de cate ori e normal?

pffff...
toti incearca sa raspunda (inclusiv eu ) de cate ori e normal...?

da' amu, stand asa si cujetand ... ma intreb si io mucalit... - bre, DE CATE ORI E ANORMAL???
ce zice medicul ala ... sau aia ... sau lumea asta mare...? hmmmm
alfheim
Postat pe 3 Septembrie 2011 21:47
PFFF normal ar fi de cate ori vrei....si tot normal....de cate ori poti!
Axl_22
Postat pe 3 Septembrie 2011 21:52
@ si daca n-are chef, poate sa gaseasca oricand ceva mai util de facut. Intotdeauna un cuplu casatorit va gasi destule treburi de facut prin casa, iar pofta se mai pune si in cui din cand in cand1

chrie, nu ti-a priit concediul?

ce pofte in cui? ce alte treburi...
"lucru cs ii "lucru cs...ala nu se pune in cui...
io ashe stiu p-aci, pan Ardeal...
nu stiu la voi cum este...
dor72_
Postat pe 3 Septembrie 2011 21:53
Axl_22
Postat pe 3 Septembrie 2011 21:57
fetiscano, da tu ce razi ashe de cu spor, ha!
nu am dreptate?
dor72_
Postat pe 3 Septembrie 2011 21:59
pt continuare,trandafar...decat pofta-n cui...mai bine cuiul in pofta...
Axl_22
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:05
no ashe...amu mai vii de-acasa...
sa mai auda si altii...ce-i normal....sa stie...
dor72_
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:07
bre, fetili... ia lasatzi sushanelele si dati acilea o zicere... de care ori e anormal?
pai ce facem acilea ... ma lasatzi nedumerit?

hai ca mi-am amintit si-un banc

Achmed merge la viitoare mama soacra s-o ceara pe marishica de soatza, undiva printr-un sat din Romanica, nu conteaza pi undi ...
douamna, achmed iubeste pi marishica, achmed doreste marishica de sotie!
- douamna raspunde: - achmed daca tu vriei pi fata me, te sa treci trei probe
1. sa aduci fetei un porsche gt 911 model 2011 - treci proba asta si mai discutam
vine achmed cu porshul lasa cheile la poarta de lemn a bojdeucai... si asteapta a doua proba
baba harca mirata zice ... asta-i buna ei bine amu a doua proba...
2. o vila cu piscina pentru fata me, pe malul marii cu vedere la faleza... si un yacht ... ca cand s-o plictisi fata de stat pe uscat, sa mai treaca si pe apa!
se iecsecuta achmed instant ... vine cu poze de la achizitii cu actele gata cu tot ...
pfffff, vede baba ca n-are spor zice ... hai ca i-o fac ...
3. achmed, daca n-ai tenisul de 25cm nu dau fata me dupa talica!
achmed ... eh pentru marishica ma sacrific si mai tai 5 cm ....
alfheim
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:10

bai giurgiuveanule...tu habar n-ai cum sta treaba cu "lucru cs...
ala-i sfant...batut in cuie....
batut, nu atarnat...dupa pofte...
dor72_
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:14
atarnat...
Axl_22
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:17
Maricica isi face vacanta in Caraibe..da de un negru..amor neben 7 nopti din 7 zile..Cand sa plece il intreaba,cum il cheama..ca de atata amor a uitat sa-l intrebe si de nume.. Negrul,nu si nu ca sigur o sa rada de numele lui..Maricica-i promite ca nu v-a rade.negrul:ma cheama..Zapada!HA! HA! rade Maricica.."Nu rad de numele tau,rad ca nici cea mai buna prietena de-a mea din Romania,nu o sa ma creada ca aici in Caraibe am dat peste o Zapada de ..30 de cm.!!!
Fetele?Mergem la anul in vacanta in ..Caraibe??
elisabeta_boia
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:25
cam mare Zapada ...,, aia"
nuti_vio
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:31
da di undi stii bre ardeleanco, ca n-am io habar...?

io de mic copil am invatzat... ca m-am uitat la un film din ala de capa si spada... si zicea unul acolo catre o tanti.... casa curata se tzine cu lumanarile drepte!!!! (pentru cunoscatori!) deh daca n-aveau becuri ...
alfheim
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:31
betty, si daca e zapada plecat la schi in austria cand mergi tu in concediu acolo ... ce te faci ...? te multzumesti c'un crab si ala slab?
alfheim
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:32
doc, ma refeream strict la expresie...exact in forma aceea...
doar nu crezi ca te-as crede habarnist la de-aiestea...
Doamne pazeste-ne! pe toti...
dor72_
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:37
Doamne,pazeste-ne pe toti!....de habarnist/i... scz...nu m-am putut abtine
Axl_22
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:41

hai bre, forma, fondu, fundu ... e tot aia... si matale prea eshti petrentzioasa ... vezi asta e defectul tau ... eshti pretentzioasa ... chiar asa toate lumili vrei sa le shtie cum zice fatuca aia?
alfheim
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:41
Alf..mie nu mi-e teama daca Zapada e plecat..eu am..mana buna...De aia si mi se spune"Sarut mana" mana mea scoala si..mortii,nu crezi?Pe controlate? Glumesc...
si-apoi nu ..lungimea conteaza..grosimea,sa fie vesela si sa faca si..manevre... Acum chiar nu glumesc!!
elisabeta_boia
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:52
nuti_vio
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:55
eh betty, betty ... parca de vad cu un limax de galapagos in mana ... cum il scapi pe jos si ramai cu mana plina de balutze ...
alfheim
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:14
Te -am socat,Nuti_vio? La acest topic nu asa se comenteaza/ Sau am gresit la cum prefer? Ai tu idei mai ..bune?
Si eu te
elisabeta_boia
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:14
Alf..dar ai o imaginatie..bogata rau! Altceva..ai?Ca de demonstrat..ai chiulit..!
elisabeta_boia
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:17
Alf..dar ai o imaginatie..bogata rau! Altceva..ai?Ca de demonstrat..ai chiulit..!
elisabeta_boia
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:18
...bre, ci orentale secsoasa are zapada asta? dupa setuatie???????
daria_
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:32
Daria..hai in Caraibe..si-l intrebam..il controlam..!! Urmeaza...glumesc!
elisabeta_boia
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:39
aiurea ....
hai bre ca io nu mai crez nici in ruptul capului ca glumesti...!!!
alfheim
Postat pe 4 Septembrie 2011 00:02
Binenteles ca nu glumesc..cand spun ca controlez-controlez..!!Mai greu e cu ..plecatul in Caraibe...criza si la mine...dar altfel..hotarata rau!!
Acum multi ani,mi-a adus directoarea in prima zi de scoala un copil nou insotit de mamica lui.avea par lung,ondulat si despletit,ca o fetita..N-am ce face si -l intreb:"Esti baiat sau fetita?"desi mi se spusese ca e baietel...Si raspunsul a fost trasnet..:"Pe controlate!"...Am meritat raspunsul copilului,mi-a placut expresia..si-o folosesc si eu,trebuie,nu trebuie...
Asa ca iau ca pe un joc de cuvinte,fi linistit..n--as controla ce stiu ca nu este!!
elisabeta_boia
Postat pe 4 Septembrie 2011 00:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
frate impreuna cu sora!!! 57 De la: garbo_10760 11 Februarie 2013 15:01
Un accident poate schimba un om??? 80 De la: D_Emy 5 Octombrie 2013 19:36
Barbatii sunt rai sau prost intelesi? 15 De la: quasaria 4 Ianuarie 2011 15:30
S-a schimbat dupa nasterea copilului... 47 De la: garbo_398552 12 Mai 2014 15:28
iubire neimpartasita sau casnicie bazata doar pe prietenie ? 17 De la: garbo031989 6 August 2011 23:43
Setari Cookie-uri