buna seara

de pe 03.01.2011 am intrat in prenatal ,poate sa imi spuna si mie cineva cum se calculeaza indemnizatia de crestere a copilului pentru cele 126 de zile???astazi am primit o parte din salariu si a fost exact ca si cel ca si cel de luna trecuta cand inca mai munceam .Daca ma poate ajuta cineva cu un calcul pot reveni cu cifre pentru salariul brut (sau net )sin ultimele 6 luni (sau 12 luni )caci am fluturasi pentru toata aceasta perioada.Va multumesc frumos !!!!
nicoletamorena
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DESPRE ALIMENTATIE IN GENERAL.....SFATURI DE LA MAMICI CU BEBEI MAI MARI PENTRU PRICHINDEI 85 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 10:12
va roog 2 De la: iullius 29 Mai 2009 18:40
o cofetarie buna? 8 De la: garbo_379226 30 Iulie 2013 22:36
castiga bani cat stai acasa 0 De la: 18 Ianuarie 2010 11:52
interzis sau nu in timpul sarcinii 11 De la: kidz008485 8 Iunie 2010 14:03
Setari Cookie-uri