un om cu doua fete UN OM RECHIN CU DOUA FETE .DELFIN SI RECHIN?

nu toti brbatii sint porci ai incredere in tine ce e al tau e pus deoparte
demetra
Postat pe 1 Octombrie 2011 21:28
mister secret08, te pomenesti ca tu esti tipul din poveste????
fortuna
Postat pe 2 Octombrie 2011 09:33
mister secret08, te pomenesti ca tu esti tipul din poveste????

Misterul vietii : se gaseste fiinta cu 4 picioare si la barbati si la femei: Citesc de mult timp forumul de unde as putea extrage multe exemplare
Noli
Postat pe 2 Octombrie 2011 09:45
Stai linistita! Peste de asta are balta! Daca nu profita material, profita sexual.Niste magari cu totii!
garbo183201
Postat pe 5 Octombrie 2011 21:00
vorbesti din proprie experienta?.... :D
hai, nu te supara, cica magarii sunt buni la pat.
cu partenerele (pe masura) lor:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Octombrie 2011 21:59
Ge, un experiment, doua?
Noli
Postat pe 6 Octombrie 2011 08:36
NU , NU ARE!
carada6723
Postat pe 6 Octombrie 2011 14:40
Stimata d-ra, ai facut bine ca ai scapat de un om fara caracter pentru ca ajungeai carpa lui de sters pe jos... Un asemenea om nu merita respect si nici iubire din parte ta, pentru ca el nu stie sa iubeasca si nici sa se respecte.Ce a fost a trecut, important e sa gandesti pozitiv, sa ai incredere in tine si in D-zeu si sa iti continui drumul in viata .Nimicnu e intamplator , asa a fost sa fie !O viata minunata!
garbo081726
Postat pe 8 Octombrie 2011 10:36
De la: lore01, la data 2011-09-21 11:52:32Asa se mute in chirie cu ea si abia atunci va scoate bani de la CAR pt a putea cumpara o masina,masina cu care e va face naveta,dar si sa renunte la prietenia cu mine(de mine stie doar ca sunt o amica care il ajuta sa o faca pe ea geloasa).
T


Mi-e greu sa intzeleg de ce unele fete/femei nu au pretentzii deloc de la viatza...
boji
Postat pe 9 Octombrie 2011 21:57
De la: lore01, la data 2011-09-21 11:52:32Am trait o relatie frumoasa la inceput apoi tot mai ciudata spre finalul ei Cu un barbat ,timp de 2 luni.Un timp scurt dar am suferit enorm cand am aflat adevarul despre el.
Am aflat ca traia consecutiv cu mine inca o relatie mai veche de 4 luni cu o alta femeie in alt oras.Orasele noastre sunt pe ruta lui de naveta catre servici.
L-am intrebat ieri sa imi raspunda sincer de ce a ales asa..ca raspuns ..a spus ca doar profita material de la cealata si ca doar cu mine si linga mine e fericit.In completare m-a rugat sa sterg relatia noastra de prietenie afisata pe facebook doarece Emilia asa o cheama i-a pus o conditie -sa se mute in chirie cu ea si abia atunci va scoate bani de la CAR pt a putea cumpara o masina,masina cu care e va face naveta,dar si sa renunte la prietenia cu mine(de mine stie doar ca sunt o amica care il ajuta sa o faca pe ea geloasa).
Tot el ma rugat sa ii mai caut o garsoniera spre inchiriat in orasul unde locuiesc eu deoarece aici urma sa fie aproape de mine.si bineinteles la doar 30 km de serviciul lui.(un cuibusor de nebunii asigurat).
Cu mama Emiliei am vb despre toate astea ca el este un materialist si un profitor ..dar emilia nu o crede pentru ca acest barbat a facut-o sa nu mai creada in familia ei.
Azi l-am sters definitiv din viata mea nu doar de pe facebook ,raminind un gol imens in suflet si un amar ,... de ce mi se intampla mie toate astea?Atatea planuri ..atatea vise.Gata renunt la a mai crede in cineva..

quote name='lore01' date='2011-09-21 12:29:10']cel mai tare ma durut cat de prefacut a putut fi desi el banuia ca eu stiu adevarul despre el .
Bine ca l-am scos din viata mea desi acum a ramas in viata Emiliei care din pacate nu isi da seama de pericolul care o paste.Va trai o drama.[/quote]

daca realizezi ca era cel mai bun lucru de facut , atunci te felicit. Las-o pe cealalta , este treaba ei, nu te mai preocupa de altii.
Tu fa bine si invata din greseli, ar fi fost bine daca in copilarie ai fi invatat sa joci sah sau stii sa joci? In viata este bine sa aplici acele strategii de ,,joc" de exemplu ale sah-ului, nu lasa pe ,,altii" sa-ti citeasca gandurile, da-le la citit si rumegat altele!

Daca erai un pic isteata ii jucai jocul inversand rolurile...
De amandoua a profitat, poate si-acum profita si va profita....voi cu ce v-algeti?Daca el a lasat ca tu sa aflii de cealalta relatie a lui....clar ori si-a dat seama ca n-are ce ,,lua" de la tine, ori cealalta a oferit , in disperarea ei , ceea ce-i trebuie lui deocamdata, pana va gasi o alta.
Un barbat indragostit , care vrea sa fie pentru lung timp langa o femeie nu face asta, poate sa fie prea prost sau fara ,,experienta" . O fi prea tanar cel de care vorbesti, atunci , duca-se ! Lasa-l sa mai creasca!Nu s-a maturizat !
Cand mai intalnesti asemenea exemplare ,schimba rolurile si gandeste la rece situatia. Te vei lumina instantaneu!


melania33
Postat pe 10 Octombrie 2011 19:18
De la: mistersecret80, la data 2011-09-22 22:48:56

oare barbatii nu au suflet?chiar toti sunt niste prefacuti ? va spun eu ca nu,poate ei in primul rand nu se indragostesc repede dar femeile se indragostesc dupa prima seara petrecuta impreuna(dar mai durut mai tare cand ai spus ca fara sentimente) pai normal ca la inceput nu poti sa pui sentimente mi se pare normal trebuie sa treaca timp sa avem sentimente,(doar ca tu m-ai facut sa sufar cel mai mult pt ca tin mult la tine),dragoste fara sentimente nu exista corect dar de ce ai inceput sa ti asa mult la el oare ? faptul ca te-a facut sa te simti femeie ,sa simti ce poate nu ai simtit niciodata ,nu poti sa fortezi un barbat sa se indragosteasca de tine la prima intalnire sau in primele luni din relatie,trebuie timp,si sa inteleg ca ti-a placut sa faci dragoste cu el? si lui la fel cred. haide sa pun altfel problema sa inteleg ca in triunghiul asta amoros e o fata implicata (emilia) si care la randul ei il iubeste pe acest barbat dar nu vad nimic rau in asta sincer poate ca le iubeste pe amandoua sau cine stie ce e la mijloc nu ai cum sa intri in mintea unui om niciodata dar am remarcat ceva in toata povestea asta ca totusi el este dorit inca, dar de ce? ca a scos din aceste femei tot ce e frumos aici ma refer la arta de a face sex sau dragoste ca pana la urma si asta conteaza dragele mele cititoare ,fiecare avem fanteziile noastre dar ele trebuie sa fie frumoase si pline de pasiune ,si nu vad nimic rau in asta .
oare daca un barbat casatorit cu familie facea acest lucru sau era infidel sotiei cred ca era mai grav sincer ,pe cand acest rechin sau delfin nu e casatorit are o viata libera si plina de prietene si prieteni si poate ca ii place sa se joace putin sa scoata la iveala ceva din toata povestea asta amoroasa .
pana la urma stand la o barfa intre fete care vb despre barbati oare ce auzim ?
va spun eu 80 % e vb de sex si rest e legat de viata
nu vreau sa va critic pe voi fetelor dar un singur lucru e clar in aceasta poveste si anume: ne place sa facem sex si dragoste si sa fiti iubite la fel si barbatii .
eu zic ca el nu a gresit cu nimic dar daca vrei sa nu suferi in dragoste nu scormoni in trecutul unui barbat ca o sa fiti foarte dezamagite .
e bine sa lasati sa isi termine ei problemele cu capul sus si sa iasa din incurcaturile dragostei decent si fara reprosuri.
acestea sunt probleme foarte gingase si dor dar cer rabdare si trebuie sa fim toti atenti la ce facem ca uneori viata e complicata ca asa facem noi sa fie.
sper ca acest rechin sau delfin sa le iubeasca in continuare pe toate femeile care merita cu adevarat.
va multumesc ca ati citit sper sa discutam in continuare despre acest triunghi
amoros ...va pup


ce atot stiutor esti tu , mai!!!!!!!!!!!!!! Pana o sa ti-o iei tu frumusel in barba de o sa ramai ,,stana de piatra " pentru mult timp. Nu ti-ai gasit nasul , pardon, nasa inca!
Sunt cupluri ce stau impreuna de 20 de ani si care s-au indragostit in 2 ore. De unde le scoti ca-ti trebuie timp si daca asa crezi tu, de ce nu le impartasesti si celor cu care faci sex, de ce nu le atentionezi - vezi ca eu ma indragostesc peste x timp!
se prea poate sa faci parte dintr-o gasca de barbati irezistibili care doar ei cred acest lucru.
De la: mistersecret80, la data 2011-09-22 22:48:56


faptul ca te-a facut sa te simti femeie ,sa simti ce poate nu ai simtit niciodata
De la: mistersecret80, la data 2011-09-22 22:48:56

Chiar ma faci sa rad in hohote!!!!!!!!
Ce copil esti!
Daca mai scrii aici , fa bine si nu mai scrie cu majuscule (asta inseamna voce tare), macar pentru toti aceia care te citesc. Faptul ca nu stii acest lucru ma face sa gandesc ca esti un matur imatur!

melania33
Postat pe 10 Octombrie 2011 19:38
buna tuturor,numele meu este georgiana am 28 de ani si eu acum un an jumate am trait o poveste de dragoste cu un sfarsit tragic....dupa 3 ani de relatie de vise sperante ma parasit ptr o colega de-a lui cu o luna inainte de a face nunta c el.....nu voi uita niciodata ziua de 28august 2010 ziua cant trebuia sa fiu mireasa....am suferit enorm am plecat de acasa la 350 de km prt al uita a a trecut mult timp de atunci iar faptul k am plecat departe ma ajutat f mult dar acum nu mai am incredere in baietii nu mi-am mai putut face o rel de atunci chiar dak roiesc baietii in jurul meu ii consider doar amici nimic mai mult...cel mai tare ma durut in legatura cu fostul prieten k nu a avut curajul de ami spune in fata k este cu colega lui am aflat asta din tel lui intr-un mesaj pe care l-am vazut de la ia....nu voi uita niciodata mesajul acela "te rog spunei la aia k esti cu mine de o luna prt k eu nu mai pot trai fara tine"asa suna mesajul a pikt cerul p mine cand am vazut acel mesaj...cand l-am intrebat ce este cu acel mesaj a ramas mut nu se astepta sa caut in tel lui sa-l vad...dar mi-a dat un raspuns calm si f sincer :BINE K L-AI VAZUT K VROIAM SA-TI SPUN K NE DESPARTIM DAR NU STIAM CUM....asta a fost raspunsul lui dupa 3 ani de relatie de vise si sperantnte....am plecat de acasa cu un gust amar si o rana adank in suflet m-am intors dupa un an de zile acasa la sinaia mentionez k eu acum locuiesc in alba iulia la niste rude...cand am fost acasa nu am putut sta mai mul de o saptamana fiecare loc i-mi amintea de el...asta este povestea mea sper sa nu mai treaca nimeni prin ce am trecut eu.AVETI GRIJA FETELOR IN CINE VA PUNE-TI SPERANTE SI CE AVETI LANGA VOI EU UNA M-AM LECUIT DE BARBATII NU MAI CRED IN EI SI MAI ALES IN VB LOR...VA PUP GEO
nati12
Postat pe 16 Octombrie 2011 08:33
Ei, te-ai lecuit de barbati...

Chiar daca experienta asta a fost trista, nu toate lozurile-s necastigatoare

Bafta mai departe!
nathalie
Postat pe 16 Octombrie 2011 08:55
mda...din toata povestea asta reiese ca drama a fost ca te-a pus PE TINE sa stergi contul, in timp ce el se va muta cu emilia.... Si imi dau seama cita compasiune ai pentru respectiva.

Eu zic sa te duci sa lupti. Nu poti sa lasi biate femeie in nenorocirea aia de relatie. Vrea, nu vrea, trebe sa o scoti de par din ghearele lui.....
quasaria
Postat pe 31 Octombrie 2011 01:22
scumpa ar fi bine sa iti vezi de viata ta,fara acest domn rechin.parerea mea..bine ca ti-ai dat seama dupa 2 luni...nu dupa 12 ani...atunci e mai nasol.iar in privinta emiliei...lasa pe altii sa is faca probleme...sau tu incerci sa cauti motive sa continui mai departe cu acest domn?l-ai sters din contul tau de facebook si din viata ta doar ca ti-a cerut el?sau ca asa ai vrut tu?gandeste-te bine la ceea ce faci....sa nu iti para rau mai tarziu.gandeste cu capul nu cu inima
laura30
Postat pe 31 Octombrie 2011 21:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ne unge la suflet? 870 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:26
gandire 25 De la: andrutza448 17 Aprilie 2011 03:36
vindecare de iubire 41 De la: Elle2011 21 Ianuarie 2011 19:30
Hello..!!! 105 De la: Eda 22 Ianuarie 2010 17:08
M-a parasit pentru ca sunt slaba! 96 De la: garbo_1567 23 Decembrie 2013 01:19
Setari Cookie-uri