SINGUR SI TRIST CATEODATA CA NU SUNT CU FEMEIA IDEALA




http://www.youtube.com/watch?v=f4ib-2Qa1hc
ratuscaceaurata
Postat pe 19 Septembrie 2011 18:56
"de ex.draga mea ai auzit de confindentialitate sunt convinsa"

ratusca, fraza asta ma amuza
Persia
Postat pe 19 Septembrie 2011 20:29
Primei parti din ceea ce ai scris, consider ca ti-am raspuns deja.
Eu una stiu un lucru, daca as simtii ca cineva atenteaza la situatia mea bancara, nu ar dura mai mult de 3 minute si as suna la banca, mi-as schimba toate numerele de cont, etc,etc, etc, as schimba orice parola la calculator etc, etc,etc sa nu mai intru in detalii. In orice caz, nu as sta pe site-ul respectiv sa amenint asa zisii hoti de identitate. Deci masuri poti lua daca chiar crezi ca ai fost victima unui astfel de incident.
Parte a II-a, nu vreau sa o comentez, nu are nici un rost
Persia
Postat pe 19 Septembrie 2011 20:50
De la: Persia, la data 2011-09-19 20:50:58Primei parti din ceea ce ai scris, consider ca ti-am raspuns deja.
Eu una stiu un lucru, daca as simtii ca cineva atenteaza la situatia mea bancara, nu ar dura mai mult de 3 minute si as suna la banca, mi-as schimba toate numerele de cont, etc,etc, etc, as schimba orice parola la calculator etc, etc,etc sa nu mai intru in detalii. In orice caz, nu as sta pe site-ul respectiv sa amenint asa zisii hoti de identitate. Deci masuri poti lua daca chiar crezi ca ai fost victima unui astfel de incident.
Parte a II-a, nu vreau sa o comentez, nu are nici un rost[/quo



crede-ma aceste lucruri ma privesc personal.imi cer scuze dar prefer sa nu discut acest aspect.si ma abtin la a comenta mesajul tau.dar iti multumesc.
ratuscaceaurata
Postat pe 19 Septembrie 2011 21:29
De la: Persia, la data 2011-09-19 20:29:31"de ex.draga mea ai auzit de confindentialitate sunt convinsa"

ratusca, fraza asta ma amuza





iarta/ma ...a fost doar impulsul,patima si supararea momentului.acum sunt si eu de acord cu starea ta de aamuzament.....
ratuscaceaurata
Postat pe 19 Septembrie 2011 21:42
http://www.youtube.com/watch?v=QOSg7LFgt6Y
ratuscaceaurata
Postat pe 19 Septembrie 2011 21:44
Da'ceva actiune nu bagi si tu, Cezarica?

Revenind la subiectul topicului, ti-a nascut nevasta?
anakin
Postat pe 19 Septembrie 2011 21:45
nevastu, nu nevasta
da' iurea pe unde mai zboara oare?
Thor_again
Postat pe 19 Septembrie 2011 21:47
O fi pe la vreun medic psiholog.. sa il intrebam pe Iulian.
anakin
Postat pe 19 Septembrie 2011 21:50
http://www.youtube.com/watch?v=zucBfXpCA6s
ratuscaceaurata
Postat pe 19 Septembrie 2011 21:54
eu cred ca e blocat pa tavanu' rezervei, ca fiind frunza de conifer, e peren si nu cade...
Thor_again
Postat pe 19 Septembrie 2011 21:54
http://www.youtube.com/watch?v=o0VwTw1eZ1k
ratuscaceaurata
Postat pe 19 Septembrie 2011 22:09
din punctul meu de vedere, e mai bine ca postezi link-uri youtube, carora niciodata nu ma sinchisesc sa le dau curs, daca sunt postate pe un forum.
.
crede-ma, esti stralucitoare atunci cand nu spui nimic!...;)

cand taci, adica...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 19 Septembrie 2011 22:48
De la: eu_geminy, la data 2011-09-19 22:48:28din punctul meu de vedere, e mai bine ca postezi link-uri youtube, carora niciodata nu ma sinchisesc sa le dau curs, daca sunt postate pe un forum.
.
crede-ma, esti stralucitoare atunci cand nu spui nimic!...;)

cand taci, adica...:P
:)))

Acelashi interes il am shi eu pentru postarile ei
carcotasha
Postat pe 19 Septembrie 2011 23:43
carcotasho, si atunci de ce tot dai curs?
dor72_
Postat pe 19 Septembrie 2011 23:47
fiindca ii place susurul (apei) sub ratzusca...:P
eu_geminy
Postat pe 19 Septembrie 2011 23:52
De la: garbo177707, la data 2011-09-19 17:40:45Ca sa te conectezi..cu femeia trebuie sa te indragostesti..altfel ramane doar sex cu schimb de fluide si eliberare de endorfina..esti multumit doar pe moment...Tu vrei o legatura mai profunda,spirituala asta o poti avea numai cand apare chimia...e posibil sa o intalnesti doar o data in viata dar speranta exista.Si eu am aceeasi impresie ca si tine dar despre majoritatea barbatilor..deosebirea dintre noi este ca ei nu se prea manifesta deci nu tipa..in schimb transpira mai rau decat femeilesi sunt mult mai pragmatici..si superficiali..cu preludiu nu prea cunosc barbati care simt nevoia de asta tu esti o exceptie..mai vb ciao..!


imi dai sperante pai da..cred ca o voi intalni candva . Totusi las lucrurile sa decurga normal . Este timp suficient . Se spune ca daca exista o profunda conexiune energetica intre el si ea, dupa aproximativ 1-2 ore , are loc o fuziune energetica si apar fenomene paranormale in jur . De exemplu unele obiecte se misca din loc sau alte obiecte se pot aprinde si exista riscul unui incendiu daca nu se intervine rapid ..
MadMax
Postat pe 20 Septembrie 2011 01:12
Mr Bib...cat de .."profund..".."Profunda conexiune energetica intre EL si EA-dupa cam 1-2 ore,are loc o fuziune energetica si apar fenomene paranormale in jur.."Aici ti dai "de exemplu.." Si eu completez...de exemplu..apare sotul sau sotia pe neasteptate...sa vezi atunci...fuziune energetica...!!! profunda ...
elisabeta_boia
Postat pe 20 Septembrie 2011 18:12
parerea mea ,,fratioare'' e ca: daca tot insisti ca nu iti place limba romana si ca e ,,un efort sa o folosesti corect, mai bine solicita expatrierea si poate te mai gandesti si la schimbarea preferintelor din moment ce nu esti deloc satisfacut de sexul opus, si cum nici macar nu vezi o sansa cat de mica nici in viitor, ..... stii tu ce ai de facut ca doar esti baiat mare ...


stii ...spunea cineva odata ca primesti in aceeasi masura in care stii sa daruiesti...

poate te invarti in cercuri gresite, sau poate ai deschis subiectul de flori de mar, oricum faci greseli de toate genurile.

e dreptul tau sa gresesti .... insa depinde de tine daca iti recunosti greselile (nu ma refer la cele garmaticale) sau daca vei invata ceva din ele... dar si asta e tot problema ta...

imi permit un singur sfat ... nu generaliza atat de des si atat de mult ...poate ca ai trecut pe langa idealul tau de femeie si tocmai din acest motiv ti-a scapat printre degete....
cristal_mihaela
Postat pe 20 Septembrie 2011 19:04
De la: MrBig, la data 2011-09-20 01:12:17
De la: garbo177707, la data 2011-09-19 17:40:45 Se spune ca daca exista o profunda conexiune energetica intre el si ea, dupa aproximativ 1-2 ore , are loc o fuziune energetica




Yeah, right...
Cred ca asa se integrau si aia in absolut.
nathalie
Postat pe 20 Septembrie 2011 19:15
De la: cristal_mihaela, la data 2011-09-20 19:04:32parerea mea ,,fratioare'' e ca: daca tot insisti ca nu iti place limba romana si ca e ,,un efort sa o folosesti corect, mai bine solicita expatrierea si poate te mai gandesti si la schimbarea preferintelor din moment ce nu esti deloc satisfacut de sexul opus, si cum nici macar nu vezi o sansa cat de mica nici in viitor, ..... stii tu ce ai de facut ca doar esti baiat mare ...


stii ...spunea cineva odata ca primesti in aceeasi masura in care stii sa daruiesti...

poate te invarti in cercuri gresite, sau poate ai deschis subiectul de flori de mar, oricum faci greseli de toate genurile.

e dreptul tau sa gresesti .... insa depinde de tine daca iti recunosti greselile (nu ma refer la cele garmaticale) sau daca vei invata ceva din ele... dar si asta e tot problema ta...

imi permit un singur sfat ... nu generaliza atat de des si atat de mult ...poate ca ai trecut pe langa idealul tau de femeie si tocmai din acest motiv ti-a scapat printre degete....


Ti-am citit propozitiile...si nu bati nicaieri cu ideile tale ....si se vede de la o posta ca exprimarea ta e mediocra si ca exprimarea mea este cu mult mai clara, mai directa si mai pe inteles, decat cea pe care o "compui" tu...Nici macar nu stiu la ce te referi . Tu stii ?> Ai aruncat tot felu de idei ,care nu au nici o legatura intre ele, si nu dai nici o explicatie ca sa bati undeva.. Am impresia ca nu ai inteles mai nimic din ceea ce am spus , deoarece tu te-ai uitat mai mult dupa greseli gramaticale..De exemplu imi poti spune ? ce greseli gramaticale am facut in aceasta fraza ?
MadMax
Postat pe 20 Septembrie 2011 20:15
De la: dor72_, la data 2011-09-19 23:47:31 carcotasho, si atunci de ce tot dai curs?


Alo,aloooooooo, te credeam mai atenta ?! Era vorba in propozitzie despre link-urile youtube. Tu ai facut click pe vreunul ?! Ca eu BA! Buna dimineatzaaaaaaaaaaaaaaaa!!!Trezireaaaaaaaaa!!! Ori citim cu atentzie,ori nu mai citim ...
carcotasha
Postat pe 20 Septembrie 2011 22:40
acu e Noapteeeee buuuuuunaaaaa!
cu atentie am citit.... si nu mai fi asa credula...mai bine carcotasha....
dor72_
Postat pe 20 Septembrie 2011 22:42
http://www.youtube.com/watch?v=HeEqCiRailw
panty_C
Postat pe 20 Septembrie 2011 22:54
http://www.youtube.com/watch?v=bYo6PoHalt0
panty_C
Postat pe 20 Septembrie 2011 22:55
mihaela....cand cineva nu are ceva de spus in legatura cu subiectul...ori e pe langa...ori e in pana de idei.asa trebuia sa spui de la inceput....ca interesu/ti era gramatical.......si dupa ultima fraza asa la susa....se pare ca si tu ai trecut pe langa...caci altul era subiectul.restul e doar barfa.
ratuscaceaurata
Postat pe 20 Septembrie 2011 23:03
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-20 23:03:06 mihaela....cand cineva nu are ceva de spus in legatura cu subiectul...ori e pe langa...ori e in pana de idei.asa trebuia sa spui de la inceput....ca interesu/ti era gramatical.......si dupa ultima fraza asa la susa....se pare ca si tu ai trecut pe langa...caci altul era subiectul.restul e doar barfa.


exprimarea ei e ca porcu si nu am inteles nimic, findca ea defapt nu a spus nimic ...si atunci i-am propus, macar sa ma corecteze gramatical, ca sa aiba si ea o atributiune
MadMax
Postat pe 20 Septembrie 2011 23:23
...mrbig ...azi am ascultat o povestioara tare interesanta... pot spune chiar amuzant de reala....se spune ca uneori se mai intalnesc din cand in cand si doi neuroni la un loc....buna zice unul...ce faci mergi la o bere?......buna si tie zise celalalt hai la bere si facem o sinapsa....ca ma plictisisem singur si incepusem cu barfe .asa in sinapsa cu tine....incepem sa gandim....sa ne aliniem si noi la sinapsele inteleptilor....mai luam o bere ?o cafeluta?cica face bine la neuroni...ne face mai inteligenti.....asa de unu singur...ne adaptam numai razboaielor ,crizelor ,barfelor....nu gandim ..ne complacem in in orbecaiala ...luam si ceva hrana ?....vezi de acea am decazut dedandu/ma la certuri ca eram de unul singur.hai noroc,ca ne/am intalnit..
ratuscaceaurata
Postat pe 20 Septembrie 2011 23:38
haha ...apropo de contributie
ratuscaceaurata
Postat pe 20 Septembrie 2011 23:44
De la: garbo177707, la data 2011-09-19 17:40:45..deosebirea dintre noi este ca ei nu se prea manifesta deci nu tipa..i!


Ba tzipa al draku' shi fac uraaaaaaaat de zici ca-i taie pe viu , cu drujba , Te asigur eu, care ,la mare ,la hotel, am avut ghinionul sa am unul in camera de deasupra shi sa-l aud zilnic cat a durat sejurul. Copilul meu , pe atunci in varsta de aproape 3 ani ,nu mai intra in baie de frica (acolo se auzea cel mai puternic).
carcotasha
Postat pe 21 Septembrie 2011 22:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Invitatie - Eveniment Garbo: Triburi spirituale. Cum sa recunosti sufletele tale pereche 1 De la: Redactie_Garbo 16 Februarie 2018 13:51
Femei VS Barbati - Iubire VS Compromis -Viata VS Moarte 15 De la: dor72_ 16 Septembrie 2011 20:39
Povestea mea de dragoste :( 205 De la: oanas_2004 19 Iulie 2011 16:32
ONG-uri smart: Ateliere Fara Frontiere si Omuletii Verzi 57 De la: dor72_ 9 Septembrie 2011 23:47
Vreau sa stiu si eu de ce.???? 7 De la: Jojolin 10 Iulie 2011 22:38
Setari Cookie-uri