Barbatii la 35 ani, ce vor oare?

Am 25 ani, de un si ceva, nu m-am intilnit cu nimeni, prin intermediu unui verisor, am facut cunostinta cu un barbat de 35 , necasatorit, fara prietena, dargut, amabail, tot cum trebuie! am inceput sa iesim, in fiecare dimineata ma suna, seara la fel, pentru a-mi spune Noapte buna, la sfirsit de saptamina plimbari nocturne in afara orasului, restaurante, poveste nu alta! si se vorbea ca avem o relatie seriaosa, si iata si a venit momentu de o paropiere mai intima, si atunci a fost totul bine!am si reusit sa ma indragostesc! :( apoi ceva s-a schimbat, sunetele erau mai rare, incepema eu sa-l sun, sa-l caut, promitea ca ne vedem miine, trecea miine si nimic nici macar nu suna sa spuna: imi pare rau, dar am alte planuri! Acum cind il sun, nici macar nu raspunde la apel! Kiar un barabt de 35 de ani, care pare destul de serios, avea nevoie doar de o singura noapte de la mine? si stiu ca la moment e singur! Cum sunt barbatii la 35 ani?? spuneti-mi si mie va rog sa stiu! sau cum s epoate de trezit interesul unui barbat de 35?
krinka2005
Postat pe 10 Septembrie 2009 13:59
Probabil nu vrea o relatie serioasa!
Vrea numai distractie si atat.
Nu vrea sa isi asume responsabilitatea relatiei!
Crezi ca daca are 35 de ani, varsta il face mai responsabil? Ne!
picaturaderoua
Postat pe 10 Septembrie 2009 14:29
anume si asta credeam ca are 35 si e mai responsabil! si prietenii lui toti imi spuneau s aies cu el, ca e serios, si vrea o relatie!! mdeaa... merci pu parere!
krinka2005
Postat pe 10 Septembrie 2009 14:33
De la: krinka2005, la data 2009-09-10 13:59:42 si stiu ca la moment e singur!

La care moment ?

Voi cand ati facut-o singura data, tu ai zis ca te-ai potrivit cu el... dar el s-a potrivit cu tine...? intelegi tu...
Zet
Postat pe 11 Septembrie 2009 01:00
panty_C
Postat pe 11 Septembrie 2009 01:06
....un barbat, chiar cand nu se potriveste, tot mai accepta mai mult de o noapte fara obligatii, mai ales daca este cautat - parerea mea....
....nu cumva a simtit ca este pe cale sa-si piarda independenta (nu ma refer la casatorie sau concubinaj, ci la starea emotionala ) si de aceea s-a facut nevazut?
...ori a cunoscut pe altcineva si in prima noapte a fost mai mare "potriveala"? Depinde ce i-ai facut sau, poate, ce si-ar fi dorit si nu a primit....
daria_
Postat pe 11 Septembrie 2009 01:15
oare nu a simtit ca tu te-ai indragostit si, daca zici ca e serios, stiind ca el nu poate raspunde la fel...s-a retras?
panty_C
Postat pe 11 Septembrie 2009 01:20
daca isi face singur menajul vrea mai multe amante, ca doar Alain Delon a facut copii la 80
daca nu-si face singurul menajul o vrea pe mama

daca nu-l suni s-ar putea sa fii interesanta
daca il suni esti sigur plictisitoare si insistenta

daca a fost singur pana acum, are tabieturile lui si probabil ca se simte bine asa. probabil ca e intr-adevar serios cand vine vorba de bani, ajutat prieteni, etc.

iar la ce vor barbatii, indiferent de varsta lor, se mai lucreaza pe vreo cateva topice pe aici...
snowflake
Postat pe 11 Septembrie 2009 01:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Minciuni albe... 338 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:54
Pareri va rog! 14 De la: garbo_429706 19 Martie 2016 20:34
brbai nepricepui sau femei frigide....s vedem 880 De la: neculanic 26 Decembrie 2009 14:34
de cate ori,,,, 66 De la: dor72 6 Aprilie 2011 21:06
relaxare 3 De la: eladaela 17 Martie 2011 21:55
Setari Cookie-uri