sunt insarcinata!:(

roby...tu nu ai limite frate
eladaela
Postat pe 19 Martie 2011 21:01
lasa-l ela...a trait omul o drama...si noi ne distram pe seama lui, ce n-ai inteles?
Neste courve....
quasaria
Postat pe 19 Martie 2011 21:03

Q...ia citeste ce-am scris io pe topicu' alalalt

siameze nene....
eladaela
Postat pe 19 Martie 2011 21:03
elo..,cu tot respectu'..,dar nu te credeam si proasta..

Q..,inteleg..,esti orgolioasa..,trebuie sa ai ultimul cuvant..
ok..,e al tau..
numai ca, pe perna,va fi tot capul tau diseara..
roby_cado
Postat pe 19 Martie 2011 21:07
dragutule...pana acum am fost o doamna...
fara proasta ca ma-nfurii...
eladaela
Postat pe 19 Martie 2011 21:09
siameze, da' i-au soptit vocile ca eu am avut mai multi amanti care ei, amantii, m-au lasat ...
quasaria
Postat pe 19 Martie 2011 21:11
razi tu harap alb..,dar..,cum spuneam mai sus..,pe perna....
roby_cado
Postat pe 19 Martie 2011 21:13
nope, eu dorm pe multii mei soti si amanti - cum altfel as putea sa le fac o gramada de copii pe care sa ii cresc singura, daca dorm pe perna?
quasaria
Postat pe 19 Martie 2011 21:17
roby, esti la ciclu, mama?
elutzo, Bon anniversaire! pour ton fils
De ce va certati singure?
ian certati-ma si pe mine!
dor72
Postat pe 19 Martie 2011 21:18
multumesc mult
tu nu esti din "club"
eladaela
Postat pe 19 Martie 2011 21:21
egoistelor
pot sa fiu observator, si dau cu flit al naibii de bine cand e nevoie de DDD
Ce faceti, frumoaselor?
dor72
Postat pe 19 Martie 2011 21:23
io fac torturi (vezi unde pui accentu')
si ii tin isonu' lu' Q
eladaela
Postat pe 19 Martie 2011 21:26
las' ca stii tu singura unde sa il pui
P.S. io prefer clasic
dor72
Postat pe 19 Martie 2011 21:28
tortu' sau tortura ??
eladaela
Postat pe 19 Martie 2011 21:33
"..si ii tin isonu' lu' Q .."


nu zau..?
roby_cado
Postat pe 19 Martie 2011 21:43
De la: quasaria, la data 2011-03-19 21:17:43 nope, eu dorm pe multii mei soti si amanti - cum altfel as putea sa le fac o gramada de copii pe care sa ii cresc singura, daca dorm pe perna?


asta a vrut sa fie un raspuns inteligent..?,sau o ironie fina..?
eh..,daca atat ne duce capu'..

roby_cado
Postat pe 19 Martie 2011 21:47
vorbeste la persoana 1 singular.
Si da, atit te duce.
quasaria
Postat pe 19 Martie 2011 21:49
Q..,pierzi teren tati..,nu esti de cursa lunga..
era vorba de raspunsul TAU..
n-am vrut sa fiu mitocan si sa spun...atat TE duce capu'..
oricum ceilalti au inteles..,tu esti singura care NU..
roby_cado
Postat pe 19 Martie 2011 21:55
aha. Dupa ce ne-ai facut pe toate courve n-ai vrut sa fii mitocan... Cita finete.
Stii care e problema? Un timp m-am amuzat, dupa care discutiile astea pre limba ta au inceput sa ma plictiseasca.

Si, da, daca as fi considerat ca te duce capul sa intelegi, ti-as fi explicat perspectiva de pe perna mea. Insa consider inutil. Nu esti singurul care a avut felia lui de tort. Diferenta e ca tu nu te poti desptrinde de ea, asa ca abereaza in continuare.
Mi-e paralel sau, daca notiunea iti produce traume, considera perpendicular.
quasaria
Postat pe 19 Martie 2011 22:05
"..aha. Dupa ce ne-ai facut pe toate courve n-ai vrut sa fii mitocan... Cita finete..."

TU.., insemni TOATE..?
asa crezi tu..,in mintea ta..
eh..,nu ma mir..,doar ai o gramada de discipoli ,care iti halesc ineptiile..

"..Mi-e paralel sau, daca notiunea iti produce traume, considera perpendicular..."
vezi tu..,mie-mi place la orizontal..,totul..,fie ca-i vorba de tine..,fie ca-i vorba de a privi viitorul..



roby_cado
Postat pe 19 Martie 2011 22:20
cauta singur citatele in care ai facut-o pina si pe ma-ta courva.
In rest, asa cum am zis, stilul tau birjaresc deja ma plictiseste. Dar haleste-ti dejectiile in continuare. Ca sa folosesc expresii care iti sint familiare.
quasaria
Postat pe 19 Martie 2011 22:35
N-am vrut sa ma bag pe acest topic..dar..cearta dintre Q ,Roby si Ela..m-a facut sa ma implc...Intai un sfat sincer autoarei topicului..du-te la un medic si fa ce trebuie..un copil crescut fara ambii parinti,se poate,dar cel care-l reste SE SACRIFICA pe viata-vezi cele duoa fete de pe Garbo..si-au crescut frumos copii,bravo lor!,dar fara mica p__a langa ele..tot c---e par in ochii unora..PACAT!Tu ,daca nu esti dispusa sa te sacrifici..sacrifica..ca si nesimtitul ala..te-a sarificat pe tine!!! Roby,eu te inteleg!!Iti iubesti la nebunie copilul..si fara el..toata lumea e rea si c---a!N-am stiut atunci cand pe un topic,ti-am povestit de regina Elisabeta..dar cred ca n-ai citit..Ma repet:nu fii atat de sarac sa n-ai un gram de iertare ptr. fosta ta sotie...e totusi mama copilului tau,si inteleg ca ea e constienta si te lasa sa-l vezi din cand in cand!Multumeste-te si cu atat,si iubeste-l ca si pana acum,si invata-l sa-si respecte mama!E si ea un suflet care nu s-a potrivit cu tine,ce-i asa de grav?Tu cauta-ti puterea s-o ierti,apoi o vei uita,apoi vei gasi sufletul pereche,apoi iti vei cere scuze lui Q si lui Ela!Trebuie sa recunosti ca cele duoa sunt de damirat..!!Fii si tu corect!!Farta de ele!Daca tu iti vei cere scuze,sincer insa,sunt sigura ca ele sunt atat de bogate si te vur scuza!!Cred ca de la apropierea Lunei de Pamant vi se trage...
elisabeta_boia
Postat pe 20 Martie 2011 11:50
betty, te agiti pt un subiect care nu merita luat in serios: Roby e un camionagiu deprimat, care nu intelege nativ jumatate din ce se scrie pe aici. Idem Irina: o femeie de serviciu ne...fardata suficient, cu pusee religioase din cind in cind. Si mai sint si alti sau altele: vezi subiectul cu amantele. Segmentul low al populatiei, vasnici aparatori ai prejudecatilor pe care le considera ei baza ierarhiei umane. Batman, batman.... Nu-i lua in serios, ca n-ai pe cine.
quasaria
Postat pe 20 Martie 2011 12:54
De la: quasaria, la data 2011-03-20 12:54:00betty, te agiti pt un subiect care nu merita luat in serios: Roby e un camionagiu deprimat, care nu intelege nativ jumatate din ce se scrie pe aici. Idem Irina: o femeie de serviciu ne...fardata suficient, cu pusee religioase din cind in cind. Si mai sint si alti sau altele: vezi subiectul cu amantele. Segmentul low al populatiei, vasnici aparatori ai prejudecatilor pe care le considera ei baza ierarhiei umane. Batman, batman.... Nu-i lua in serios, ca n-ai pe cine. Oricum,eu te apreciez la MAXIM ca ai putera sa-ti cresti fiica singura,si indiferent ce faci,nu e nimeni in masura sa te judece,dar sunt sigura ca esti o MAMA BUNA!!Eu n-as avea putere sa-mi cresc fata singura..de nu era sotul meu langa mine,eu as fii cautat un alt sprijin.Stiu ce inseamna sa cresti un copil,sa-l hranesti mai merge,dar sa-l educi,sa-i platesi carti,meditatiri,facultate,examene,casa etc.,vai de fata mea ar fii fost fara taica-sau!FELICITAR,ma inchin in fata unei asa forte feminine!!Simteam eu ca ai ceva deosebit!!Fata de mine care-s o razgaiata,o pisicuta,ma alint,ma copilaresc..habar nu am de greutati...toate la sotul meu...el e cap de familie!!
elisabeta_boia
Postat pe 20 Martie 2011 15:31
M-am prostit?Nu mai stiu sa dau citat si apoi raspuns?Dar se intelege,sper,de unde raspund...e de la apropiera Lunei de Pamant...scuze!1
elisabeta_boia
Postat pe 20 Martie 2011 15:33
in fine, fie-mea e mica, dar oricum nu finantele sint problema - ci timpul.
Dar problema asta cred ca exista la orice mama care are job. Iar sa stau acasa... oricum nu sint genul.
quasaria
Postat pe 20 Martie 2011 17:09
timpul...cel mai aprig dusman al nostru...
da' las' ca gasim noi si timp....
betty...e greu,dar nu imposibil
si cred eu ca motivatia e destul de puternica
eladaela
Postat pe 20 Martie 2011 17:39
Un copil este o minune!Gindeste-te foarte bine...eu tocmai trec prin drama unui avort dupa o oprire in evolutie a unei prime sarcini...copil dorit,asteptat si iubit...Sint devastata de aprox. o saptamina si-ti spun sa te gindesti bine,te rog!
Rilu
Postat pe 20 Martie 2011 21:01
Ela si draga Q,dar sunt cresele,gradinitele cu program prelungit...sunt in ajutorul mamalor care lucreaza,apelati la ele!Copii sunt bine inrijiti,hraniti corect,dar mai ales bine educati..o armata de educatoare sunt gata sa suplineasca pe mama si pe tata!Cu briooo!!Succes fetelor,in vacante,daca ati fii pe langa mine,v-as ajuta cu placere eu,asta pana cand fiica-mea se gandeste sa ma faca ...bunica!Inca o data,ma inchin in fata fortei voaste!!Cu drag,Betty.
elisabeta_boia
Postat pe 20 Martie 2011 22:16
betty...ai mei nu mai au nevoie de crese sau gradinite...
ala mare termina la anu' liceul...ala mic il incepe
multumesc
eladaela
Postat pe 20 Martie 2011 22:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chiftelute din orez - lamurire 1 De la: m4monik 2 Martie 2011 09:13
cunoaste cineva o ghicitoare in timisoara?? 15 De la: garbo_7675 4 Octombrie 2012 08:54
Sex 6 De la: Mihaela_Alina_Petraru_1 11 Ianuarie 2018 17:35
Si britanicii au talent!!!!! 5 De la: Mihaela_Tudora_1 29 Mai 2013 22:27
De ce credeti ca copiii intr-o familie copie gandirea tatalui,pt ca el seful intr-o familie datorita ca este mai puternic psihic decat femeia,chiar daca este un betivan si nu aduce bani casa dar vrea sa fie seful 135 De la: dor72_ 21 Ianuarie 2012 15:08
Setari Cookie-uri