Nu stiu cum sa-l fac sa inteleaga ca-l plac dar vreau sa aflu daca si el ma place

zaluda, za-ludica, imi place ....sa rad!
Eugenia69
Postat pe 26 Ianuarie 2012 17:52
De la: dor72_, la data 2012-01-25 21:38:18esme, acum vad si eu cata dreptate aveai cand vorbeam noi doua despre noi
eu, tot za_ludica, tu, tot academica

zack, esme are dreptate, nu vad de ce trebuie sa o faci tu acum, altfel decat este ea
Eu nu am vazut nimic diferit in postarea asta, fata de tot ceea ce a scris pe forum. De ce este atat de greu de acceptat ca unii oameni asa sunt croiti.

Si daca e vorba de "copiii" astia, tare m-as mai bucura sa ii vad ca isi casca ochii pe la ceea ce a scris esme, citesc si recitesc si vin apoi pe forum si intreaba...ar fi un mare semn si o speranta ca avem un viitor prin tinerii astia

In loc sa admiram o persoana de la care avem ce invata, ii dam in cap si o "obligam" ( cu esme nu e cazul) sa intre intr-un con de umbra, spre neutralitate ( vezi nulitate)
Zack, nu pot sa fiu de acord cu tine, sub nicio forma
e lozinca, si inca una ...foooarte actuala
traiasca prostia....offff


Ce dor mi-a fost de intepaturile tale.
Pai daca tot sunteti doua si va intelegeti asa bine, cand mai vreti sa exersati cuvinte noi, faceti-o pe privat. Ce zici ? Te bagi? Sau si mai bine va faceti un forum doar al vostru si pe noi ne lasati in prostia noastra.
zack
Postat pe 26 Ianuarie 2012 19:04
Zack, fara suparare, este loc pentru toata lumea pe un forum. Esme, cu adevarat are o exprimare atipica dar asta nu ar trebui sa deranjeze.
cri_cat
Postat pe 26 Ianuarie 2012 20:01
s-au terminat toate subiectele de discutie si ajungeti sa va luati la cearta pe modul de exprimare? . ..
cri_cat
Postat pe 26 Ianuarie 2012 20:08
cri, pup fata!
esti draguta, dar uite, chiar nu ma deranjeaza!
si o pup si pe dor!
ah, si sa nu uit!: un zambet pt zack! :)

:)))
esme
Postat pe 26 Ianuarie 2012 20:15

zack , zi drept ca esti invidios
ce v-apuca frate?
ma bucur ca ti-a fost dor de intepaturi ( ma rog daca asa le resimti )
nu e cazul sa facem subiect national din asta....sunt altele, mai importante si mai stringente

ch, eu o vad la esme o usurinta extraordinara in a se exprima in felul in care o face iar a-i impune o ...simplitate nu stiu de care, cred ca ar fi o corvoada. pana la urma, fiecare suntem asa cum suntem. Si, parol, nu e cazul sa ma ridici pe mine nush pe unde....sunt o tarancuta vesela si pusa pe shotii
mi-s dragi cuvintele, mai ales alea care ma stimuleaza intelectual ( de ce sa nu recunosc) si imi face o placere deosebita sa o citesc pe esme. nu-i musai sa fiti de acord cu mine, nici sa o cititi daca va oboseste

e parerea mea si raman la ea...

eugenia, asta cu za_ludica, e o discutie mai veche cu esme

hai ca va pup pe toti si va iubesc...si va consider, fara exceptie, prietenii mei

am chef sa rad putin, mi-ati fi de mare ajutor daca ati dori sa va manifestati latura ludica
dor72_
Postat pe 26 Ianuarie 2012 20:26
De la: dor72_, la data 2012-01-26 20:26:59
zack , zi drept ca esti invidios
ce v-apuca frate?
ma bucur ca ti-a fost dor de intepaturi ( ma rog daca asa le resimti )
nu e cazul sa facem subiect national din asta....sunt altele, mai importante si mai stringente

ch, eu o vad la esme o usurinta extraordinara in a se exprima in felul in care o face iar a-i impune o ...simplitate nu stiu de care, cred ca ar fi o corvoada. pana la urma, fiecare suntem asa cum suntem. Si, parol, nu e cazul sa ma ridici pe mine nush pe unde....sunt o tarancuta vesela si pusa pe shotii
mi-s dragi cuvintele, mai ales alea care ma stimuleaza intelectual ( de ce sa nu recunosc) si imi face o placere deosebita sa o citesc pe esme. nu-i musai sa fiti de acord cu mine, nici sa o cititi daca va oboseste

e parerea mea si raman la ea...

eugenia, asta cu za_ludica, e o discutie mai veche cu esme

hai ca va pup pe toti si va iubesc...si va consider, fara exceptie, prietenii mei

am chef sa rad putin, mi-ati fi de mare ajutor daca ati dori sa va manifestati latura ludica


Vai, ma pupi? Vezi ca poti sa fii si draguta?
Cat despre esme, poate c-o plac si m-am hotarat s-o cunosc mai bine, ce te bagi tu?
Si acum razi
zack
Postat pe 26 Ianuarie 2012 20:53
ce faci tarancuto?
vrei rasete, pe cine sa chem sa te gadile?

Fetele


cri_cat
Postat pe 26 Ianuarie 2012 20:55
am fiert niste vin ,daca vreti .........seara buna
si frumoasa ca voi
jeanette40
Postat pe 26 Ianuarie 2012 20:58
bine cri
ie-te ca a incercat zack si a plesnit-o pe sfarsit...nu stiu sa rad la comanda...trebuie sa fiu gadilata intr-un anume fel ca sa-mi vina rasul

zack, de ce esti tu asa crispat?
si unde ma bag?
viata e frumoasa, fii si tu mai vesel si nu te agata de orice scama
da, ma te pup, ai ceva impotriva? o fac geloasa pe esme,na
dor72_
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:00
De la: dor72_, la data 2012-01-26 21:00:11bine cri
ie-te ca a incercat zack si a plesnit-o pe sfarsit...nu stiu sa rad la comanda...trebuie sa fiu gadilata intr-un anume fel ca sa-mi vina rasul

zack, de ce esti tu asa crispat?
si unde ma bag?
viata e frumoasa, fii si tu mai vesel si nu te agata de orice scama
da, ma te pup, ai ceva impotriva? o fac geloasa pe esme,na


Si eu care incercam doar sa te fac sa razi....
zack
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:03
De la: dor72_, la data 2012-01-26 21:00:11bine cri
ie-te ca a incercat zack si a plesnit-o pe sfarsit...nu stiu sa rad la comanda...trebuie sa fiu gadilata intr-un anume fel ca sa-mi vina rasul

zack, de ce esti tu asa crispat?
si unde ma bag?
viata e frumoasa, fii si tu mai vesel si nu te agata de orice scama
da, ma te pup, ai ceva impotriva? o fac geloasa pe esme,na


Stiu sa si gadil. Parol. Numai sa razi odata.
zack
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:04
ia mai incearca...
un pont: pe mine ma gadila al dracu' vorbele daca-s ticluite bine

si daca vrei sa auzi un ras sanatos, inconfundabil ( asta nu am zis-o eu), iti dau numarul de telefon
zack, eu si cand sunt trista rad...si cand plang, rad
unii de pe aici au auzit rasul asta, al meu
dor72_
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:06
De la: Jojolin, la data 2012-01-24 17:38:30 Acum trebuie sa inveti, precis esti clasa a VIII,maine poimaine ai examene, fati un viitor,apoi vei avea vreme si pt. iubire!! Iubirile timpurii duc la zapaceala si nu este bine!!

In cazul tau nu ma intereseaza ca scrii sau nu corect in limba romana. Este drept ca ma leg de chestia asta atunci cand ceea ce posteaza persoana respectiva este aiurea-n tramvai (adica debiteaza prostii). Dar tu chiar i-ai dat fetei un sfat bun, venit din experientza personala shi ai fost mai credibila decat altzii care vorbesc din cartzi sau nu sunt binevoitori (un fel de "sa moara shi capra vecinului"). Pe Crstinica Adler nu trebuie sa o iei in seama. Ea a invatzat sa scrie corect la shcoala dar este repetenta in viatza.
carco
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:08
hai mey dor, ca nu toti le avem cu cuvintele ticluite, pe mine ma stiti ca sunt dezastru la capitolul asta (nu ca ar fi singurul )

Jeanette,, bun vinul fiert, dar vezi cui il dai ..
cri_cat
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:08
cri, eu cu taurii am ce am
si lasa ca le ticluiesti pe placul meu
jeano, iarta-ma, eram prea prinsa cu...rasul asta
numai ca io, una, cand beau , nu vorbesc si asa ceva nu pot concepe
dor72_
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:11
are garbo, chef de shotii, vine in ecou
dor72_
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:11
vad ca ai ceva cu taurii daca te repeti ..
esti emotionata?

Profiti de internetul meu cu lingurita si ai rectificat ...
cri_cat
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:13
da, uite asa
neeee, io cu berbecii am ce am
dor72_
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:14
doaro, vreau eu numarul tau de telefon! s-o auzi pe 'bitaneasca reloaded' !
ufishor
Postat pe 26 Ianuarie 2012 21:17
De la: dor72_, la data 2012-01-26 21:14:59da, uite asa
neeee, io cu berbecii am ce am


Ar trebui sa te hotarasti. Numa nu zice berbeci, stiu ca ai un taur acasa si s-ar putea infuria.
zack
Postat pe 26 Ianuarie 2012 22:46

zack, taurul e fiu-meu, ti-am mai zis...si sa stii ca tauraul asta are si un tata
de acolo slabiciunea mea pentru berbeci
ufi, cred ca daca ne-am intalni, ne-ar auzi barbo de la el de acasa
nu-i asa Li?
dor72_
Postat pe 27 Ianuarie 2012 17:35

proba, doi , zece
ufishor
Postat pe 27 Ianuarie 2012 17:58
merge!!!!!!!!!!
dor72_
Postat pe 27 Ianuarie 2012 18:01
De la: dor72_, la data 2012-01-27 17:35:15
zack, taurul e fiu-meu, ti-am mai zis...si sa stii ca tauraul asta are si un tata
de acolo slabiciunea mea pentru berbeci
ufi, cred ca daca ne-am intalni, ne-ar auzi barbo de la el de acasa
nu-i asa Li?



Habar n-am avut. Eu intelesei ca e sotul. Nu stiu de unde.
zack
Postat pe 27 Ianuarie 2012 18:43
ei, lasa, nici nu era important...am avut noi candva o discutie la tema
ti-o fi stat si tie gandul la barbatu-meu
dor72_
Postat pe 27 Ianuarie 2012 23:11
he he he, ce coarne va puneti...:P
:))

PS: esme, ramai tu, in exprimare, asa cum esti!... nu te cunosc altfel, si nici nu stiu daca as vrea... :))
eu_geminy
Postat pe 27 Ianuarie 2012 23:23
De la: Cristina_Adler, la data 2012-01-25 08:44:53bine JoJo!...constat ca ai invatat si engleza

dar tot nu mi-ai spus, ce ala "bacaloreat"?....am cautat cuvantul si in DEX,nu-i!!!!

iar pustoaica in cauza ar trebui sa ceara sfaturi de la cei apropiati...nu de alta,dar Garbo nu cred ca-i potrivit pentru copii!!!!!!!


cristina...
daca o mai provoci pe Jojuleana, iti poate arata ca la scoala de "SHARRAP" a invatzat si sa tasteze sudalmi aspre. cu ciocanul de batut carne:D:D:D
=))
eu_geminy
Postat pe 27 Ianuarie 2012 23:31

cine cui? pune coarne
ba a mea ca e mai alba....ba a mea...
dor72_
Postat pe 27 Ianuarie 2012 23:31
ei .. cine poate , cui poate
cri_cat
Postat pe 27 Ianuarie 2012 23:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare barbatii ce fel de oameni sunt? 197 De la: nathalie 23 August 2011 21:23
PITIPOANCE 144 De la: dor72 27 Martie 2011 11:01
este corect sa traga bani din ajutor social??? 1 De la: garbo165313 14 Martie 2011 12:14
divort 5 De la: garbo_412514 27 Iulie 2015 09:39
Cum sa iti invingi teama de a nu fii atacat verbal atunci cand iti spui parerea? 28 De la: ingerasulluptator 19 August 2012 08:56
Setari Cookie-uri