intrusi?

nici eu nu am treaba....sunt pe val.....
ratuscaceaurata
Postat pe 16 Iulie 2011 13:48
aham... deci, mangafaua a fluierat in biserica si visa la harem

ce-mi plac mie dobitocii asta cu varsta de 15 ani emotional si 45 in buletin

la scarbe cu ei sau la mamica lui, dupe caz
Freya__
Postat pe 16 Iulie 2011 17:36
n-aveti treaba ? acusica va chem la zugravit si dat cu vopsea

vai , ce ma dor deshtele..
Freya__
Postat pe 16 Iulie 2011 17:39
freya,

care managfa?!
No mangafa! Noooo mangafa!
Gata.

Si vin la zugravit daca vrei, da' ce opere gothice o sa iti pictez pe pereti....treaba ta.




quasaria
Postat pe 16 Iulie 2011 18:12
ma doare fiecare oscior
Freya__
Postat pe 16 Iulie 2011 18:55
Q

"nu iaso, si nici nu mi-am propus sa iubesc pe altcineva. "

f rau,pt ca nu pari prea happy..

iote la freyutza... se inrosii ca o dor degetelele,ce ti-e si cu canicula asta,maica...
iasomia
Postat pe 16 Iulie 2011 21:18
acu' eu zic merci ca I hold my horses, vrei sa mai fiu si happy....
Am si eu limitele mele.
quasaria
Postat pe 16 Iulie 2011 21:31
mereu v-am spus ,pana la urma e o chestie de alegere,cat suntem pe picioare avem atatea motive sa fim happy,da' pricepem prea tarziu...

noroc ca ni se mai da cate-o sansa uneori...
iasomia
Postat pe 16 Iulie 2011 21:36
iaso,
eu nu prea sint pe picioare acum din nici un pct de vedere. Nici macar fizic. Asa ca sa tzopai de bucurie n-ar fi decit o indicatie ca m-am zdruncinat brusc, de tot si iremediabil... si as da imediat cu courul de pamint. Prefer sa imi pastrez macar asa, simtul realitatii...

Ca o sa imi revin la un moment dat, asta e cert. Takes time.
quasaria
Postat pe 16 Iulie 2011 21:46
pai eu ti-am zis sa topai ashea ca tampitica?
ti-am zis sa nu zaci,intotdeauna se poate mai rau...

iasomia
Postat pe 16 Iulie 2011 21:51
sau ma incadrez si eu cumva in categoria gospodinelor care nu se prind la nuante?hai?

ehe,he,he....

hai capu' sus,spatele drept!
sau nu d-astea vrei sa auzi?
simplisme d-astea?...
iasomia
Postat pe 16 Iulie 2011 21:55
da, ok, spatele drept da' mai usurel, ca vb. lui freya, ma dor toate oasele....

Daca ma simteam bine cre' ca eram pe mese prin baruri la ora asta, cu valuri de tequilla ca am scapat de mangafa.
Ca nu m-a oprit nimeni sa scap si pina acum, asta e alta poveste: pina nu se lamureste omul - adica femeia - ea singura cu mintea aia ingusta a ei, ca acu' inteleg de ce dreak nu ne primesc astia nici in biserica, n-are a face...

Deci, daca imi era bine fizic probabil eram cit se poate de sociala. Nu-mi este. Asa ca tropai pe aici din tastatura, ca alta posibilitate de refulare n-am in acest moment.
quasaria
Postat pe 16 Iulie 2011 22:16
"..Daca ma simteam bine cre' ca eram pe mese prin baruri la ora asta, cu valuri de tequilla ca am scapat de mangafa..."


Q..,no offense..,da' am impresia ca ala tre' sa faca fatza valurilor alora de tequila....

apropo de "spate drept"..,as adauga..tzatzele in fatza si couru inapoi..
roby_cado
Postat pe 16 Iulie 2011 23:13
iaca si intrusul...
dor72
Postat pe 16 Iulie 2011 23:16
wow, sesizez, cumva, o nuanta de marinimie si solicitudine, roby? hm! deci, se poate?
esme
Postat pe 16 Iulie 2011 23:18
roby, nu e nici o offense... asa cum am zis, mangafaua e moarta si ingropata si indiferent la ce trebe sa faca fata de acum incolo, e problema lui.

Iar chestia cu .tzatzele in fatza si couru inapoi e de retinut. Desi cre' ca ar fi mai interesant, totusi, sa pot sa le port si invers....
quasaria
Postat pe 16 Iulie 2011 23:18
esme..nop..
roby_cado
Postat pe 16 Iulie 2011 23:20
pacat!

esme
Postat pe 16 Iulie 2011 23:28
mai roby, numa pacate...
dor72
Postat pe 16 Iulie 2011 23:31
imi umpleti subiectul de pacatele voastre...

Asta era un subiect despre pacatele mele, daaa?????
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2011 00:07
Q, simtim nevoia sa solidarizam!
esme
Postat pe 17 Iulie 2011 00:10
cam egocentrica Q a noastra...

simt nevoia sa dau strigarea in deplinatatea ei:

capu' sus!hai!hai!fruntea sus!
spatele drept! tzatzele-n fatza!
suge burta!
suge burta! am spus!
couru'-n spate!

asheaaaa....
iasomia
Postat pe 17 Iulie 2011 11:03



aaaaa...,burta..
roby_cado
Postat pe 17 Iulie 2011 12:25
iaso, ca sa fiu absolut sincera, n-am oricum in cine stie ce masura componentele alea... iar burta cre' ca nu o mai desprind de rinichi daca tin neaparat sa o.... maschez

Da' pot sa imi trag niste jeansi slim cu toace, la o adica, daca tot sint a free woman... Ma rog, un schelet liber ca sa zic asa.
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2011 13:24
Q

mami...cand eram eu la mama fata ,si ne-a invatat chestiile alea antrenoarea,nu prea aveam niciuna burtici,da' se intampla ceva cu trupul tau in clipa in care faci miscarea cu burtica,ia du-te in oglinda si vezi,ce se umfla cand "sugi burta"?

plus ca si un slabanog poate avea o atitudine labartata....vorbesc la modu' general,am vazut fete f delicate,dar cu niste pozitii ale corpului.. de-a dreptu' nefericite...

roby...

ia suge-ti si tu burta, ce vezi?
daca tot intri in vorba cu femeile pe canicula...
iasomia
Postat pe 17 Iulie 2011 17:51
balcoanele?

chiar sa stii ca ai dreptate, oricum. M-a apucat asa un chef sa ma imbrac in rochii de seara fara spate, cu ditai toacele, si sa ma simt cocoana... Pot sa dau reject la telefon su sufletul mai usor daca sint parfumata, aranjata si coafata.... cred.
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2011 18:49
zi, Q, unde vrei sa mergem?
esme
Postat pe 17 Iulie 2011 18:51
nu stiu esme... in rochie de seara... poate pe la vreo nunta sau ceva.
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2011 18:55
Q, stii ce pofta mi-a venit? da`, sa ma gatesc, sa-mi pun toace, sa port o rochita cu bretele subtiri, de abia sa se vada, sa beau o tequila, s-o dau pe gat cat ai zice peste, apoi sa mai beau niste gin si niste whiskey, eventual pt diversitate si pretiozitate. si sa nu-mi pese de nimic, in niciun caz de impotenta mentala a unuia sau altuia si de dilemele lor de barbati hipersensibili si neintelesi. a, si sa-mi scutur pletele in vant a libertate, incredere si superioritate. si sa dudui de intoleranta la orice e veleitar. why not?
esme
Postat pe 17 Iulie 2011 19:04
exact.
da-o in pana mea de viata, ca nu poate fi toata chiar asa o jale si un prapad....
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2011 19:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Spate acoperit. 1 De la: ulygarbo 18 Martie 2017 19:01
cum e mai bine? sa tradezi si sa obtii totul sau sa fii cinstit si sa pierzi totul ??? 98 De la: garbo050283 15 Septembrie 2009 16:29
Ce parere aveti de socri? 4 De la: xenaluptatoareainimoasa 7 Noiembrie 2010 13:18
oare este iubire 1 De la: mih3 3 Mai 2010 16:03
rugaciune 7 De la: tutankhamon 15 Octombrie 2009 00:22
Setari Cookie-uri