Iubitul meu..fostul iubit a viitoarei mele cumnate!!!!

Prietenul meu..inainte de a fi cu mine a avut o relatie cu viitoare sotie a fratelui meu..Fratele meu anu trecut a inceput o relatie cu aceasta fata prin luna iunie...la o luna dupa am inceput si eu o relatie cu actualul meu prieten. Nici eu nici fratele meu nu am stiut ca a fost candva o relatie intre partenii nostri...pana intr-o zis cand prietena fratelui meu i-a marturisit ca ea a avut o relatie cu prietenul meu. Desi fratele meu ia dat inelul de logodna si au stabilit data nuntii, el acum este foarde abatut...nu stie ce sa faca,daca sa mearga cu aceasta nunta sau sa puna punct...din cauza ca stie ca viitoarea llui sotie a avut si a intretinut relatii sexuale cu prietenul meu. La fel de derutata sunt si eu...nu stiu ce sa fac..desi eu nu am ganduri de casatorie cu acest baiat...nu as renunta la el...Care dintre mine si fratemiu trebuie sa renunte ! Va rog sa imi raspundeti
garbo190789
Postat pe 6 Aprilie 2012 02:10
Nici unul nu trebuie sa renunte!Depinde cat de mare e iubirea pt iubitul tau si iubita lui...dak e suficient de mare puteti trece peste orice...sa va ganditi dak renuntati acum la relatie...nu veti regreta mai tarziu?!o viata aveti...si trebuie sa faceti ce va spune inima !!!
AdrianaStoleru
Postat pe 12 Aprilie 2012 21:32
cate probleme tocmai in postul mare
jeanette40
Postat pe 12 Aprilie 2012 21:36
asa, si?
Trebuia vreunul dintre ei sa fie virgin, sau care e problema?
Mai bine ca s-au cunoscut - si lamurit - inainte, decit dupa....
quasaria
Postat pe 13 Aprilie 2012 01:55
TU! DESI STIU CA NU E CORECT FATA DE TINE, DAR, PE DE ALTA PARTE ,PRIETENUL TAU TI-A SPUS DE RELATIA CU VIITOAREA TA CUMNATA?
PE DE ALTA PARTE , VIITOAREA TA CUMNATA SIMTE ,SI SIMTE DESTUL DE BINE ,FATA DE FRATELE TAU ,IUBIRE, PENTRU CA ALTFEL ,NICI EA NU I-AR FI SPUS. FRATELE TAU SA NU-SI FACA GRIJI, PT. CA ACEASTA FATA ARE SENTIMENTE TRAINICE FATA DE EL. PE CIND ,TU, FATI GRIJI, CACI , IUBITUL TAU NU ESTE DESTUL DE SINCER CU TINE, SI CINE STIE CE -TI MAI ASCUNDE, SI, SAU CE ITI MAI ASCUNDE!!!!
CU MULTA PARERE DE RAU(DAR MAI BINE ACUM DECIT MAI TIRZIU) ITI SPUNE O MAMA DE 2 BAIETI (24 ANI SI 31ANI), CARE ARE O CASNICIE DE 32 ANI, SI S-A CONFRUNTAT CU MULA IPOCRIZIE DIN PARTEA SOTULUI EI, !!!1
vioricab
Postat pe 15 Aprilie 2012 15:20
Fu..aiul in familii deja a deenit o moda
ion_11
Postat pe 15 Aprilie 2012 17:45
De la: ion_11, la data 2012-04-15 17:45:36Fu..aiul in familii deja a deenit o moda

si de aia iti pare tie rau.
quasaria
Postat pe 15 Aprilie 2012 21:53
Hristos a Inviat!! Normal ar fi fost atunci cand a ti inceput relatia, sa ti spuna si de **prietena** avuta inaintea ta!Nu stiu daca as avea incredere, in ei!Mereu l as vedea pe el in bratele ei! Nuuuuuuuuuu prea as avea incredere in nici unul!!
Jojolin
Postat pe 16 Aprilie 2012 06:38
eu una sa fiu in ipostaza ta sau a fratelui tau m-as simti mereu tradata pe orice privire in directia ei fiindca sunt geloasa si din moment ce ei s-au iubit in trebut akum intilnindu-se mereu ar putea din nou sa se iste o scinte cit de mica in sufletele lor si iarasi sa vrei sa fie impreuna
garbro3
Postat pe 21 Aprilie 2012 22:48
bre ca la telenovele eu zic asa da repede pe postul cu pricina si cauta serialul ce se potriveste cu aceasta faina realitate vezi ce si cum la ei si apoi rezolva problema simplu ce/i si cu filmele astea ajungi sa inveti cate ceva din ele multa bafta si vizionare placuta
gmpa
Postat pe 22 Aprilie 2012 09:07
Ce ai mai facut??!! Cum stai??!
Jojolin
Postat pe 28 Aprilie 2012 09:17
Dar de ce sa mai conteze trecutul??Daca viitoarea ta cumnata ar fi avut o relatie cu un necunoscut-tie si fratelui tau..nu-i tot o relatie?
Daca iubitul tau ar fi avut o relatie,inaintea de cea cu tine,cu o necunoscuta -tie si fratelui tau..nu-i tot aia?
Mai dat-le in colo de prejudecati...care cu cine..-si verifica daca te iubeste ACUM pe tine..daca il iubeste ACUM pe fratele tau...trecutul e TRECUT,conteaza numai prezentul si viitorul!!
Ce se potriveste {in cazul vostru} zicala :Cand 2 oameni nu se saluta-e pentru ca ORI NU se cunosc...ORI SE cunosc ..prea bine!!
Si iubitul tau si viitoarea ta cumnata ar trebui sa se comporte civilizat si chiar daca relatia lor de iubire a luat sfarsit-sa fi lasat un loc si de "buna ziua"!!In fond ce-a fost a fost..acum vor fi rude..dar de alt gred!!
elisabeta_boia
Postat pe 28 Aprilie 2012 15:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
are pofte 5 De la: anaROBERT 21 August 2010 01:49
Relatie sau distractie? 19 De la: garbo_441543 13 Iulie 2016 16:09
vrea spatiu 14 De la: garbo_414396 13 Septembrie 2015 17:55
cu un picior in groapa 13 De la: garbo_2175 6 Mai 2012 16:19
Scrisoare deschisa . continuare 50 De la: Ioana007 27 Decembrie 2009 12:06
Setari Cookie-uri