vizita la ginecolog

DACA A MILITA PENTRU EMANCIPAREA INDIVIDULUI IN ROMANIA INSEAMNA MITOCANIE, INCULTURA SI PROSTIE ATUNCI MA BUCUR CA FAC PARTE DIN CATEGORIA ASTA....CEL PUTIN, NU TRAIESC IN EVUL MEDIU CA TINE....
filemonbaucis
Postat pe 27 Aprilie 2017 15:43

Evul mediu?

Esti sigur-sigur ca nu e cel ... timpuriu sau cel tardiv, 'eminentza' ?!?...


Serios acu', mai baiete, da' numai daca se uita omu' la fatza ta si la mitocanismul cu care te labartzezi ... ma(ju)scul pe-aici, ii si sare inima din piept de-atita...

...emancipare!


Sfatul meu?
Nu intrerupe tratamentul recomandat de medici.


Niciodata!...
garbo101426
Postat pe 27 Aprilie 2017 16:05
In conditiile in care topicul se intituleaza "Vizita la ginecolog" si nu consultatie la ginecolog, cum ar fi normal, e de inteles ca d-nul filemonbaucis intra si el cu sotia in cabinet si militeaza pt... emancipare.
roxana1deac
Postat pe 27 Aprilie 2017 22:19
De la: filemonbaucis, la data 2017-04-27 15:43:04DACA A MILITA PENTRU EMANCIPAREA INDIVIDULUI IN ROMANIA INSEAMNA MITOCANIE, INCULTURA SI PROSTIE ATUNCI MA BUCUR CA FAC PARTE DIN CATEGORIA ASTA....CEL PUTIN, NU TRAIESC IN EVUL MEDIU CA TINE....


garbo_463539
Postat pe 28 Aprilie 2017 12:42
PROBABIL CA TU ESTI GENUL CARE ISI LEAGA SOTUL LA OCHI ATUNCI CIND FACE DRAGOSTE....
filemonbaucis
Postat pe 4 Mai 2017 16:11
MERG CU SOTIA MEA LA GINECOLOG INDIFERENT DE TIPUL DE CONSULTATIE, SAU LA TESTUL PAP....AM ASISTAT SI LA CEZARIANA....AM TAIAT CORDONUL OMBILICAL....AM STORS COLOSTRU....MI-AM EPILAT SOTIA IN ZONA PUBIANA....I-AM SCHIMBAT SENI LADY-UL(TAMPON INTIM MARE PENTRU HEMORAGII PUTERNICE)....AI VREA TU SA AI UN PARTENER CA MINE....
filemonbaucis
Postat pe 4 Mai 2017 16:15
Bravo tie, esti de un real sprijin pentru soția ta, insa chiar nu trebuie sa fii intr-atât de explicit, unele treburi din de intimitatea cuplului.Ce înțelegi prin viata personală?
Schmetterling
Postat pe 4 Mai 2017 16:33
Alo!... Alooo!... Alooooo!...
Domnu' doctor Arafat?...
Fiti amabil, sintem cititoarele de pe 'Garbo' si daca aveti liber cumva vreun echipaj SMURD si unul de la ISU, de la 'Descarcerari', va rog eu mult sa le trimiteti ca avem aici un caz extrem de grav:
Unu' care vroia sa faca sex (asa banuim) cu nevasta-sa, a ramas blocat ... 'inauntru'!
Nu stim exact cum, mai ales ca sotia lui purta si ... Seny Lady, stiti dvs., tampoanele alea pt. 'hemoragiile' abundente lunare.
Va rog mult nu ne intrebati cum a ajuns omul acolo chiar in conditiile astea, ca nu e treaba noastra.
E treaba lui, e 'gustul' omului, e nevasta lui proprie si personala, pe noi nu ne intereseaza.
Si, oricum, nu s-a intzepenit cu ce credeti dvs., ci cu ... nasu'!
Da, daaa, ati auzit f. bine!...
Nu stim cum a ajuns acolo cu el (putem insa banui), da' problema cea mai grava e ca tot incercind sa probabil sa 'scape', a ajuns sa i se blocheze siii ... tot capul!
Si, sincere sa fim, e posibil sa se sufoce bietul de el, si n-ar fi prea dragutz sa se intimple asa ceva chiar pe 'Garbo'!
Asta e si motivul pt. care va rugam sa-i trimiteti si pe baietii aia de la 'Descarcerari'.
Da' aveti grija sa-i instruiti sa umble cu mare delicatetze.
Nuuu, nu cu ... 'problema' doamnei, ci cu capu' nerodului!
Ca ne e mare teama sa nu pierdem asa mare luptator pt....

...'EMANCIPAREA' barbatului roman!

Poftim?...
Cum???...
Nu, nu e cazul sa va ingrijorati pt. costurile operatiunii:

Stim ca au amindoi ... card de sanatate!
garbo101426
Postat pe 4 Mai 2017 16:43
De la: garbo101426, la data 2017-05-04 16:43:06Alo!... Alooo!... Alooooo!...
Domnu' doctor Arafat?...
Fiti amabil, sintem cititoarele de pe 'Garbo' si daca aveti liber cumva vreun echipaj SMURD si unul de la ISU, de la 'Descarcerari', va rog eu mult sa le trimiteti ca avem aici un caz extrem de grav:
Unu' care vroia sa faca sex (asa banuim) cu nevasta-sa, a ramas blocat ... 'inauntru'!
Nu stim exact cum, mai ales ca sotia lui purta si ... Seny Lady, stiti dvs., tampoanele alea pt. 'hemoragiile' abundente lunare.
Va rog mult nu ne intrebati cum a ajuns omul acolo chiar in conditiile astea, ca nu e treaba noastra.
E treaba lui, e 'gustul' omului, e nevasta lui proprie si personala, pe noi nu ne intereseaza.
Si, oricum, nu s-a intzepenit cu ce credeti dvs., ci cu ... nasu'!
Da, daaa, ati auzit f. bine!...
Nu stim cum a ajuns acolo cu el (putem insa banui), da' problema cea mai grava e ca tot incercind sa probabil sa 'scape', a ajuns sa i se blocheze siii ... tot capul!
Si, sincere sa fim, e posibil sa se sufoce bietul de el, si n-ar fi prea dragutz sa se intimple asa ceva chiar pe 'Garbo'!
Asta e si motivul pt. care va rugam sa-i trimiteti si pe baietii aia de la 'Descarcerari'.
Da' aveti grija sa-i instruiti sa umble cu mare delicatetze.
Nuuu, nu cu ... 'problema' doamnei, ci cu capu' nerodului!
Ca ne e mare teama sa nu pierdem asa mare luptator pt....

...'EMANCIPAREA' barbatului roman!

Poftim?...
Cum???...
Nu, nu e cazul sa va ingrijorati pt. costurile operatiunii:

Stim ca au amindoi ... card de sanatate!




roxana1deac
Postat pe 4 Mai 2017 17:43
De la: filemonbaucis, la data 2017-05-04 16:15:09MERG CU SOTIA MEA LA GINECOLOG INDIFERENT DE TIPUL DE CONSULTATIE, SAU LA TESTUL PAP....AM ASISTAT SI LA CEZARIANA....AM TAIAT CORDONUL OMBILICAL....AM STORS COLOSTRU....MI-AM EPILAT SOTIA IN ZONA PUBIANA....I-AM SCHIMBAT SENI LADY-UL(TAMPON INTIM MARE PENTRU HEMORAGII PUTERNICE)....AI VREA TU SA AI UN PARTENER CA MINE....


Esti penibil... una-i sa fii dragut cu sotia si alta-i sa fii idiot si papagal.
roxana1deac
Postat pe 4 Mai 2017 17:47
M-AU OBLIGAT UNII DE PE FORUM SA FIU EXPLICIT....UNII (UNELE) CARE CONSIDERA CA ROLUL SOTULUI SE REDUCERE LA "CALITATEA" DE DONATOR DE SPERMA....
filemonbaucis
Postat pe 30 Mai 2017 15:24
ATITA POTI....DE UNDE NU-I NICI DUMNEZEU NU CERE....
filemonbaucis
Postat pe 30 Mai 2017 15:26
PROBABIL CA PARTENERUL TAU E NEPASATOR ,DE AIA REFULEZI PE FORUM....
filemonbaucis
Postat pe 30 Mai 2017 15:27
Esti penibil si punct. Ce legatura are ca partenerul meu e sau nu e nepasator?
roxana1deac
Postat pe 30 Mai 2017 20:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
STUDIU PENTRU PERSOANELE DIAGNOSTICATE CU HEPATITA VIRALA CRONICA DE TIP C 34 De la: bluelight 13 Octombrie 2010 22:00
.Simona. 2 De la: eu_geminy 19 Ianuarie 2012 22:28
vizita la ginecolog 104 De la: Ralu_Garbo 30 Mai 2017 20:50
reteta de ....sanatate! 60 De la: fleurdelis 14 Octombrie 2010 20:39
Grup de suport pentru femei care se confrunta cu infertilitatea - Facultatea de Psihologie 1 De la: garbo_8887 24 Octombrie 2012 20:55
Setari Cookie-uri