Sexualitate si copii

eu zic ca ar trebui s/o iei asa, progresiv...sa te masturbezi imbracata
elodia
Postat pe 27 Aprilie 2011 19:04
De la: garbo202926, la data 2011-04-26 14:06:15Am 40 de ani si sunt despartita de cativa ani. Locuiesc impreuna cu fiul meu in varsta de 15 ani. Intr-o zi acesta m-a surprins cand ma masturbam in camera cu vibratorul. Nu l-am auzit cand a intrat si cred ca a stat si m-a privit vreo 5 minute pana cand eu l-am observat. Si-a cerut scuze si a iesit din camera. Dupa aceea s-a comportat normal cu mine ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Ce trebuie sa fac si cum sa ii explic ?
Va multumesc !


Data viitoare eu zic sa incerci si cu un barbat, acu ca socul initial a fost depasit.
Si daca tot e asa de curios, poate te filmezi si ii dai sa vizioneze in tihna filmuletul. 5 minute mi se pare cam putin pentru o educatie sexuala satisfacatoare.
charmelen
Postat pe 28 Aprilie 2011 00:05
buna sunt alex daca doresti sa ne cunoastem nu o sa mai ai nevoie de vibrator si filul tau nu se mai va uita la tine cind faci baie sau te m..
alexcata84
garbo100651
Postat pe 28 Aprilie 2011 08:39
Thorrrr ....uite aici cum rezolva cazurile nea detectivul asta
jeanette40
Postat pe 28 Aprilie 2011 09:47
dap... pai, sa-l ajutam sa faca pe detectivu' in continuare. sau sa se "m..." (vorba lui) in continuare, citind din off forumul.
Thor_again
Postat pe 28 Aprilie 2011 09:52
De la: garbo100651, la data 2011-04-28 08:39:17buna sunt alex daca doresti sa ne cunoastem nu o sa mai ai nevoie de vibrator si filul tau nu se mai va uita la tine cind faci baie sau te m..
alexcata84


corect, se mai va uita la voi...filul.
fugi tare, ma!
tatoo
Postat pe 28 Aprilie 2011 17:53
cri, pe mana astuia voiai tu sa ma dai?
io nu fac d-astea...Doamne apara!

femeie, pe langa faptul ca esti dereglata...tare, il mai deraiezi si pe fiul tau...
cum sa fie posibil asa ceva?
daca are nevoie de sex, creaza-i spatiu pentru el si cineva potrivit lui...nu il obliga sa viseze aberatii...
ce fel de barbat dezvoltat emotional va fi asta? esti inconstienta si tampita ( ca altfel nu cred ca vei intelege ce spun)
fata , la varsta lui il omori emotional cu asa ceva...e normal sa visezi ca faci sex cu mama ta?
de unde apareti, dezaxatelor?
tu nu stii ca trebuie sa ii faci educatie de toate felurile? de la educatia pentru societate, pana la cea sexuala...sau ai greutati in exprimare si ai crezut ca practica il va ajuta sa inteleaga perfect ce vrei sa il inveti?
Doamne!
na, ca m-am enervat de-a binelea...
dor72
Postat pe 28 Aprilie 2011 20:16
De la: charmelen, la data 2011-04-28 00:05:33
De la: garbo202926, la data 2011-04-26 14:06:15Am 40 de ani si sunt despartita de cativa ani. Locuiesc impreuna cu fiul meu in varsta de 15 ani. Intr-o zi acesta m-a surprins cand ma masturbam in camera cu vibratorul. Nu l-am auzit cand a intrat si cred ca a stat si m-a privit vreo 5 minute pana cand eu l-am observat. Si-a cerut scuze si a iesit din camera. Dupa aceea s-a comportat normal cu mine ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Ce trebuie sa fac si cum sa ii explic ?
Va multumesc !


Data viitoare eu zic sa incerci si cu un barbat, acu ca socul initial a fost depasit.
Si daca tot e asa de curios, poate te filmezi si ii dai sa vizioneze in tihna filmuletul. 5 minute mi se pare cam putin pentru o educatie sexuala satisfacatoare.
ce-ti mai place viata mamaie!!!!.....
REALIZATU
Postat pe 29 Aprilie 2011 17:00
Alooooo!!! ca-i place viata nu comentez da' pe cin' faci tu mamae, breee?
As_ninge
Postat pe 29 Aprilie 2011 17:14
pai daca la 40 de ani e mamaie...........da matale vaz ca ai vreo 43 ca asa scrii la avatar inseamna ca esti tataie ?
cory_emy
Postat pe 29 Aprilie 2011 17:22
daca stii ca te-a privit 5 minute inseamna ca o faci intentionat ! cred ca vrei sa-ti corupi propriul copil , esti dusa rau ! cred ca tu ai nevoie de un psihiatru , nu copilul de psiholog !
garbo179067
Postat pe 29 Aprilie 2011 21:49
De la: cory_emy, la data 2011-04-29 17:22:41 pai daca la 40 de ani e mamaie...........da matale vaz ca ai vreo 43 ca asa scrii la avatar inseamna ca esti tataie ?


O vrea sa-mi atraga atentia, mai stii?! Sau poate nu prea vede bine omul. Cu varsta iti mai slabeste si vederea si puterea.
charmelen
Postat pe 1 Mai 2011 01:55
deh... dupa 40 de ani cam toate incep sa scada.
de aia-i bine sa-ti faci rost de prelungitoare din timp.
:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 1 Mai 2011 03:17
Ciao! .....ti/ai spus pasul .....ai primit nenumarate "raspunsuri, ....comentarii"..... Chiar crezi ca va simtzi cineva in locul tau ? ...si de fapt chiar te intereseaza ....? !!!!! ...Ori te vedea cu un barbat ....sau cu o femeie ..sau ....tot aia era era ...... De fapt situatia e alta ...... Adica mama lui face sex .... sau dragoste ?!!!! Mama ...?!!!! Mama lui ..... ?!!!! Poate o coversatie cu el prin care sa-i explici ca tu esti in primul rand FEMEIE si apoi mama .... v-ar ajuta pe amandoi ... Si in alta ordine de idei sunt tot felu' de oameni > unii care recunosc ca se masturbeaza si altii care nu recunosc..... Sa ai o zi buna si tu si tuturor rautaciosilor de pe acest forum !!!!!
m_focsa
Postat pe 1 Mai 2011 09:19
chiar tot aia...hmmm....
rautaciosi, zici? de ce? pentru ca nu sunt de acord ce acest "stil" de viata...
nu cumva ar trebui sa si faca sex cu baiatu'...sa vada si el ce vrea de fapt mami de la "instrumente"....
ar fi normal ca acest baiat sa aiba "ceva" cunostinte pe domeniu...mi-e teama insa ca...astfel percepute, il zapacesc total...
ce va fi de familia lui, la maturitate, ce zici?
nu intra in discutie nevoile sexuale ale unui adult...ci dezvoltarea emotionala a unui PUBER....
dor72
Postat pe 1 Mai 2011 12:27
mai Focsa, nu stiu de pe ce planeta lu' peste vii? cum poti sa raspunzi serios la un asemenea subiect?

tzara arde si voua va arde de vibratoare, irinel, pepe si toata gloata
Laura_M
Postat pe 1 Mai 2011 12:36
ce lume....nebuna.....nu mai au ce sa faca decat sa-si bage bete-n p(bip)a.
garbo025131
Postat pe 3 Mai 2011 23:07
chiar nebuna ...rau !
cory_emy
Postat pe 4 Mai 2011 09:50
WWWWAAAAA da cum am pierdut eu topicul asta de succesuri
eu am crezut ca-i ceva lejer...bb mic descopera partile intime ceva de genu' cand colo ce gasesc eu aici BB mare fecior de-a dreptul, o gaseste pe ma-sa toata cracanata cu vibratorul in fofoloanca HAAAA ma doare mintea


ADMINI bagati va rog si o sub sectiune Parinti Perversi la cap. SEX ce draq macar sa-i satisfacem pe totii

auzi ma la ea...statea ea linistita si vara vibratorul in dansa de nu simti nici musca pe langa ea.
De ce nu l-ai auzit mai!!!!! URLAI ????
ameno
Postat pe 4 Mai 2011 14:06
ha?
zambila
Postat pe 4 Mai 2011 14:09
bre!
aici numa' pravoslavnicu' de daniil mai face lumina!
mai ales amu, can' s-o bagat si papistasha aiasta.
Thor_again
Postat pe 4 Mai 2011 14:11
lipseste sa ne lumineze preainaltul
ai ramas cu gura casca zi ca nu-i asa zambila
ameno
Postat pe 4 Mai 2011 14:13
ioi!
si fara nici o legatura cu rujul cela
zambila
Postat pe 4 Mai 2011 14:24


da io tot nu intele cum statea ea,ma-sa, cracanata si absorbita pe situatie de nu a auzit/simtit copilu cand a intrat in camera
tu iti dai seama ca daca se speria putea sa-l piarda inauntru de tot si ciuciu il mai scotea afara
ameno
Postat pe 4 Mai 2011 15:00
o intrat tiptil copchilu' in camera d'aia nu la auzit fomeia si cum nu vezi asa ceva toata ziua ramasa iote asea fecioru' si poate avu' si un orgasm in timp ce masa se jeluia de mama focului cu dansu' intr-ansa
tusi_Oli
Postat pe 4 Mai 2011 15:16
De la: garbo202926, la data 2011-04-26 14:06:15Am 40 de ani si sunt despartita de cativa ani. Locuiesc impreuna cu fiul meu in varsta de 15 ani. Intr-o zi acesta m-a surprins cand ma masturbam in camera cu vibratorul. Nu l-am auzit cand a intrat si cred ca a stat si m-a privit vreo 5 minute pana cand eu l-am observat. Si-a cerut scuze si a iesit din camera. Dupa aceea s-a comportat normal cu mine ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Ce trebuie sa fac si cum sa ii explic ?
Va multumesc !


nu oi fi eu vreo experta dar sindromul asta al lui Oedip nu e vreo treaba sanatoasa. Nu cred ca ar strica sa mergeti amnadoi la un nene/o tanti doctor sa va rezolvati problemele. Nu prea e OK ca el sa se zgaiasca la tine goala si nici sa te satisfaci singura cu usa neincuiata.

Succes.
Gmihaela
Postat pe 4 Mai 2011 20:06
Buna Gmihaela, parerea mea este ca nu e normal ce s-a intamplat, poti deveni o obsesie pentru el si mai tarziu Doamne Fereste sa cadeti in pacat. Ar trebui sa iti iei niste masuri de acum incolo, sa nu te mai vada dezbracata, exista incuietorii. Bine ar fi sa porti si o discutie cu el si oarecum sa ii explici ca singuratatea te-a facut sa folosesti vibratorul si sa il sfatuiesti sa isi faca chiar o prietena, tinerii sunt mai precoce in ziua de azi. Orice copil indiferent de sex nu suporta sa-si vada parintii facand sex. Ia atitudine!
maria15
Postat pe 6 Mai 2011 16:16
Maria vezi ca ai gresit un pic...nu Mihaela are problemutele in cauza
cory_emy
Postat pe 6 Mai 2011 16:42
ce ti si cu incepatoarele astea intrea ale forumului

Ia atitudine !!! cu semnul exclamarii!!!!
ameno
Postat pe 6 Mai 2011 18:38
sindromul lui Oedip..

tiii....
Freya__
Postat pe 6 Mai 2011 19:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VACCIN PANDEMIC 58 De la: anaROBERT 26 Februarie 2010 00:09
puteti sa ma ajutati va rog? 9 De la: ale_micutza 26 Octombrie 2009 12:15
Iritatie la fundulet 3 De la: Nicoleta_Ungureanu_1 14 Iulie 2016 17:07
giardia, e-coli, klebsiella 7 De la: kidz005425 19 Mai 2012 05:11
OARE??? 14 De la: ale_micutza 8 Februarie 2010 17:08
Setari Cookie-uri