Stres, Nervozitate, Agitatie,

De la: dor72_, la data 2012-10-02 21:29:32
ce ardelean te-a furat irino?
pai nu m-a furat nici un ardelean pt ca cu mine nu le-a mers...Dar sa nu zic ca ce nervi mi-au facut..Barbatii ardeleni tot niste romani neinstrpaviti sunt chiar daca se cred mai destepti ca moldovenii
ingerasulluptator
Postat pe 2 Octombrie 2012 21:32
cu moldovenii te impaci mai bine?
dor72_
Postat pe 2 Octombrie 2012 21:33
De la: ingerasulluptator, la data 2012-10-02 21:32:50
De la: dor72_, la data 2012-10-02 21:29:32
ce ardelean te-a furat irino?
pai nu m-a furat nici un ardelean pt ca cu mine nu le-a mers...Dar sa nu zic ca ce nervi mi-au facut..Barbatii ardeleni tot niste romani NEISPRVT sunt chiar daca se cred mai destepti ca moldovenii
ingerasulluptator
Postat pe 2 Octombrie 2012 21:35
De la: dor72_, la data 2012-10-02 21:33:49cu moldovenii te impaci mai bine?
pai da ce au in gusa si in capusa...Sunt mai simpli si intelegi ce fel de oameni sunt..Dar ardelenii sunt perversi...hoti rafinati
ingerasulluptator
Postat pe 2 Octombrie 2012 21:37
De la: ingerasulluptator, la data 2012-10-02 21:35:22
De la: ingerasulluptator, la data 2012-10-02 21:32:50
De la: dor72_, la data 2012-10-02 21:29:32
ce ardelean te-a furat irino?
pai nu m-a furat nici un ardelean pt ca cu mine nu le-a mers...Dar sa nu zic ca ce nervi mi-au facut..Barbatii ardeleni tot niste romani NEISPRVT sunt chiar daca se cred mai destepti ca moldovenii



Ardelenii au bun simt si cei 7 ani de acasa, care nu le permit sa jigneasca.... nici macar virtual pe cineva.
GHEISA_
Postat pe 2 Octombrie 2012 21:38



ce-au in gusa si-n capusa, zici?
pai astia umbla cam...flamanzi...ce-or avea in...capusa?aer? de acolo or fi si usor de inteles
dor72_
Postat pe 2 Octombrie 2012 21:41
Ardeleni flamanzi ????
http://www.youtube.com/watch?v=PmVrwWxXirg&feature=related
Rotty
Postat pe 2 Octombrie 2012 22:02
Hu...minteni m ienervez! Api te stresez tt zua Irino!
Axl_R
Postat pe 2 Octombrie 2012 22:06

rotty, tu ce citesti , fato?
era vorba de moldoveni, in propozitie

dor72_
Postat pe 2 Octombrie 2012 22:10
De la: dor72_, la data 2012-10-02 21:41:22


ce-au in gusa si-n capusa, zici?
pai astia umbla cam...flamanzi...ce-or avea in...capusa?aer? de acolo or fi si usor de inteles
barbatii sunt toti cam flamanzi,,fie moldoveni,sau orice rasa romaneasca,tot flamanzi sunt si asteapta sa le dea altii....si ardelenii sunt niste flamanzi care se dau mari si rotunzi degeaba pt ca le bate vantul in buzunare
ingerasulluptator
Postat pe 3 Octombrie 2012 21:21
De la: Axl_R, la data 2012-10-02 22:06:26Hu...minteni m ienervez! Api te stresez tt zua Irino!
da parca uitasem ca vorbesc cu oameni stresati,nervosi si agitati....
ingerasulluptator
Postat pe 3 Octombrie 2012 21:24
Muc-i limba! Nu te mai luda!
Axl_R
Postat pe 3 Octombrie 2012 21:32
De la: GHEISA_, la data 2012-10-02 21:38:52
De la: ingerasulluptator, la data 2012-10-02 21:35:22
De la: ingerasulluptator, la data 2012-10-02 21:32:50
De la: dor72_, la data 2012-10-02 21:29:32
ce ardelean te-a furat irino?
pai nu m-a furat nici un ardelean pt ca cu mine nu le-a mers...Dar sa nu zic ca ce nervi mi-au facut..Barbatii ardeleni tot niste romani NEISPRVT sunt chiar daca se cred mai destepti ca moldovenii



Ardelenii au bun simt si cei 7 ani de acasa, care nu le permit sa jigneasca.... nici macar virtual pe cineva.


GHE, eu am numa' 5 ( de acasa) :( is Moldovian, da nu-s' agitat si restu'(di pi drum') pana la 7:( i-am indopat, ca sa nu arat flamand si nici pricajit, daaaa! ;)) si Dorulet crede ca Moldovenii sunt "FLamanzi" ca Ardelenii, is si "sugativa" pi deasupra, na :( poi cum??...manaci,da tre' sa si bei, na ;)
Ci Irinok, daca tu vezi barbatii flamanzi, nu li dai sa manance??? :( ...laaaasa, stiu ce vrei sa zaci.... pt. tine...si fii linistita! :)
Fss_ssu
Postat pe 5 Octombrie 2012 14:13
De la: dor72_, la data 2012-10-02 21:41:22


ce-au in gusa si-n capusa, zici?
pai astia umbla cam...flamanzi...ce-or avea in...capusa?aer? de acolo or fi si usor de inteles


pai barbatii sunt flamanzi ca nu sunt buni de nimic ca asteapta sa le faca mancare femeile sa curate dupa ei pt ca ei nu sunt buni de nimic decat sa faca toata ziua sex,,,sa bea bere si sa se uite la televizor.
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 14:08
De la: dor72_, la data 2012-10-02 21:41:22


ce-au in gusa si-n capusa, zici?
pai astia umbla cam...flamanzi...ce-or avea in...capusa?aer? de acolo or fi si usor de inteles


ca voi urati moldovenii ca cica banii vostri sunt trimisi in moldova...Dar care bani pt ca barbatii nu muncesc nimic in Romania doar femeile muncesc si uite asa ca femeile se ajuta reciproc.
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 14:10
Eu sunt o moldoveanca convinsa si sunt mandra pt ca sunt moldoveanca pt ca cei mai destepti oameni vin din moldova si cei mai inapoiati sunt din ardeal.

Eu una de cand sunt in ardeal nu am primit nici un ban de la ardeleni ci din contra asteapta sa le dau eu lor si apoi care sunt flamanzii.

mie una nu imi plac ardelenii care nu ii plac pe moldoveni..Merg pe principiul daca nu ma plac ei atunci nici eu nu ii plac pe ei si facem o concurenta sa vedem care este gradul de inteligenta mai mare.

Barbatii ardeleni se cred mai buni,,,dar nu sunt si ei bat femeile pana le rup oasele daca mnu fac ceea ce zic ei,daca vor sa isi impuna punctual de vedere le numesc feministe.

diferenta dintre ardelean si moldovean este ca ardeleanul este mai ipocrit la inceput pare un ingeras,apoi iti dai seama ca este drac.

pe moldovean iti dai seama ce are in cap

sunt oameni mai sinceri si inteligenti pt ca acolo sau nascut cei mai inteligenti scriitori


si nu poti zice ca traiul este mai bun in ardeal ca salariile sunt mai mari.

astea sunt doar iluzii de ale ardelenilor ca ei sunt mai buni ca moldovenii din contra poate sunt mai rai pt ca sunt ipocriti si nu isi arata adevarata fata de la inceput
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 14:18
Plictiseală mare.

Ce faci bre, te-ai apucat de săpături? Iar ai trabă cu ardelenii?
Na, mi-am dat io sama ce ai tu în cap.
Axl_R
Postat pe 4 Iulie 2013 14:32
De la: Axl_R, la data 2013-07-04 14:32:45Plictiseală mare.

Ce faci bre, te-ai apucat de săpături? Iar ai trabă cu ardelenii?
Na, mi-am dat io sama ce ai tu în cap.
pai cautam ceva si am descoperit altceva neplacut
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 17:27
Ingerasule , vezi ca ai ratat stirile de la ora 5 . Ia vezi acolo care sunt aia mai multi care isi omoara sau violeaza mama , sora sau bunica ? Si....de ce si-au mutat moldovenii capitala la Brasov (Iasov , mai nou) ?
Rotty
Postat pe 4 Iulie 2013 17:58
De la: Rotty, la data 2013-07-04 17:58:18Ingerasule , vezi ca ai ratat stirile de la ora 5 . Ia vezi acolo care sunt aia mai multi care isi omoara sau violeaza mama , sora sau bunica ? Si....de ce si-au mutat moldovenii capitala la Brasov (Iasov , mai nou) ?


pai ce nu sunt violate femeile si in ardeal

daca iti vezi de treaba ta nu te violeaza nimeni
ce crezi ca daca as iesi cu ardeleni si m-ar invita acasa la ei si nu as sta crezi ca nu m-ar lua cu forta..ca zic ca fac pe sfanta romanii sunt badarani,daca intri pe teritoriul lor esti a lor


mie imi place zona de munte

as putea sta si prin moldova in zona de munte numai ca stand prin aceste zone m-am obisnuit si mi-ar fii greu sa ma obisnuiesc iarasi
apoi mie imi place muntele
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 18:10
.....Asa ca te-ai gandit sa cutreeri zona muntoasa a Ardealului ? Bravo....Daca iti place , da-i ´nainte...Da nu-i mai bombanii pe ardeleni.
Rotty
Postat pe 4 Iulie 2013 18:30
De la: Rotty, la data 2013-07-04 18:30:00.....Asa ca te-ai gandit sa cutreeri zona muntoasa a Ardealului ? Bravo....Daca iti place , da-i ´nainte...Da nu-i mai bombanii pe ardeleni.

din moment ce ardelenii nu se iau de moldoveni...Pt ca ardelenii mau atacat asa ca eu ma apar..asta nu este taramul lor cumparat de ei...ei sunt sefi pe cei 20 de metri patrati ai casei lor...unde locuiesc,asa ca sa nu se ia de viata mea...ca este vai si amar de ei
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 20:26
Treburile tale private sunt problema ta. Asa cum tu sustii ca esti mandra ca esti moldoveanca , tot asa sunt si eu mandra ca sunt ardeleanca , asa ca te rog ca pe forum sa te abtii. Nu cred ca m-ai "auzit" pe mine sa sar cu gura din senin la moldoveni. Sper ca m-ai inteles .
Seara frumoasa
Rotty
Postat pe 4 Iulie 2013 20:37

Mai! ce-i atata "stres, nervozitate, agitatie....." ??
va zac io


Moldovenii sunt dulci, prajiturile in sine
Ardelenii, sunt ardeiul iute si ii bine....:D
Oltenii sunt sarea si piperul
si restu'...usturoiu



Sara si NB!

Fss_ssu
Postat pe 4 Iulie 2013 21:41
suparatule, vezi sa nu iti tranteasca "restu' " vreun usturoi sa-ti doresti sa manaci prazul cu zahar, sau sa ajungi sa mananci strecurat pentru urmatorii 50 de ani!

iar tu ingerasule, stai cuminte in banca ta, ca te-ai cam inflamat si vezi sa nu iti crape vreo vena.... ca daca iti explodeaza, o sa distrugi totul in jur pe-o raza de 500km.... mai ceva ca bomba de la Nagasaki!
heartbit
Postat pe 4 Iulie 2013 22:07
Moldovenii sunt dulci, prajiturile in sine
Ardelenii, sunt ardeiul iute si ii bine....:D
Oltenii sunt sarea si piperul


i'auzi vericule, de cand pana unde sunt oltenii sarea si piperul?
mai degraba oltenii sunt prazul.... vorba ceea, nici macar o ceapa in firea ei!
dar le place sa se falfaie.... ca doar de-o faòlfaiala a mai ramas!
heartbit
Postat pe 4 Iulie 2013 22:32
.mi-o mancat ciocolata cu kk'oooo!
..... nu ma stresez io acu
Fss_ssu
Postat pe 4 Iulie 2013 22:44
De la: heartbit, la data 2013-07-04 22:07:23suparatule, vezi sa nu iti tranteasca "restu' " vreun usturoi sa-ti doresti sa manaci prazul cu zahar, sau sa ajungi sa mananci strecurat pentru urmatorii 50 de ani!

iar tu ingerasule, stai cuminte in banca ta, ca te-ai cam inflamat si vezi sa nu iti crape vreo vena.... ca daca iti explodeaza, o sa distrugi totul in jur pe-o raza de 500km.... mai ceva ca bomba de la Nagasaki!
ce ai ma cu el ca a invatat sa isi faca de mancare s-a facut cuminte asa ca are el grija ce isi pune in macare....

de ce iti este asa frica ca daca explodezi sari si in aer te afli cum,va prin zona
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 23:03
De la: heartbit, la data 2013-07-04 22:32:35Moldovenii sunt dulci, prajiturile in sine
Ardelenii, sunt ardeiul iute si ii bine....:D
Oltenii sunt sarea si piperul


i'auzi vericule, de cand pana unde sunt oltenii sarea si piperul?
mai degraba oltenii sunt prazul.... vorba ceea, nici macar o ceapa in firea ei!
dar le place sa se falfaie.... ca doar de-o faòlfaiala a mai ramas!
ce ai acuma cu oltenii poate o sa te scarmene vreo unul..

ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 23:06


......"Dormeo" a la Oltenia?? ....sa fie macar de 3cm grosime .....altfel, nu-i" batuta" de calitate



NB!.....fara violenta!....hmmmm!
Fss_ssu
Postat pe 4 Iulie 2013 23:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
trecerea de la o stare la alta 21 De la: dea_line 20 Ianuarie 2011 09:38
Tuse umeda. solutii? 7 De la: the_voice 31 Martie 2011 20:21
cancer de plamani 83 De la: garbo001222 10 Noiembrie 2014 15:37
eficient pentru dureri reumatice,musculare si ale articulatiior 9 De la: fleurdelis 6 Februarie 2010 18:57
ospamox 2 De la: ameno 21 Februarie 2011 14:55
Setari Cookie-uri