cat timp sa astept sa ma prezinte amicilor

suflet gol, zici ? mie nu mi se pare ! interese ascunse n-am ca mi-i frica de politia online
cory_emy
Postat pe 7 Aprilie 2011 20:49

Poi...nu eu zic. Politia online zice!
tatoo
Postat pe 7 Aprilie 2011 20:57
Namytzule, te mananca chelea cu cambrigiu' ala!!


pai mai tatoo(tzule) ,vreau si eu sa te umfli-n blana
pai la oxford n-ai vrut ca dadeai ''naz in naz'' cu blondina...asa ca nici ca ca,nici ca ca
de-atata suflet gol in tine
ne-ai amarat chiar si pe noi,
si cand speram ca e de bine
te-ai transformat in maimutoi
hihihi
namyi
Postat pe 7 Aprilie 2011 20:58
Bre! Alde Tatoo si namyi. Ce tot vorbiti prostii aicishea, cu Canbrigiu, cu Oxfordu? Da' lamuriti, dreaq, problema aia odata, ca io am neshte dileme: Oxfordu Mare sau Oxfordu Mic? Canbrigiu de Sus sau Canbrigiu de Jos? Ca ma tot bagati in oroare!
Si nu mai puneti m-u' ala colea, bai, fitzoshilor!
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:04
diavole, diavole...

canbrigi? mai, tu mi-ai gasit sticla de jack

michelle_
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:07
De la: Thor_again, la data 2011-04-07 21:04:32Bre! Ce tot vorbiti prostii aicishea, cu Canbrigiu, cu Oxfordu? Da' lamuriti, dreaq, problema aia odata, ca io am neshte dileme: Oxfordu Mare sau Oxfordu Mic? Canbrigiu de Sus sau Canbrigiu de Jos?


thorule,eu ma axez pe cel din mijloc...
esti si tu interesat de cambridge?
eu zic ca la varsta ta e bine si far;,nu de alta, dar dai jos proportional.iar daca ma uita la avatarul tau,mi-e teama sa nu ramana decat barba de mosulica
namyi
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:09
ca-n brigi, sis, ca-n brigi, cum 'sashi matale. ca podu' ala-i destul de incapator a, si nu, n-am gasit sticla, dimpotriva, tocmai am pierdut-o! da' nu-i bai, ca o golisem deja

namyi, trisezi! al de mijloc nu se iegzista, stiu io, ca m-am gandit mai bine
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:11
aaaa, namyi... pai can' predam eu la canbrigiu' ala, universitatea de abia se construia...
ca sa nu mai spun ca fusesem mutat disciplinar colea, de la bolovania, pardon, bolonia...
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:13
De la: Thor_again, la data 2011-04-07 21:11:03ca-n brigi, sis, ca-n brigi, cum 'sashi matale. ca podu' ala-i destul de incapator

namyi, trisezi! al de mijloc nu se iegzista, stiu io, ca m-am gandit mai bine


ete ca nu le stii chiar ''pi tati''...
anyway,welcome back Thor!!!
namyi
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:15
diavole, ascultam melodia aia de mi-ai trimis-o, clipul deh...

habar nu ai cum s-a lipit de sufletul meu...
michelle_
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:16
da ,bre, da eu facui si Conservatorul, la fabrica de conserve din Tulcea.
Si ce vremuri frumoase au mai fost si pe cand eram eu la Universitate...portar!!
Da ,adevaru-i ca la Oxfordul din vale se face scoala, nu gluma!
tatoo
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:17
Senks! Da' n-am fost lipsa ci doar in pauza de cateva saptamani. Fortzata.
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:17
du-ti breeee, tatooooo!!!! scoala la sclifositii aia din vale? tu n-ai auzit de universitatea crestina din Bolintin Deal, bag sama. Aia cu scoala profesionala de drept de shepte ani

sis, imi mananca cleerii grafica aia! da' tot raul e spre bine, zic eu, ca intre timp am gasit pe cineva care imi mixeaza si premasterizeaza melodia, deci se va putea asculta fara greturi pe orice sistem de boxe, nu numai la casti.
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:19
De la: Thor_again, la data 2011-04-07 21:17:31Senks! Da' n-am fost lipsa ci doar in pauza de cateva saptamani. Fortzata.


la varsta dumneavoastra,mai cadeti si la pat...bine ca si-a facut efectul IV-ul...

si sa nu rada nimeni de catrenul meu ,ca dau vina pe fii-miu de 16 luni ...el l-a compus sa se ia la intrecere cu fii-su lui deep.maine-l duc la liceu ...ohhh,sorry,la tulcea,vorba lui tatoo
namyi
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:20

Io cre' ca acolea un' zasai matale, la Bolintin, io cre' ca Irinuca a facut ceva, ca daca-i cre(s)tinaaaa...
tatoo
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:22
namyio, in primu' rand fara "dumneavoastra", da? ca io tz-am vorbit frumos, da?
in al doilea rand, pruncu' promite, ashe ca da-l aici la noi, direct la masterat pe garbo. promitem sa il invatam toate tainele existentiale, incepand cu toapicele vuvulinei si terminand cu cele ale irinucai.... pardon, ingerasha-nu-stiu-cum isi mai zice acum.
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:24


Ingerasul Plutator...parca...
tatoo
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:26
De la: Thor_again, la data 2011-04-07 21:24:39namyio, in primu' rand fara "dumneavoastra", da? ca io tz-am vorbit frumos, da?
in al doilea rand, pruncu' promite, ashe ca da-l aici la noi, direct la masterat pe garbo. promitem sa il invatam toate tainele existentiale, incepand cu toapicele vuvulinei si terminand cu cele ale irinucai.... pardon, ingerasha-nu-stiu-cum isi mai zice acum.


no way thor...ce vrei,ca la 5 ani sa bage divort si sa se intrebe daca exa il mai iubeste acum cand e in dilema daca a ramas gravida, ca nu i-a mai venit menstruatia de 3 luni...plus ca la 8 ani l-ar salta politia online si odata ajuns la inchizitie s-ar intreba retoric daca oare mai exista suflet pereche
namyi
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:28

Oups am inversat Peu cu Leu...Deci...peleu, lasa nu-i by...ca tot un peleu e si ea!
Scuze, am fost un porc!
tatoo
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:28
mai, da' nu ma mai joc! unde-i esme, unde-i charmelen? ca sis vaz ca mi-a aruncat-o iar de la obraz, cu clipu', sh-o disparut.
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:29



Da,da...sa vina fetele!!! Doruleata mea ,in primul rand!
Sa stii nea Thorele, ca numai pe ea am auzit-o sa intrebe de tine. Ai grija cefaci!
E A MEA!!
tatoo
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:32
prezent, thorelu`! io va urmaresc din umbra si va dau peste degetele, da` c-o nuielusa fina, maaaa`, atunci cand nu sedeti mumos!

bine revenisi, thorelu`! umblasi pe coclauri! da` cine stie ce fel de coclauri!
esme
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:33
hmmmm... sar'na, esme. da' parca era in job descripshionu' meu datu' cu joarda peste deshte

he, he, he, namyi, buna aia cu pruncutzu'
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:34
ei, ash, mai tatoo! pai tu pentru un moshneag decrepit ca mine iti faci probleme? ca mai am, vorba aia, fo doo vanturi si ma mut, dreaq, in walhala. De mijloc, nah!

Nu, esme, n-am fost pe cine stie ce coclauri, ca anu' asta n-am ajuns in Asia. Inca.
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:35
lasa, thorelu`, pana atunci ne mai spui niste povesti cu inelul nibelungilor!
esme
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:39
noup. nu tz-am zis? ma lasai de povesti, ma apucai de cetit.
mersu' trenurilor
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:42
carevasazica, tot la coclauri ti-e gandu`! tsa, tsa, tsa!

daca-i tradare, sa stim si noi!
esme
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:46
poi cum altfel? ashe ma stii tu pre mine? statornic?
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:48

aaaa, uite unde era Esmilica mea... si eu voiam sa-i trimit un mesaj privat s-o intreb pe unde umbla.
Sar'na, papadia mea dulce si gingasa!


Lasa mangleala, Thorule, ca am mai vazut eu d'astia care se dau raniti si-i iau fetele sub aripa...
Si pe cand se plang ca mai au un telejurnal si gata... le fac si pe fete cu lugu-lugu!! Haidi, bre, lasati, lasati...
tatoo
Postat pe 7 Aprilie 2011 21:49
tatoo, dragutu` de tine, ce simtitor de lipsa mea esti!
umblu si eu hai-hui! dar stai linistit, doar prin `cercul nostru stramt`, nu altundeva! am descoperit ca-mi place !
ma gandeam sa vizitez o alta galaxie, da` mi s-a defectat nava!
cat despre thorelu`, nu vezi ca umbla? n-are el ochi pt lumile de pe garbo! el are ganduri si doruri de duca! pt asta o sa-l cert io, da` rabda numai putintel, sa-mi chem la apel spiritu` de fronda!
esme
Postat pe 7 Aprilie 2011 22:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E ciudat .. 18 De la: Naif 15 Aprilie 2012 16:35
divort dupa 22 de ani de casnicie 19 De la: chrystal_10 21 Ianuarie 2010 00:04
Un suflet zbuciumat! 18 De la: zefir 22 August 2010 23:21
o parere. exagerez ?! 12 De la: garbo_435961 26 Mai 2016 16:17
Doar un sfat amical 35 De la: flory2006 12 Octombrie 2014 14:48
Setari Cookie-uri