S-a indragostit de o prostituata

Salut, nu stiam unde sau daca sa deschid acest topic . Este o poveste mai lunga si nu stiu daca am rabdare sa o scriu. O sa incerc sa fiu succint. Mi-a venit ideea sa scriu aceasta poveste adevarata pentru ca am vazut multe "povesti" pe aici care imi pareau telenoveliste dar se pare ca, viata bate de multe ori filmul!

Am un prieten vechi, ne cunoastem din clasa a doua. El este o fire mai boema, mai, hmmm, nu stiu... mai libertin. Nu a dorit niciodata sa isi intemeieze o familie, daramite sa mai faca si copii.
Acum vreun an a cunoscut o fata de care s-a indragostit lulea. Ma rog, lulea pentru ca nu fumeaza tigari ci pipe .

Din amicitie (cred) atunci cand are timp liber se uita pe siteurile pe care eu le administrez (mai mult pentru partea cu horoscopul)... dar, acum doua saptamani, stupoare! A gasit pe unul din siteurile de anunturi (anunt-romania.ro) un anunt la matrimoniale... da, probabil ati ghicit...

Nu stiu daca e voie sa pun aici linkul, daca nu e ok sa il stearga un moderator, dar este edificator mesajul din link - http://www.anunt-romania.ro/anunturi-gratuite/issa-tinara-nimfomana-ador-sexul-total-fara-prejudecati-2.html .

La inceput a fost sigur ca este o gluma proasta pentru ca numarul de telefon nu ii era cunoscut. A sunat de pe telefonul meu de la serviciu, si-a dat intalnire si ghiciti ce a urmat.

Ideea este ca este demolat ... si desi il stiam un tip sanguin, plange ca un copil in fiecare zi. Nu stiu sincer cum sa il ajut, si, parca ma simt intr-un fel vinovat ... ma rog...

Cam asta e...
roberth
Postat pe 4 Octombrie 2009 14:09
Multumim ca ai impartasit asta cu noi.
Tiffany
Postat pe 4 Octombrie 2009 16:12
de fapt ce ai vrut sa ne spui? ca cele care pun anunturi la matrimoniale sunt prostituate sau ca tu esti administrator de situri?
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 17:47
daca e asa demolat si plange, sa mai caute un anunt, ceva.........
ana02
Postat pe 4 Octombrie 2009 17:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna tuturor 10 De la: Ciresica 6 Septembrie 2009 18:16
cat de repede ne pierdem interesul? 50 De la: eu_geminy 26 Octombrie 2010 03:22
O iubesc pe mama logodnicei mele 87 De la: garbo_1341 6 Mai 2012 15:54
il iubesc pe sotul meu dar ma loveste , imi vb urat, insa castiga f bine si nu duc lipsa de nimic, am insa un amant care ma iubeste si mi place sa fiu langa el, e tandru si iubitor insa castiga destul de putin, nu stiu ce sa fac :( 95 De la: zorideziua 12 Septembrie 2009 10:28
IMPORTANT PT FIECARE DINTRE VOI 8 De la: tutankhamon 4 Octombrie 2009 13:43
Setari Cookie-uri