am nevoie de un sfat

buna!am nevoie de un sfat in legatura cu relatia mea,sunt intr-un impas si nu stiu c sa fac...acum 2 sapt am aflat k prietenul meu,cu care am o relatie d 8 luni,are sau avea o prietena deja si mai mult statea cu ea.nu am stiut la inceput k e prietena lui pana mi-a spus el.am furat nr ei d tel din telefonul lui si am sunat cu nr ascuns si tapa mi l-a dat p el la tel.atunci am hotarat sa nu mai vb cu el,dar nu am reusit pt k m-a cautat la munca.d atunci ne-am tot intalnit si el mi-a jurat k doar p mn ma iubeste si k la ea merge din unele motive financiare.eu sunt suparata p el d atunci si am acceptat oferta d a merge in strainatate si i-am spus si lui despre decizia mea.a reactionat urat spunandu-mi k se sinucide,asa k m-am dus la el si parea sa fie totul ok dupa c i-am spus k voi reveni in 2 sapt aksa,insa azi knd a vazut biletul a zis k el nu ma crede k voi reveni.dar eu stiu k ink el mai merge la fosta lui.nush c se intampla acolo intre ei.eu stiu insa k il iubesc si tin f mult la el,d aceea m-a pus p ganduri cu plecarea mea.prietenii imi spun k ar trebui sa imi vad d viata mea si nu ar trebui sa mai vb cu el.vreau sa aud si niste pareri obiective va rog....mi-e k nu stiu c e intre el si d-soara aia k p el mi-e f greu sa il cred :((
garbo057332
Postat pe 26 Iunie 2011 18:14
articolul 49 coroborat cu articolul 48, pozitzia 68!
alfheim
Postat pe 26 Iunie 2011 23:06
are neam mare.....dureri de cap...greutati .....nevoi.....belele.....asta-i viata.....
ratuscaceaurata
Postat pe 26 Iunie 2011 23:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme 42 De la: moniq_ 13 Iulie 2010 21:44
cum sa trec peste durere? 92 De la: garbo071563 22 Ianuarie 2010 13:14
vand casa zona demolabila astept fraierul 28 De la: yanyacharberet 25 Iulie 2009 00:30
Obiceiul - traditie sau NU ? 6 De la: tutankhamon 6 Iulie 2009 00:04
ce sa ,mai fac....m-a inselat so iert sau sa o las in pace.... 80 De la: bellamy 11 Martie 2011 06:12
Setari Cookie-uri