fidelitate

da' ce-i acilea, bre? clabu' cotoroantzelor, nu mai stiti care sunteti mai babaciune decat cealalta?
ian vedeti ca v-o luati pa cocoasha de nu va vedeti
kiro, vazui neshte remarci d-ale matale, mai anterioare, asheaaaa... da' matale, daca nu iti convine cum esti tratata, de ce ii tratezi pe ceilalti cu sictir? ca matale incepusi din cate vazui io.
cat despre michelle si esme, cre' ca tu esti cea cu impertinenta, nu ele
cine trebuie sa le cunoasca, le cunoaste, n-avea matale nici o grija. nu trebuie sa-si puna moacele la avatar, ca ele nu confunda garbo.ro cu targu' de tauri comunali care sa le [u]reg(u)leze[u] (activitatea)
Thor_again
Postat pe 18 August 2011 10:29
bre kiro, de vocativ, in pana mea, ai auzit? ai auzit, pe dreak in papuci! oi fi eu `mica` de inaltime, insa in ce priveste prostia, mai revizuieste-i definitia. dar iti spun de-acum ce-ai sa descoperi aplicand pe tine: la intelect tu esti aia prea `putintica`. modul in care gandesti respira numai sfertodoctism. deh, unii prefera sa traiasca in submediocritatea lor namoloasa! iti urez succese mari in acest context, care-ti vine manusa. pa! te rog, nu mi te mai adresa, ca ma voi plictisi de moarte. ti-am acordat destul timp.
esme
Postat pe 18 August 2011 10:32
esmeao, mititica sh-a dracului, he, he, he!
hai, am fujit la sf. tigara si preacuvioasa cafea de fumusete, sa nu dispareti d-aci cu tot cu jucarele, ca v-o luati! mai lasati-mi si mie cateva, ca tot mi-o aparut o amoeba in profil, la poaze, si tocmai mi-am facut incalzirea
Thor_again
Postat pe 18 August 2011 10:36
thorelu`, vizezi vreun concurs de frumusete?

esme
Postat pe 18 August 2011 10:48
poi cum altfel, esmeao? nu mi-s io inca tanar, june-prim si devreme acas'? ce conteaza varsta can' ieshti inca verde la interior?
de ciuda, ori de la ficatz'!
Thor_again
Postat pe 18 August 2011 10:53
Lasa Thoru`...ca probleme cu 'bila' avem toti pe-aici.....
ufishor
Postat pe 18 August 2011 11:02
yeap, ufishor!
again... and again... vorba unei clasice in viata... [inca! ]
Thor_again
Postat pe 18 August 2011 11:11


ce bine am nimerit pe topicul de fidelitate
pt ca si deoarece.
cu un ochi vizionez odiseea
si penelopa tesea si tesea si panza nu mai ispravea...

pe cand ulise isi facea de cap..


acum sa inteleaga cine ce o vrea
LILO
Postat pe 18 August 2011 11:19
,,,io-te ca o ajuns la calypso..oo..oo..oo..

trai ca in rai si totusi ii nefericit


cu ce se poate multumi un pamantean pt ca sa fie fericit???
LILO
Postat pe 18 August 2011 11:33
ce faceti, maica? alergati trollii?
sunteti cu capu', bre...
auzi, madame esme...da' tu chiar ti-ai luat-o in cap, este? femeie marsava ce esti! nu mai spun ce opinii ai...cu care iti permiti sa impietezi mirobolantu' toapic despre fidelitate si moartea pe baricadele casatoriei

brother, azi ai glume in program, este? :
nu-i bai, si io...ma amuza nespus ce citesc azi pe garbo...mai ales cand fac o analogie cu ce scrie la semnatura ta, hehehe...
michelle_
Postat pe 18 August 2011 14:37
iote, da, michelle! imi veni sa ma dau in barci cu panze si tocmai gasii una! numai bine trasa la mal!

esme
Postat pe 18 August 2011 14:42
masochista, nene...masochista de-aia...
michelle_
Postat pe 18 August 2011 14:46
dap, de-o cruzime de capcaun!
esme
Postat pe 18 August 2011 14:50
treci la muraturi si la zacusti! imediat!
si vezi...impleteste si un pullover...ca poate e frig afara, si raceste berbatu'...
ei dracie...da' unde te trezesti?
michelle_
Postat pe 18 August 2011 14:58
mno! auzisi, esme? treci la impleticeala, pardon, impleteala, ca mi sa-npleticeshte mie tastili amu!
Thor_again
Postat pe 18 August 2011 15:05
da` nu putem fi ocupate cu fidelitatea toata ziulica? si sa nu mai avem timp de pus muraturi si bucatarit?? zic si eu....
ufishor
Postat pe 18 August 2011 15:05
dap...ocupate, again...and again...tot de la clasici in viata

mai, eu is norocoasa, jur! barbatul vietii mele e mai ceva decat un grand chef francais...am scapat de stresu' bucatariei
lucky me...
michelle_
Postat pe 18 August 2011 15:12
daca ma invata thorelu` sa impletesc ciorapi, pulovere si alte alea, trec! pare ca are dexteritate!
aoleu, thorelu`, nu ma punea la colt pe coji de nuca!
cat despre muraturi si zacusti, acu` ma grabesc! numa` sa nu fie coada la piata, ca fac scandal!
esme
Postat pe 18 August 2011 15:12
nu uita bulioanele
michelle_
Postat pe 18 August 2011 15:14
sis, la fel si cu berbatu' vietii mele!
Thor_again
Postat pe 18 August 2011 15:22
cum sa uit tocmai de bulioane?!

vreo 50 de kile, asa!
esme
Postat pe 18 August 2011 15:34
"..cat despre muraturi si zacusti, acu` ma grabesc! numa` sa nu fie coada la piata, ca fac scandal!.."


hold your hourses bre..,uitasi ca n-ai pentru cine le face..?
roby_cado
Postat pe 18 August 2011 15:38
De la: ufishor, la data 2011-08-18 15:05:16da` nu putem fi ocupate cu fidelitatea toata ziulica? si sa nu mai avem timp de pus muraturi si bucatarit?? zic si eu....



he he..,zis si facut..
roby_cado
Postat pe 18 August 2011 15:39

ha! ia, uite la roby! de unde stii, mey, ca intre timp nu m-am captusit cu d-alde unu`?
esme
Postat pe 18 August 2011 15:46
haidi bre, ce muraturi si zacusti sau bulioane?
nu mai zic de impletituri...
nu exista gata facute?
railor, vreti sa-i falimentai pe aia?
panty_C
Postat pe 18 August 2011 15:50
da, panteruto, da` nevestele alea `serioase`, pseudomorale si agasant de cotcodacitoare intr-ale definitiilor si legilor fameliei, cica tre` sa munceasca ele cu manutele alea (doua de fiecare) pt berbantul care nici macar nu-i cere asta si caruia ii pasa cat o ceapa degerata pt initiativele ei isterice si latratoare!
esme
Postat pe 18 August 2011 15:55
si la primavara, tot pe `mnealui il trimite sa goleasca butoiu de curechi expirat, la radacina blocului
ufishor
Postat pe 18 August 2011 16:03
De la: roby_cado, la data 2011-08-18 15:38:46"..cat despre muraturi si zacusti, acu` ma grabesc! numa` sa nu fie coada la piata, ca fac scandal!.."


hold your hourses bre..,uitasi ca n-ai pentru cine le face..?


roby(tza ) esti "maritat??

pt ca si deoarece mi-ar place ca un barbat sa se preocupe de piatza de pus conserve......

p.s. considera ca n am zis nika


LILO
Postat pe 18 August 2011 16:04
apoi , cate gaspadine d ' astea pun muraturi cu gandul la altii ......
da ' se dau fidea
jeanette40
Postat pe 18 August 2011 16:46
De la: esme, la data 2011-08-18 15:46:44
ha! ia, uite la roby! de unde stii, mey, ca intre timp nu m-am captusit cu d-alde unu`?


eh..,am io asa un "filing"..
roby_cado
Postat pe 19 August 2011 01:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat sau o parere va rog frumos..... 37 De la: garbo_7591 11 Octombrie 2012 05:14
Sunt geloasa pe copilul prietenului meu 256 De la: Horvat_Claudia_1 5 Decembrie 2013 14:05
NOTARUL 99 De la: cricat 12 Septembrie 2011 19:30
reteta fericirii 2 De la: zambil 17 Iunie 2009 20:52
cadouri pentru cei dragi 1 De la: garbo011360 10 Noiembrie 2010 17:01
Setari Cookie-uri