Viata unui copac

O noua tactica de supravietuire pe site-ul asta plin de "poeti"...daca post-ul initial e prea mare, citesti imediat urmatoarele replici, sa vezi daca se merita sa citesti ditamai cearsaful...
Cum poti sa faci atatea greseli gramaticale intr-o scriere curenta, pe niste replici banale, dar...sa expui ceva sensibilos, chipurile...?!
Na, sa spunem ca sufletul nu tine cont de gramatica, dar...oameni buni, monik-ule, invata cat de cat regulile elementare si de bun simt ale limbii romane!
magdabeauty
Postat pe 7 Iulie 2013 09:15
Am sa va raspund la toti in acela-si timp ..pe mine nu ma sensibilizeaza parerea voastra despre mine..orcum eu am facut ce am vrut cu voi...eu am scris ce m-ia trecut mie prin cap la acel topic facut --viata unui copac--m-ai am multe de scris dar nu la voi pe gardo--am gresit intentionat garbo---eu am fost cea care vam dat mastile acelea jos cu care incercati sa fiti alfel decit sinteti..m-ai pe scurt niste fatarnicii--Iuda la tradat pe cel mai cel dar voi va tradati singuri prin comportament agresiv la adresa mea---eu prima oara daca a-mi aduc bine aminte nu vam jignit pe niciunul dar cu timpu am devenit sa va jignesc cum si voi o faceti cu atita ardoare la adresa mea.....va doresc pace in suflete..si o zi buna
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 7 Iulie 2013 12:36
Zat d.aici...nu mai flatula atat.
jeje2011
Postat pe 7 Iulie 2013 21:27
De la: jeje2011, la data 2013-07-07 21:27:10Zat d.aici...nu mai flatula atat.
BUNA SI TIE CHIAR DACA ETI O TIMPITA
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 7 Iulie 2013 21:40
Nici n.ar trebui sa te simti jignita de comentul meu...dar daca ata poti, mai bine lasa. Pt intelesul tau, behaie prin alte parti ca pe aici, astea ca tine tranziteaza si atat ( adica vin si pleaca mai repede decat au venit) si nu mai stie nimeni de ele. Asa ca din partea mea ai un mare ignore.
jeje2011
Postat pe 7 Iulie 2013 21:54
De la: jeje2011, la data 2013-07-07 21:54:39Nici n.ar trebui sa te simti jignita de comentul meu...dar daca ata poti, mai bine lasa. Pt intelesul tau, behaie prin alte parti ca pe aici, astea ca tine tranziteaza si atat ( adica vin si pleaca mai repede decat au venit) si nu mai stie nimeni de ele. Asa ca din partea mea ai un mare ignore.
behae in continuare tot aici ca o sa devii m-ai inteleapta cu toti de pe site ma face sa cred ca sinteti o turma de oi
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 7 Iulie 2013 23:33
Va pregatesc inca un topic ....pregatiti-va de critici ca doar asta stitii
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 9 Iulie 2013 17:11
De la: magdabeauty, la data 2013-07-07 09:15:50O noua tactica de supravietuire pe site-ul asta plin de "poeti"...daca post-ul initial e prea mare, citesti imediat urmatoarele replici, sa vezi daca se merita sa citesti ditamai cearsaful...
Cum poti sa faci atatea greseli gramaticale intr-o scriere curenta, pe niste replici banale, dar...sa expui ceva sensibilos, chipurile...?!
Na, sa spunem ca sufletul nu tine cont de gramatica, dar...oameni buni, monik-ule, invata cat de cat regulile elementare si de bun simt ale limbii romane!
magdaleno zi zau cu limba scoasa ..tu ai vazut ce am scris eu..pai atunci taci si-n ghite nu m-ai fa atitea fite ...scrie macar si tu sa vad ce te duce capu si peurma vorbim
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 10 Iulie 2013 21:13
hehehehe bagabontilor ce faceti mai traiti inca va vizitez dupa o lunga absenta heheheh nika nu sa schimbat pe aici tot asa plictiseala a ramas vedeti ma daca nu am mai fost eu pe aici se cunoaste
Dangeros_Daniela_1
Postat pe 5 Septembrie 2013 13:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
care credeti ca este media noastra de viatza? 27 De la: klaus77 5 Noiembrie 2010 21:38
ce parere aveti despre barbatii de pe garbo? 507 De la: ingerasulluptator 8 Iulie 2013 10:26
Realizare de siteuri, optimizare site 1 De la: garbo_6514 10 August 2012 18:51
ATENTIE!!!-MESAJE VIRUSI PE TELEFONIE MOBILA SI INTERNET!!! 4 De la: Alexxandra 19 Martie 2010 13:36
Bancuri 1 De la: garbo077323 17 Aprilie 2010 23:08
Setari Cookie-uri