ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Dorinta de moment

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

E simplu, spuneti ce ati vrea sa faceti in clipa, momentul, secunda, damn you name it! asta. Cer insistent cel putin un rand jumatate

e un joc, asa ca incep eu:
vreau sa am timp si de job si de lectii si de invatat chestii noi pe langa lectii. asta inseamna sa se mareasca ziua cu inca vreo 4-5-6 ore si sa am energie la fel de multa fara cafea care imi mananca din calciu si in cantitati mari dauneaza inimii (desi am citit ca la barbati dauneaza cafeaua, la femei chiar face bine)
  citeaza   raspunde

o partida de sex sa ies din starea asta....
  citeaza   raspunde

ha ha ha pai si cine te retine a face sex bre???

eu as sta in fata unei piscine,de dimineata pana seara ce apune soarele,intinsa si cu ochelari de soare,iar un tanar musculos sa imi fava vand si sa ma serveasca
vise taica vise....
  citeaza   raspunde

ai zis ca ce vrem sa facem in secunda..in momentul asta.. si tu zici de zi. dar si si eu as vrea sa se "mareasca" ziua cu vreo 4-5- ore:D sa am timp sa invat pt bac.. :D dar.. in momentul asta...
as vrea.. o imbratisare, un sarut.. de la pers iubita...
  citeaza   raspunde

In momentul asta mi-as dori sa am o sursa de energie nelimitata, sa nu ma simt atat de sleita de putere. Si sa ma tina sotul in brate cand adorm. Dar el nu-i acasa.
  citeaza   raspunde

In acest moment imi doresc sa aflu cu cine si de ce m-a inselat sotul meu,imi mai doresc sa pot sa imi recapat increderea in el si in mine .
  citeaza   raspunde

asta da dorinta!! si daca afli, la ce te ajuta???

io vreau sa dorm! pe pune?
  citeaza   raspunde

zambilici..

cred ca ti-a luat-o manutza hacana,de la altceva era p-ul ala...

in sec asta?

hamacu' unde-i hamacu'?...
  citeaza   raspunde

dincolo era mai ieftin !

va pup
  citeaza   raspunde

hello...

citeaza   raspunde

In clipa asta jur as vrea sa am 27 de ani , sau daca nu macar sa traiesc o viata normala aici daca se poate dar stiti cum e vise fata taichii vise, vise in sufletele noastre si cosmar in realitate . Uneori am sentimentul ca unii confunda realitatea cu fictiunea si pun in practica ce vad in filme la TV .
  citeaza   raspunde

in clipa asta as vrea sa fac sex cu 43....in public !
  citeaza   raspunde

cu 43 .... de ce? :P
fete, femei..... altceva?
  citeaza   raspunde

he he he cri cred ca cu garbo.....43
  citeaza   raspunde

Dorinta de moment..... sa am maine un avion la dispozitie .... sa nu mai fac sute de km cu trenul
  citeaza   raspunde

iaso, nici n-am vazut ce-am scris!
da' ai spirit de observatie, nu gluma!
  citeaza   raspunde

te necajeam de valentin...
  citeaza   raspunde

Asta e razbunare pentru mesajul ala al meu, de acum cateva luni, cand mi l-ai modificat tu, mai, Michiduta!
  citeaza   raspunde

io?
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

dracu' aiesta mic, mami iaso
  citeaza   raspunde

la timisoara ninge!
mai lipsesc semineul, cabana si muntele!
  citeaza   raspunde

Dorinta indeplinita..... s-a anulat calatoria.... tocmai cand vorbisem cu sotul sa posteze din contul meu :PPP

nu te bucuri Zambila.... de ninsoare?
  citeaza   raspunde

la bucale e ger ca la balamuc,mi-au inghetat rinichii,ca plecai pe strada ca o juna....

cri
se bucura ,bre...
nu vezi ca se gandeste la semineu,apoi ,ce bucurie mai mare e la varsta ei?hai?
  citeaza   raspunde

poate trimite si la mine zapada aia.... deja s/a innourat....
semineu nu-mi trebuie... am foc de tabara...

asa e.... Iaso.... sa se bucure de viata si de tinerete....
  citeaza   raspunde

Sa fim toti mai buni, mai blanzi, mai bucurosi!
Sa facem tot posibilul ca egoismul, rautatea, fatarnicia, ura sa dispara din jurul nostru!
Sa invatam sa ii ajutam pe cei au foarte mare nevoie prin rugaciunile noastre, spuse neincetat!
  citeaza   raspunde

Din cate am inteles aici trebuie sa spui ce iti doresti in clipa asta, in momentul de fata. Eu as vrea ca toate problemele legate de sanatate sa dispara si atunci as fi cea mai fericita. Nu imi doresc altceva.
  citeaza   raspunde

da ce vise:)))
  citeaza   raspunde

iti place sexul nu?:))
  citeaza   raspunde

nu edorintae iubire,nu stiu de ce machinuie si nu termina e rau sate joci cu inimacuiva
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: