+fiica adolescenta insarcinata

doaro, wtf e "jojolin"
hai, ca tu esti fata isteata cand vrei, ai priceput foarte bine ce am zis eu mai inainte, d-aia ai intervenit
Thor_again
Postat pe 13 Mai 2011 17:15
da, si azi vreau mai mult....
P.S. Am crezut ca doar eu am reusit sa fiu "nesimtita" ( cu tanti jojo)...si imi era rusine...
Dar acum m-am linistit...total...daca toti suntem de-o teapa? ( v. tz)

incep sa ma simt mai bine, cand vad ca oamenii incep sa ma cunoasca...asa cum sunt...
dor72
Postat pe 13 Mai 2011 17:21
amu, sa nu tz-o iei in cap
azi mi-s in pasa buna
Thor_again
Postat pe 13 Mai 2011 17:25
io nu mi-o iau nicicum...
eventual...mi-o pun...
si io is bucuroasa azi...nu ca in alte zile nu as fi...
dor72
Postat pe 13 Mai 2011 17:31
Un pic de respect, dor.. pai cine crezi ca a suportat primul, in privat, expresiile pline de tandrete ale japitei asteia de Jojolin, ex-socrela? Eh?
Asteia, daca ii spui ca e inculta, ii faci un compliment; mai mult de-atat, decredibilizezi insusi notiunea cuvantului respectiv.b
anakin
Postat pe 13 Mai 2011 17:47
nu stiu...
da io ti-o cedez...cu uzufruct...
parca ai fi ea... ( ai preluat unele expresii? sau astea or fi sechelele cu care ai ramas... )
cu asa ceva a inceput si dumneaei epistola..."Un pic de respect, dor.."
dor72
Postat pe 13 Mai 2011 17:54
Eh, cum m-ai prins aici cu matza in sac.. evident ca eram ea, doar ca din contul ala mai fac pe cocalaru' spaniol de regnul feminin, imi trimit mesaje in conturile "cuminti" si pline de toleranta pe care mi le-am creat, mesaje in care simt nevoia sa ma injur birjereste, ca sa imi oripilez partea umana a dualitatii.
Acuma, ca ai aflat adevarul, poate iti faci pomana cu mine si imi spui ce-i ala uzufruct. O fi de bine, o fi rau?
anakin
Postat pe 13 Mai 2011 20:24
eu nu fac pomeni...decat dupa morti...daca esti interesat?
e de bine...cat traieste exa...
dupa aceea...e si mai bine...
acum alege tu binele pe care il vrei....
iar despre injurat, pot sa o fac si eu...obosesti facand mereu unele lucruri singur...
P.S. tii minte atatea conturi? sau "te mai gresesti"?...parca am observat eu ceva in cateva randuri...
si ce dracu porti matze in sac?
dor72
Postat pe 13 Mai 2011 21:32
De la: anakin, la data 2011-05-13 17:47:28Un pic de respect, dor.. pai cine crezi ca a suportat primul, in privat, expresiile pline de tandrete ale japitei asteia de Jojolin, ex-socrela? Eh?
Asteia, daca ii spui ca e inculta, ii faci un compliment; mai mult de-atat, decredibilizezi insusi notiunea cuvantului respectiv.b

LUMEA ASTA I PLINA DE ,RETARDATI MINTALI !!!
ACESTIA NU TREBUIE BAGATI IN SEAMA !!
NU TRAG CU ASEMENEA SPECIMENTE LA PLUG!!
IN PRIVINTA A FOST MATA!!
CAND A CREIAT UN ASA SPECIMENT!!!
CEI CE SE ASEAMANA SE ADUNA! DOR CU DOR!!
Jojolin
Postat pe 14 Mai 2011 07:37
BA!!!!!!!!!!!!!!!
AM SCRIS CA JAPITA I MASA!!!!!!!!!!!! NU EU!!!!!!!!!!!!! DE CE N AI POSTAT????????????
Jojolin
Postat pe 14 Mai 2011 07:39
De la: dor72, la data 2011-05-13 17:12:23Thor, mai bine ia-te de Jojolin, care face tuturor educatie civico-morala in privat...
roby, si tu?
io nu va mai dau "citatele" ca "e rele" si "m-am ingrijit" asa cum se cuvine ( si cum ma stiti) de acest aspect....

Du te n biata ta!! Taranca Eu am fost ca tine, dar tu,,,,,,,,,, nu vei ajunge ca mine pt, ca nu te ajuta bibilica!! Am cerut de 3x, sa ma dezabordeze si n au facut o! N o sa mai intru eu in discutii cu asa Dor,,,,thor,,,,kako,,,,,,,,,,,, si restul pt, care notiunea de a respecta nu exista!! :
Jojolin
Postat pe 14 Mai 2011 07:45
De la: Jojolin, la data 2011-05-14 07:45:21
De la: dor72, la data 2011-05-13 17:12:23Thor, mai bine ia-te de Jojolin, care face tuturor educatie civico-morala in privat...
roby, si tu?
io nu va mai dau "citatele" ca "e rele" si "m-am ingrijit" asa cum se cuvine ( si cum ma stiti) de acest aspect....

Du te n biata ta!! Taranca Eu am fost ca tine, dar tu,,,,,,,,,, nu vei ajunge ca mine pt, ca nu te ajuta bibilica!! Am cerut de 3x, sa ma dezabordeze si n au facut o! N o sa mai intru eu in discutii cu asa Dor,,,,thor,,,,kako,,,,,,,,,,,, si restul pt, care notiunea de a respecta nu exista!! :

.............................................................Am scris emancipata!!!!! Si emancipata a zburat!!
Pt. ca si cei care posteaza aceste comentarii sunt la fel ca si cei de mai sus!!!Care pot sa ma jigneasca facandu ma
Jojolin
Postat pe 14 Mai 2011 07:49
IAR N ATI POSTAT CE AM SCRIS?????????????????SUNTETI NISTE CA POSTATI DOAR CE SE JIGNESTE!! BRAVO! SUNTETI DEOSEBITI!!! DUPA MINE NU MAI FACETI BANI!!!!!!!!!!!!
Jojolin
Postat pe 14 Mai 2011 07:51
De la: Jojolin, la data 2011-05-14 07:51:47 IAR N ATI POSTAT CE AM SCRIS?????????????????SUNTETI NISTE>>>>>>>>>>>>>>>INTELIGENTI AM SCRIS>>>>>>>>>>>> CA POSTATI DOAR CE SE JIGNESTE!! BRAVO! SUNTETI DEOSEBITI!!! DUPA MINE NU MAI FACETI BANI!!!!!!!!!!!!
Jojolin
Postat pe 14 Mai 2011 07:52
"..Am cerut de 3x, sa ma dezabordeze si n au facut o.."



ai ramas abordata..,ha?
de catre cine bre?
ah..,stai..,stiu..,vacaru' satului..,mama lui de bovino-lover..
roby_cado
Postat pe 14 Mai 2011 11:20
roby, maica, manifesta intelegere fata de omul tulburat la mansarda..
Freya__
Postat pe 14 Mai 2011 11:23
mamy jojo, ce patisi? iar ai scapat la culori si plastilina?!:PP
:))))
eu_geminy
Postat pe 14 Mai 2011 11:24
Bre Roby, cheama naiba un eutanasieur din ala, ceva specializat pe boala vacii nebune, ca iar a scapat Joiana in lanul de marijuana si da cu coarnele pe tastatura.
anakin
Postat pe 14 Mai 2011 18:50
De la: roby_cado, la data 2011-05-14 11:20:17"..Am cerut de 3x, sa ma dezabordeze si n au facut o.."



ai ramas abordata..,ha?
de catre cine bre?
ah..,stai..,stiu..,vacaru' satului..,mama lui de bovino-lover..



,,bovino -lover"..??? .nu sunteti normali ... ))))) asta intra in categoria ,,NEOLOGISME"
reyya
Postat pe 15 Mai 2011 00:40
dor cu dor, roby, sa vina
sa-nervam..........aca nebuna....
(oare se poate mai mult de atat? )
anakin, cat ai rezistat maica? parca e "Greu de ucis"
dor72
Postat pe 15 Mai 2011 07:15
Daca inteligenta unora precum::thorrrrrrrr anakakin, robicakal, fraieraylla, reyalla,,,, dhorrrrrrrr 72,+restul.... ar durea,,,,, v ati tavali de durere !!!!!
3X= De 3 ori, desteptaciune.!!!!!!!!!!!! Dezabonare scrie dar unde i in dictionarul limbii romane dezabonare????!!!!!!!!!
DA!!!!!!!!!!!!!!! Sunt > de niste :::personalitati :::aici pe forum ,acestea avand o inteligenta in loc sa faca unele comentarii la > ma rod pe mine ..... acolo unde nu ajunge soarele!
Se vede ca sunt si ca exist!!
Sunteti niste babalai,,,, babe barfitoare!! Rmaneti voi cu > eu cu dezabordarea mea!!
>.Sunteti voi,,""
Jojolin
Postat pe 15 Mai 2011 07:22
De la: Jojolin, la data 2011-05-15 07:22:27Daca inteligenta unora precum::thorrrrrrrr anakakin, robicakal, fraieraylla, reyalla,,,, dhorrrrrrrr 72,+restul.... ar durea,,,,, v ati tavali de durere !!!!!
3X= De 3 ori, desteptaciune.!!!!!!!!!!!! Dezabonare scrie dar unde i in dictionarul limbii romane dezabonare????!!!!!!!!!
DA!!!!!!!!!!!!!!! Sunt > de niste :::personalitati :::aici pe forum ,acestea avand o inteligenta in loc sa faca unele comentarii la > ma rod pe mine ..... acolo unde nu ajunge soarele!
Se vede ca sunt si ca exist!!
Sunteti niste babalai,,,, babe barfitoare!! Rmaneti voi cu > eu cu dezabordarea mea!!
>.Sunteti voi,,""
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;BAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!IAR TAI ??????????
DACA:Sunt facuta Am scris ......si am scris sa se faca de asemenea unele comentarii(la subiect)Ai taiat!!!!!!!!!!!!! De ce??????????!! Am sa aflu eu azi!!!
Jojolin
Postat pe 15 Mai 2011 07:29
tinerico, o apoplexie, ceva?
nu ne mai lauda atata...o sa credem pana la urma.... buey, poate vad vreunu' tavalit....n-aveti voie...ca nu sunteti asa destepti....
buni, te rozi singura...sau te roade ciuda...ca nu faci fata la discutii
si mie mi-e ciuda....ca l-ai uitat pe ge...sau ti l-au taiat?
si da, chiar esti...si doar existi....
dor72
Postat pe 15 Mai 2011 08:02
ma simpt ciugulita, asa, de dimineata, la cafea
Freya__
Postat pe 15 Mai 2011 08:21
recunoaste ca esti magulita...

orice, numai sa sufixexe cu e_lita
pofta buna! si eu la cafea...
dor72
Postat pe 15 Mai 2011 08:26
morning, Dor !
Freya__
Postat pe 15 Mai 2011 08:36
am fost atat de ocupata..si vad ca va faceti de cap...nu e bine...
macar bine ca va mai vad si altii...si va mai trag de maneca...
dor72
Postat pe 15 Mai 2011 08:41
Si cu "fiica adolescenta si insarcinata"ce s-a mai intamplat?A nascut?Ce? Cand?Unde? ce-au facut cu copilul? Se lasa cu botez?
elisabeta_boia
Postat pe 15 Mai 2011 22:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despartire 21 De la: garbo_7980 28 Octombrie 2012 23:30
un ajutor mic..... 2 De la: Dubluritza 6 Noiembrie 2009 10:23
Nu-l inteleg,oare ce mai vrea acum? 11 De la: mihaelucutzuzuk 1 August 2011 07:13
Cadou amanta 27 De la: garbo_464538 31 Mai 2017 01:46
Poate gelozia sa protejeze iubirea? 1 De la: cameliaradu 5 Iulie 2009 13:11
Setari Cookie-uri