nu am avut niciodata un orgasm sexual...de ce?si ce sa ma fac?

sunteti rai ca niste maimute tastatoare....Doar voi le-ati invatat pe femei sa faca sex,,,acuma le mai si judecati
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Februarie 2011 14:50
aparusi ???????
jeanette40
Postat pe 4 Februarie 2011 14:52
jeanetutza,xena a fost mereu aici da deh daca tu nu ai avut ochi pentru ea....
dancris
Postat pe 4 Februarie 2011 14:57
maimutele tasteaza?
dancris
Postat pe 4 Februarie 2011 15:01
Orgasmul uterin pare mai vitalizant, mai intens. Este insotit de gafaieli si de retinerea involuntara a inspiratiei si expiratiei. Femeile expira aproape exploziv in timpul acestui fel de orgasm. Complexitatea lui rezida si n faptul ca produce senzatie de relaxare si de "satietate sexuala", de indestulare senzuala - reactii ce par a fi provocate de o stimulare profunda si repetata si de contactul penisului cu colul uterin. Aceasta lovire a colului produce o deplasare a uterului si provoaca stimularea membranei care-l mbraca, peritoneul (invelisul interior al cavitatii abdominale). Spre deosebire de cel vulvar, acest tip de orgasm este urmat de o perioada "refractara".dar barbatul cu care ai fost,nu te-a adus la "extaz'?poti sa te duci la 7000 de medici.daca barbatul de langa tine nu este "priceput" in ale sexului .e bine ca si tu sa ii spui ce problema ai,chiar barbatului cu care ai contactul.daca tot nu rezolvi situatia,abia apoi poti merge la sexolog,cerand sfatul.

vuvuzela
Postat pe 4 Februarie 2011 16:06
Vuvuzelo, nici nu era nevoie sa vin pana aici ca sa stiu ca tu ai postat mesajul asta
De cum a aparut in bula, mi-am dat seama ca esti pe garbo
Thor_again
Postat pe 4 Februarie 2011 16:18
thor, mon ami
casperphantom
Postat pe 4 Februarie 2011 16:22
De la: Thor_again, la data 2011-02-04 16:18:34Vuvuzelo, nici nu era nevoie sa vin pana aici ca sa stiu ca tu ai postat mesajul asta
De cum a aparut in bula, mi-am dat seama ca esti pe garbo





si ce vrei acum?eu am dat un raspuns.mai departe ea decide,cum va proceda.ok?ai vre-o problema in acest sens si nu o poti rezolva Thoruletz?
vuvuzela
Postat pe 4 Februarie 2011 16:27
....sau poti schimba barbatul si nu mai ai nevoie de sexolog
casperphantom
Postat pe 4 Februarie 2011 16:30
Nu, bre, Vuvu. Pur si simplu te maguleam... iti ziceam ca ai un stil inconfundabil, spre deosebire de noi astia, mai din topor...

Iote, vezi? Daca te trag de urechi, nu-i bine, daca te mangai pe crestet iar nu-i bine! Probabil in functie de cum ai dormit noaptea precedenta
Pan' la urma ce-ar fi ca in fiecare dimineata sa intri aici si sa spui incotro iti era fatza cand te-ai trezit?
Thor_again
Postat pe 4 Februarie 2011 16:36
De la: Thor_again, la data 2011-02-04 16:36:08Nu, bre, Vuvu. Pur si simplu te maguleam... iti ziceam ca ai un stil inconfundabil, spre deosebire de noi astia, mai din topor...

Iote, vezi? Daca te trag de urechi, nu-i bine, daca te mangai pe crestet iar nu-i bine! Probabil in functie de cum ai dormit noaptea precedenta
Pan' la urma ce-ar fi ca in fiecare dimineata sa intri aici si sa spui incotro iti era fatza cand te-ai trezit?




ba din contra,ciuful meu blond, asteapta mana ta blajina!
vuvuzela
Postat pe 4 Februarie 2011 16:41

WTF???
Thor_again
Postat pe 4 Februarie 2011 17:05
De la: Thor_again, la data 2011-02-04 17:05:13
WTF???




vuvuzela
Postat pe 4 Februarie 2011 17:09
da-l cu henna
Freya_
Postat pe 4 Februarie 2011 21:33
pe thorel..?
roby_cado
Postat pe 4 Februarie 2011 21:44
Iata-ma-s! Ce se produce aici?
Uoofff!!! Iar m-ati adus aici, unde eram verde si produceam ceva excretii gastrice pe cale bucala?

Seara buna, Freya! Si , ca sa moara dujmanii!

Robytza, ia si tu
Thor_again
Postat pe 4 Februarie 2011 21:48
ciuful blond fiind exact unde situat pe corpul vuvulinei?
Ciresica
Postat pe 4 Februarie 2011 21:51
Voi le-ati invatat pe femei sa faca sex si sa schimbe partenerii....Apoi radeti de ele si le judecati...Fraiere sunt femeile care se iau dupa capul barbatilor...Asa vreti sa faceti si cu mine....Sa devin o usuratica,,,care face sex apoi sa radeti si de mine si sa ma judecati asa cum faceti si cu celelalte femei,numai ca ele sunt prea inguste la minte ca sa inteleaga cat de rai pot fii barbatii...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Februarie 2011 21:54
xena gresesti
de fapt femeia e cea care i-a deschis ochii barbatului. iti amintesti de marul din pomul interzis?
asa ca....barbatul ar fi ramas nestiutor daca nu ar fi fost EVA
Ciresica
Postat pe 4 Februarie 2011 21:57
Ciresico, sa mor daca stiu! Da' nici nu trebuia sa imi amintesti tu de dilema asta, zau asa! Iooiii, ca iar imi vine sa fug la baie!

Asaaa... am revenit. Cu stomacul un pic mai usor... sau mai gol Mersi, sis! Asa sadica precum esti tu, mai rar!
Thor_again
Postat pe 4 Februarie 2011 21:58
Bro, uite asa se calesc fratiorii mai mici: cu cite o sora mai mare!!!!

tare faina melodia aia cu ghioceii. Felicitari!
Ciresica
Postat pe 4 Februarie 2011 22:00
nu, bre Robyca, ciuful blond !

Freya_
Postat pe 4 Februarie 2011 22:06
marul sau rodia ?????????
spune tu xena , ca sti mai bine .............ce era?
jeanette40
Postat pe 4 Februarie 2011 22:07
Ia te uita ce fata urita, saraca si vicioasa a aparut pe Garbo!!!!
Ciresica
Postat pe 4 Februarie 2011 22:08
De la: Ciresica, la data 2011-02-04 21:57:55xena gresesti
de fapt femeia e cea care i-a deschis ochii barbatului. iti amintesti de marul din pomul interzis?
asa ca....barbatul ar fi ramas nestiutor daca nu ar fi fost EVA
Pai femeia este slaba de minte,,nu stiu de ce....De ce barbatii sunt mai inteligenti ca femeia,,da au o inteligenta mai negativa de asta barbatii stiu sa manipuleze femeia...Nu stiu poate sunt eu mai naiva si vad oamenii prin ochii mei..Poate sunt si femei rele care stiu sa manipuleze barbatii..Pt ca sunt si barbati si femei care se indragostesc de persoane nepotrivite,,si sufera.Poate ca asta este o pedeapsa pt ca sunt rai si nu se respecta unii pe altii si isi bat joc unul de sentimentele celuilalt...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Februarie 2011 22:10
ai si tu dreptatea ta xena.
oamenii sunt diferiti si nu ar trebui judecati ci doar luati asa cum sunt.
Ciresica
Postat pe 4 Februarie 2011 22:13
si ce are asta cu orgasmu, irino?

sau o fi orgasm din acela de care zice vuvuzeaua de nu te mai vindeca nici 7000 de medici, bineinteles, psihiatrici
si_totusi
Postat pe 4 Februarie 2011 22:16
Ciresico, mersi de felicitari. Da' melodia aia e doar un demo
Final release-ul e la loc sigur, asteapta cd-ul...
Thor_again
Postat pe 4 Februarie 2011 22:17
De la: Thor_again, la data 2011-02-04 16:18:34Vuvuzelo, nici nu era nevoie sa vin pana aici ca sa stiu ca tu ai postat mesajul asta
De cum a aparut in bula, mi-am dat seama ca esti pe garbo


rad cu lacrimi
si_totusi
Postat pe 4 Februarie 2011 22:18
Intodeauna am dorit o iubire neconditionata....Asa cum ma iubeste Dumnezeu chiar daca sunt o imperfecta si gresesc mereu..Dumnezeu tot mai iubeste si ma ajuta...Nu stiu daca un barbat imi va putea oferi aceasi iubire pe care mi-o ofera Dumnezeu neconditionat....Lui Dumnezeu ii deschid inima pt ca ma iubeste sincer si neconditionat...Oare voi gasi vreun barbat care sa ma iubeasca neconditionat si curat si sa ma accepte asa cum sunt eu....Tot un barbat pocait,,,dar barbatii nu vor sa isi dedice viata lui Dumnezeu pt ca sunt egoisti de asta nu sunt curati la suflet,pt ca se incred mai mult in ei...Vor doar sa primeasca....Dar la ei nu se uita cat de murdari suflesteste sunt....barbati curati la suflet este greu sa gasesti....Asa ca mai bine ma lipsesc de barbat....Nu imi iau eu tot porcul pt un carnat care nu poate sa imi ofere mie ceea ce am eu nevoie si ceea ce ofer...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Februarie 2011 22:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Diazepamul 39 De la: tutankhamon 12 Mai 2009 23:11
unde dracu 4 De la: prometeus_wife 15 Februarie 2009 12:29
Ce sa fac? 27 De la: Ioana007 8 Februarie 2009 16:46
Sunteti rele 19 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:41
Vrstele iubirii.............. 83 De la: Musidora 9 Aprilie 2009 21:07
Setari Cookie-uri