o fata ne atentioneaza....!!!

ar iu creizi, pipal? va dau lacrimile ici sha?
Nath, ce faci tu, scumpo? ca aseara am sters-o englezeste...a venit locotenentu' acasa si voia sa-mi masoare si anume minunatu' meu popou, cu centura
brother, simfonia pt maria eugenia e terminata? jast asc
michelle_
Postat pe 23 Septembrie 2011 18:59
bitcho, ia sa treci tu aici...ca avem musafiri...si astia de regula sunt ai tai....
va sa zica si-a luat locotinentu' pusca si cureaua lata?
ioi, ioi....
dor72_
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:04
Ms & Mrs Smith ??????????
jeanette40
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:10
eh...de-alea de-alea lui...ca nu mananc...ca nu dorm...ca nu am grija de mine...
parca, parca a bombanit ceva si de cele nessuri...si de tigari...
noroc ca de cand mi-am tatuat buzele, am scuza perfecta sa fac pe proasta
bine, recunosc...intru greu in rol, da' nah...

olala, jane...ma flatezi...as vrea eu sa seman cu angelina jolie
michelle_
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:12
Aim fain, senchiu veri maci.
Ai obseorvd lest nait zet iu cheim end left wizaut helou or gudbai.

Did za mejurment end ochei for bous parts involvd??
nathalie
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:12
Nath!!!!! m-ai spart, jur
oaliooooo, mor de ras....
michelle_
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:16
http://www.youtube.com/watch?v=QOSg7LFgt6Y
ratuscaceaurata
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:24
ti-am mai zis, ratzoaico...
esti mirifica atunci cand taci...:D
))
eu_geminy
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:26
Ma duce gandul la Dilaila lui Tom Gions.
Fara legatura. Ca se da la kg.
nathalie
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:33
g ...crezi ca/i pasa cuiva?nici mie!fiecare isi vede d/ale lui.
ratuscaceaurata
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:35
crezi ca-mi pasa daca iti pasa?...
uhhh, chiar ca esti urata precum spui...
fiindca ai vorbit...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:36
De la: michelle_, la data 2011-09-23 17:25:43sa mori tu! you broke my heart

chiar crezi ca te ia cineva in serios cu mana si ramura de maslin intinsa a semn de pace?
cand ai sa-ti ceri scuze pt toate marlaniile din trecut, si cand ai sa retractezi toate laturile pe care le-ai improscat, cred ca vei vedea o schimbare de opinie pe aici
pana atunci...



Inca mai improasca cu noroi si acum, dar cica e noroi d' ala inteligent draga.
zack
Postat pe 24 Septembrie 2011 00:17
De la: elisabeta_boia, la data 2011-09-17 07:36:18
De la: sierra_ig, la data 2011-09-17 04:45:50nu mai sta pe lamebook... simplu

Ratusca ...a zis FACEBOOK !!! Sau LAMEBOOK e tot ceva si nu stiu eu ce?? Sau graba=greseala?
Si rata doar ne atentiona...nu intreba acum vad ca si intreaba,si atentioneaza!! Nu oui "botul"..asta-i raspunsul...


draga... taci
sierra_ig
Postat pe 24 Septembrie 2011 02:13
dor72_
Postat pe 24 Septembrie 2011 02:16
TIPA E UNA DINTRE CELE MULTE CARE NU PREA E BAGATA IN SEAMA
SI PE PARIU CA ARE O DUZINA DE CONTURI PE NU STIU CATE SAITURI DE ASA ZISA SOCIALIZARE.
IN GENERAL FEMEILE CARE NU AU POZA LA PROFIL SUNT TRATATE CU ZAT SI PUSII.
ORI E URATA CU CRACI,,,,,ORI MARITATA,,,,ORI FRUSTATA
garbo223854
Postat pe 24 Septembrie 2011 07:59
io una, nici nu vreau sa-mi imaginez cum poate arata o persoana care afirma ca "tunsoarea e o mutilare" brrrrrrrrrr
panty_C
Postat pe 24 Septembrie 2011 09:42
De la: garbo223854, la data 2011-09-24 07:59:22 IN GENERAL FEMEILE CARE NU AU POZA LA PROFIL SUNT TRATATE CU ZAT SI PUSII.
ORI E URATA CU CRACI,,,,,ORI MARITATA,,,,ORI FRUSTATA






Da cine zice, 854, ca tre sa zambim toate angelic ca Monalisa ca sa aratam ca nu suntem urate cu craci?
Ori sa aratam degetul inelar?

Nu mai bine-l aratam pe cel mijlociu?
nathalie
Postat pe 24 Septembrie 2011 10:27
sau tocul de la sanda?

da, desigur, hai sa ne punem toate pozele ca sa ne trezim cu conturi pe alte site-uri - cineva, oricum, are mare nevoie de un stoc nou de poze...
panty_C
Postat pe 24 Septembrie 2011 10:31
Da, poze de grup eventual.
Just to moon him.

Da io nu stiu d-astea...
nathalie
Postat pe 24 Septembrie 2011 10:41
nici io
panty_C
Postat pe 24 Septembrie 2011 10:46
Corect.
Ca avatarul tau a pozat oarecum profil.
nathalie
Postat pe 24 Septembrie 2011 10:49
De la: eu_geminy, la data 2011-09-23 19:36:57crezi ca-mi pasa daca iti pasa?...
uhhh, chiar ca esti urata precum spui...
fiindca ai vorbit...:D
:))




multumesc ,esti un gentelmene sa ma faci urata.dar recunosc ca eu m/am categorisit cu acest titlu....asa ca suport si niste consecinte.a fost un amuzament ...si tu ma faci sa/l regret??dar cui ii pasa ....se pare ca nici mie si nici tie.egaliteeee
ratuscaceaurata
Postat pe 24 Septembrie 2011 16:52
zack,nu sunt genul pupincourist.nu fac metenele .prefer sa fiu transanta....nu transata...si nici in transee.
ratuscaceaurata
Postat pe 24 Septembrie 2011 16:58
esti pe dreaq!

nath, corect!
daca stau bine sa ma gandesc, niciodata n-am suferit-o pe monalisa aia
cred ca davinci era intr-o pasa rea de tot cand a pictat-o...altfel nu-mi explic de ce s-ar fi extaziat in fata unui zambet de burgheza sclifosita, care pare ca sufera cu dantura
michelle_
Postat pe 24 Septembrie 2011 17:16
cricat
Postat pe 24 Septembrie 2011 17:19
za bici straix aghen, ha?
ce-ai avut, bre, cu tarancuta lui davinci?
Thor_again
Postat pe 24 Septembrie 2011 17:22
De la: pantera_neagra, la data 2011-09-24 09:42:06io una, nici nu vreau sa-mi imaginez cum poate arata o persoana care afirma ca "tunsoarea e o mutilare" brrrrrrrrrr




tu nu cunosti nici legislatia...insa nu te baza pe faptul ca ai pe "altii" care te sustin in nestiinta ta.eu argumentez tot ce sustin.....ex";daca iti amintesti ,candva in vremuri nu de mult apuse.....unii elevi mergeau la triat de cartofi ,de rosiii......se pare ca nu toti elevii au respectat acest "act patriotic" si au fugit de la "munca ".a doua zi la scoala diriginta l/ea trasat cu foarfeca o carare albe in mijlocul capulului.adica le/a trasat aceasta carare ciuntindu/.le podoaba capilara.conform legii ...acest gest se numeste mutilare.caci pana sa le creasca parul parintii elevilor au dat /o in judecata pe diriginta si au castigat procesul .. daune interese...plus ca a fost destituita din functie.am multe exemple chiar controversate...in care intra si reprezentanti ai animalutelor in care sotul a tuns catelusa si sotia l/a dat in judecata ca i/a mutilat catelusa ...a castigat sotia ...iclusiv daune interese....si cam atat ...invatatura costa ...nu se preda gratis... :sml-happy0086


:
ratuscaceaurata
Postat pe 24 Septembrie 2011 17:26
De la: michelle_, la data 2011-09-24 17:16:55esti pe dreaq!

nath, corect!
daca stau bine sa ma gandesc, niciodata n-am suferit-o pe monalisa aia
cred ca davinci era intr-o pasa rea de tot cand a pictat-o...altfel nu-mi explic de ce s-ar fi extaziat in fata unui zambet de burgheza sclifosita, care pare ca sufera cu dantura





ca sa iubesti pe cineva trebuie sa inveti mai intai sa te iubesti pe tine.altfel cum poti intelege acest sentiment?ca sa suporti sau" sa suferi pe cineva" deasemenea ...trebuie sa inveti sa te suporti pe tine cu defectele si calitatile tale,sa ti le recunosti si sa ti le intelegi.......e grele...explicatiile costa....."biata"Monalisa ...de cine a ajuns sa fie criticata....e grav ...ma intreb totusi pe tine cum te suporti?
ratuscaceaurata
Postat pe 24 Septembrie 2011 17:43
sictir! nu ti-am cerut tie nicio explicatie, si nici nu ma justific
fa tu "metenele" in fata monalisei, ca tot esti 'ntelectuala de bubui

aaa...si muta-ti psihanaliza de doi bani pe toapicele tale mirobolante...alea cu penis mic, si cu cine-anfipt zambila-n branza
esti departe de a psihanaliza pe cineva, avand in vedere ca nu esti decat o ploada fara pic de minte, si cu pretentii de cultura solida
deci, pass...du-te si consiliaza-l pe mr big ala...
vuvu, de ce draq nu-ti vezi tu de treaba ta? vrei sa matur forumul cu tine?
michelle_
Postat pe 24 Septembrie 2011 17:48
De la: sierra_ig, la data 2011-09-24 02:13:37
De la: elisabeta_boia, la data 2011-09-17 07:36:18
De la: sierra_ig, la data 2011-09-17 04:45:50nu mai sta pe lamebook... simplu

Ratusca ...a zis FACEBOOK !!! Sau LAMEBOOK e tot ceva si nu stiu eu ce?? Sau graba=greseala?
Si rata doar ne atentiona...nu intreba acum vad ca si intreaba,si atentioneaza!! Nu oui "botul"..asta-i raspunsul...


draga... taci




este pacat sa nu iti respecti principiile doar asa de dragul de a face pe placul altora pentru a fii acceptat in grupul lor..trebuie sa fi mai presus decat cel pe care incerci sa/l critici....ca sa iti reuseasca manevra.apropo de "nu oui botul'...te/as ruga sa iti controlezi exprimarile.bunul simt trebuie sa existe chiar si in critica. nu vad de ce supara pe altii.....critica.....cand de fapt ea ar trebui sa fie constructiva.altfel toti am ramane la acelasi nivel de evolutie si viata ar fi plictisitoare.....inodora ,incolora,insipida.
ratuscaceaurata
Postat pe 24 Septembrie 2011 17:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce va amuza??? 117 De la: elisabeta_boia 2 Martie 2013 13:50
Cine vrea sa fie cu mn 3 De la: Aidan_Gut_1 8 Septembrie 2016 14:24
prietenie sau mai mult 6 De la: garbo207378 6 Noiembrie 2011 15:14
ce poti face cand un prieten nu vrea sa mai vorbeasca cu tine ? 9 De la: garbo005849 5 August 2009 11:41
prieteni,colegi de munca? 21 De la: fecioara2012 17 Aprilie 2012 15:40
Setari Cookie-uri