foarte tristaa....

alta cinica! ioi, bine-ai intrat in club!
michelle_
Postat pe 19 August 2011 16:08
De la: Lidiaolteanu, la data 2011-08-19 14:48:20Neaparat, du-te!!
Va meritati unul pe celalalt, e de bine. Tie iti e greu sa lasi averea parintilor, lui ii e greu s-o lase pe ma-sa..


madita
Postat pe 19 August 2011 17:06
buna..a avut dreptate cine a spus...dupa 4 luni...daca era asa venea in prima zi in romania...hai cel mult intr-o saptamana...nu statea asa de mult dearte...i-a luat prea mult timp sa isi dea seama ca te iubestte.....asa k nu se merita...incepe-ti o alta viata...una mai buna si lipsita de griji...daca e sa fie iubire adevarata, o sa fiti impreuna..daca nu...fiecare pe drumul lui...nu te descuraja
garbo218993
Postat pe 19 August 2011 18:47
buna ma numesc vali am 24 de ai si sfatul meu e sa va continuati relatia daca el te iubeste cu adevarat din suflet poate are si el anumite greutati de care tu nu trebuie sa sti asta este sfatul meu pentru u si eu am ramas singur dar la mine e alta treaba am stat cu o fata timp de doi ami am ridicato (angajato la banca) si dupa ce sa vazut bine mia dat cu piciorul si sfatul meu asta e daca vrei sa mai vb nr de tel al meu 0731892642 sau ad de mes buzarnavali sau mail buzarnvali@yahoo.com gandestete la fericirea ta
andvali
Postat pe 20 August 2011 19:20
buna ma numesc vali am 24 de ai si sfatul meu e sa va continuati relatia daca el te iubeste cu adevarat din suflet poate are si el anumite greutati de care tu nu trebuie sa sti asta este sfatul meu pentru u si eu am ramas singur dar la mine e alta treaba am stat cu o fata timp de doi ami am ridicato (angajato la banca) si dupa ce sa vazut bine mia dat cu piciorul si sfatul meu asta e daca vrei sa mai vb nr de tel al meu 0731892642 sau ad de mes buzarnavali sau mail buzarnvali@yahoo.com gandestete la fericirea ta
andvali
Postat pe 20 August 2011 19:20
buna ma numesc vali am 24 de ai si sfatul meu e sa va continuati relatia daca el te iubeste cu adevarat din suflet poate are si el anumite greutati de care tu nu trebuie sa sti asta este sfatul meu pentru u si eu am ramas singur dar la mine e alta treaba am stat cu o fata timp de doi ami am ridicato (angajato la banca) si dupa ce sa vazut bine mia dat cu piciorul si sfatul meu asta e daca vrei sa mai vb nr de tel al meu 0731892642 sau ad de mes buzarnavali sau mail buzarnvali@yahoo.com gandestete la fericirea ta
andvali
Postat pe 20 August 2011 19:20
buna ma numesc vali am 24 de ai si sfatul meu e sa va continuati relatia daca el te iubeste cu adevarat din suflet poate are si el anumite greutati de care tu nu trebuie sa sti asta este sfatul meu pentru u si eu am ramas singur dar la mine e alta treaba am stat cu o fata timp de doi ami am ridicato (angajato la banca) si dupa ce sa vazut bine mia dat cu piciorul si sfatul meu asta e daca vrei sa mai vb nr de tel al meu 0731892642 sau ad de mes buzarnavali sau mail buzarnvali@yahoo.com gandestete la fericirea ta
andvali
Postat pe 20 August 2011 19:20
Axl_22
Postat pe 20 August 2011 19:24
sper.... cata inocenta.....
Eugenia69
Postat pe 20 August 2011 19:28
shazi cuminte......mai ...domol,bre!...EU_
Axl_22
Postat pe 20 August 2011 19:33
parerea mea..... nu stiu dak e chiar asa, pt k nu te cunosc, dar dak akuma k ink e cald fierul te intrebi dak il iubesti..sau e doar mila..atunci, privind obiectiv: nu il iubesti! subconstientul nostru cauta intotdeauna motiva,ei n -a procedat asa pt k a fost inflentzat de mama lui , pt k alti factori externi, pt ca.. bla bla bla, el are un cap si poate sa decida si punct. dak ai o situatie buna aici in ro..de ce sa te duci in italia la slugarit, sa stai intr un mediu nu prea propice poate( ziceai k mama lui ii baga bosgoane in cap k nu te merita si de alea) stai akasa k ti-e bine, si eu sunt in italia am facut o facultate in romania am fost bursiera in frantza, si degeaba slugaresc in italia.e mai bine in tzara, distreaza te esti tanara, fa ti viatza nu sta cu cineva pe care nu stii dak nu il iubesti , dak akuma nu esti sigura k il iubesti nu o sa functioneze nush cat, si o sa te intorci iar, nush...ia o pauza si gandeste te bine, la rece si doar la rece. nu -ti pierde timpul inutil dak ai dubii, te.am pupat si ti doresc multa intelepciune k sa iei o decizie cat mai buna
garbo162477
Postat pe 21 August 2011 04:02
nu merita .sa te mai antorci .fati viata iubestete pe tn .
garbo041615
Postat pe 21 August 2011 10:31
buna ma numesc elena sunt noua pe aici am citit si eu povestile voastre dar sincer sunteti multe persoane rele in privinta cu tine draguta sfatul meu e merita sal iubesti? ai 19 ani scoala nu tiai gatato stiu ca mai important e iubirea dar tre sa te gandesti se merita? sa intamplat sa stati numai amandoi impreuna fara mama lui?sau parintii lui? fa diferenta cum a afost impreuna cu ei si fara ei... de ex daca ati stat impreuna fara masa si a fost bine si apoi cu ea af fost rau inseamnna ca sa lasat influentat de ea stii cum e? lumea ii place sasi bage nasul si eu am o poveste cam complicata si stiu prin ce treci daca vrei sa fii cu el e cel mai bine numai cu el fara nimeni daca intradevar te iubeste lupta pt el daca vezi ca baga scuze ca sa vezi ca nu stiu ce.. inseamna ca vrea doar ....sasi descarce nevoile in iubire nu conteaza banii ca esti sarac sau bogat toate se fac impreuna daca vrei cu adevarat sa faci ceva... dar ai mare grija ce faci ca mai tarziu sa nu iti para rau si ai mare grija sa nu apara si un copil ca apoi e cam nasol....oricum iti doresc mult noroc si gandeste putin ce vrei sa faci si daca se MERITA sau MERITA te pupic ai grija!!!
feliy18
Postat pe 25 August 2011 00:34
Salut, fetelor!!

As vrea sa subliniez o regula de baza in ortografie: NU MAI PUNETI "" LA INCEPUTUL CUVANTULUI IN LOC DE " ". Ma zgarie pe retina, fara suparare!
Lidiaolteanu
Postat pe 25 August 2011 15:48
THE_LAST
Postat pe 25 August 2011 15:57
ai Lidia, cum nai fost tu atenta l-a cei paciliea...
e saptamana tolerantei pe garbo.... si anakin a venit cu bonusu-l scrieri bacalauratzesti....
( sper ca ai inteles tot ceea ce am vrut sa spun)
pe "translate" nu cred ca vei avea succes...
dor72_
Postat pe 25 August 2011 18:52
nush de ce , dar mie imi miroase a experiment ..

posibil sa ma-nsel, dar nu cred
Freya__
Postat pe 25 August 2011 19:14
si cam cum miroase?
detaliaza...
dor72_
Postat pe 25 August 2011 19:15
niet.
Freya__
Postat pe 25 August 2011 19:18
atunci da o felie de pepene...si sa ne uitam la film...
ce film? sau si asta-i niet...
dor72_
Postat pe 25 August 2011 19:21
Din cate povestesti, e baiatul "lui" mamica, chiar daca practica king-boxing. Daca decizi ca merita, du-te dupa el, dar o sa-ti fie foarte greu cu un baiat care nu poate sa decida singur, fara mamica lui.
Parerea mea, termina-ti studiile (daca te iubeste, te v-a intelege), si lucrurile vor intra pe fagasul lor. Sa te intorci in Italia nu este o solutie asa de buna. Stiu ce vrei sa spui. In afara sistemul functioneaza mai bine, dar, crede- ma, nu e roz. Daca trebuia sa te intorci in Germania, Suedia, Elvetia, Belgia, Marea Britanie sau Canada era altceva, dar in Italia tot timpul vei fi umilita ca esti romanca. Nu vei avea niciodata acelasi statut de aici. Acolo vor accepta sa traiesti, dar doar ca sa-i slugaresti.
Dac tot vrei sa pleci, invata foarte bine si cauta-ti un job in Suedia, Anglia, Canada.
prezbiteros
Postat pe 28 August 2011 21:07
prezbiteros .... este... kick-boxing ... totusi!
alfheim
Postat pe 28 August 2011 21:10
Draga mea .Esti tanara. Ai timp in viata asta pentru toate.Iubirile vin si pleaca. Ar trebui sa ti continui studiile, sa asculti de sfaturile parintilor, care cred eu ca, nu sunt de acord, sa te duci in lume,dupa ce......Sa inveti, sa ai tu serviciul tau, sa nu depinzi de nimeni si atunci vei putea sa iei, unele hotarari! Privind viata ta.Nu este bine sa stati asa multi intr o casa.Mereu vor fi discutii intre generatii! Esti tanara, nu ti complica viata! Invata, distreaza te, apoi, te cupleaza, cu o iubire,,,daca>merita!!Habar n aveti cate obligatii aveti fiind cuplate sau maritate!La ce sa ti faci dureri de cap, cand ai timp mai incolo, pt, ca nu se incepe viata in lumea asta cu un baiat si nici nu se termina.Asta este valabil si pt baieti, vis sa vis de fete!! Asta este parerea mea proprie , tu faci cum crezi.
Jojolin
Postat pe 29 August 2011 21:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exista dragoste la prima vedere? 62 De la: garbo_1249 17 Aprilie 2012 07:57
va rog dati-mi si mie un sfat:( 7 De la: garbo056362 9 August 2010 19:13
cum sa fac sa se lase de baut? 77 De la: BABYBOGDY78 21 Septembrie 2013 12:23
IDEMNIZATIE DE CRESTERE A COPILULUI 9 De la: Adriana_Nutu_1 13 Martie 2013 17:14
despre banci , credite , rate 2 De la: pandora 25 Martie 2012 22:39
Setari Cookie-uri