Pritenul meu bisexual

Buna seara!
Scriu aici la ora asta,noaptea,pentru ca imi pun multe intrebari de ceva timp.
Este vorba despre cel mai bun prieten al meu,care imi este si coleg de banca.
Aveam amandoi 19 ani,suntem prieteni de jumatate de an.Ne-am recu noscut unu altuia ca ne avem ca cei mai buni prieteni,si indiferent ce facem intr-o zi,incheiem prin a ne distra impreuna.
Cateva luni l-am tachinat cu glume in legatura cu gesturile feminine pe care le are,si anturaju lui de baieti.De mai multe ori mi-a spus ca este bisexual apoi imi zicea ca glumeste.
Acum o luna mi-a recunoscut ca este bisexual de 1 an de zile.Mi-a povestit ca a avut 3 prietene,iubite..Ultima prietena l-a dezamagit foarte tare,l-a inselat si i-a mancat de bani.Asta s-a intamplat anul trecut si 2 luni de zile a refuzat sa iasa din casa.
Apoi si-a gasit 2 baieti bisexuali cu care isi petrecea timpul.Imi povesteste tot ce face cu ei...El sustine ca nu a avut contact sexual,doar ca face oral.
I-am spus ca este un moft..pentru ca uneori incurca numele,spune si de colegii nostri ca sunt draguti apoi se razgandeste...
L-am intrebat mai multe lucruri...-
-iti plac fetele? - da,normal ca imi plac
-ti-a placut cand erai cu fostele tale ?-da..dar nu conteaza
-daca ai fi pus in situatia de a alege intre o fata si un baiat ce ai face? - nu am idee...depinde,pentru ca oricum am anturaju asta
-ai sta cu o fata doar ca sa nu isi dea lumea seama ca esti bisexual ? -cu fete oricum stau,fac si sex cu ele ,dar..cam atat
Si acum PROBLEMA REALA
Sunt INDRAGOSTITA DE EL...
Imi e cel mai bun prieten,ii spun absolut tot,si el la fel cu lux de amannte pana dimineata la telefon cand nu ne putem vedea.Afara iesim amandoi destul de des,2-3 ori pe saptamana.
Ne simtit extraordinar unul cu celalat...
Lumea care ne vede spune imediat ca avem ceva special,care e de pastrat...colegii imi spun ca ma place mai mult decat ca pe o prietena
Tipu m-a sarutat(dar eram bauti) ,ma mangaie in par..ma suna imediat cum se trezeste....ne vedem la scoala,stam dupa cateva ore,apoi debea ajung acasa si ma si suna...
Eu sunt nebuna dupa el..sunt in stare sa accept ca are si prieteni bisexuali cu care se vede,dar...nu stiu sigur daca ma place mai mult decat pe o prietena..Au fost doar cateva semne pe care le-am interpretat ca fiind si o atractie fizica,sentimente mai puternice decat o simpla prietenie dar...el fiind bisexual nu cred ca poate sa fie interesat de o relatie cu mine.
Il inteleg,nu il judec,il ascult,il iubesc,il ador,radem cu gura pana la urechi...
Mi-l doresc de iubit!
Crede-ti ca,date fiind cele pe care le-am scris,exista ceva mai mult decat prietenie aici ??
Bisexualii pot iubi,aprecia fetele drept partenere,iubite??
Multumesc pentru atentie !
Astept parerile voastre !
Andreea
garbo_413126
Postat pe 18 Iunie 2015 01:41
raspunsul ti l-a dat el: "cu fete oricum stau,fac si sex cu ele ,dar..cam atat ".
Daca te poti multumi cu "cam atit", ok. Probabil in timp se va dovedi insuficient pentru a mentine o relatie in care esti fericita....
quasaria
Postat pe 18 Iunie 2015 02:18
Ceea ce mi-a zis despre felul in care se simte cu baietii aceia,prietenii lui m-a facut sa cred ca se simte bine si apreciat cu ei.
Nu stiu ce sa zic...poate e nesigur un pic pe el.. vrea sa vada daca se potriveste acolo...
Dar...cel mai probabil nu ar alege o fata.
Nu cred ca ar compara felul in care e cu ei si felul in care e cu mine.
Pare fixat deocamdata pe anturaju asta.
Ramane de vazut
Si daca intr-adevar ma vede doar ca pe o prietena,sigur o sa raman langa el,chiar daca imi e foarte greu sa il vad doar asa.
garbo_413126
Postat pe 18 Iunie 2015 02:27
De la: quasaria, la data 2015-06-18 02:18:41raspunsul ti l-a dat el: "cu fete oricum stau,fac si sex cu ele ,dar..cam atat ".
Daca te poti multumi cu "cam atit", ok. Probabil in timp se va dovedi insuficient pentru a mentine o relatie in care esti fericita....

Quasaria,probabil asa este.
Si nu o sa accept sa ii fiu doar de complezenta.Prietena,amica lui o fiu pana cand drumurile or sa ne separe
Multumesc!
garbo_413126
Postat pe 18 Iunie 2015 02:30
Am citit mai de mult un studiu care arata ca persoanele bisexuale vor ajunge intr-un moment sau altul sa fie heterosexuali (de cele mai multe ori) sau se pot inclina spre homosexualitate, dar cica ar fi mai putin probabil la persoanele bi.
Stii cum e? atunci cand o fata gaseste un baiat care poate sa-i asculte toate chestiile pe care un alt barbat ar fi plictisit din 5 secunde sa i le asculte, ajungi sa te atasezi. Faptul ca petreceti mult timp impreuna e la fel, un factor.
Dar nu ti-as recomanda sa te implici intr-o relatie sau sa i te arunci asa in brate. Am asa un "feeling" ca tu vei iesi cea sifonata. Ar trebui ca el sa decida mai intai pentru cine are sentimente mai puternice. Poate momentan e doar curios cum e sa fii cu acelasi sex. Totodata, nu ai de unde sa stii ce gandeste. Poate si el tine la tine mai mult ca la o simpla prietena, dar un baiat care trateaza fetele ca pe simple metode de a-si satisface nevoile, asa te va trata si pe tine ORICAT de apropiati ati fi acum si veti strica o prietenie, pentru ca el nu stie sau nu se poate implica emotional prea mult, din propriile motive. Iti spun din proprie experienta.
Isa_Bella93
Postat pe 18 Iunie 2015 14:20
De la: garbo_413126, la data 2015-06-18 01:41:12Buna seara!
Scriu aici la ora asta,noaptea,pentru ca imi pun multe intrebari de ceva timp.
Este vorba despre cel mai bun prieten al meu,care imi este si coleg de banca.
Aveam amandoi 19 ani,suntem prieteni de jumatate de an.Ne-am recu noscut unu altuia ca ne avem ca cei mai buni prieteni,si indiferent ce facem intr-o zi,incheiem prin a ne distra impreuna.
Cateva luni l-am tachinat cu glume in legatura cu gesturile feminine pe care le are,si anturaju lui de baieti.De mai multe ori mi-a spus ca este bisexual apoi imi zicea ca glumeste.
Acum o luna mi-a recunoscut ca este bisexual de 1 an de zile.Mi-a povestit ca a avut 3 prietene,iubite..Ultima prietena l-a dezamagit foarte tare,l-a inselat si i-a mancat de bani.Asta s-a intamplat anul trecut si 2 luni de zile a refuzat sa iasa din casa.
Apoi si-a gasit 2 baieti bisexuali cu care isi petrecea timpul.Imi povesteste tot ce face cu ei...El sustine ca nu a avut contact sexual,doar ca face oral.
I-am spus ca este un moft..pentru ca uneori incurca numele,spune si de colegii nostri ca sunt draguti apoi se razgandeste...
L-am intrebat mai multe lucruri...-
-iti plac fetele? - da,normal ca imi plac
-ti-a placut cand erai cu fostele tale ?-da..dar nu conteaza
-daca ai fi pus in situatia de a alege intre o fata si un baiat ce ai face? - nu am idee...depinde,pentru ca oricum am anturaju asta
-ai sta cu o fata doar ca sa nu isi dea lumea seama ca esti bisexual ? -cu fete oricum stau,fac si sex cu ele ,dar..cam atat
Si acum PROBLEMA REALA
Sunt INDRAGOSTITA DE EL...
Imi e cel mai bun prieten,ii spun absolut tot,si el la fel cu lux de amannte pana dimineata la telefon cand nu ne putem vedea.Afara iesim amandoi destul de des,2-3 ori pe saptamana.
Ne simtit extraordinar unul cu celalat...
Lumea care ne vede spune imediat ca avem ceva special,care e de pastrat...colegii imi spun ca ma place mai mult decat ca pe o prietena
Tipu m-a sarutat(dar eram bauti) ,ma mangaie in par..ma suna imediat cum se trezeste....ne vedem la scoala,stam dupa cateva ore,apoi debea ajung acasa si ma si suna...
Eu sunt nebuna dupa el..sunt in stare sa accept ca are si prieteni bisexuali cu care se vede,dar...nu stiu sigur daca ma place mai mult decat pe o prietena..Au fost doar cateva semne pe care le-am interpretat ca fiind si o atractie fizica,sentimente mai puternice decat o simpla prietenie dar...el fiind bisexual nu cred ca poate sa fie interesat de o relatie cu mine.
Il inteleg,nu il judec,il ascult,il iubesc,il ador,radem cu gura pana la urechi...
Mi-l doresc de iubit!
Crede-ti ca,date fiind cele pe care le-am scris,exista ceva mai mult decat prietenie aici ??
Bisexualii pot iubi,aprecia fetele drept partenere,iubite??
Multumesc pentru atentie !
Astept parerile voastre !
Andreea



macar n-as mai cere pareri in locul tau
pinkrainbow
Postat pe 18 Iunie 2015 19:04
De la: Isa_Bella93, la data 2015-06-18 14:20:57Am citit mai de mult un studiu care arata ca persoanele bisexuale vor ajunge intr-un moment sau altul sa fie heterosexuali (de cele mai multe ori) sau se pot inclina spre homosexualitate, dar cica ar fi mai putin probabil la persoanele bi.
Stii cum e? atunci cand o fata gaseste un baiat care poate sa-i asculte toate chestiile pe care un alt barbat ar fi plictisit din 5 secunde sa i le asculte, ajungi sa te atasezi. Faptul ca petreceti mult timp impreuna e la fel, un factor.
Dar nu ti-as recomanda sa te implici intr-o relatie sau sa i te arunci asa in brate. Am asa un "feeling" ca tu vei iesi cea sifonata. Ar trebui ca el sa decida mai intai pentru cine are sentimente mai puternice. Poate momentan e doar curios cum e sa fii cu acelasi sex. Totodata, nu ai de unde sa stii ce gandeste. Poate si el tine la tine mai mult ca la o simpla prietena, dar un baiat care trateaza fetele ca pe simple metode de a-si satisface nevoile, asa te va trata si pe tine ORICAT de apropiati ati fi acum si veti strica o prietenie, pentru ca el nu stie sau nu se poate implica emotional prea mult, din propriile motive. Iti spun din proprie experienta.

Astăzi mi a povestit că nu a fost tocmai fericit nici in relatia cu băiatul pe care il numea partenerul lui de vreo juma de an.
Dealtfel,mi a spus ca deocamdata vrea sa vadă ce ar putea sa iasa din treaba asta cu prietenii lui homosexuali.Practic vorbeam despre ce face zilele urmatoare,el.zicându mi ca o sa se vada cu un grup de băieți sa fac sex..Si o am intrebat cat de sigur e ca vrea sa fie acolo,cu ei si mi a zis asa.exuberant ca ii place,apoi cu un sentiment parca de a se justifica fata de el insusi a spus ca face asta doar de un an si nu e grav,e doar sexual si ii plac fetele.El are si o tendinta d a iesi in evidenta cu tot ce face in fata oamenilor.
Tot azi mi a zis,dupa o mica neintelegere între noi,ca vrea sa evolueze relatia noastră si ca i ar plăcea sa ne mutăm în chirie amândoi
Dupa liceu,tot azi,a venit la mine acasa,a stat de vorba cu mama mea,a încercat sa o asigure de niste lucruri in legatura cu mine..sa inspire incredere in relatia noastra..Si de fapt,ii place fa oamenii sa asculte de parerea lui,si sa se afirme
A zis la.un moment dat ca nu ii vine sa creada ca suntem colegi si ne am gasit asa bine unu pe altu.
Ce am inteles este ca e o perioada in care vrea sa se convinga cum e cu acei băieți,sa isi identifice dorintele si preferintele,dar modul la care o spuna imi da de inteles ca nu e sigur de asta,ca e o nebunie pe care si o asuma acum.vorbeste de parca e l este acelasi,si nu vrea sa se orienteze in mod real spre băieți.unele vorbe ale lui imi confirma ca e un moft,altele ma fac sa incerc sa inteleg dacă este o răzbunare pt suferința cu fetele.De obicei ,se spune ca trebuie sa existe boy baza genetică cum ar fi pentru a te înclină spre o orientare sexuală.
Oricum,livee and see!
Am dat relata Isabella pentru ca mi a plăcut parerea ta!
garbo_413126
Postat pe 19 Iunie 2015 04:10
De la: Isa_Bella93, la data 2015-06-18 14:20:57Am citit mai de mult un studiu care arata ca persoanele bisexuale vor ajunge intr-un moment sau altul sa fie heterosexuali (de cele mai multe ori) sau se pot inclina spre homosexualitate, dar cica ar fi mai putin probabil la persoanele bi.
Stii cum e? atunci cand o fata gaseste un baiat care poate sa-i asculte toate chestiile pe care un alt barbat ar fi plictisit din 5 secunde sa i le asculte, ajungi sa te atasezi. Faptul ca petreceti mult timp impreuna e la fel, un factor.
Dar nu ti-as recomanda sa te implici intr-o relatie sau sa i te arunci asa in brate. Am asa un "feeling" ca tu vei iesi cea sifonata. Ar trebui ca el sa decida mai intai pentru cine are sentimente mai puternice. Poate momentan e doar curios cum e sa fii cu acelasi sex. Totodata, nu ai de unde sa stii ce gandeste. Poate si el tine la tine mai mult ca la o simpla prietena, dar un baiat care trateaza fetele ca pe simple metode de a-si satisface nevoile, asa te va trata si pe tine ORICAT de apropiati ati fi acum si veti strica o prietenie, pentru ca el nu stie sau nu se poate implica emotional prea mult, din propriile motive. Iti spun din proprie experienta.

Astăzi mi a povestit că nu a fost tocmai fericit nici in relatia cu băiatul pe care il numea partenerul lui de vreo juma de an.
Dealtfel,mi a spus ca deocamdata vrea sa vadă ce ar putea sa iasa din treaba asta cu prietenii lui homosexuali.Practic vorbeam despre ce face zilele urmatoare,el.zicându mi ca o sa se vada cu un grup de băieți sa fac sex..Si o am intrebat cat de sigur e ca vrea sa fie acolo,cu ei si mi a zis asa.exuberant ca ii place,apoi cu un sentiment parca de a se justifica fata de el insusi a spus ca face asta doar de un an si nu e grav,e doar sexual si ii plac fetele.El are si o tendinta d a iesi in evidenta cu tot ce face in fata oamenilor.
Tot azi mi a zis,dupa o mica neintelegere între noi,ca vrea sa evolueze relatia noastră si ca i ar plăcea sa ne mutăm în chirie amândoi
Dupa liceu,tot azi,a venit la mine acasa,a stat de vorba cu mama mea,a încercat sa o asigure de niste lucruri in legatura cu mine..sa inspire incredere in relatia noastra..Si de fapt,ii place fa oamenii sa asculte de parerea lui,si sa se afirme
A zis la.un moment dat ca nu ii vine sa creada ca suntem colegi si ne am gasit asa bine unu pe altu.
Ce am inteles este ca e o perioada in care vrea sa se convinga cum e cu acei băieți,sa isi identifice dorintele si preferintele,dar modul la care o spuna imi da de inteles ca nu e sigur de asta,ca e o nebunie pe care si o asuma acum.vorbeste de parca e l este acelasi,si nu vrea sa se orienteze in mod real spre băieți.unele vorbe ale lui imi confirma ca e un moft,altele ma fac sa incerc sa inteleg dacă este o răzbunare pt suferința cu fetele.De obicei ,se spune ca trebuie sa existe boy baza genetică cum ar fi pentru a te înclină spre o orientare sexuală.
Oricum,livee and see!
Am dat relata Isabella pentru ca mi a plăcut parerea ta!
garbo_413126
Postat pe 19 Iunie 2015 04:11
Scuze,replay
garbo_413126
Postat pe 19 Iunie 2015 04:14
eu am prieteni gay (din fericire nu sint atrasa de ei in nici un mod) si discutam destul de sincer despre pantofi, bijuterii si cit de incomod este sa purtam tocuri lol.
Situatia lor este mai mult sau mai putin simpla: unii sint satisfacuti sexual doar de barbati dar fara nici o alta implicatie sociala, iar altii se identifica total drept femei.Prietenul tau poate fi oriunde intre cele doua extreme. Bineinteles ca se pot atasa emotional de femei, dar pentru ei nu vei fi niciodata o pasiune - sau nu dpdv fizic. Mie mi s-ar parea oarecum too kinky.
quasaria
Postat pe 19 Iunie 2015 05:10
De la: quasaria, la data 2015-06-19 05:10:35eu am prieteni gay (din fericire nu sint atrasa de ei in nici un mod) si discutam destul de sincer despre pantofi, bijuterii si cit de incomod este sa purtam tocuri lol.
Situatia lor este mai mult sau mai putin simpla: unii sint satisfacuti sexual doar de barbati dar fara nici o alta implicatie sociala, iar altii se identifica total drept femei.Prietenul tau poate fi oriunde intre cele doua extreme. Bineinteles ca se pot atasa emotional de femei, dar pentru ei nu vei fi niciodata o pasiune - sau nu dpdv fizic. Mie mi s-ar parea oarecum too kinky.

El îmi zice că ar fi activ,mascul....
L am intrebat cum i ar place să fie cel dominat,pasiv..mi a spus cand avea relatia care tocmai s a incheiat,ca poate pe parcurs ar face si asta(sex anal)
Deciiii....pare nesigur si mai ales derutat de influență băieților ăștia..
Face glume ca el e feminin,apoi se supăra spunând că nu intelege de ce lumea crede că toți băieții feminin sunt homosexuali.
Cam asa...Practic,numai el stie ce vrea din toată chestia asta.
Cel mai probabil,cum spune si el,compania lor,gesturile de afectiune,felul in care se simte între ei,si jocurile sexuale pe care le au.
E si un tip mai timid,nu are multi prieteni apropiati si practic a scăpat tot in prietenia cu acel băiat care l a convins că este îndrăgostit de el.
Mă gândesc că nu ia atat de serios tendinta asta a lui,dar pare extrem de interesat,glumește si pare ca se.strofoca un pic sa arate ca se simte atras de băieți și totuși se declară bisexual,dar il supăra cand e numit gay.
Habar nu mai am!!
Time out!
garbo_413126
Postat pe 19 Iunie 2015 05:30
Aahh...Si inca ceva...
Mi e un pic jena dar....este potent si erect
Cand sta langa mine,se excita si mi o spune direct...se si observa de altfel
garbo_413126
Postat pe 19 Iunie 2015 05:39
De la: garbo_413126, la data 2015-06-19 05:39:44Aahh...Si inca ceva...
Mi e un pic jena dar....este potent si erect
Cand sta langa mine,se excita si mi o spune direct...se si observa de altfel



esti de-o prostie
pinkrainbow
Postat pe 19 Iunie 2015 10:09
De la: garbo_413126, la data 2015-06-19 05:30:03
De la: quasaria, la data 2015-06-19 05:10:35eu am prieteni gay (din fericire nu sint atrasa de ei in nici un mod) si discutam destul de sincer despre pantofi, bijuterii si cit de incomod este sa purtam tocuri lol.
Situatia lor este mai mult sau mai putin simpla: unii sint satisfacuti sexual doar de barbati dar fara nici o alta implicatie sociala, iar altii se identifica total drept femei.Prietenul tau poate fi oriunde intre cele doua extreme. Bineinteles ca se pot atasa emotional de femei, dar pentru ei nu vei fi niciodata o pasiune - sau nu dpdv fizic. Mie mi s-ar parea oarecum too kinky.

El îmi zice că ar fi activ,mascul....
L am intrebat cum i ar place să fie cel dominat,pasiv..mi a spus cand avea relatia care tocmai s a incheiat,ca poate pe parcurs ar face si asta(sex anal)
Deciiii....pare nesigur si mai ales derutat de influență băieților ăștia..
Face glume ca el e feminin,apoi se supăra spunând că nu intelege de ce lumea crede că toți băieții feminin sunt homosexuali.
Cam asa...Practic,numai el stie ce vrea din toată chestia asta.
Cel mai probabil,cum spune si el,compania lor,gesturile de afectiune,felul in care se simte între ei,si jocurile sexuale pe care le au.
E si un tip mai timid,nu are multi prieteni apropiati si practic a scăpat tot in prietenia cu acel băiat care l a convins că este îndrăgostit de el.
Mă gândesc că nu ia atat de serios tendinta asta a lui,dar pare extrem de interesat,glumește si pare ca se.strofoca un pic sa arate ca se simte atras de băieți și totuși se declară bisexual,dar il supăra cand e numit gay.
Habar nu mai am!!
Time out!

consumi aerul pe care nu-l meriti. in locu tau mi-as trage un glont in cap, esti prea retarda
pinkrainbow
Postat pe 19 Iunie 2015 10:15
De la: garbo_842, la data 2015-06-19 10:15:11
De la: garbo_413126, la data 2015-06-19 05:30:03
De la: quasaria, la data 2015-06-19 05:10:35eu am prieteni gay (din fericire nu sint atrasa de ei in nici un mod) si discutam destul de sincer despre pantofi, bijuterii si cit de incomod este sa purtam tocuri lol.
Situatia lor este mai mult sau mai putin simpla: unii sint satisfacuti sexual doar de barbati dar fara nici o alta implicatie sociala, iar altii se identifica total drept femei.Prietenul tau poate fi oriunde intre cele doua extreme. Bineinteles ca se pot atasa emotional de femei, dar pentru ei nu vei fi niciodata o pasiune - sau nu dpdv fizic. Mie mi s-ar parea oarecum too kinky.

El îmi zice că ar fi activ,mascul....
L am intrebat cum i ar place să fie cel dominat,pasiv..mi a spus cand avea relatia care tocmai s a incheiat,ca poate pe parcurs ar face si asta(sex anal)
Deciiii....pare nesigur si mai ales derutat de influență băieților ăștia..
Face glume ca el e feminin,apoi se supăra spunând că nu intelege de ce lumea crede că toți băieții feminin sunt homosexuali.
Cam asa...Practic,numai el stie ce vrea din toată chestia asta.
Cel mai probabil,cum spune si el,compania lor,gesturile de afectiune,felul in care se simte între ei,si jocurile sexuale pe care le au.
E si un tip mai timid,nu are multi prieteni apropiati si practic a scăpat tot in prietenia cu acel băiat care l a convins că este îndrăgostit de el.
Mă gândesc că nu ia atat de serios tendinta asta a lui,dar pare extrem de interesat,glumește si pare ca se.strofoca un pic sa arate ca se simte atras de băieți și totuși se declară bisexual,dar il supăra cand e numit gay.
Habar nu mai am!!
Time out!

consumi aerul pe care nu-l meriti. in locul tau mi-as trage un glont in cap, da vezi, ceva ai facut si tu, macar rad de ma pis pe mine
pinkrainbow
Postat pe 19 Iunie 2015 10:18
De la: garbo_842, la data 2015-06-19 10:18:18
De la: garbo_842, la data 2015-06-19 10:15:11
De la: garbo_413126, la data 2015-06-19 05:30:03
De la: quasaria, la data 2015-06-19 05:10:35eu am prieteni gay (din fericire nu sint atrasa de ei in nici un mod) si discutam destul de sincer despre pantofi, bijuterii si cit de incomod este sa purtam tocuri lol.
Situatia lor este mai mult sau mai putin simpla: unii sint satisfacuti sexual doar de barbati dar fara nici o alta implicatie sociala, iar altii se identifica total drept femei.Prietenul tau poate fi oriunde intre cele doua extreme. Bineinteles ca se pot atasa emotional de femei, dar pentru ei nu vei fi niciodata o pasiune - sau nu dpdv fizic. Mie mi s-ar parea oarecum too kinky.

El îmi zice că ar fi activ,mascul....
L am intrebat cum i ar place să fie cel dominat,pasiv..mi a spus cand avea relatia care tocmai s a incheiat,ca poate pe parcurs ar face si asta(sex anal)
Deciiii....pare nesigur si mai ales derutat de influență băieților ăștia..
Face glume ca el e feminin,apoi se supăra spunând că nu intelege de ce lumea crede că toți băieții feminin sunt homosexuali.
Cam asa...Practic,numai el stie ce vrea din toată chestia asta.
Cel mai probabil,cum spune si el,compania lor,gesturile de afectiune,felul in care se simte între ei,si jocurile sexuale pe care le au.
E si un tip mai timid,nu are multi prieteni apropiati si practic a scăpat tot in prietenia cu acel băiat care l a convins că este îndrăgostit de el.
Mă gândesc că nu ia atat de serios tendinta asta a lui,dar pare extrem de interesat,glumește si pare ca se.strofoca un pic sa arate ca se simte atras de băieți și totuși se declară bisexual,dar il supăra cand e numit gay.
Habar nu mai am!!
Time out!



Consumi aerul pe care nu-l meriti. in locul tau mi-as trage un glont in cap, da vezi, ceva ai facut si tu, macar rad de ma pis pe mine
pinkrainbow
Postat pe 19 Iunie 2015 10:19


Consumi aerul pe care nu-l meriti. in locul tau mi-as trage un glont in cap, da vezi, ceva ai facut si tu, macar rad de ma pis pe mine[/quote][/quote]
pinkrainbow
Postat pe 19 Iunie 2015 10:20
De la: garbo_842, la data 2015-06-19 10:20:36

Consumi aerul pe care nu-l meriti. in locul tau mi-as trage un glont in cap, da vezi, ceva ai facut si tu, macar rad de ma pis pe mine
[/quote][/quote]

842, du-te si rezolva-ti incontinenta urinara - si nu uita sa iti iei pastilele si pentru extremitatea cealalta, care la altii se numeste "cap".
quasaria
Postat pe 20 Iunie 2015 02:16


Nu observi cat de penibila este d-ra? Am sfatuit-o de bine. Nu dovedeste ca-si poate folosi creierul sa se comporte ca un om sanatos la cap, dar stie sa verifice erectiile amaratului ala bisexual
pinkrainbow
Postat pe 20 Iunie 2015 11:21
Draga 126, nu esti singura care are de a face cu asemenea tip. Dar probabil vei fi urmatoarea care va ingrosa randul celor care au suferit inutil, fiindca un asemenea om are o problema sentimentala care nu o poate controla. Este ca o trestie pe care o bate vantul incoace-incolo. Faptul ca povesteste cu atat nonsalanta picanteriile din viata lui denota faptul ca se subapreciaza, dar ca se "hraneste" cu aprecierile altora pentru a putea supravietui (dovada faptul ca ii place sa fie in centrul atentiei). Este un "vampir sentimental". Nu are nimeni nimic impotriva sa fie intre voi o prietenie sincera, dar daca vei vrea mai mult de la relatia asta te vei trezi cu niste frustrari careia nu le vei putea face fata si ai sa suferi inutil. Casa buna cu acest soi de om nu vei face niciodata, fiindca nu este in stare sa fie fidel, ba se mai si lauda cu asta. Vei ajunge asemeni altora un trofeu care o data castigat va fi pus in cui si va cauta alt trofeu, care va avea aceeasi soarta ca tine. Este treaba ta ce vei face de acum inainte, dar iti sugerez sa pui mai mult pret pe tine decat pe el.
angel_forever
Postat pe 20 Iulie 2015 16:03
cred ca un baiat care sufera din cauza femeilor nu se indreapta spre relatii homosexuale, ci cauta sa se culce cu mai multe femei. mi se pare ca prietenul tau inca nu e dispus sa-si accepte homosexualitatea si de aceea spune ca nu e grav, ca-i plac si fetele.
sexul oral e tot sex. si cine stie in ce conditii il practica, daca folosesc prezervative sau nu. el nu are nici macar un partener stabil, din cate am inteles. se intalnesc in grup. si poate cei din grup mai activeaza si prin alte grupuri. daca ai avea o relatie cu el cred ca ai fi expusa riscului de a lua vreo boala venerica. gay-ii sunt deschisi relatiilor pasagere. de aia au si inventat "the glory hole", o gaura in peretii separeurilor de la toalete in care unul isi introduce penisul si celalalt ii face sex oral sau anal. daca nu ma crezi, citeste aici http://www.urbandictionary.com/define.php?term=glory+hole
o fi prietenul tau cel bun, dar nu cred ca e sincer cu tine, fiindca nu poate fi sincer cu el insusi. nu vezi ce varza e in capul lui? ii plac fetele, dar ii plac si baietii, dar nu-i nimic grav, are o relatie cam nefericita cu un tip, dar ar vrea sa aiba o relatie si cu tine...sfatul meu e sa stai deoparte, ca sa nu fii folosita. si inca ceva- tendinta femeilor e de a schimba si de a ajuta barbatii. nu incerca sa il schimbi, nu merita efortul.
garbo_3567
Postat pe 22 August 2015 17:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
se poate? 34 De la: narcysa 7 Mai 2011 07:34
prietenie sau mai mult 6 De la: garbo207378 6 Noiembrie 2011 15:14
ce face o relatie fericita? 145 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:30
justitia trebuie sa functioneze !!! 1 De la: garbo008388 30 August 2009 12:25
Despre o relatie veche de prietenie-sfaturi 32 De la: garbo_409127 9 Aprilie 2015 10:18
Setari Cookie-uri