulie 2013 07:48
MIE UNA MI-A PLACUT , MONIK AI NUMELE SURIOAREI MELE DAR ROMANTISMUL TAU ESTE ADORABIL . ZAU K MI-A PLACUT ! CONTINUA SA NU TE LASI ! EU SUNT GABRIELA , TE SALUT ! :
garbo_19362
Postat pe 6 Iulie 2013 14:48
De la: heartbit, la data 2013-07-05 23:14:15mai jeg infect ia de fa-ti singur lucrul manual si musca lantul ala tare! ca poti banui pana iti ies ochii din cap, ma doare la 5 ani lumina de tine si de banuielile tale!

si daca banuiesti, ce-mi faci?
imi iei mielul la tranta si iedul la palme!!??
hai mai da-ti un cap in gura singur, ca vad ca te-ai saturat de capu' ala cu fulgi!
crezi ca esti impresionat mai impresar de mahala?
hai the marsh!
hehehehe te-am adus acolo unde am vrut eu m-am jucat pur si simplu cu voi hehehe a-ti cazut in capcana mea dehhh
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 6 Iulie 2013 22:55
De la: Rotty, la data 2013-07-05 22:59:20 De cand se vorbeste asa murdar pe Garbo ? ....Si nu se taie postarile ?... ......
de cind ai ros tu ultimu os aruncat tot de mine javra potaie mars la cusca
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 6 Iulie 2013 22:57
De la: garbo_13283, la data 2013-07-06 14:48:08MIE UNA MI-A PLACUT , MONIK AI NUMELE SURIOAREI MELE DAR ROMANTISMUL TAU ESTE ADORABIL . ZAU K MI-A PLACUT ! CONTINUA SA NU TE LASI ! EU SUNT GABRIELA , TE SALUT ! :
si eu te salut si vremuri bune aici la voi ..oare cind asa ceva?
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 6 Iulie 2013 22:58
De la: quasaria, la data 2013-07-06 05:11:39hai marsh, vita si treci si linge in bordelul tau. Vezi ca iti incep orele de lucru.
"Nonvaloare" - wow, dar de unde ai invatat tu, falci de tabla, termenul asta? De la ultimul care ti-a aruncat trei centi pe prestatie? Te si culturalizeaza clientii?
rid de voi ca am putut in final sa va vad adevarata fata nu cea pe care vreti voi sa mintiti aici lumea
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 6 Iulie 2013 23:00
De la: quasaria, la data 2013-07-06 05:11:39hai marsh, vita si treci si linge in bordelul tau. Vezi ca iti incep orele de lucru.
"Nonvaloare" - wow, dar de unde ai invatat tu, falci de tabla, termenul asta? De la ultimul care ti-a aruncat trei centi pe prestatie? Te si culturalizeaza clientii?
ai reusit sa fi tu cea adevarata bravooo te-ai dat de gol cit de absurda esti
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 6 Iulie 2013 23:02
la creierul tau de tufa, evident ca totul in jur e arta abstracta. . Bineinteles ca n-ai sa vezi decit "absurditati", ca n-ai cu ce sa procesezi, vita!
quasaria
Postat pe 6 Iulie 2013 23:08
lasa albastrito sa fiu eu cea rea tu ramai cu prosti de o ai in cap ...heheheh am facut din tine o victima...am putut tine la vorbele voastre ..eu una singura am putut sa rezist...
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 6 Iulie 2013 23:23
la ce ai rezistat, vita? N-ai crapat - fizic - inca? Well, toate la timpul lor....
quasaria
Postat pe 6 Iulie 2013 23:38
Q, lasa soro analfabeta sa se tavaleasca in mocirla ei, nu vezi ca urla prostia in ea?
nu e de mirare ca rezista, ca doar are mintea odihnita!
oricum, la orice o fi rezistat, este doar in mintea ei, nu e cazul sa ii stricam iluziile!
deja mai are putin si viseaza la un loc alaturi de statuia libertatii!
alta caricatura la orizont gen 807, daca nu cumva e alta clona sau ... etc

http://www.youtube.com/watch?v=HV81fg8L_Ow
ceva o deranjeaza!
ceva ce n-are! ce are ea, deranjeaza pe altii!
heartbit
Postat pe 7 Iulie 2013 00:23
Degraba ai idei, daca nu stii sa le pui in valoare. Daca imbraci ideea literara intr-un scris de analfabeta nu rezolvi nimic! Nu cred ca-ti va aprecia cineva 'opera"! Iar greselile nu le faci, 'expre', pentru a te corecta cineva. Le faci, pentru ca nu esti in stare de mai mult! Iti recomand serios sa reiei studiul manualelor de gramatica ale Limbii Romane din clasele V-VIII. Si asta nu pentru ca cititorul este total nemultumit, ci pentru ca TU, ai nevoie sa le reinveti.
garbo096607
Postat pe 7 Iulie 2013 04:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care sunt cele mai ciudate moduri de a se manifesta orgasmul la femei? 227 De la: preci 25 Iulie 2010 14:05
e-Tzatza 62 De la: iasomia 29 Iulie 2010 10:16
SECOND LIFE 63 De la: hot_coffee 20 Aprilie 2010 23:56
se mai intampla... 4 De la: elodia 9 Aprilie 2010 21:26
!!! 0 De la: 13 Martie 2010 11:58
Setari Cookie-uri