Care este DIFERENTA dintre o SOTIE iubitoare si o IUBITA iubitoare??Dar dintre un SOT iubitor si un IUBIT iubitor??

Nebunatico, eu nu ma "tavalesc" cu toate fantomele de la Masa tacerii...stii tu ce vb eu.
Si oricum , agenda e plina, n-am unde sa te strecor !
tatoo
Postat pe 26 Mai 2011 20:16
De la: alfheim, la data 2011-05-26 17:06:367525, treci la cocina, ca urmeaza somnul de ingrashare
(am rut sa zic infrumusetzare, dar n-a iesit, a zis ca nu se poate asocia cu tine)


ai RUT, dar N-AI PUTUT... nici cu F-ul nu cred ca stai prea bine, topaie ai hormoni nepotoliti..o seara mirific de mirifica, a laturi de cei pe care ii iubesti.
garbo007525
Postat pe 26 Mai 2011 21:16
auch! that hurt!
michelle_
Postat pe 26 Mai 2011 21:18
michelle ... n-a durut deloc ...
a zis 7525 alaturi de cei pe care ii iubesc dupa ce intr-un mesaj privat, mi-a cerut in urma multor veninuri sa-i recunosc ca o iubesc, ceea ce-am si facut... ca io repede recunosc ... i-am zis asa ... of si iar trebuie sa ma citez "te iubesc scarba dracu..." restul mesajului nu mai conteaza, ca nu vreau sa zica cum ca dau din casa
deci mi-a urat o seara alaturi de ea!!! pentru cunoscatori !!!

7525 cu v-ul si cu f-ul n-ai sa stii neam de neamul tau de la maimutza incoace cum am stat si cum stau!!! si ca sa ai si tu o noapte minunata iti voi oferi un buchet de echimoze!!! multe echimoze doar pentru tine, draga mea chiftea prajita, tinichea hodorogita!!!
alfheim
Postat pe 26 Mai 2011 23:21
De la: alfheim, la data 2011-05-26 23:21:11michelle ... n-a durut deloc ...
a zis 7525 alaturi de cei pe care ii iubesc dupa ce intr-un mesaj privat, mi-a cerut in urma multor veninuri sa-i recunosc ca o iubesc, ceea ce-am si facut... ca io repede recunosc ... i-am zis asa ... of si iar trebuie sa ma citez "te iubesc scarba dracu..." restul mesajului nu mai conteaza, ca nu vreau sa zica cum ca dau din casa
deci mi-a urat o seara alaturi de ea!!! pentru cunoscatori !!!

7525 cu v-ul si cu f-ul n-ai sa stii neam de neamul tau de la maimutza incoace cum am stat si cum stau!!! si ca sa ai si tu o noapte minunata iti voi oferi un buchet de echimoze!!! multe echimoze doar pentru tine, draga mea chiftea prajita, tinichea hodorogita!!!


POT GHICI...ESTI IN DEFICIT. CIT DESPRE CEREREA MEA, NU AI SESIZAT PUNCTUATIA, ADICA TONUL. IAR DESPRE AMABILITATEA RASPUNSULUI TAU, CRED CA NICI UN ANIMAL NU DISPUNE DE ATITA IMAGINATIE INCIT SA DECLARE/DECLAME CU ATITA PATIMA. SI NU POT SA RAMIN INSENSIBILA SI ITI TRIMIT UN BUCHET DE LEGIONELLA SA TE INSOTEASCA SI SA ITI CREEZE O ATMOSFERA DE BASM , DRAG CUPTOR CU MICROUNDE LUNGI SI UNDE MEDII PT TINE NU MAI SINT REMEDII
garbo007525
Postat pe 26 Mai 2011 23:32
7525,,, daca esti in calduri e normal sa folosesti aerul conditionat de la care ai facut rost de legionella, dar sa stii ca pentru tine si starea ta, sunt mult mai recomandate dushurile reci si un perete de gheatza de care sa te freci!
alfheim
Postat pe 26 Mai 2011 23:46
Mai copilasi, voi va iubiti si de aia va tachinati cu atita ardoare, nu?
Ciresica
Postat pe 26 Mai 2011 23:51
o iubesc precum penicilina pe microaba. as aranuca-o in sus de bucurie de 10 ori si n-as prinde-o decat cel mult a 11 oara!!!
ce sa iubesti la o curca beata electrocutata, poate doar mirosul de vodca si fulgi parlitzi.
gata cu joaca.
cred ca i-au inchis cocina. intra iar la somul de ingrashare!
au dat la stiri specilistii in zootehnie un anuntz, ca maine o transplanteaza in alta cocia ca deja a devenit incomensurabila la toate capitolele!
alfheim
Postat pe 26 Mai 2011 23:57
Alfi, prea multe justificari, nene.. mai bine recunoaste ca incep sa iti apara ceva fluturi prin stomac atunci cand te citeaza...
anakin
Postat pe 27 Mai 2011 00:00
anakin, ai perfecta dreptate, mi se flutura!!! si apoi de atata fluturarari mi se falfaie
alfheim
Postat pe 27 Mai 2011 00:05
woow cam aprinsa discutie pentru una on-line
adryaana
Postat pe 27 Mai 2011 00:09
De la: alfheim, la data 2011-05-26 23:57:17o iubesc precum penicilina pe microaba. as aranuca-o in sus de bucurie de 10 ori si n-as prinde-o decat cel mult a 11 oara!!!
ce sa iubesti la o curca beata electrocutata, poate doar mirosul de vodca si fulgi parlitzi.
gata cu joaca.
cred ca i-au inchis cocina. intra iar la somul de ingrashare!
au dat la stiri specilistii in zootehnie un anuntz, ca maine o transplanteaza in alta cocia ca deja a devenit incomensurabila la toate capitolele!


MAI FSAT-FRUMOS( eu nu fat nici frumos nici urit) VEZI CA MANINCI LITERE. AI AJUNS IAR LA "n".
garbo007525
Postat pe 27 Mai 2011 00:09
Daca ai renunta la saltaretzii aia as incepe sa cred ceea ce spui, insa poate ca vrei sa iti disimulezi intentiile in ceea ce o priveste pe biata faptura mutandu-i de facto atentia spre jocul aproape onomatopeic al acestor veritabili Jimmy Jump.
anakin
Postat pe 27 Mai 2011 00:09
De la: alfheim, la data 2011-05-26 23:57:17o iubesc precum penicilina pe microaba. as aranuca-o in sus de bucurie de 10 ori si n-as prinde-o decat cel mult a 11 oara!!!
ce sa iubesti la o curca beata electrocutata, poate doar mirosul de vodca si fulgi parlitzi.
gata cu joaca.
cred ca i-au inchis cocina. intra iar la somul de ingrashare!
au dat la stiri specilistii in zootehnie un anuntz, ca maine o transplanteaza in alta cocia ca deja a devenit incomensurabila la toate capitolele!


deci 50% e aranjat, daca vine si ce numar am? 2575 sau 7525? cu inca 50% , apoi si dreamer cu 50%, plus inca un id in viata... o sa ai procente de iubire de peste 150%, daca mai era si raposata 266, erai 200%. deci, astepta inca 50% sa ti se indeplineasca visul vietii, pina atunci ai grija de ce ai asimilat ...disimulat
garbo007525
Postat pe 27 Mai 2011 00:15
De la: alfheim, la data 2011-05-26 23:57:17o iubesc precum penicilina pe microaba. as aranuca-o in sus de bucurie de 10 ori si n-as prinde-o decat cel mult a 11 oara!!!
ce sa iubesti la o curca beata electrocutata, poate doar mirosul de vodca si fulgi parlitzi.
gata cu joaca.
cred ca i-au inchis cocina. intra iar la somul de ingrashare!
au dat la stiri specilistii in zootehnie un anuntz, ca maine o transplanteaza in alta cocia ca deja a devenit incomensurabila la toate capitolele!


stii ceva? nu-mi placi. nici tu , nici poza ta si nici limba jul folosit. asa ca noapte cum iti convine. dsar ca sa dormi bine , nu-mi place de tine
garbo007525
Postat pe 27 Mai 2011 00:21
am ramas multa vreme la calculator, purtind conversatii incintatoare care tineau toate de fericirea noastra reciproca; a existat insa stinghereala resimtita in fata cinismului tau, fapt care in final a pus capat amabilitatilor noastre. fericirea nu poate fi durabila, ea ne este smulsa raminind doar o amintire ce se estompeaza in timp. sint prea multe obstacole pt a putea lupta constant. totul a fost o dorinta , o lupta care a adus uneori o disperare care a avut si ea deliciile ei.
garbo007525
Postat pe 27 Mai 2011 00:47
erata : se va citi in loc de cuvintul " calculator", cuvintul " masa" si apoi veti constata ca este un citat din romanul CASANOVA-NU AM UITAT-O, de Giovanni Giacomo, aparut la editura pandora-m 2003
garbo007525
Postat pe 27 Mai 2011 00:51
bun... in cazul asta, ori plagiezi (n-ai fi prima scriitoare de renume satesc de prin zona asta:D), ori era necesar sa pui si tu niste ghilimele...
ca daca te apuci sa scrii numai cu_cu.vi(n)tele tale, se stie ca iese invariabil o varza.
:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Mai 2011 02:01
alfi, replica mea nu iti era adresata tie. ma simt datoare sa precizez ca pe garbo, nu se raporteaza totul la tine si don'soara asta.
ti-am spus deja care e parerea mea despre conversatiile tale cu 525. pe langa ca insisti in a dialoga, maniera in care o faci, nu imi place
eu stiu una, daca nu imi place cineva, il ignor, dar nu pretind ca il detest si ma contrazic cu el pana la calendele grecesti... mai ales daca stiu ca nu am guma-n par

nu imi doream sa intervin, dar mi te-ai adresat direct, si de-aici interventia mea
in rest, spor la conversatii!

michelle_
Postat pe 27 Mai 2011 08:08
De la: eu_geminy, la data 2011-05-27 02:01:07bun... in cazul asta, ori plagiezi (n-ai fi prima scriitoare de renume satesc de prin zona asta:D), ori era necesar sa pui si tu niste ghilimele...
ca daca te apuci sa scrii numai cu_cu.vi(n)tele tale, se stie ca iese invariabil o varza.
:))))


bun... in cazul asta ori nu te bagai, ori nu te amestecai, nu te-ai regasit si ce ai zis? " vai ce ma fac , astia m-au uitat? trebuie sa misc, sa musc sa ma, ma nifest...sa ma agit , sa fac spume si bul buci , sa ii musc din nou de bucurie ca sint prezent.

eu nu plagiez, eu ma distrez. am inteles ca garbo si kudika sint pt relaxare, si pt a va afirma voi, scriitorii consacrati nu au nevoie de ghilimele , decit in mintea voastra, ei sint deja consacrati. mie imi place cum vi-o luati cu citatele si cum vi se zbirlesc solzii cind vin cu precizari ulterioare...aici e taina...tot ce scriu eu va vine inapoi-poy-poy...si eu las sa va manifestati si cind constat ca sinteti in pragul depresiei si-el nebuniei va spun cine a scris fragmentul. si gata topicul e linistit si topicarii amutiti.

garbo007525
Postat pe 27 Mai 2011 09:06
Tineri si nelinistiti.Dar nici tu nu te da mare ca in mod sigur, cel care se da mare, este mic, iar cel mare o face pe micul ca sa poata intra in autobuz.
garbo172845
Postat pe 27 Mai 2011 09:16
Intre doua femei iubitoare, diferenta o face barbatul.Asta atunci cand nu se duce sa bea cu prietenii una mica, sau n-are burtica.
garbo172845
Postat pe 27 Mai 2011 09:17
CUM VORBESTI TU CA UN ADEVARAT BARBAT... FELICITARI ...
garbo007525
Postat pe 27 Mai 2011 09:31
De la: alfheim, la data 2011-05-27 00:05:11anakin, ai perfecta dreptate, mi se flutura!!! si apoi de atata fluturarari mi se falfaie



si nu te credea nimeni ca ti se fil-fil... ca ai si disparut. cine ma mai injura si insulta pe mine? sa te pupe-n site pe tine... am ramas fara aparare... ai pana?te cred ca mereu ziceti despre "ce pana mea".
garbo007525
Postat pe 27 Mai 2011 09:34
BUN VENIT PE KUDIKA, toata ceata cea viteaza s-a mutat sa abereze pe kudika. sau e greva-grava? din nou o sinucidere in masa? vai ce destepti sinteti. acum taceti, conform indemnului lui thor. cred ca ion sfirsit e fericit si el.
garbo007525
Postat pe 27 Mai 2011 09:46
te plictisesti 525???
vad ca esti curioasa ... da sunt online! .. oare merita sa iti raspund la aberatiile ce le postezi pe aici ?
cricat
Postat pe 27 Mai 2011 09:52
Betty ... de ce nu incerci tu sa vezi care a diferenta ...

cricat
Postat pe 27 Mai 2011 09:54
dreamer,daca tot insisti sa fii tratata ca o doamna, comporta-te ca una!
michelle_
Postat pe 27 Mai 2011 09:59
cricat
Postat pe 27 Mai 2011 10:00
am rectificat, ca sa nu existe dubii
michelle_
Postat pe 27 Mai 2011 10:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pangasius 24 De la: iullius 31 Mai 2009 12:53
Leacuri babesti sau nu pentru copii 77 De la: bau 5 Noiembrie 2016 08:17
OARE??? 14 De la: ale_micutza 8 Februarie 2010 17:08
diareea la bebelusi 6 De la: ionela_miruna 24 Martie 2010 14:16
Bb si cainele! 5 De la: corina_dragoi 6 Octombrie 2009 15:15
Setari Cookie-uri