barbatii nu au fost facuti monogami!

vuvuzeaooooooooooo, asteapta, asteeeeeeaaaaaptaaaaaaa
asteaptaaaaaa
Asteaptaaaaaaaa

doruletz right
alfheim
Postat pe 6 Iulie 2011 20:18
esti in gara? ce te apuca? ( apuca, cu accent pe ultima litera)
n-am vrut sa mai zgandaresc...nu stii ce raspuns aveam...
dor72
Postat pe 6 Iulie 2011 20:24
De la: garbo181518, la data 2011-07-06 12:39:42
De la: sunsset, la data 2011-07-06 12:19:07ei hai 518,ca-i fi tu floarea de mac in lanul de grau....
au si acesti maci farmecul lor ...dar sant totusi ...doar buruieni.....


Toate sunt plante... ce anume te determina sa categorisesti o anumita planta drept buruiana?
Faptul ca nu serveste interesului tau, ca nu-ti este tie utila... tot la interesul propriu ajungi!
Nu ai ce sa faci esti atat de imbacsita de spiritul ordinar al lumii in care te scalzi incat nici nu constientizezi cata ura transmit cuvintele pe care le folosesti!
Ii zici buruiana.... si totusi este o floare, are farmecul si frumusetea ei.... chiar daca existenta ei pe aceasta lume pe tine te irita!


auzi, bre, e minunat ca vorbesti misto de shtir, ca vorba aia, i-o buruiana incantatoare, cu miros de rose , da` `ntre timp, n-ar strica sa-ti alegi limbajul cand vorbesti cu umanii.
stii, cheste de evolutie, if you know what i mean.
namaste
Freya__
Postat pe 6 Iulie 2011 20:56

de unde ? ( sa il aleaga)
dor72
Postat pe 6 Iulie 2011 20:59
nu stim, nu suntem asa de evoluati spiritual

Freya__
Postat pe 6 Iulie 2011 21:02
ce faceti voi evoluatilor pe acilisa?????
floare_cu_colti
Postat pe 6 Iulie 2011 21:17
evaluam?
dor72
Postat pe 6 Iulie 2011 21:20
ooooffff eu nu mai am nici o sansa
floare_cu_colti
Postat pe 6 Iulie 2011 21:21
nu stiu despre ce vorbiti voi aici ca ati umplut prea multe pagini si n-am rabdare sa va citesc (deh ADHD-ul asta ma omoara!) dar orientindu-ma dupa titlul topicului nu pot decit sa spun: nu-i bai ca barbatii nu sunt monogami e bai ca sunt monopenis. Nu? Ce ziceti voi, am dreptate ori ba?
Ciresica
Postat pe 6 Iulie 2011 21:22
Freya__
Postat pe 6 Iulie 2011 21:24
io zic ca barbatii e porci si tre sa profitam de ei
floare_cu_colti
Postat pe 6 Iulie 2011 21:25
adevarul e ca daca consideram asemanarea genetica izbitore dintre porci si umani, si daca mai si credem in evolutionism am putea spune cu mina pe inima ca barbatii se trag din porci iar femeile din maimute.
Ciresica
Postat pe 6 Iulie 2011 21:28
maimute cu fundu rosuuu? oareee??? zici tu?
floare_cu_colti
Postat pe 6 Iulie 2011 21:30
rosu...de la ce?
dor72
Postat pe 6 Iulie 2011 21:32
de la jena dor ....ca is neste doamne
floare_cu_colti
Postat pe 6 Iulie 2011 21:33
Eu nu spun nimic, evolutionistii o spun! si nu stiu daca se refera la maimute cu fundul rosu sau la maimutele urlatoare...hmmm...trebuie cercetat.
Ciresica
Postat pe 6 Iulie 2011 21:43
sincer??????
nazirra
Postat pe 6 Iulie 2011 21:46
floare...

primate...asta-i important...iar evolutiile ulterioare, nu pot fi prevazute....decat dupa ce se manifesta pe garbo...
dor72
Postat pe 6 Iulie 2011 21:48
http://www.youtube.com/watch?v=IN01vHhFZdA

ratuscaceaurata
Postat pe 6 Iulie 2011 22:00
De la: Ciresica, la data 2011-07-06 21:28:18adevarul e ca daca consideram asemanarea genetica izbitore dintre porci si umani, si daca mai si credem in evolutionism am putea spune cu mina pe inima ca barbatii se trag din porci iar femeile din maimute.
pai femeile nu stiu sa isi educa copiii baietii,,majoritatea asteapta de la altii ca sa se schimbe,,,dar ei nu se schimba....femeile se lasa conduse de barbatii prost crescuti care stapanesc si conduc femeile in favoarea lor...stii tu daca nu stii sa te conduci singur,te conduc altii si profita...dar pt ca sa ai un caracter si sa poti sa te conduci singur,trebuie sa ai credinta in Dumnezeu si sa fii cuminte
ingerasulluptator
Postat pe 6 Iulie 2011 23:03
E OK Irina, nimeni nu e linga tine, e liniste, e cald, viata e frumoasa... A propos, ti-ai luat pastilele?
Ciresica
Postat pe 6 Iulie 2011 23:05
De la: Ciresica, la data 2011-07-06 23:05:52E OK Irina, nimeni nu e linga tine, e liniste, e cald, viata e frumoasa... A propos, ti-ai luat pastilele?
Pai stii vorba aia...Decat cu proasta companie,,mai bine stai singur...iti cauti prieteni potriviti care sa fiti pe aceasi lungime de unda....decat cu un barbat care sa iti manance banii si nervii mai bine stai singura si linistita si fericita
ingerasulluptator
Postat pe 6 Iulie 2011 23:09
eu nu ma incurc cu nimeni care sa imi manance banii si nervii...Pt ca eu nu ma impretenesc cu nimeni care cauta profit de pe urma mea...Eu nu profit de pe urma nimenui si nici nu las pe nimeni sa profite de pe urma mea....
ingerasulluptator
Postat pe 6 Iulie 2011 23:12
eu stiam ca zicala era altfel irinuca in perete
suna cam asa...
femeia este fiinta care traieste pe langa casa barbatului si se hraneste cu zilele lui ...
(nu se refera oa orice femeie!!!)
la cum vorbesti tu despre prieteni potriviti si lungimi de unde ...
categoric, absolut categoric, ai fost, esti si ramai singura, fiindca absolut nimeni nu poate fi cu tine pe aceeasi lungime de unde...!!!
alfheim
Postat pe 6 Iulie 2011 23:13
De la: alfheim, la data 2011-07-06 23:13:12eu stiam ca zicala era altfel irinuca in perete
suna cam asa...
femeia este fiinta care traieste pe langa casa barbatului si se hraneste cu zilele lui ...
(nu se refera oa orice femeie!!!)
la cum vorbesti tu despre prieteni potriviti si lungimi de unde ...
categoric, absolut categoric, ai fost, esti si ramai singura, fiindca absolut nimeni nu poate fi cu tine pe aceeasi lungime de unde...!!!
Eu nu sunt singura ...Eu il am pe Iisus prietenul meu de suflet care mai iubeste si imi vrea binele...Si mai am si cunostintele mele...Pe care nu ii pot numi prieteni,pt ca nu am incredere in ei...Cred ca tu esti singur...ai prieteni doar de fatada dar nu te iubeste nimeni,,
ingerasulluptator
Postat pe 6 Iulie 2011 23:17
amin!!!!!!!!!acu dute cu Domnu......D zeu sa te impinga in bine !!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 6 Iulie 2011 23:25
nu ti-a zis nimeni luptareatzo ca pana la Iisus, te mananca sfintzii .. si pana a ajunge sus la ceruri .. tre sa mai faci si altceva pe acilea pe pamant... cu mai putina rautate ... cel putin cu mai putina decat afishezi ...
mai vorbeshte si tu cu un calugar ... batran ... ca aia au avut timp mult de studiu al scripturilor .. si stiu ce vorbesc... nu bat campii cum o faci tu .. asa dupa urechea aia surda si muta!
alfheim
Postat pe 6 Iulie 2011 23:29
De la: alfheim, la data 2011-07-06 23:29:39nu ti-a zis nimeni luptareatzo ca pana la Iisus, te mananca sfintzii .. si pana a ajunge sus la ceruri .. tre sa mai faci si altceva pe acilea pe pamant... cu mai putina rautate ... cel putin cu mai putina decat afishezi ...
mai vorbeshte si tu cu un calugar ... batran ... ca aia au avut timp mult de studiu al scripturilor .. si stiu ce vorbesc... nu bat campii cum o faci tu .. asa dupa urechea aia surda si muta!
Pai barbatii calugari nu sunt nici ei cinstiti,rar gasesti cate unul cinstit....Chiar si in munastiri...Nu stiu de ce se mai chinuie degeaba..Prostia omeneasca...Apoi eu am nevoie de Iisus pt ca sa ma fereasca de lucruri rele si de oameni rai si sa imi lumineze viata....Sa nu ma chinui in intuneric...si sa nu profite barbatii porci de pe urma mea,,barbatilor le plac femeile sarace cu duhul pt ca asa pot ei sa profite de pe urma lor....Eu pe pamant incerc sa nu fac rau si sa ma feresc sa nu mi se intample lucruri rele
ingerasulluptator
Postat pe 6 Iulie 2011 23:39
Eu sunt doar sincera si spun ce nu imi convine..Mie imi place viata mea...Ii multumesc la Dumnezeu pt ceea ce sunt si ca nu sunt servitoarea unui barbat...Pt asta o sa ii multumesc toata viata si inca celalalte vieti
ingerasulluptator
Postat pe 6 Iulie 2011 23:42
am inteles ... la tine nimeni nu e cinstit!!!
scuze ... dar .. chiar am vorbit serios ... insa mintea ta .. nu poate pricepe nici macar ce abereaza ea ...
daca as mai continua sa-ti adresez vreun mesaj ai ajunge sa spui ca nici Iisus n-a fost cinstit ...
ca nu i-a raspuns lui pilat din pont la intrebarile .... etc ...
hai ca esti mult prea imbatata cu aberatiile din capul tau!
alfheim
Postat pe 6 Iulie 2011 23:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
accept realitatea ma sacrific pt copilasul meu ca alta solutie nu este 128 De la: garbo107781 20 Martie 2010 18:51
de ce sunteti ironici? 78 De la: fleurdelis 28 Februarie 2010 15:39
ce parere aveti despre emigrare in canada ? 30 De la: garbo_489443 17 Mai 2018 11:03
no comment 39 De la: quasaria 1 Martie 2010 00:39
nu-l mai suport, cu ce sa-l otravesc 245 De la: raluca12 18 Septembrie 2018 19:49
Setari Cookie-uri