cum este posibil...

Ge.....
nuti_vio
Postat pe 9 Aprilie 2011 11:48
Buna dimineata,ge...sa ai o zi frumoasa...
nici eu n-am nimic cu betty...dar m-a bagat in ceata cu "uruleata"...nu stiu pe unde sa-l caut...sa ma duc la regionalisme...la neologisme...am zis ca-i mai usor s-o intreb pe ea...
O_K
Postat pe 9 Aprilie 2011 11:56
De la: sora_ilsi, la data 2011-04-08 01:04:30adicatelea, daca o persoana mi-a scris cateva zeci de poezii de dragoste, ar trebui sa-mi pun serioase semne de intrebare???????????????????????????


surioara...pai sigur ca trebuie sa iti pui niste ...multe semne de intrebare...e normal, sau nu e normal?
sa iti trimita atatea poezii?
O_K
Postat pe 9 Aprilie 2011 12:04
cred ca nu mi s-a dus emoticonul unde trebuia...sau s-o fi dus?!?
O_K
Postat pe 9 Aprilie 2011 12:06
De la: O_K, la data 2011-04-09 11:56:54Buna dimineata,ge...sa ai o zi frumoasa...
nici eu n-am nimic cu betty...dar m-a bagat in ceata cu "uruleata"...nu stiu pe unde sa-l caut...sa ma duc la regionalisme...la neologisme...am zis ca-i mai usor s-o intreb pe ea...


cauta-l la Zalau, "cioc gros"...acolo il gasesti..in care varianta iti convine tie...
dor72
Postat pe 9 Aprilie 2011 17:49
De la: O_K, la data 2011-04-09 11:56:54Buna dimineata,ge...sa ai o zi frumoasa...
nici eu n-am nimic cu betty...dar m-a bagat in ceata cu "uruleata"...nu stiu pe unde sa-l caut...sa ma duc la regionalisme...la neologisme...am zis ca-i mai usor s-o intreb pe ea...

mey OK-ule, n-am nicio treaba cu Zalaul, aveam si eu o erectie necontrolata, si nu stiam cum s-o trec in Procesul Verbal, he he he...:))))))))))
eu_geminy
Postat pe 9 Aprilie 2011 18:27
De la: eu_geminy, la data 2011-04-09 18:27:15
De la: O_K, la data 2011-04-09 11:56:54Buna dimineata,ge...sa ai o zi frumoasa...
nici eu n-am nimic cu betty...dar m-a bagat in ceata cu "uruleata"...nu stiu pe unde sa-l caut...sa ma duc la regionalisme...la neologisme...am zis ca-i mai usor s-o intreb pe ea...

mey OK-ule, n-am nicio treaba cu Zalaul, aveam si eu o erectie necontrolata, si nu stiam cum s-o trec in Procesul Verbal, he he he...:))))))))))


poate un nivel politic necontrolat
namyi
Postat pe 9 Aprilie 2011 18:34
mey naimyi... oi fi eu liberal(si libertin) sufleteste, da' chiar n-are nicio legatura...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 9 Aprilie 2011 18:44
ma scuzati
macar nu-mi zici naomi...deci mai am o raza de liniste sufleteasca
namyi
Postat pe 9 Aprilie 2011 18:48
Nu cauta O_K nici unde..e ceva inventat de mine..si a iesit,,vai de mama lui..Am vrut sa-i zic lui Tatoo de iubita lui pe care-o alinta"Ursulet!=Ursuleata lui,deci! Dar am un stil de-a bate tastele..,am si unghii mari,nu ca ar fii o scuza..e o motivare..si bat mancand litere,punand litere in plus ,uneori..Sa mi se traga de la cura de slabire?? Se apropie vacanta..si cu gandul la ea..vai de gramatica mea! Dar si voi..repede vedeti greselile mele,bine nescuzabile.si-mi si faceti observatie..Acum fac ca la Grady!Dar pe altii nu-i vedeti?
elisabeta_boia
Postat pe 9 Aprilie 2011 20:15

Ba da, scumpa Bettysor, stai linistita,ii vedem pe toti !Dar pe tine te iubim.
Stii tu, glumesc.
tatoo
Postat pe 9 Aprilie 2011 20:25
Betty, da' de ce sa nu ma caute O.K. daca vrea?
nu despre mine era vorba?
Tatoo, stii tu ceva ce nu stiu eu?!
dor72
Postat pe 9 Aprilie 2011 21:34

Cine, io? Nu stiu nica, sa mor io!!!
tatoo
Postat pe 9 Aprilie 2011 22:02
De la: dor72, la data 2011-04-09 21:34:54Betty, da' de ce sa nu ma caute O.K. daca vrea?
nu despre mine era vorba?
Tatoo, stii tu ceva ce nu stiu eu?!


dor...ca sa-ti fac tie o placere te caut chiar daca nu vreau...doar sa-mi spui unde sa te caut...
O_K
Postat pe 10 Aprilie 2011 00:53
OKiosule...cautai uruleata...si ultimul venit pe garbo stie cine e, nu Frumosule ( Tatoo)?
vroiai sa stii unde sa o gasesti...ce pana ta esti asa de greu de cap?

stii tu... ca ciobanu la iarmaroc: cand el o cauta la lana...ea il cauta la oua...
lasa-ti penele jos...
dor72
Postat pe 10 Aprilie 2011 01:01
De la: dor72, la data 2011-04-09 21:34:54Betty, da' de ce sa nu ma caute O.K. daca vrea?
nu despre mine era vorba?
Tatoo, stii tu ceva ce nu stiu eu?!
DORULET ......ziceam sa nu mai cauteOK ..in dictionare,enciclopedii etc...cuvantul inventat de mine la mare graba..nu era nimic legat de tine!Nu ma atig eu de tine,eu te iubesc..platonic,stii tu!!
elisabeta_boia
Postat pe 16 Aprilie 2011 18:32
ba tocmai de mine era legat...
nu te fierbe...e oparit rau OK-u...prietenii stiu si de ce...
iar ai treaba cu planctonu'? mama lui...
dor72
Postat pe 16 Aprilie 2011 18:35
De la: dor72, la data 2011-04-16 18:35:02ba tocmai de mine era legat...
nu te fierbe...e oparit rau OK-u...prietenii stiu si de ce...
iar ai treaba cu planctonu'? mama lui...


daca nu te mai bag in seama inseamna doar ca nu consider ca meriti atentia mea...nimic mai mult...
ca doar nu-ti inchipui ca daca esti cea cu cele mai multe postari , 546 pe luna asta pana acum,esti si cea care a avut ceva interesant de spus...tu, prin socializare intelegi sa te simti ca la piata...parca te vad cu mainile in shold strigandu-ti pretul...ca toate tarancile...dai si tu o nota de originalitate pietei frantuzesti...fi' mi-ar scarba...de nu i-as fi cunoscut...
O_K
Postat pe 16 Aprilie 2011 19:44
O.K,nu te mai stradui,multe minti de aici se cred pe culmi,insa nu realizeaza ca au ajuns pe cele mai inalte culmi ale involutiei.
vuvuzela
Postat pe 16 Aprilie 2011 20:55
De la: O_K, la data 2011-04-16 19:44:18
@ daca nu te mai bag in seama inseamna doar ca nu consider ca meriti atentia mea...nimic mai mult...
@ca doar nu-ti inchipui ca daca esti cea cu cele mai multe postari , 546 pe luna asta pana acum,esti si cea care a avut ceva interesant de spus...

te contrazici...de la inceput , la sfarsit...
poate ca era mai interesant in privat...acolo o meritam... atentia aia...sporita...
si daca stii si cate postari am avut... eu nu stiam... " cea cu cele" ha, ha, ha
nu asa pun eu etichete...nici nu le iau...
si ti se pare ca vreau sa dovedesc ceva...poate tu...mai incearca...succesuri...nenumarate
acu incepi sa semeni cu altcineva...stiu io cine...si cate postari are....
dor72
Postat pe 16 Aprilie 2011 22:11
De la: dor72, la data 2011-04-16 22:11:47
De la: O_K, la data 2011-04-16 19:44:18

te contrazici...de la inceput , la sfarsit...

poate ca era mai interesant in privat...acolo o meritam... atentia aia...sporita...
si daca stii si cate postari am avut... eu nu stiam... " cea cu cele" ha, ha, ha





Eu cred ca tu m-ai citit de la sfarsit la inceput... si d' aia ti s-a parut,firesc,ca ma contrazic...

Este la mintea cocosului...(poate d' aia nu stii unde sa cauti...) sa afli cate postari ai facut la un moment dat...hai sa te invat: in dreapta sus ai : Activitate/Top/vezi toate mesajele noi...si dai click pe Activitate...si astfel vei afla ca azi ,de ex,esti tot pe primul loc cu 582 de postari ...primele 3 locuri sunt ocupate de..f.emei...normal ca este un site pentru femei...

M-am lamurit cat valorezi...sa te mai vreau si in privat? sa mi-l pun si pe Tatoo in cap? neee...prefer sa-l am preieten ca-l stimez...
O_K
Postat pe 18 Aprilie 2011 21:52
din umila mea experienta de viata,sa nu crezi niciodata ceea ce pare putin exagerat.Am intalnit si eu genul asta de barbati si am tras o singura concluzie:asta e jocul lor,pana sa simt stapani pe situatie,pana ce vad ca esti la picioarele lui....ciudat nu?el pare ca-ti face toate mofturile,fara tine nu poate trai,declaratii de dragoste,ca tine nu e nimeni bla bla etc ca in final tot el sa spuna ca s-a saturat.Asa ca....uita-l cat mai repede si pe viitor nu uita ca ceea ce pare prea frumos chiar nu este adevarat.Si ai sa vezi ca daca nu-l mai cauti deloc....tot el te va cauta,daca ii cazi in gheare va fi numai pentru o noapte...da nu:) esti o invingatoare.Mult succes si nu mai fiti asa de naive fetelor!!!
cris29
Postat pe 21 Aprilie 2011 08:04
cris29 Te referi la OK?!



Ok-ule, nu ai inteles absolut nimic din ceea ce am postat....
Cat despre tatoo... zau ca esti pueril....
tu vorbesti cu oameni doar cu anumite scopuri...
credeam ca esti mai ...( o sa te superi din nou dar am s-o spun) evoluat spiritual si faci diferenta intre caterinca si alte discutii...
si de ce tot insisti pe VALOAREA aia...eu nu imi dau valoare..ceilalti...eventual...
de fapt...ii poti invidia pe ceilalti doar pentru ceea ce iti lipseste tie...
dor72
Postat pe 21 Aprilie 2011 08:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajotor! 16 De la: garbo_431210 19 Aprilie 2016 19:19
am si eu o problema 11 De la: garbo098882 1 Aprilie 2012 20:09
M-AM INDRAGOSTIT !!! 12 De la: l_flory 1 Noiembrie 2009 16:47
a doua sansa a doua viata 11 De la: elodia 19 Septembrie 2011 19:57
a fii sef bun,nu inseamna sa gandesti pt alti oamenii ci doar ca sa ii ajuti sa se descurce singuri. 26 De la: ingerasulcumintesiluptator 3 Mai 2014 23:03
Setari Cookie-uri