Femeile gandesc la fel ca si barbatii

tymbark
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:13
bv preci....acum chiar esti fata desteapta
tymbark
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:16
ti-a cazut falca cu zgomot,tymbark?
sau ce?
credeai ca-i plina lumea de mimoze?
preci
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:16
nu bre....asa am dat impresia?
tymbark
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:19
iote...chiar te-o fi interesand impresia mea!
deci clar : gandesti ca o femeie!
preci
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:21
poate ca este bine sa gandesc si ca o femeie.....nu crezi?
tymbark
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:26
Normal ca gandesc la fel! Niciodata nu am crezut altfel...Diferentele sunt altele.
Luna_in_capricorn
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:28
inteligenta nu tine de sex, asta e clar!
ce-ar mai putea fi de spus?! si nu-nteleg de ce au pierdut timpul cu studiul!? ................s-au invartit in jurul cozii, parerea mea!

cat despre gandire............clar e diferita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
barbatii gandesc numai la superlativ (poate d-aia si pare mai mult , da' doar pare!), gen "cea mai mica si obosita" (a altora) si "cea mai mare si performanta" (a lor)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ................. si stati, nu dati abuz, ca ma refeream la ............... masini! .................pe cand femeile mai au si alte grade de comparatie!
ca sa nu mai amintesc si faptul ca noi "gandim" si muncim sa ajungem cu toate la superlativ...................ale lor is din nastere!

............da' am si momente cand sunt mai misogina decat ei!!!!!!!!!!!!!! tot vad "dovezi" in jur, in ultima vreme!
samburica
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:29
mai fetelor ,eu azi am venit de la serviciu ,mi-am aruncat hainele pe fotoliu(ma gandeam ca oricum vine mama,soacra,sau nevasta sa le stranga),m-am ridicat de la masa si m-am asezat direct la pc (ma gandeam ca oricum are cine sa stranga masa dupa mine).
..deci ,e clar,azi am gandit ca un barbat !
si sa mai spuneti ca nu exista diferente ...sa v-aud
flordavis
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:37
misogina?
poate vrei sa verifici dex-ul ala,anca4vlad....dashteapta pamantului...

gandeste ca o oama,tym...gandeste...
face bine la ten!

si da - diferentele sunt de alta natura,lunache...aici ai nimerit-o!
preci
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:38
De la: samburica, la data 2010-09-20 19:29:31inteligenta nu tine de sex, asta e clar!
ce-ar mai putea fi de spus?! si nu-nteleg de ce au pierdut timpul cu studiul!? ................s-au invartit in jurul cozii, parerea mea!

cat despre gandire............clar e diferita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
barbatii gandesc numai la superlativ (poate d-aia si pare mai mult , da' doar pare!), gen "cea mai mica si obosita" (a altora) si "cea mai mare si performanta" (a lor)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ................. si stati, nu dati abuz, ca ma refeream la ............... masini! .................pe cand femeile mai au si alte grade de comparatie!
ca sa nu mai amintesc si faptul ca noi "gandim" si muncim sa ajungem cu toate la superlativ...................ale lor is din nastere!

............da' am si momente cand sunt mai misogina decat ei!!!!!!!!!!!!!! tot vad "dovezi" in jur, in ultima vreme!


normal ca nu tine de sex...de fapt asta am si vrut sa scot in evidenta cand am postat articolul; sunt multe femei care sustin ca barbatii sunt cei care fac rau in familie sau in societate insa nu este corect!! ne facem rau sau bine unul altuia cu metode relativ diferite insa esenta si efectul este acelasii!!
tymbark
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:40
De la: preci, la data 2010-09-20 19:38:13misogina?
poate vrei sa verifici dex-ul ala,anca4vlad....dashteapta pamantului ...........

preci, tensiunea, mami! cu calm, ia-o usor!!!!!!!
samburica
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:42
da' ce, precilicio, fomeile n-are si ele voie sa fie misogine? ce, numai cu misandria are voie ele, ca voi?
Thor_again
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:43
thorele...
pa mine -'tz spui drept - ma 'nerveaza la culme tehnica asta a conturilor miltiple...
mai ales daca din toate improsti rahaturi,da' nu d'alea turcesti,daca-ntelegi ce vreau sa spun...

iar samburica asta ,aici de fata,nu-i decat o alta reancarnare a numitei anca4vlad de pe kids,care loosera si p'acolo tot venin si duhori pestilentiale emana...

tym...
sorry,n-am vrut sa fac chat pe proaspatul tau toapic...
asea mi-a iesit..
preci
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:47
Care-i misogina, bre, ca ma facurati curioasa!?
Luna_in_capricorn
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:48
preci,
nu stiu, nu cunosc si nici nu am de gand sa-mi bat capul cu nimicuri d-astea. Pentru mine un singur lucru e clar: ea centreaza, ea da cu capul, e adevarat, intr-o forma mai articulata si mai inteligibila decat eterna noastra irinuca. Se pare ca mai primeste si incurajari din culise, da', vorba aia: qui prodest?
Thor_again
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:51
De la: preci, la data 2010-09-20 19:47:45thorele...
pa mine -'tz spui drept - ma 'nerveaza la culme tehnica asta a conturilor miltiple...
mai ales daca din toate improsti rahaturi,da' nu d'alea turcesti,daca-ntelegi ce vreau sa spun...

iar samburica asta ,aici de fata,nu-i decat o alta reancarnare a numitei anca4vlad de pe kids,care loosera si p'acolo tot venin si duhori pestilentiale emana...

tym...
sorry,n-am vrut sa fac chat pe proaspatul tau toapic...
asea mi-a iesit..


no problem am vrut sa inteleg ceva din postarile tale dar nu am reusit....probabil te-a suparat rau anca4vlad
tymbark
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:52
io, samburica!
.............ziceam eu ceva de "dovezi" in jur..............in ultima vreme............ia uite cum m-ajuta ele sa exemplific!

................si mai mult ca sigur c-or sa mai vina!!!!!!!!!

ps: iti ceri "scuze"?! too late!..............ai comis-o deja!
samburica
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:53
thorele...
pa mine nu m-ar interesa nici atat - in mod normal...
decat ca zi nu-s foarte normala,if u know what i mean
preci
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:53
youuu... bitch!!!
Thor_again
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:56
amarato...(ca s-o citez pe freya,daca tot nu te-ai putut abtine s-o citezi la randul tau)...
du-te dreaq cu ifosele tale de maica tereza si ingrijeste-ti plodul,nu pierde vremea total neconstructiv pe garbo,acest loc infect al pierzaniei...
preci
Postat pe 20 Septembrie 2010 19:56
...........cum ziceam, too late for sorry! ..........
samburica
Postat pe 20 Septembrie 2010 20:01
buey,amarato...
cand mi-i vedea pe mine cu "sorry" sa stii ca in maxim o ora vine apocalipsa...
preci
Postat pe 20 Septembrie 2010 20:03
mamaaaaa ce de crosee pe aici !!
reyya
Postat pe 20 Septembrie 2010 20:06
sau 2012
Thor_again
Postat pe 20 Septembrie 2010 20:06
apropos de crosee, Robytza unde esti??m-am intors
reyya
Postat pe 20 Septembrie 2010 20:08
De la: tymbark, la data 2010-09-20 19:52:49
De la: preci, la data 2010-09-20 19:47:45 sorry,n-am vrut sa fac chat pe proaspatul tau toapic...
asea mi-a iesit.. [/quote

..........pazea!!!!!!!!!!!!!!........ca vine!!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 20 Septembrie 2010 20:08
observ ceva pe aici......samburica are probleme cu scrisul si spun asta pt ca imi fug ochii in toate partile nu poti draga sa scrii de la stanga la dreapta?
tymbark
Postat pe 20 Septembrie 2010 20:09
De la: preci, la data 2010-09-20 20:03:10buey,amarato...
cand mi-i vedea pe mine cu "sorry" sa stii ca in maxim o ora vine apocalipsa...


aoleeeeu....a inceput meciul Mike Tyson cu Evander Hollifield?
tymbark
Postat pe 20 Septembrie 2010 20:12
buey,amarato...
absolut NIMENI din cei pe care-i vezi aliniati frumushel acilea,pe toapic,n-o sa-ti sara-n ajutor..
si stii de ce?
pt ca nimeni nu inghite samburi,bre!
preci
Postat pe 20 Septembrie 2010 20:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problema.. 11 De la: garbo_5587 22 August 2012 11:08
INALTIMEA DACA CONTEAZA 8 De la: jeje2011 4 Iulie 2011 10:54
iubirea asta 13 De la: anaROBERT 26 Decembrie 2010 15:12
Relatie cu un barbat cu probleme adevarate 134 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:27
Îl iubesc muuult, dar el nu mă iubește. :( Ce să fac? 19 De la: Axl_R 6 Septembrie 2016 10:02
Setari Cookie-uri