rautate, invidie, egoism, sau...ce sa fie?

si eu tot din politete iti spun asa a vezi-ti de treburile tale care se invart in jurul denumirii topic-ului...
SEBY1YEAR
Postat pe 24 August 2009 14:02
atata timp cat ti-ai bagat nasul aici, ai si tu ceva din denumirea topic-ului.
stefystefy_kidz
Postat pe 24 August 2009 14:08
daca nu ai observat postez pe toate topic-urile dar nu toata lumea e asa informata sa o poata face
SEBY1YEAR
Postat pe 24 August 2009 14:11
bravo tie acum te las, s-a cam dus pauza mea, din fericire altii mai au si de muncit, nu de alta dar mi se termina programul acusi. O zi buna la toata lumea!
stefystefy_kidz
Postat pe 24 August 2009 14:14
o zi buna si tie...
SEBY1YEAR
Postat pe 24 August 2009 14:18
fetelor, multumim mult de urari, a fost cel mai reusit concediu de cand suntem o familie de 3 persoane: vreme relativ racoroasa, apa calda, nisipul fin, copilul mancacios, programul de somn si foame respectat, copil coopetant in mare parte a timpului, distractie , rasete, relas, hotel fain chiar pe plaja, cu plaja a lui proprie, cvasi-perfect! se auzea doar muzica tare noaptea pana tarziu, dar la cat de obositi veneam din oras, nu era chiar o problema crunta o sa incercam sa postam si poze

pinicuta
Postat pe 24 August 2009 20:47
iar pt stefy, nu mi-ai raspuns la intrebari: tu cine esti? cea inhibata de postarile desteptelor sau cea care incearca prin topicul asta sa le taie lor elanul?
pinicuta
Postat pe 24 August 2009 20:50
stefystefy_kidz
Postat pe 25 August 2009 12:20
era pentru tine sau pentru o alta mama care pe tine te deranjeaza? cred ca ai fost nedreapta draga stefystefy...am intrat si eu sa citesc ce sa scris pe topicul Decalotarea si chiar nu am observat nimic deplasat a niciuneia dintre mamele care a postat pe acel subiect.Unica ai fost tu care ai sarit de fund in sus aruncind acuze deci esti foarte nedreapta.Cred ca tu ai ceva cu pinicuta.
Deci daca tot te simti lezata in amorul propriu mai deschide un topic in care inviti persoana in cauza (adica cea care te deranjeaza) la discuti iar noi restul asistam si deschidem si noi un topic pentru arbitriaj.Cine e pentru sau contra.Poate ne lamurim si noi ce of ai.Corect?

ce ziceti ,fetelor de acord?
alinakatt
Postat pe 25 August 2009 12:29
stefystefy_kidz
Postat pe 25 August 2009 12:47
scuze? iti aplauzi prostia sau ce?
alinakatt
Postat pe 25 August 2009 12:48
doamna draga, mai bine du-te si ai grija de copil, nu mai pierde vremea pe aici
stefystefy_kidz
Postat pe 25 August 2009 12:50
de copil am grija si fara sa ma trimit tu, multam de indemn.Si as putea sa te indemn si eu la acelasi lucru dar deh...fiecare stie ce program de lucru sau pierdere de timp are deci dute tu linistita mai rumega ceva si lumineazane cu sclipirea ta.Asta chiar a fost o rautate din partea mea. Daca ai fi citit mai atent ce ti-am adresat mai devreme era un simplu sfat pentru a lamuri ofurile tale si nu avea nici o legatura cu grija copilului meu.Deci daca ai vreo problema cred ca ar fi corect sa spui direct fara sa te eschivezi atit.
alinakatt
Postat pe 25 August 2009 12:58
stefystefy_kidz
Postat pe 25 August 2009 13:03
esti fara speranta......
alinakatt
Postat pe 25 August 2009 13:06
pinicuta, nu sunt o ersoana inhibata in nici o privinta. Nu stiu de ce ripostezi asa dur, eu zic ca prea te agiti, cred ca ai alte lucruri mult mai bune de facut, nu? Poate a fost o greseala din partea mea sa deschid acest topic, dar,...ma repet, nu va obliga nimeni sa postati aici, sa cititi, etc.

Recunosc ca uneori ma plictisesc la birou si mai citesc pe forum, dar deja subiectul asta devine ceva personal pt unele si eu n-am vrut asta! NU AM NIMIC PERSONAL CU NIMENI, ERA DOAR UN SUBIECT. E CLAR PT TOATA LUMEA?
Aveti grija de piticii vostri si sanatate multa!

P.S. Sunt totusi o doamna!!!!!
stefystefy_kidz
Postat pe 25 August 2009 13:10
gura pacatosului adevar graieste
pinicuta
Postat pe 25 August 2009 13:16
stefystefy_kidz
Postat pe 25 August 2009 14:31
SEBY1YEAR
Postat pe 27 August 2009 13:38
era o vorba veche din batrani dar foarte elocventa "Lauda-ma gura ca ti-oi da friptura..."

PS:Nu-i asa mai doamnelor???

SEBY1YEAR
Postat pe 27 August 2009 13:41
eu zic sa nu dati curs la astfel de discutii,parerea mea e ca autoarea topicului se hraneste din barfe si discutii.cel mai bine era sa-i trimita un mesaj privat persoanei care ''o deranja''si se rezolva tot,nu-i mai faceti pe plac sa scrieti pe acest topic,pt ca ea asta vrea,de asta a deschis si topicul,nu v-ati prins!o zi buna in continuare si aveti grija de copii!pupici!
silviatatu
Postat pe 27 August 2009 13:42
silviatatu
Postat pe 27 August 2009 13:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mamici din Slobozia 2 De la: kidz000609 13 Aprilie 2009 16:01
nu stiu c sa ma fac 3 De la: iulia_maria 12 Noiembrie 2009 12:50
Mancarimi in sarcini 10 De la: garbo184059 25 Ianuarie 2011 22:04
cereale pt bebe!! 11 De la: horobeanu 27 Octombrie 2009 17:45
buna! 8 De la: anaROBERT 1 Aprilie 2010 23:29
Setari Cookie-uri