Voi intelegeti tipul asta?

Acum 6 luni am cunoscut un baiat , mi-a placut mult de el . Are aceeasi profesie cu mine, are 33 de ani si nu are minte deloc . Imi trimitea pe mess poze si filmulete porno , la prima intalnire m-a chemat undeva la el in cartier sa ne intalnim, a intarzia o jumatate de ora , l-am sunat si si-a cerut mii de scuze ca l-a luat somnul acasa . A venit la intalnire cu un buchet la flori . Mi-a spus ca a inceput sa tina la mine si ca sunt frumoasa iar cand l-am intrebat cand o sa se mai linisteasca si el , pentru ca il stiam ca e cam smintit , mi-a spus :''niciodata'' .La a doua intalnire a venit la mine si l-am vazut in masina avand sclipici in barbie . Ma suna in fiecare seara la aceeasi ora , 9 seara , sa ma verifice daca sunt acasa , si ma rugam de el cand ne mai vedem si noi. Baga numai pretexte ca e ocupat mereu si seara ca e obosit . Intr-o seara mi-a zis ca nu mai vine la mine ca deja e tarziu si eu nu sunt om de un sfert de ora , vezi doamne ca il atrag fizic si nu mai poate pleca .Asa a facut si la prima intalnire , nu mai avea de gand sa mai plece acasa , l-a prins ora 1.30 noaptea cu mine. Nu prea am reusit sa-l inteleg , de ce face toate astea .
garbo110966
Postat pe 16 Iulie 2011 14:33
De la: garbo110966, la data 2011-07-16 14:33:52Acum 6 luni am cunoscut un baiat , mi-a placut mult de el . Are aceeasi profesie cu mine, are 33 de ani si nu are minte deloc . Imi trimitea pe mess poze si filmulete porno , la prima intalnire m-a chemat undeva la el in cartier sa ne intalnim, a intarzia o jumatate de ora , l-am sunat si si-a cerut mii de scuze ca l-a luat somnul acasa . A venit la intalnire cu un buchet la flori . Mi-a spus ca a inceput sa tina la mine si ca sunt frumoasa iar cand l-am intrebat cand o sa se mai linisteasca si el , pentru ca il stiam ca e cam smintit , mi-a spus :''niciodata'' .La a doua intalnire a venit la mine si l-am vazut in masina avand sclipici in barbie . Ma suna in fiecare seara la aceeasi ora , 9 seara , sa ma verifice daca sunt acasa , si ma rugam de el cand ne mai vedem si noi. Baga numai pretexte ca e ocupat mereu si seara ca e obosit . Intr-o seara mi-a zis ca nu mai vine la mine ca deja e tarziu si eu nu sunt om de un sfert de ora , vezi doamne ca il atrag fizic si nu mai poate pleca .Asa a facut si la prima intalnire , nu mai avea de gand sa mai plece acasa , l-a prins ora 1.30 noaptea cu mine. Nu prea am reusit sa-l inteleg , de ce face toate astea .
Pai baiatul se intalneste cu mai multe fete....Poate ca a simtit ca tu esti fata de treaba si nu vrea sa te faca sa sufere,,pt ca pe el il intereseaza doar sexul...Doar a fost sincer si ti-a spus ca el o sa ramana asa toata viata un smintit...Eu zis sa il lasi in pace si sa iti vezi de drum si cautati un baiat mai serios si cu capul pe umeri si care vrea ceva serios
ingerasulluptator
Postat pe 16 Iulie 2011 20:20
dor72
Postat pe 16 Iulie 2011 22:14
Nu stiu daca se intalneste cu mai multe sau doar se culca din interes cu cate una , pentru ca el mi-a zis ca se da pe langa astia pilosi . In plen , evita sa-mi zambeasca , daca eu nu vorbeam cu el ,nu ma saluta .Trecea pur si simpul pe langa mine .Si cand am inceput sa ne intalnim i-am reprosat asta si mi-a zis ca:''ce era ? sa sar pe tine?'' ..................Dar ce ziceti de faptul ca atunci cand am mers la el acasa ,i-am cumparat mamei lui un buchet de flori si atat de nesimtit a fost ca nici nu a chemat-o macar sa o vad si eu pe maica-sa.
garbo110966
Postat pe 17 Iulie 2011 00:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie de 10 ani 5 De la: Red_Line_1 5 Octombrie 2016 22:48
Multe intrebari 26 De la: garbo193766 26 Iunie 2011 22:56
dak ierti...poti sa si uiti?oare mai merge relatia? 216 De la: garbo020969 21 Aprilie 2010 16:55
Despre indragosteala si...inapoi la punctul zero 61 De la: garbo174243 11 Aprilie 2011 04:45
Iubesc un strain, dar urasc strainatatea 25 De la: mugure_alb 24 Mai 2013 22:39
Setari Cookie-uri