un om cu doua fete UN OM RECHIN CU DOUA FETE .DELFIN SI RECHIN?

Voi vorbiti limbi straine.
OK, dar subtitrarea?
nathalie
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:11

tare frate
tusi_Oli
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:12
oooof...carnatz de casa, piparat ca iadul, cu sos de smantana si hrean
am mancat doi, da' p-al treilea nu mai poci, pleznesc...si am promis...si ma simt vinovata acu'

sigur ca da rezultate, dorulet...de ce crezi ca vorbesc peltic? locotenentul sta atarnat de buzele mele

ooof...mi-am facut contur la buze, si arat ravisant...ce dreaq, fetele...cum de nu v-ati prins?
michelle_
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:12
cum dracu sa poti manca asa ceva...doar nu esti calul lui Harap Alb
nu stiam io de ce nu vaz bine buzele alea....parca parca erau...cam...atarnate...
fata, mie zi-mi daca da rezultate bior...aia

ei, cum nu intelegi? doar esti Nathalie?
dor72_
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:15
ba pot manca si inca bine...mor dupa mancare de-asta, tipic banateana
bior aia? nush inca...m-am plimbat prin timi ampuaula lela, si clinica era inchisa...acu ma programez pe saptamana viitoare
intre timp, trag tare cu virginia slims...pipitza, deh
michelle_
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:18
profita cat mai poti....
ai intrat in r capitale, fata mea?
dor72_
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:21

rechino care esti!
gizas...te dilisi,cloneto?
poi tu tre' sa-ti pui feregea cand iesi pe shtrase,altfel te trezesti violata si anume in contur!
precizilla
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:25
eh, un mic moft de-al meu...de mult cochetam eu cu piticul asta, da' aveam retineri...ca am aproape 50 de ani, ca draci, laci, craci...
da' vezi...locotenentu' si fiica logodnicei, au facut o coalitie, si s-au asezat cu gura pe mine, ca sa imi iau inima in dinti
acu' recunosc, mare lucru nu mi-a facut tanti aia, a fost mai mullt un capritz, un pamplezir

gata, shushaua...a venit locotenentul acasa...daca ma bate, contez pe voi sa ma salvati
michelle_
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:28
da,da...suntem dispuse sa rabdam....
dor72_
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:32
OARE BARBATII NU AU SUFLET?CHIAR TOTI SUNT NISTE PREFACUTI ? VA SPUN EU CA NU,POATE EI IN PRIMUL RAND NU SE INDRAGOSTESC REPEDE DAR FEMEILE SE INDRAGOSTESC DUPA PRIMA SEARA PETRECUTA IMPREUNA(dar mai durut mai tare cand ai spus ca fara sentimente) PAI NORMAL CA LA INCEPUT NU POTI SA PUI SENTIMENTE MI SE PARE NORMAL TREBUIE SA TREACA TIMP SA AVEM SENTIMENTE,(doar ca tu m-ai facut sa sufar cel mai mult pt ca tin mult la tine),DRAGOSTE FARA SENTIMENTE NU EXISTA CORECT DAR DE CE AI INCEPUT SA TI ASA MULT LA EL OARE ? FAPTUL CA TE-A FACUT SA TE SIMTI FEMEIE ,SA SIMTI CE POATE NU AI SIMTIT NICIODATA ,NU POTI SA FORTEZI UN BARBAT SA SE INDRAGOSTEASCA DE TINE LA PRIMA INTALNIRE SAU IN PRIMELE LUNI DIN RELATIE,TREBUIE TIMP,SI SA INTELEG CA TI-A PLACUT SA FACI DRAGOSTE CU EL? SI LUI LA FEL CRED. HAIDE SA PUN ALTFEL PROBLEMA SA INTELEG CA IN TRIUNGHIUL ASTA AMOROS E O FATA IMPLICATA (EMILIA) SI CARE LA RANDUL EI IL IUBESTE PE ACEST BARBAT DAR NU VAD NIMIC RAU IN ASTA SINCER POATE CA LE IUBESTE PE AMANDOUA SAU CINE STIE CE E LA MIJLOC NU AI CUM SA INTRI IN MINTEA UNUI OM NICIODATA DAR AM REMARCAT CEVA IN TOATA POVESTEA ASTA CA TOTUSI EL ESTE DORIT INCA, DAR DE CE? CA A SCOS DIN ACESTE FEMEI TOT CE E FRUMOS AICI MA REFER LA ARTA DE A FACE SEX SAU DRAGOSTE CA PANA LA URMA SI ASTA CONTEAZA DRAGELE MELE CITITOARE ,FIECARE AVEM FANTEZIILE NOASTRE DAR ELE TREBUIE SA FIE FRUMOASE SI PLINE DE PASIUNE ,SI NU VAD NIMIC RAU IN ASTA .
OARE DACA UN BARBAT CASATORIT CU FAMILIE FACEA ACEST LUCRU SAU ERA INFIDEL SOTIEI CRED CA ERA MAI GRAV SINCER ,PE CAND ACEST RECHIN SAU DELFIN NU E CASATORIT ARE O VIATA LIBERA SI PLINA DE PRIETENE SI PRIETENI SI POATE CA II PLACE SA SE JOACE PUTIN SA SCOATA LA IVEALA CEVA DIN TOATA POVESTEA ASTA AMOROASA .
PANA LA URMA STAND LA O BARFA INTRE FETE CARE VB DESPRE BARBATI OARE CE AUZIM ?
VA SPUN EU 80 % E VB DE SEX SI REST E LEGAT DE VIATA
NU VREAU SA VA CRITIC PE VOI FETELOR DAR UN SINGUR LUCRU E CLAR IN ACEASTA POVESTE SI ANUME: NE PLACE SA FACEM SEX SI DRAGOSTE SI SA FITI IUBITE LA FEL SI BARBATII .
EU ZIC CA EL NU A GRESIT CU NIMIC DAR DACA VREI SA NU SUFERI IN DRAGOSTE NU SCORMONI IN TRECUTUL UNUI BARBAT CA O SA FITI FOARTE DEZAMAGITE .
E BINE SA LASATI SA ISI TERMINE EI PROBLEMELE CU CAPUL SUS SI SA IASA DIN INCURCATURILE DRAGOSTEI DECENT SI FARA REPROSURI.
ACESTEA SUNT PROBLEME FOARTE GINGASE SI DOR DAR CER RABDARE SI TREBUIE SA FIM TOTI ATENTI LA CE FACEM CA UNEORI VIATA E COMPLICATA CA ASA FACEM NOI SA FIE.
SPER CA ACEST RECHIN SAU DELFIN SA LE IUBEASCA IN CONTINUARE PE TOATE FEMEILE CARE MERITA CU ADEVARAT.
VA MULTUMESC CA ATI CITIT SPER SA DISCUTAM IN CONTINUARE DESPRE ACEST TRIUNGHI
AMOROS ...VA PUP
mistersecret80
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:48
io una....n-am citit....
dor72_
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:51
De la: michelle_, la data 2011-09-22 22:18:59ba pot manca si inca bine...mor dupa mancare de-asta, tipic banateana
bior aia? nush inca...m-am plimbat prin timi ampuaula lela, si clinica era inchisa...acu ma programez pe saptamana viitoare
intre timp, trag tare cu virginia slims...pipitza, deh



pai daca nu ai dat un telefon iti tineam companie prin timi
tusi_Oli
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:53
prea mult pentru ochii mei in seara asta
apropo de ce trebuia sa urliiii
tusi_Oli
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:55
Nici eu n-am citit.
Sorry, daca era mai cu pipeta...

Dor, cateodata intelegem doar ce vrem sa intelegem.
Adanca asta...
nathalie
Postat pe 22 Septembrie 2011 22:56

eu am citit ...dar ....renunt la a mai comenta ...nu are rost.
lorey01
Postat pe 22 Septembrie 2011 23:26
nathalie...ziceam ca intelegi franceza, doar nu esti Natalia, ci nathalie...
si sa stii ca uneori intelegem doar ceea ce putem sa intelegem...nu numai ce vrem...

mister secretosu' ie-te ca te facusi barbat...bravo tie...si daca esti barbat trebuie sa tipi asa la noi? nu ne impresioneaza, dimpotriva...asta e semn de mare slabiciune....

lore, simplu...faci dragoste fara sentimente...la barbati e foarte normal, nu mister secret?
mai, da repede te-ai razgandit...
dor72_
Postat pe 22 Septembrie 2011 23:32
Uneori, da
Dar daca sunt doua conotatii divergente ale aceeasi spuse, o alegem pe cea care ne coafeaza. Cam cum e cu spiritul si litera legii.
nathalie
Postat pe 23 Septembrie 2011 01:25
eu fac eforturi sa nu uit ca esti exact ca si mine...mereu am impresia ca este raspunsul meu...mi s-a si spus... ca nathalie ar fi clona lui dor72....
dor72_
Postat pe 23 Septembrie 2011 10:52
Mie nu mi s-a spus. Probabil considerau ca e redundant.

Cu clonele, teoretic n-am nimic impotriva. Dar nici in comun.



nathalie
Postat pe 23 Septembrie 2011 13:01
De la: dor72_, la data 2011-09-22 22:51:28io una....n-am citit....


Nici eu.
Cine a citit , il rugam sa ne faca un rezumat dar ... va rog nu cu majuscule ca nu suntem surzi.
SAL
Postat pe 23 Septembrie 2011 13:47
e vb de triunghiul "bermudelor",,, dar adaptat ......dragoste...femeie....barbat...sentimente...ETC....
Axl_22
Postat pe 23 Septembrie 2011 14:09
Multumesc, am inteles, e tot un fel de SALATA
SAL
Postat pe 23 Septembrie 2011 14:20
nush...depinde....
Axl_22
Postat pe 23 Septembrie 2011 14:23
Mda, ar putea fi si ghiveci
SAL
Postat pe 23 Septembrie 2011 14:27
pt flori?....
Axl_22
Postat pe 23 Septembrie 2011 14:33
Nuu, dintr-acela de mancat. I se spune si tocana de legume sau... habar n-am ... un fel de zacusca.
SAL
Postat pe 23 Septembrie 2011 14:38
"leciou"
panty_C
Postat pe 23 Septembrie 2011 14:44
De la: nathalie, la data 2011-09-23 13:01:24Mie nu mi s-a spus. Probabil considerau ca e redundant.

Cu clonele, teoretic n-am nimic impotriva. Dar nici in comun.


ar fi culmea...nu-ti spusei ca tu esti clona?
am observat si eu de la primele postari , ca asemenarile sunt izbitoare...
dor72_
Postat pe 23 Septembrie 2011 15:08
Si ...dor, clonele sunt periculoase?
Sunt dintr-acelea care te bantuie noaptea, nu de alta dar eu sunt fricos si cand vin seara de la terasa, sa nu dau peste vre-o clona
SAL
Postat pe 23 Septembrie 2011 15:29
De la: Sal_a_toi, la data 2011-09-23 14:38:49Nuu, dintr-acela de mancat. I se spune si tocana de legume sau... habar n-am ... un fel de zacusca.


am inteles...gl...ghiveci ii si la noi...leciou....
Axl_22
Postat pe 23 Septembrie 2011 15:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce va amuza??? 117 De la: elisabeta_boia 2 Martie 2013 13:50
Mamici din orasul Sibiu 6 De la: garbo224188 22 Februarie 2012 13:16
chiar suntem o tara de hoti, criminali si violatori? 172 De la: gianiblue 22 Noiembrie 2009 09:56
Curaj, hai sa iesim la o cafea ! 74 De la: dor72_ 22 Octombrie 2011 11:03
Dovezi ca oamenii au nevoie de Dumnezeu,pt a avea o viata mai linistita 22 De la: jeanette40 20 Octombrie 2010 12:23
Setari Cookie-uri