de ce nu poate sa ma mai iubeasca

De la: cricat, la data 2011-05-09 16:32:11da... mor de oftica ...

cheama smurdul ....


CHEAMATI-L SINGURA DACA ITI TREBUIE. MA CONFUNZI. NU M-AM NBASCUT SLUGA.DACA TI-E LENE, ZBATE-TE CA POATE VIN CASTILE/GASTILE ALBASTRE SI TE POTOLESC
garbo007525
Postat pe 9 Mai 2011 16:36
De la: garbo007525, la data 2011-05-09 16:33:48
De la: dor72, la data 2011-05-09 14:09:13greta, ai recunoscut singura ca esti noua p-aci...
acu' va trebui sa incepi sa te obisnuiesti...

aloooooooo! 525, hotaraste-te ! ori va cunoasteti, ori ba...
si nu mai bine intri tu in harem ( este casting azi de la 17) si traiesti mai linistita?
sigur esti prima pe lista...

CITESTE PINA INTELEGI !
ADICA? DE LA 17 SE SUSPENDA CONTUL? IAR IN HAREM NU CRED CA E MULTE ID-IOATE, CIT E SEFUL LA RAZBOI SAU IN VIZITA LA ALT HAREM, EU CE FAC? MAI BINE VA FAC DE HARAM ...


totusi, ti-a luat prea mult timp pana sa reusesti sa raspunzi...si nu ai facut decat ( "vorba" lui Thor) sa inlaturi orice banuiala...
P.S. Eu am inteles...tu nu ai inteles...
dor72
Postat pe 9 Mai 2011 16:41
sunt curios totusi unde e "umorul" ala "de calitate" cu care se tot lauda amoeba asta?
a, a confundat umorul cu umoarea vitroasa ce-o are pe post de creier...
i s-a extins, dreaq, de la ochi si a ocupat tot vidul pe care i l-a gasit in capatzana.
Thor_again
Postat pe 9 Mai 2011 16:41
... 525 ... au zis ca trec intai pe la tine .... si aduc si ajutor specializat
cricat
Postat pe 9 Mai 2011 16:42
De la: Thor_again, la data 2011-05-09 16:35:27
De la: garbo007525, la data 2011-05-09 16:28:54IATA MODEL DE A VORBI CU UN OM...CHIAR NU PRICEP ...

ok, vedem cu totii ca nu pricepi nimic, probabil de la cei peste 1500 de dobitoci asemenea tie cu care te lauzi ca ai interactionat prin "scoala" si pe care i-ai scos si mai dobitoci, aducandu-i la stadiul tau. Hai sa iti explic, numai si numai cu vorbele tale. Iar astea sunt doar o mica parte, pentru ca nu stau acum sa iti mai caut dejectiile pe care le-ai aruncat cu ORICE POSTARE A TA:

[quote name='garbo007525' date='2011-05-09 16:22:29'POATE,DAR SI TU ESTI DESTUL DE GRAV... SINDROMUL EROULUI DE LA TERMOPANE. CU ACCESE DE BARBAT FATAL IDOL AL ID-URILOR STERPE


[quote name='garbo007525' date='2011-05-09 16:27:36'DECI, EU ASA TE-AM PRIMIT, SI AM FOST CHIAR SINCERA.DE ACEEA, NU ITI INTELEG AVERSIUNEA SI ATITUDINEA FATZA DE MINE. CE VREI PREMIUL NOBEL PT TENTATIVA DE A TRANSFORMA UN OM SANATOS INTR-UN DEPRESIV? SAU CE? NICI DACA VII CU TOT NEAMUL NU VEI REUSI. POATE, DOAR SA MA SCOTI DIN SARITE. DAR AVIND IN VEDERE EXPERIENTELE MELE , IN CARE AM AVUT DE-A FACE CU PESTE 1500 DE DOBITOCI... AI DE LUCRU PINA SA REUSESTI. DOAR DACA IMI BL;OCHEZI CONTUL INVINGI, DAR NU STIU PE CINE... PT CA EU NU MA CERT, MA APAR. OAMENII INTELIGENTI, PERCUTEAZA LA UMORUL DE CALITATE. CEEA CE FACETI VOI SE CAM DUCE SPRE OMOR
[quote name='garbo007525' date='2011-05-09 16:28:54'IATA MODEL DE A VORBI CU UN OM...CHIAR NU PRICEP ... [/quote]
[quote name='garbo007525' date='2011-05-09 16:30:00'TE OFTICI?[/quote]
De la: garbo007525, la data 2011-05-09 16:14:59 ASCULTA AICI .. ESTI O IMBECILA SAU UN ID IMBECIL.
1- NU AM NEVOIRE SA IMI IEI TU APARAREA...
2- PARCA INTRASEI IN FORTA, SI VII CA LEGUMA CONGELATA SA FACI PE PROASTA IN MESAJUL ADRESAT MIE PE PROFIL
3- STAI IN BANCA TA, CA DEJA DEPASESTI LIMITELE
4- DE LA A STERGE UN CONT PINA LA FURT DE IDENTITATE ESTE CALE LUNGA SI TU ESTI IDIOATA CA MA ACUZI CA AM FACUT O ASTFEL DE AFIRMATIE.
5-DACA ASTA ERA MOTIVUL STERGERII CONTULUI SI TU ERAI FASUL DIN MINECA SITE-ULUI...E LIMPEDE CA SE SCOT TOATE CIURUCURILE.
6-PE TINE AR TREBUI SA TE STUDIEZE LUMEA, SAU TE-AI CULCAT CU EI SA RAMII CA PADUCELUL IN GLASTRE?
7-NU TE MAI BAGA IN VORBA NEINTREBATA.NU FACE TU PE SFINTA SI ALTRUISTA CA ITI GASESC NISTE RIME IMPERECHEATE...
8-LA PUNCTUL 9, SINT TOATE GINDURILE CARE IMI TREC PRIN CAP SI PE CARE NU LE POSTEZ, TININD TOTUSI LA O DECENTA SI SUPRAVIETUIRE A UNUI SITE, PROST DAR EXISTENT. ARE CINE SA IL DISTRUGA, EU NU MA AMESTEC.DE FAPT AUTODISTRUGERE SCRIE PE EL. DAR NU E PB MEA.
9-[/quote]
[/quote]


CE TE-AI SUPARAT? PAI AM LUCRAT CU NEBUNII. CE VREI, ASTA MI-A FOST SERVICIUL-VICIUL. AM SPUS ADEVARUL. DE CE IEI LUCRURILE PERSONAL? VORBEAM DESPRE CEI 1500 DE RATATI, SCOLI SPECIALE, SCOLI DE REEDUCARE, INCHISOARE. ASTIA AU FOST CEI CARE M-AU ANTRENAT PT A VEDEA FRUMOSUL DIN OAMENI. TOT VAZIND MEREU LA EI RAUTATE,PROSTIE,VULGARITATE,AM INCEPUT LA UN MOM DAT SA CAUT BINELE DIN EI. SI AM GASIT IN FIECARE. ASTA INCERC SI AICI. SE PARE CA LA VOI NIMIC NU E BUN. DACA NU IMI STERGI CONTUL, POATE REUSESC SA DESCOPAR CU ADEVARAT CEVA BUN. IN CAZUL VOSTRU, DE FIECARE DATA CIND V-AM SURPRINS CU MASCA RAUTATII DATA DE-OPARTE, SAU CU GARDA JOS, AM INTREZARIT SI PARTEA BUNA. DAR ATI VENIT IMEDIAT CU CUPELE CU OYTRAVA, DEJECTII ,CUVINTE URITE, ANULIND TOT. AICI E PROBLEMA, CA IN SPATELE ACESTEI RAUTATI AFISATE ASCUNDETI MULTE TRISTETI, FRUSTRARI,NEIMPLINIRI,DORINTE,CA ORICE OM NORMAL. VA E FRICA DE VIATA. VA ASCUNDETI . E VIATA VOASTRA, NU AM EU NICI UN DREPT SA VA INDREPT. DACA VA PLACE IADUL, SERVITI E AL VOSTRU E DESCHIS.

CIND MI-ATI STERS CONTUL CELALALT , MI-A PARUT RAU CA NU V-AM FACUT SA PRICEPETI CA SINTEM LA FEL. VESELI SAU TRISTI, GRASI SAU SLABI, PROSTI SAU DESTEPTI,FRUMOSI SAU URITI, DAR NU AVEM MENIREA SA ADUCEM MAI MULTA SUFERINTA SEMENILOR. DACA EU, V-AM ADUS VOUA SUFERINTE CU ADEVARAT DUREROASE, IMI CER IERTARE, SI FACETI CE DORITI.
garbo007525
Postat pe 9 Mai 2011 16:48
De la: Thor_again, la data 2011-05-09 16:41:31sunt curios totusi unde e "umorul" ala "de calitate" cu care se tot lauda amoeba asta?
a, a confundat umorul cu umoarea vitroasa ce-o are pe post de creier...
i s-a extins, dreaq, de la ochi si a ocupat tot vidul pe care i l-a gasit in capatzana.


CA SA UMPLI VIDUL , MAI BINE ASCULTA LYNUX, CU UN OCHI IN ROMANIA SI CU UN OCHI IN FRANTA-TA-TA CAPRITA TZA...DESPRE A CUI CAPATZINA VORBESTI? A LUI VIDU?
garbo007525
Postat pe 9 Mai 2011 16:51
525, esti pe moarte?
ea ce zice?
dor72
Postat pe 9 Mai 2011 16:51
De la: cricat, la data 2011-05-09 16:42:03... 525 ... au zis ca trec intai pe la tine .... si aduc si ajutor specializat


AM O RUGAMINTE LA TINE, SPUNE-LE SA VINA PE 32 MAI , ATUNCI SINT LIBERA, PINA ATUNCI SINT LA SCOALA
garbo007525
Postat pe 9 Mai 2011 16:52
la SOCOLA?
dor72
Postat pe 9 Mai 2011 16:54
De la: dor72, la data 2011-05-09 16:54:06la SOCOLA?


TI-AU RAMAS LITERE NEFOLOSITE? SI VREI SA IESI BINE LA INVENTAR? LE PUI PE UNDE APUCI? POATE TU ESTI ABSOLVENT DE SOCOLA, EU CU SCOALA
garbo007525
Postat pe 9 Mai 2011 17:00
tu cu SCOALA...nu ai nicio legatura...absolut niciuna
si acuma, te faci ca nu pricepi sau chiar nu pricepi ( cum singura ai si recunoscut, mai devreme...)
e OK..dupa un somn bun...o sa se schimbe situatia...(poate)
dor72
Postat pe 9 Mai 2011 17:03
De la: garbo204288, la data 2011-05-05 08:27:21buna ziua,ma numesc ovidiu si am o intrebare:daca poti sa faci sotia sa te iubeasca din nou,..si cum sa faci?
ne cunoastem de 7 ani,si avem un baietel de 4 ani.pt noi a fost dragoste la prima vedere.La inceput ne iubeam f mult,problema era ca ea este o persoana care se inchide in ea...cand ne certam nu zicea nimic,tacea si plangea,dar numi zicea nimic...ca sa nu ma supere...De vreo 2 ani de zileam inceput sa observ ca este mai rece cu mn,si am incercat sa discut cu ea..sami zica in fata ce are de zis..ea a zis ca asa o sa faca,dar cu timpul revenea la fel,adica tot numi spunea nimic.de putin timp neam certat un pic ,dar foarte putin..si apoi am intrebato pur si simplu daca ma mai iubeste ca la inceput,,iar ea a tacut ,si a inceput sa planga...si nu a putut sami zica in fata..insa mia dat de inteles ca nu mai iubeste..mia si zis k nu stie de ce,dar nu mai simte atractie fata de mine.vreau sa precizez ca relatia sexuala intre noi mergea .faceam sex des.insa in ultimul timp se mai rarise .
Vreau sami dati un sfat ce sa fac,VA ROG.sunt disperat ,simt ca fara ea nu pot sa traiesc,sunt dispus sa iubesc pentru amndoi,...SPUNETIMI DACA MAI ESTE CEVA DE FACUT
Vreau sa zic si ca nu am inselato niciodata,si nici nu sunt un om care sa bea,din contra nici cu baietii la o bere nu prea ma duc,,vreau sa stiu de ce sa indepartat de mine,si vreau sami salvez casnicia ,nu vreau sa o pierd
ajutatimaaa.




288...e posibil ca ea sa nu te fi iubit niciodata...poatre doar te-a placut ... o vreme...odata ce a trecut ,,chimia" ...a murit si pasiunea...poate ca tu o iubesti in felul tau dar iubirea trebuie sustinuta de ambii parteneri . Plansul tine loc de cuvinte uneori ...,,Vreau " nu fuinctioneaza in amor... ai scris ,,vreau sa-mi salvez casnicia "..dar poate nu e nimik de salvat ...poate voi doi nu ati fost niciodata impreuna cu adevarat , poate ea a avut mereu gandurile si drumul ei...poate ea nu tine sa salveze nimik ...sau intrebarea a r fi ...exista oare ceva de salvat ...???!!
reyya
Postat pe 9 Mai 2011 17:04
De la: dor72, la data 2011-05-09 17:03:32tu cu SCOALA...nu ai nicio legatura...absolut niciuna
si acuma, te faci ca nu pricepi sau chiar nu pricepi ( cum singura ai si recunoscut, mai devreme...)
e OK..dupa un somn bun...o sa se schimbe situatia...(poate)



99% AI DREPTATE, 1% AM LEGATURA... HAI, RUPETI-VA IN PRESUPUNBERI... AM RECUNOSCUT MAI DEVREME CA NU PRICEP DE CE VA LUATI ASA DE OM... CA NU V-AM FACUT NIMIC. INBCERC SA VORBESC, SA CITESC, SA INVAT.

DUPA UN SOMN BUN, MERGE UN VIN ALB...
garbo007525
Postat pe 9 Mai 2011 17:08
ha, ha, ha.....ce-am ras....
esti portar si ai legatura...de chei?
incerci din rasputeri...dar sa stii ca nu iti reuseste...
dor72
Postat pe 9 Mai 2011 17:10
De la: Thor_again, la data 2011-05-09 16:41:31sunt curios totusi unde e "umorul" ala "de calitate" cu care se tot lauda amoeba asta?
a, a confundat umorul cu umoarea vitroasa ce-o are pe post de creier...
i s-a extins, dreaq, de la ochi si a ocupat tot vidul pe care i l-a gasit in capatzana.


INCA MAI CAUTI UMORUL DE CALITATE? SAU TE-AI RATACIT IN TRANZITIE? UITASEM, VEZI SA NU CALCI IN VREUN NOROC DE LA SEFUL DEJECTIILOR.

garbo007525
Postat pe 9 Mai 2011 17:13
Daca o iubesti cu adevarat,las-o libera,sa-si aleaga drumul in viata.Iubirea adevarata consta in fericirea celui iubit,daca ea nu te mai iubeste,nu este fericita alaturi de tine.Dragoste cu forta nu este posibil,resemneaza-te.
anca70
Postat pe 13 Mai 2011 22:21
De la: anca70, la data 2011-05-13 22:21:26Daca o iubesti cu adevarat,las-o libera,sa-si aleaga drumul in viata.Iubirea adevarata consta in fericirea celui iubit,daca ea nu te mai iubeste,nu este fericita alaturi de tine.Dragoste cu forta nu este posibil,resemneaza-te.


f mare dreptate, eu sunt in situatia sotiei lui, cred ca ar fi cel mai bine sa o lase sa meaga pe drumul ei, eu incerc sa iubesc din nou, dar efortul e in zadar
o femeie asteapta sa fie iubita iar uneori cand barbatul isi da seama e prea tarziu
eu am asteptat sa ma aprecieze, sa ma iubeasca , sa ma respecte , sa-mi aduca o floare, sa-mi spuna ca sunt frumoasa, sa iesim la un restaurant 5 ani, acum imi ofera tot ce am vrut , stie ca nu-l mai iubesc, poate e prea tarziu si in zadar sa mai salvam ceva
princess_alex
Postat pe 14 Mai 2011 03:56
De la: garbo011266, la data 2011-05-05 09:44:48
De la: garbo204288, la data 2011-05-05 08:27:21buna ziua,ma numesc ovidiu si am o intrebare:daca poti sa faci sotia sa te iubeasca din nou,..si cum sa faci?
ne cunoastem de 7 ani,si avem un baietel de 4 ani.pt noi a fost dragoste la prima vedere.La inceput ne iubeam f mult,problema era ca ea este o persoana care se inchide in ea...cand ne certam nu zicea nimic,tacea si plangea,dar numi zicea nimic...ca sa nu ma supere...De vreo 2 ani de zileam inceput sa observ ca este mai rece cu mn,si am incercat sa discut cu ea..sami zica in fata ce are de zis..ea a zis ca asa o sa faca,dar cu timpul revenea la fel,adica tot numi spunea nimic.de putin timp neam certat un pic ,dar foarte putin..si apoi am intrebato pur si simplu daca ma mai iubeste ca la inceput,,iar ea a tacut ,si a inceput sa planga...si nu a putut sami zica in fata..insa mia dat de inteles ca nu mai iubeste..mia si zis k nu stie de ce,dar nu mai simte atractie fata de mine.vreau sa precizez ca relatia sexuala intre noi mergea .faceam sex des.insa in ultimul timp se mai rarise .
Vreau sami dati un sfat ce sa fac,VA ROG.sunt disperat ,simt ca fara ea nu pot sa traiesc,sunt dispus sa iubesc pentru amndoi,...SPUNETIMI DACA MAI ESTE CEVA DE FACUT
Vreau sa zic si ca nu am inselato niciodata,si nici nu sunt un om care sa bea,din contra nici cu baietii la o bere nu prea ma duc,,vreau sa stiu de ce sa indepartat de mine,si vreau sami salvez casnicia ,nu vreau sa o pierd
ajutatimaaa.




invata sa scrii cit mai corect!!!daca vorbesti tot asa cum scrii, e clar... ca plinge.
poate trebuie sa-ti faci o baie, cu jacuzzi,cu intrare din dormithorul matrimonial, care are si terasa cu vedere spre piscina din curtea proprie, de unde se vede si garajul pt cele 5 jeep-uri, pontonul unde este ancorat yachtul... si poate asta e secretul, adica THE SECRET ori MATRIX-ul ... succes. poate vrea teren la DEVESELU ca vin americanii cu piese adevarate...
garbo100651
Postat pe 14 Mai 2011 07:31
De la: garbo007525, la data 2011-05-09 17:08:33
De la: dor72, la data 2011-05-09 17:03:32tu cu SCOALA...nu ai nicio legatura...absolut niciuna
si acuma, te faci ca nu pricepi sau chiar nu pricepi ( cum singura ai si recunoscut, mai devreme...)
e OK..dupa un somn bun...o sa se schimbe situatia...(poate)



99% AI DREPTATE, 1% AM LEGATURA... HAI, RUPETI-VA IN PRESUPUNBERI... AM RECUNOSCUT MAI DEVREME CA NU PRICEP DE CE VA LUATI ASA DE OM... CA NU V-AM FACUT NIMIC. INBCERC SA VORBESC, SA CITESC, SA INVAT.

DUPA UN SOMN BUN, MERGE UN VIN ALB...
garbo100651
Postat pe 14 Mai 2011 07:32
Buna dimineta,am citit acest mesaj si mi am imaginat cam ce se intimpla. Cred ca sotia dumitale este o fiinta sensibila si interiorizata ma gindesc ca este destul de neplacut pentru o femeie sa traiasca cu un barbat imatur care are impresia ca sotia lui poate fi tratata ca o un ciine pe care dupa ce l ai certat vrei sa te joci cu el..
garbo102323
Postat pe 14 Mai 2011 09:16
Inca mai aveti gauri in gard pe unde scapa unii? Eu zic sa bagati ceva curent. Macar fac socuri electrice.
Doara
Postat pe 14 Mai 2011 09:34
ovidiu sfatul meu este ca ar trebui sa iei o atitudine mai de barbat...parerea mea...nici unei femei nu ii place sa aiba langa ea un barbat moale si fara personalitate...ia si u initiativa ....fa ceva...schimba atmosfera ,,,schimba-te u....arata-i cat de mult o iubesti ..si surprinde-o in mod placut..
criss11
Postat pe 19 Mai 2011 22:15
De la: garbo204288, la data 2011-05-05 08:27:21buna ziua,ma numesc ovidiu si am o intrebare:daca poti sa faci sotia sa te iubeasca din nou,..si cum sa faci?
ne cunoastem de 7 ani,si avem un baietel de 4 ani.pt noi a fost dragoste la prima vedere.La inceput ne iubeam f mult,problema era ca ea este o persoana care se inchide in ea...cand ne certam nu zicea nimic,tacea si plangea,dar numi zicea nimic...ca sa nu ma supere...De vreo 2 ani de zileam inceput sa observ ca este mai rece cu mn,si am incercat sa discut cu ea..sami zica in fata ce are de zis..ea a zis ca asa o sa faca,dar cu timpul revenea la fel,adica tot numi spunea nimic.de putin timp neam certat un pic ,dar foarte putin..si apoi am intrebato pur si simplu daca ma mai iubeste ca la inceput,,iar ea a tacut ,si a inceput sa planga...si nu a putut sami zica in fata..insa mia dat de inteles ca nu mai iubeste..mia si zis k nu stie de ce,dar nu mai simte atractie fata de mine.vreau sa precizez ca relatia sexuala intre noi mergea .faceam sex des.insa in ultimul timp se mai rarise .
Vreau sami dati un sfat ce sa fac,VA ROG.sunt disperat ,simt ca fara ea nu pot sa traiesc,sunt dispus sa iubesc pentru amndoi,...SPUNETIMI DACA MAI ESTE CEVA DE FACUT
Vreau sa zic si ca nu am inselato niciodata,si nici nu sunt un om care sa bea,din contra nici cu baietii la o bere nu prea ma duc,,vreau sa stiu de ce sa indepartat de mine,si vreau sami salvez casnicia ,nu vreau sa o pierd
ajutatimaaa.
Poate i-ai spus vorbe dure...Si femeile sunt sensibile si pun la suflet si cu timpul se indeparteaza de tine....
ingerasulluptator
Postat pe 19 Mai 2011 23:58
De la: princess_alex, la data 2011-05-14 03:56:05
De la: anca70, la data 2011-05-13 22:21:26Daca o iubesti cu adevarat,las-o libera,sa-si aleaga drumul in viata.Iubirea adevarata consta in fericirea celui iubit,daca ea nu te mai iubeste,nu este fericita alaturi de tine.Dragoste cu forta nu este posibil,resemneaza-te.


f mare dreptate, eu sunt in situatia sotiei lui, cred ca ar fi cel mai bine sa o lase sa meaga pe drumul ei, eu incerc sa iubesc din nou, dar efortul e in zadar
o femeie asteapta sa fie iubita iar uneori cand barbatul isi da seama e prea tarziu
eu am asteptat sa ma aprecieze, sa ma iubeasca , sa ma respecte , sa-mi aduca o floare, sa-mi spuna ca sunt frumoasa, sa iesim la un restaurant 5 ani, acum imi ofera tot ce am vrut , stie ca nu-l mai iubesc, poate e prea tarziu si in zadar sa mai salvam ceva
asa sunt barbatii...cand vad ca femeia tine la el isi bate joc si profita....dar nu se gandesc ca nu va dura la nesfarsit...asa sunt barbatii niste suflete chinuite care nu stiu ce vor de la viata...pofita de femeile cumsecade care tin cu adevarat la ei si apoi se indragostesc de femei rele care apoi si ele isi bat joc de sentimentele lor...ironia sortii,,roata se intoarce
ingerasulluptator
Postat pe 20 Mai 2011 00:05
asa sunt barbatii...cand vad ca femeia tine la el isi bate joc si profita....dar nu se gandesc ca nu va dura la nesfarsit...asa sunt barbatii niste suflete chinuite care nu stiu ce vor de la viata...pofita de femeile cumsecade care tin cu adevarat la ei si apoi se indragostesc de femei rele care apoi si ele isi bat joc de sentimentele lor...ironia sortii,,roata se intoarce
ingerasulluptator
Postat pe 20 Mai 2011 00:06
Alta care sufera din cauza ca toti barbatii "este porci". Fain ca numai noi suntem de vina in conceptia ta, eu iti zic ca gandind astfel o sa devii cu timpul ...doar un luptator. Si noi si voi suntem fix la fel conteaza doar cine gandeste mai mult cu capu....si cine cu fundul , ma rog dupa caz tot cu capul.
misu_79
Postat pe 20 Mai 2011 09:57
De la: misu_79, la data 2011-05-20 09:57:01Alta care sufera din cauza ca toti barbatii "este porci". Fain ca numai noi suntem de vina in conceptia ta, eu iti zic ca gandind astfel o sa devii cu timpul ...doar un luptator. Si noi si voi suntem fix la fel conteaza doar cine gandeste mai mult cu capu....si cine cu fundul , ma rog dupa caz tot cu capul.
Pai un barbat care nu este smerit si nu traieste curat si nu este cinstit...Nu are e Duhul Sfant si gandeste total diferit,,,are o gandire draceasca....numai ca el nu poate intelege asta
ingerasulluptator
Postat pe 20 Mai 2011 23:08
De la: misu_79, la data 2011-05-20 09:57:01Alta care sufera din cauza ca toti barbatii "este porci". Fain ca numai noi suntem de vina in conceptia ta, eu iti zic ca gandind astfel o sa devii cu timpul ...doar un luptator. Si noi si voi suntem fix la fel conteaza doar cine gandeste mai mult cu capu....si cine cu fundul , ma rog dupa caz tot cu capul.
Pai un barbat care nu este smerit si nu traieste curat si nu este cinstit...Nu are e Duhul Sfant si gandeste total diferit,,,are o gandire draceasca....numai ca el nu poate intelege asta
ingerasulluptator
Postat pe 20 Mai 2011 23:08
Pai un barbat care nu este smerit si nu traieste curat si nu este cinstit...Nu are pe Duhul Sfant si gandeste total diferit,,,are o gandire draceasca....numai ca el nu poate intelege asta


ingerasulluptator
Postat pe 20 Mai 2011 23:11
of .. saracii barbati nu sunt smeriti

irinuco .. stii unde gasesti barbati smeriti? la biserica . Dar vezi ca acolo sa nu incepi ca barbatii is porci .. ca te alearga preotul.
cricat
Postat pe 21 Mai 2011 01:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum iti dai seama daca te iubeste daca e diferenta de varsta 24 De la: denyssss 17 Octombrie 2012 18:59
Au trecut 6 luni de la nasterea copilului nostru! 7 De la: alex_4174 31 Octombrie 2015 17:55
sunt intr-o mare dilema... 8 De la: garbo027623 3 Februarie 2010 12:09
sal 13 De la: Defendia 28 Februarie 2011 17:07
Are nevoie de spatiu 16 De la: Dkh_90 9 Ianuarie 2018 12:38
Setari Cookie-uri