mamici on line

Si eu am fost fumatoare pana am ramas gravida si apoi m-am chinuit sa ma las ca na trebuia
bau
Postat pe 23 Februarie 2010 01:33
eu sunt fumatoare inraita a fumat si in timpul sarcinii nu ma pot lasa din pacate am incercat dar.....fara rezultat
anaROBERT
Postat pe 23 Februarie 2010 01:34
eu am fost inaraita ...am fumat vreo 6-7ani si nu credeam ca o sa ma las vreodata dar desi a afost greu pt copilul meu am fost in stare de orice si am si norocul ca un barbat nefumator.
bau
Postat pe 23 Februarie 2010 01:36
asa am spus si eu dar nu am putut si sotul meu este nefumator dar eu sunt mai cu mot am incercat dar sti care este problema sunt foarte nervoasa daca nu fumez si simt nevoia sa mananc intr-una si prefer sa fumez o tigara decat sa mestec non stop riscand sa ma fac cat malu
anaROBERT
Postat pe 23 Februarie 2010 01:38
asa eream si eu f agitata si simteam nevoia non stop sa mananc dar am avut noroc cat am fost gravida ca puteam manca oricat ca doar eream gravida ....si dupa ce am nascut am alaptat iar nu puteam sa fumez...dupa ce n-am mai alaptat am incercat sa vad daca a-si mai putea fuma ...am tras un fum m-am inecat ca o incepatoare si am fost prastie ...deci nu mai pot sa fumez ...ce fain
bau
Postat pe 23 Februarie 2010 01:46
ai avut noroc poate ca daca aveam lapte sa alaptez era evident ca si eu ma lasam automat fortat era un avantaj pentru mine dar daca am avut ghinionul sa nu am lapte ce sa fac si acum nu ma pot lasa de fumat si nici sa mananc non stop nu imi permite silueta
anaROBERT
Postat pe 23 Februarie 2010 01:52
mai faci un copilas si te lasi atunci
bau
Postat pe 23 Februarie 2010 02:00
ce sa mai fac nu imi trebuie gata asta unu e de ajuns si pe vremurile astea aia mai imi trebuie inca unu e prea greu nu se merita mi-as dori si o fetita dar....imi pun pofta in cui
anaROBERT
Postat pe 23 Februarie 2010 02:01
eu ma retrag mony mai vb si maine sunt rupta de somn,pa pa si pupici
anaROBERT
Postat pe 23 Februarie 2010 02:02
ok ana ma pun si eu ...pupici
bau
Postat pe 23 Februarie 2010 02:04
nu mai e nimeni treaz la ora asta????
bau
Postat pe 24 Februarie 2010 00:33
acum am vazut acest topic daca scrieti noaptea...la ora aia dormea si patul sub mine da pai eu
SEBY1YEAR
Postat pe 24 Februarie 2010 18:24
pai noaptea avem mai mult timp pentru mine este ca o relaxare abea astept sa vina noaptea sa ma pun la pc sa pot sta macar o ora daca rezist fara tipete,urlete si plansetele lui fimiu .



unde sunteti mamici,dormiti?
anaROBERT
Postat pe 25 Februarie 2010 00:24
Buna noapte.... ....ce mai faci anaROBERT?
bau
Postat pe 25 Februarie 2010 00:31
eu cred ca ma duc sa fac baitza daca ana nu-mi mai raspunde....sa vad daca imi masoara cineva decibelii care ii provoc noaptea la ora 1.

Va
bau
Postat pe 25 Februarie 2010 00:53
buna mony ce sa fac ma delectez tu ce faci?
anaROBERT
Postat pe 25 Februarie 2010 00:56
n-ai fost azi pe la subiectul soacre sa vezi cat or scris fetele

Eu ce sa fac incerc sa-mi fac curaj sa merg sa-mi fac baie desi mi-e somn dar nu ma las....ca maine iar e o zi plina...
Am fost azi cu al mic in vizite la o prietena si a cunoscut baietelul meu pe fetita ei de un an si ceva si au vorbit ei pe limba lor

Baietelul tau ce mai face?
bau
Postat pe 25 Februarie 2010 01:11
imi inchipui ce era acolo pe ei un cor de vocalize

fimiu ce sa faca este din ce in ce mai rau si mai capos totul sa fie si toti sa joace dupa cum canta el nush ce o sa ma fac trebuie pus la respect



am citit din urma totul am ras cu pofta cum nu am mai ras de mult dar nu ma complac in situatia asta se pare ca nici cuvantul ''barfa ''la varsta lor nu il inteleg pacat insa ca niciodata nu sti cine intra pe forum si rade de tine eu ca am intrat si am povestit cu fetele despre soacre si ne-am sfatuti a fost barfa ele ca au vb pe biata '' soacra'' cine o fi femeia asta cateva pagini nu a fost barfa .pacat dar fiecare dupa cati neuroni are
anaROBERT
Postat pe 25 Februarie 2010 01:16
e stiu persoana care o subliniezi din conversatie...dar ce poti sa faci atata poate atata face

Dar sper ca nu vrei sa parasesti topicul soacre....sa vi sa faci prezenta

E ce sa faci asa-s copii...las ca se face el baiat cuminte.
Aveti grija de voi. Noapte buna
bau
Postat pe 25 Februarie 2010 02:00
subliniate sau nu este vizibil mult prea vizibil si nu nu am sa parasesc topicul nu am de ce doar ca pur si simplu nu am sa intru in tocana lor porceasca acolo nu mi se pare corect si femeia aia respectiv ''soacra'' cine si cum o fi ea are totusi o varsta si poate ca nu este ea cea de pe kudica de unde atata siguranta si cert este un lucru cred ca din bun simt si respect pentru ea nu a intrat astazi sa dea explicatii pentu ca incer nu are cui si nici de ce nu sunt ele in masura de asa ceva.
anaROBERT
Postat pe 25 Februarie 2010 02:10
mamici vreau sa ma ajutati daca vreti si daca puteti ma intereseaza mult daca stiti pe cineva care este in cautare de bona, sunt tanara, nefumatoare, responsabila, calma am mai lucrat cu gemeni timp de 1 an si 2 luni de preferat in sectorul 4 adresa mea de e-mail este babysitter2417@yahoo.com va multumesc mult si vreau sa-mi cer scuze deoarece stiu ca am picat ca musca in lapte pentru ca voi vorbeati despre altceva dar chiar am nevoie de ajutor.
Livia_kidz
Postat pe 25 Februarie 2010 02:22
nu are nimic livia nu ai pict ca musca in lapte daca as sti te-as ajuta cu draga inima dar eu sunt din constanta si habar nu am insa iti urez noroc in cautare sper sa gasesti.
anaROBERT
Postat pe 25 Februarie 2010 02:25
anaROBERT pot spune ca nu-s de acord cu ceea ce ai spus... lumea mai si exagereaza dar mai si glumeste.....in nici un caz nu face tocana porceasca....acea socrela este mai mult decat evident ca este ea...se vede cu ochiul liber...nimeni nu scria ca ea si nu are o exprimare atat de ciudata.
Si daca tot ai atins subiectul cu saraca soacra ca are o varsta ...toate soaacrele au o varsta ,inclusiv a ta dar in momentul in care nush sa se comporte si sa vorbeasca trebuie sa le dea cineva peste nas......si aici nu ai cum sa ma contrazici pt ca ar insemna sa te contrazici pe tine

bau
Postat pe 25 Februarie 2010 09:58
nu te contrazic mony dar au fost prea multe barfe si atacauri la aceasta persoana cine o fi ea si ce ma deranjat pe mine am spus si o repet eu ca am discutat cu voi pe topic am fost etichetata ca barfitoare si tu la fel adutti aminte iar ele ca pret de cateva paginii au barfit-o,au criticat-o si au luat-o la misto pe saraca femeie asta nu se mai pune sa fim serioase nu tin partea nimanui dar nu mi se pare corect
anaROBERT
Postat pe 25 Februarie 2010 10:33
Pe mine nu ma deranjeaza ca a fost etichetat ca barfa ce povesteam noi acolo pt ca pana la urma asta e adevarul...cum ai scris si tu din DEX la definitia cuv barfa...toti barfim ,ne nastem cu asa ceva.....si de ce spune stefy ca incearca sa impunga cu acul...asa ii place ei si tu o bagi in seama sau te ataci.....mai bine ii raspunzi ironic decat sa le bagi pe toate in aceeasi oala.
bau
Postat pe 25 Februarie 2010 10:56
am spus si ma repet nu ma complac situatiei vad ca impunge cu cornitele ei indirect si este mai mult ca evident ca face referire la mine dar nu ma mai complac in jocul lor atat in rest tot respectul
anaROBERT
Postat pe 25 Februarie 2010 10:58
Stai linistita ca incearca sa ma impunga si pe mine dar nu reuseste ca eu ma feresc
bau
Postat pe 25 Februarie 2010 11:42
cred ca sa observat destul de clar un lucru la majoritatea persoanelor daca te complaci in situatia lor si le dai dreptate esti prietena lor iar daca indraznesti sa le contrazici te si eticheteaza eu una asta am observat dar nu ma coplac situatiei
anaROBERT
Postat pe 26 Februarie 2010 00:31
va multumesc din tot sufletul pentru incurajari si pentru eventualul ajutor
Livia_kidz
Postat pe 26 Februarie 2010 14:50
fetelor unde sunteti,nu este nimeni on-line>


mony ce probleme ai cine iti sterge mesajele care le postezi?
anaROBERT
Postat pe 26 Februarie 2010 16:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vaccinul BCG la bebei 22 De la: garbo158848 20 Iunie 2010 16:29
Vand jucarii 1 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:26
Calendare personalizate pentru cei dragi 1 De la: alexandra 15 Decembrie 2009 00:52
Balansoar Fisher Price Rainforest Bouncer 3 De la: im2008 23 Noiembrie 2009 22:30
TOMAPAN 109 De la: simo_sefa 7 Iulie 2010 22:02
Setari Cookie-uri