felinarul rosu

negrutzule, daca prietena ta (speram ca nu-i imaginara) e fata desteapta si te citeste in continuare, pariem ca in curand nu vei mai avea cui spune "te iubesc!" ?

Tylly
Postat pe 22 Iunie 2010 13:07
care cal bre..nu mi-e frica de voi ,nu aveti ce mi face ...numai ea poate sa-mi faca ceva ...pot veni si cu trabi pe forum...sa ma dau la fund ?numai cand sar ...
cavalerulnegru
Postat pe 22 Iunie 2010 13:14
nu e imaginara cele ,e cat se poate de reala ,e femeie cu sentimente personalitate inteleigenta ,pasionala ,romantica si multe calitati pe care nu am sa le enumar aici deoarece e vb de viata mea intima ...are si defecte ca si mine ca si tine dar ..ne completam unul pe celalalt
cavalerulnegru
Postat pe 22 Iunie 2010 13:18
cell...pup fata....mai mami...mai sunt si fete dezghetate....sincer, sunt de acord cu tine... ...daca barbata-miu s-ar exchibitiona asa cu femeile, l-as carpi de nu s-ar vedea...dar poate ca suntem noi - si tu, si eu - de moda mai veche....dar esti in asentimentul meu ca trebuie sa-l lamurim pe baiat ce si cum....parerea mea e ca are o perceptie gresita despre femei....sex, sex, sex.....nu vorbeste nimic de frumusetea unor sentimente....ii tot da cu prietena aia....sincer, la cum vorbeste, nici eu nu cred ca are....
tutankhamon
Postat pe 22 Iunie 2010 13:21
buna gagici,...vorbiti de sex?????!!!! oi doamne pai este in trend,...sentimente bleah !!!!
ladyDY
Postat pe 22 Iunie 2010 13:23
frumuseutea unor sentimente pure si traite ...ma provoci
vrei sa vb despre sentimente crezi ca nu ti pot face fata sau sa va fac fata .
cavalerulnegru
Postat pe 22 Iunie 2010 13:25
sex unde-i sexu'?
aaaaaaaaaaa aici se vb despre......dar avem voie nu-i cam devreme?
tusi_Oli
Postat pe 22 Iunie 2010 13:25
De la: ladyDY, la data 2010-06-22 13:23:38buna gagici,...vorbiti de sex?????!!!! oi doamne pai este in trend,...sentimente bleah !!!!



lady mai nou sexul nu mai e la moda nu stiai ...am intrat in sfera sentimentelor
cavalerulnegru
Postat pe 22 Iunie 2010 13:26
cavalere...care cal????? ....puiu....de metafore ai auzit??? metafore, epitete, parabole...alea alea....si nu ma lua pe mine cu texte tari si de bagat in sperieti ca nu-ti tine figura...sunt prea harsita cu chestii de-astea, mai ales aberatii de pe forumuri...eu am vrut sa am un dialog cu tine...dar se pare ca tu imprastii cu noroi in toata lumea de cand ai venit....ma intreb daca chiar iubesti o femeie sau numa te lauzi???
tutankhamon
Postat pe 22 Iunie 2010 13:29
ei cavalere,....de scos pe gurita toti spunem frumos la gadilat urechiusea,....chestiunea este de ce simti tu !!!!

tusi poti vorbi mami de ce doresti iar de sex in secolul vitezei nu conteaza ora, locatia si vremea de afara !!!! ete cavelerul nu este pudic !!!!
ladyDY
Postat pe 22 Iunie 2010 13:29
bai va las un pik !!!!
ladyDY
Postat pe 22 Iunie 2010 13:31
oareeeeeee nu cred.... era sentimentelor este demult apusa
baietii din ziua dea azi nu mai stiu cei aia plimbare cu iubita pe aleile din parcuri, cu sarutari furate asa pe furis, cu o floare sau cu o cutie de ciocolata, acuma nuuuuuuuu frate treci la fapte cat mai repede
daca tu esti asa cred ca faci parte dintr-o specie foarte rara si pe cale de disparitie
tusi_Oli
Postat pe 22 Iunie 2010 13:32
cred de aceea s-a inrosit felinarul de la prea multe sentimente... sunteti specii rare voi astia care aveti sentimente
Laura_M
Postat pe 22 Iunie 2010 13:37
dragele mele nu vedeti ca tinerii adolescentii din ziua de azi nu mai au modele decat ceea ce vad la televizor ,mult sex stirirle de la ora 5 ,povestiri de noapte si toate acele emisiuni lacrimogene gen din te-am inselat ...sau aberatii din astea
cavalerulnegru
Postat pe 22 Iunie 2010 13:38
gagici...va pup pe toti...fug la job....o zi faina va doresc ...revin diseara....sa fiti cuminti.....
tutankhamon
Postat pe 22 Iunie 2010 13:38
pe vremea mea ...doamne de parca as avea o mie de ani ,imi aduc aminte cum ma duceam la livada la furat de mere ,cum jucam gropita ,cum ma bateam cu copchii de varsta ,cum luam bataie de la mama cand intraziam de la ore ,ce vremuri ,paca ca tinerii din ziua de azi nu au parte macar de 1% din copilaria pe acre am avut-o noi ...trist dar adevarat....ce conteaza ptr ei acum...banul ,counter strike ,messenger ,facebook
cavalerulnegru
Postat pe 22 Iunie 2010 13:41
din pacate asa este cavalere si nu este vorba doar de barbati ci si de femei, fetele astea din ziua de azi care unele cer palme si mai au si pretentii, toti sunt o apa si un pamant
tuti
Laura_M
Postat pe 22 Iunie 2010 13:43
am sa va relatez un lucru care m-a lasat cu gura cascata la propriu ...acum 2 ani de zile eram acasa si ma intorceam de la bunica mea,am ales drumul cel mai scurt ca sa evit aglomeratia orasului...cum treceam eu pe acolo ,ce vad ochii mei ...3 pusti ..nu cred sa fi avut mai mult de 12 ani ,fumau si beau bere ..aveau pet-ul de bere langa ei ...am ramas mut ...m-am oprit ca sa imi revin m-am uitat la ei ,si mi-am spus ca asta e viitorul tarii...m-am cutremurat
cavalerulnegru
Postat pe 22 Iunie 2010 13:47
servici usor tut !!!
ladyDY
Postat pe 22 Iunie 2010 13:50
ohoo, 12 ani e bine, sa-i vezi pe mucosii de pe aici...
si nu e vorba doar ca beau si fumeaza ci felul lor de a fi, la tot ceea ce fac si zic, pe langa ca e vai steaua lor mai si dau cate un bip
Laura_M
Postat pe 22 Iunie 2010 13:52
stii ce cred eu ?
ca nu ami sunt modele de urmat in aceasta tara pentru tinerii cei care vor lucra cand noi vom ajunge la pensie .unde este bunul simt? sa lasi locul tau unui batran in tramvai unui batran e un lucru care tine de cei 7 ani de acasa
cavalerulnegru
Postat pe 22 Iunie 2010 13:59
mah, poate unii parinti s-au chinuit sa-i educe cat de cat, acum mai depinde si de copii ce fac cu cei 7 ani de acasa... si modele ce sa ia, cum ai zis, la ce vad la tv si ce vad acasa si pe strada sau in anturaj ajung demni de mila, ma uit la unii care au de la 25 de ani in sus si n-au nici un viitor... dar nici nu vor, ar vrea sa nu faca nimic dar banu sa vina repede si sa se distreze cat mai mult, ca doar asta conteaza la ei
Laura_M
Postat pe 22 Iunie 2010 14:06
De la: cavalerulnegru, la data 2010-06-22 13:59:20stii ce cred eu ?
ca nu ami sunt modele de urmat in aceasta tara pentru tinerii cei care vor lucra cand noi vom ajunge la pensie .unde este bunul simt? sa lasi locul tau unui batran in tramvai unui batran e un lucru care tine de cei 7 ani de acasa
TOATE ASREA LE PUTEM FACE SI ACU FARA SA NE DEA CINEVA UN EXEMPLU DOAR DIN RESPECT SI SUFLET SI INIMA BUNA
garbo074997
Postat pe 22 Iunie 2010 14:09
De la: Laura_M, la data 2010-06-22 14:06:25mah, poate unii parinti s-au chinuit sa-i educe cat de cat, acum mai depinde si de copii ce fac cu cei 7 ani de acasa... si modele ce sa ia, cum ai zis, la ce vad la tv si ce vad acasa si pe strada sau in anturaj ajung demni de mila, ma uit la unii care au de la 25 de ani in sus si n-au nici un viitor... dar nici nu vor, ar vrea sa nu faca nimic dar banu sa vina repede si sa se distreze cat mai mult, ca doar asta conteaza la ei
LAURA ASA AU FOST CRESCUTI DE MICI /EU MA UIT LA COPII CARE FAC NUMAI NAZBATII SI NICI BUNICII CARE-I SUPRAVEGHEAZA SI NICI MAMELE NU-I INDREAPTA S AU MACAR SA-I APOSTROFEZE
garbo074997
Postat pe 22 Iunie 2010 14:12
SI SE BUCURA SI ZAMBESC PE SUB MUSTATI CAND PROGENITURA JIGNESTE ,SCUIPA .....VB DIN CAZ REAL SI IEI SE DAU MARI DOMNI EDUCATI
garbo074997
Postat pe 22 Iunie 2010 14:14
chestia de bunul simt mai tine si de fiecare
iar mamele si bunicii m-au lamurit (unele) nu zic ca eu sunt vai de mine cea mai cea, dar mi s-a mai zis ca sunt rea si dura cand il mai cert pe piciulica al meu, dar eu zic ca trebuie sa-l invat de mic chiar daca el acum nu intelege, dar nici sa-i spun la 18 ani ca atunci imi da peste nas si chiar ca nu ma mai asculta, trebuie sa stie cand e voie sa faca ceva si cand nu... dar in unele cazuri n-ai cu cine ma, n-ai cu cine
Laura_M
Postat pe 22 Iunie 2010 14:17
consider ca si mass-media are partea ei de vina ,promovand acele false valori ,ne intoxica cu exemple negative .dar si ei au uitat, trebuie sa faca bani sa le creasca rating-ul ceea ce e un lucru trist .ptr ei banul e pe primul loc.Doamnelor, de cand gigi becali apare in manualul de istorie pentru clasa a 10-a?

mutu -idolul adolescentilor ,cel care trage pe nas

Cineva avea o vorba ! romania o tara frumoasa dar pacat ca e locuita
cavalerulnegru
Postat pe 22 Iunie 2010 14:19
am mai vazut si eu cazuri de astea si ma gandeam ca eu sunt cam naspa pe langa ei, asta pana cand sa vad si eu ce fel de oameni sunt
Laura_M
Postat pe 22 Iunie 2010 14:19
ce bun simt sa aibe cand acuma e la moda sa te sinucizi daca te lasa iubitul sau iubita, sau daca ai o nota mica... asta vad la stiri, si sincer si parintii sunt de vina.
Cand le vezi pe fatutele astea de 12 ani cat sunt de emancipate... ce sa le dai lectii de .. sex.. ca te baga sub masa la cate stiu.
Eu nu o sa-mi las fata pe internet si nici stiri. Are vreme cand o fi mai mare. Dar din pacate aud ei la scoala. Si sincer parintii de multe ori gresesc ca vor sa fie la moda si... apoi e prea tarziu sa mai corectezi ceva.
Pai eu nu aveam ce cauta afara dupa ora 20, vara in vacanta 21. Ce discoteca ... abia in liceu prin clasa a 11 am mers la discoteca.
Pitu
Postat pe 22 Iunie 2010 14:21
mare pacat dar ne si meritam soarta, cu varf si indesat, daca ar fi lumea ca noi cei care discutam aici pe forum si am vrea sa fie altfel, ce bine ar fi
n-ati vazut ca pe teo trandafir au dat-o afara din partid pentru ca nu a fost de acord cu ei, acolo in parlament si nu numai, oamenii buni n-au ce cauta si n-au putere pentru ca foamea de bani si rautatea e mai presus decat orice
Laura_M
Postat pe 22 Iunie 2010 14:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ARGILA...cel mai bun "medicament" fara efecte secundare! 1 De la: human 14 Februarie 2011 11:19
Brbatul balanta un introvertit 1 De la: garbo020369 10 Septembrie 2010 17:05
sexul 59 De la: kinga444 8 Noiembrie 2009 22:58
oamenii au nevoie si de stiinta 19 De la: caasandra 5 Iunie 2010 11:29
semnele unghiilor 22 De la: Ciresica 12 Iulie 2010 05:26
Setari Cookie-uri