felinarul rosu

ce nu ti-a cazut bine? si ce daca sunteti cu kidz .Crezi ca pe kidz nu se discutau si altele in afara de scutece biberoane si suzete ia da un ochi pe topicuri
tusi_Oli
Postat pe 16 Iunie 2010 23:16

da,bre...
ca bine zici...
fructu' meu oprit e ciocolata...de ce m-oi fi gandit la mere?
preci
Postat pe 16 Iunie 2010 23:18
altceva nu am de facut decat sa ma uit acolo?oh my god ...toti ajungem inevitabil la ...costumul lui adam si al evei... cat pot sa discute despre copii ..se vor plictisi
cavalerulnegru
Postat pe 16 Iunie 2010 23:20
de care mere tu ? mere mari zemoase sau tari ?
cavalerulnegru
Postat pe 16 Iunie 2010 23:21
buuueyyy...care costum al lui eva...io stau in fundul gol in casa ca nu mai poci de cald...ce sa mai dau jos de pe mine???
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2010 23:21
pai e numai bine asa ...ei si ..care e fructul tau oprit?
cavalerulnegru
Postat pe 16 Iunie 2010 23:24


http://www.youtube.com/watch?v=WJ5aNftth5I

imnul oficial sau bulina rosie ...aici nu au ce cauta pudicii,mironositele...

sa inceapa distractia
cavalerulnegru
Postat pe 16 Iunie 2010 23:31
incepe tu
cricat
Postat pe 16 Iunie 2010 23:34
daca pe mine m-ai intrebat cavalere, fructul meu oprit ii pepenele galben....inca nu ma pot atinge de el....e prea scump...nu se justifica pretul pentru niste zama dulce...da' si cand o sa-mi iau, o sa las asa..zama sa curga pe langa colturile gurii.....
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2010 23:39
lasa tuty ca il vei lua la oferta speciala 2 la pret de unul
cavalerulnegru
Postat pe 16 Iunie 2010 23:41
sa stii ca da...ca nu ma pot satura ...de pepene mai....
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2010 23:48
mai, Cavalere, pana acu' numai gura de tine! Sa vedem miscare: te tine?!
moniq_
Postat pe 17 Iunie 2010 11:26




un felinar rosu , atarnat la intrarea intr-o casa , a fost semnul ca acolo era o casa de toleranta .


in secolul 18 , curtezanele , intr-o anumita perioada a lunii , purtau un trandafir rosu , aratand astfel ca nu sunt disponibile.
liaiedera
Postat pe 20 Iunie 2010 07:49
he he...cu riscul de a fi facuta curtezana de catre lia.....


intreb........cashcaval-ere....nu mai felinaresti????...ai iesit de sub efectul sfeclutei???nu mai e telina la piata? doar atata te tine? doua pagini???
tutankhamon
Postat pe 20 Iunie 2010 11:50



Tuty , sa cautam un alt cavalier .

nu's ce-au astea ca se sperie de noi .


noi , rele nu suntem ,frumos ne purtam , frumoase suntem...

ce le-o veni de fug de noi?
liaiedera
Postat pe 21 Iunie 2010 13:58
mai felinaresc mai dar nu am mai avut materie prima ...si asta e greu de obtinut ...apropo ,felinarul rosu e deschis dupa 12 noaptea .

motto-ul felinarului rosu :cine se aprinde dupa miezul noptii ajunge in pat

fantezii ,trairi ascunse ,dragoste ,iubire,sex poate cateva mici perversiuni fac parte din topicul acestui topic
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 16:10
Io' cred ca nu-ti mai imprumuta astia casete!
Bine fac!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 17:01



felinarul rosu este tot timpul aprins , altfel " fetele" ar muri de foame .



catre Cavalerulnegru - cum se poate sa nu mai ai materie prima ? la varsta ta ?

sa stii ca te poti trata ;o solutie ar fi fetele noastre , alta ar fi medicul . iar daca fetele mai cunosc si alte solutii ...

asteapta-le
liaiedera
Postat pe 21 Iunie 2010 20:54
cascaval-ere.....mami....si daca activitatea incepe dupa 12 noaptea, tu ce cauti mami la 4 dupa-masa pe aici???...unu la mana...

si doi....vrei discutii tari?...io ma bag....dar te tzine?....rezisti?...sunt de acord cu tine ca se poate vorbi despre acest subiect (considerat "tabu" si rusinos de catre unele doamne si domnisoare pudibonde) fara a discuta strict actul fizic sau pozitii ca atare...

discutiile directe despre actul sexual si pozitii au farmecul lor, daca sunt purtate la momentul potrivit....poate, de multe ori, deranjeaza cat se bate accentul pe ele....dar, totusi, cu toate astea, fac parte din natura si firea umana...pentru ca un barbat si o femeie care se iubesc vor face si dragoste pana la urma ....folosind sexul si pozitiile sexuale....

eu una nu ma rusinez sa vorbesc despre asta... iubesc si sunt iubita....sotul meu e un om de milioane si ii multumesc pentru asta, pentru faptul ca ma face sa ma simt iubita si implinita...intotdeauna am comunicat cu el si am fost deschisi, spunandu-i clar la inceputul casniciei noastre, ca nu trebuie sa fii rusinos si sa te ascunzi de unele lucruri naturale si firesti...si, chiar daca nu le stii pe toate in toate domeniile, nu e rusine sa intrebi...

deci...cine vrea sa vorbim, despre ce???haideti ca eu ma bag la discutii...
tutankhamon
Postat pe 22 Iunie 2010 11:27
tuth, iarta-l fetita, ca e vai steaua lui...
E genul "mare, tare si destept", dar sa nu-l obligi sa-ti demonstreze.
Tylly
Postat pe 22 Iunie 2010 11:31
Cum, Cell, tu nu ai intels nimic din demonstratia de ieri?!
Spre exemplu am vazut cum ca seva experientei lui se extrage din...publicitate! Exemplul cu "prietenii stiu de ce" plus link-ul aferent, ne-a lamurit. Iar partea cu comunicarea probabil de undeva din astea cu telefonia mobila, ca asta e bine structurata, e o opinie fundamentata in urma repetatelor oferte si evoluata in spiritul rezistentei in fata asalturilor concurentei!
Da' nu te contrazic: e vai steaua lui!
Aaaa! Pardon: felinaru' lui...
moniq_
Postat pe 22 Iunie 2010 11:35
Io v-am zis sa nu-l bagati prea mult in seama, dar voi nimic... batman, batman!

Mai, astia trebuie starpiti de mici, ca sobolanii...

Tylly
Postat pe 22 Iunie 2010 11:45
De acord! Da' io nu mi-s vinovata! Eu l-am "ejectat" de la prima "citire"! Am sufletul curat!
moniq_
Postat pe 22 Iunie 2010 12:19
gagici....ascultati la mine.....grupir....cadeam pe capul lui si-l batem cu propriile arme? provocati-l fetelor.....daca ei, barbatii, ne considera masini de facut sex si nu gasesc cuvinte sa ne incante, decat "hai s-o facem!".....atunci sa le-o demonstram ca stim sa facem dragoste mai bine decat ei.....dar nu cu unii dintre ei....
tutankhamon
Postat pe 22 Iunie 2010 12:28
ce?
pe cine sarim?
pe cavaler?
hmmmmmmmmmmmm
tusi_Oli
Postat pe 22 Iunie 2010 12:31
Cavaler? Asta-i cavaler? Poate in visurile lui...
Tuth, nici macar sa-l provoc nu ma inspira. Bleahhh!!!

Tylly
Postat pe 22 Iunie 2010 12:50
cell, un parfum, ceva?!
zambila
Postat pe 22 Iunie 2010 12:53
buna dimineata ladyes


sper ca v-ati baut cafeaua asa cum am facut eu si cu prietena mea .o cafea dulce si buna ,jacobs...pe cine, cum sariti ?m-a certat prietena mea cand a vazut ce v-am scris ,eu vorbesc cu ea despre absolut toate lucrurile posibile de pe lumea asta ...chiar si despre sex ,despre tot ...si ne iubim in fiecare dimineata asa cum faceti si voi cu sotii vostri ..o dragoste pura intre un barbat si o femeie ...si ii spun te iubesc .... intrebare ptr voi ladyes ...cand le-a ti spus ultima data sotilor ,prietenilor amantilor ,TE IUBESC?
cavalerulnegru
Postat pe 22 Iunie 2010 12:54
cavalere...neata....incep eu prima....

hi hi.....chiar azi dimineata i-am spus sotului meu cat de mult il iubesc...de ce? ...hi hi....mi-a facut o surpriza si a iesit sa ia ziarul cu anunturi si mi-a luat un trandafir rosu....apoi mi-a facut cafeaua....si m-a trezit mangaindu-ma cu trandafirul....hi hi....cum doamne iarta-ma sa nu iubesti un om care face asa????...si nu mai spun mai multe decat ideea din bancul cu sexul si mancarea...ce facem intai??? ce vrei tu si apoi mancam.....ce vrei tu si bem cafeaua....si a fost sublim - te las pe tine sa iti imaginezi ce vrei, e permis, eu una nu-ti descriu....o dragoste impartasita si comunicata intre parteneri e ceva sublim....

tutankhamon
Postat pe 22 Iunie 2010 13:01
ce faci cavalere? te-ai dat la fund?.....ti-ai pierdut calul si ti-e rusine sa vii la lupta pe jos????.....hi hi hi.....ti-e frica de o femeie?????...hi hi hi....
tutankhamon
Postat pe 22 Iunie 2010 13:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia rac! 3 De la: AGAPI_MOU 8 August 2012 21:08
Portetul femeii ce nu-si doreste copii... 719 De la: zambila 15 Noiembrie 2010 15:13
8Martie ziua cind trebuie sa le multumim sotiilor ,iubitelor și la toate femeile din lume ca exista ! 1 De la: IOANIDE 6 Martie 2012 13:12
Suferă mai mult cine? Amanta sau Soția? 3 De la: sunsset 22 Aprilie 2020 11:27
In relatie cu un barbat aventurier si nestatornic 21 De la: garbo_7980 16 Noiembrie 2012 12:10
Setari Cookie-uri